Opinie o M CHOICE w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie M CHOICE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie M CHOICE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M CHOICE w Katowice

niezadowolona!

!!!!NIE POLECAM!!!! W dniu 25.11.2016 stawiłam się na miejsce pracy (tesco Gliwice, ul.Łabędzka) wraz z drugą hostessą - akcja Black Friday (karty clubcard). W mailu było napisane, aby stawić się ok 15min wcześniej, żeby wszystko sobie przygotować. Na dobry początek godzina 5:45 - 6:00 tkwiłyśmy jak ciołki przed wejściem do budynku, wejść mogłyśmy o 6:00. W POKu nikt nie został nawet poinformowany, iż takowa akcja się odbędzie. Nie mieli kompletnie nic: ani balonów, pompki, kart, formularzy, koszulek. Nikt nawet nie był zainteresowany tym, że jesteśmy i potrzebujemy materiały niezbędne do pracy. Kierownik sklepu - totalny burak, przechadzał się po sklepie przeglądając gazetkę, mając wszystko w d... Koordynator w razie potrzeby miał być dla nas dostępny, a więc wysłałyśmy do niego chyba z 10 smsów, jednak odbiły się one echem, zero kontaktu. Dzwoniłyśmy - telefon wyłączony. Pani, przez którą załatwiałyśmy pracę (z FB) z łaską podała do siebie nr telefonu. Również nie wiedziała nic. Najpierw pracownicy tesco kazali stać nam w swoich ubraniach, tak jak przyszłyśmy (kiedy pytałyśmy czy buty mogą być inne niż czarne odpowiedź brzmiała:nie. Czy to nie absurd więc, że nagle koszulki mogły być dowolne?) ale o godzinie 7:00 znalazły się koszulki. Swoje rzeczy musiałyśmy zostawić w pomieszczeniu do którego każdy mógł wejść, był tam brud smród i cholera wie co jeszcze. Wreszcie dostałyśmy karty, formularze no i koszulki. O godzinie 9:00 - gwóźdź programu - pojawiły się balony, euforii nie było końca. Od pani Katarzyny S. (przez którą praca była załatwiona) dostałyśmy informację, że wynagrodzenie wynosi 10zł/h na rękę i ma zostać wypłacone DO 2 tygodni od akcji. W dniu 7.12.2016 (dopiero!) dostałam maila, który miał zawierać umowę podpisaną elektronicznie oraz formularz do rozliczenia. Szkoda tylko, że umowa w załączniku nie była na moje dane... Dostałam kolejną unowę - tym razem swoją. W umowie napisane, iż wynagrodzenie zostanie wypłacone do 30dni od wystawienia rachunku. Więc piszę do szanownego koordynatora, że to się nie zgadza z naszymi wcześniejszymi ustaleniami. W odpowiedzi otrzymuję informację, iż umowa jest standardowa, a wynagrodzenie POWINNO zostać wypłacone zgodnie z ustaleniami. Dziś 9.12.2016 - mija dokładnie 2 tygodnie od akcji, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma. !!!Ta firma jest jedną wielką pomyłką!!! A pieniędzy za akcję nie odpuścimy.

mchoice_Marcin
@niezadowolona!

Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na anonimowego posta i w żaden sposób się do niego ustosunkować. z Informacji, która wynika napisałaś posta 2 tygodnie po akcji- najpewniej w ten dzień wyszedł do Ciebie przelew o ile nie było problemów z umową itp. Umowy o ile mamy kompletne dane są wystawiane przed akcją. Jeśli chodzi o sytuację na sklepie- nie odpowiadamy za kierowników danych placówek. Jeśli Twoje podejście było do niego takie pretensjonalne jak w poście to się nie dziwie, że tak Cię potraktował. Katarzyna- koordynatorka nigdy nie podaje z łaską swojego numeru- jest to numer firmowy ogólnie dostępny więc nie jest problemem jego uzyskanie przed akcją np. z maila. Mało rzetelny komentarz:(

Ada

Niestety jestem bardzo niezadowolona, może niekoniecznie z firmy tylko z osoby która zajmowała się akcją na której pracowałam. Zacznę może od tego ze akcja z tego co wiem trwała bodajże 10 dni a miała trwać 2 miesiące i o jej przerwaniu dowiedziałyśmy się z dnia na dzień, okej rozumiem ze to akurat nie była wasza wina ale przejdźmy do rzeczy. Przez te 10 dni pracowałyśmy w 3 a dostałyśmy 1 koszulkę, trzeba przyznać ze troszkę niehigieniczne, tym bardziej ze pracowałyśmy na dwie zmiany i nie było nawet możliwośći jej wyprać. Wielokrotnie prosiłyśmy pana Marcina aby przywiózł nam dodatkowa koszulkę aczkolwiek na marne, nawet kierownik salonu T-mobile pisał maila w tej sprawie. Nową koszulkę dostałyśmy w ostatni dzień naszej pracy :) Po mailu, w którym dostałam wiadomość ze akcja zostaje wstrzymana zostałam poinformowana ze wypłata będzie po tygodniu lub dwóch. Minęły 3 tygodnie i nic. W końcu dostałam wiadomość ze przelewy już są wysyłane. Minęły 3 dni, 4 dni a pieniążków na koncie w dalszym ciągu nie było. Pisałam do pana Marcina, dzwoniłam aczkolwiek żadnego kontaktu z jego strony. Minął kolejny tydzień (czyli od terminu w którym pisał ze wypłata będzie za tydzień lub dwa grubo ponad miesiąc) i dalej żadnej wiadomości od pana Marcina. W tym samym czasie mój znajomy, który z nim rozmawiał zapytał czy wiadomo coś na temat wypłaty z T-mobile na co pan Marcin odpisał ze nie ma czasu wysłać. Szkoda ze ja miałam czas dla niego pracować :) Bardzo zdenerwowała mnie ta sytuacja ponieważ mi w dalszym ciągu nie odpisał na ani jedna moja wiadomość wiec napisałam ze jeśli przelewu w dalszym ciągu nie dostanę to zgłoszę to (wydaje mi się ze każdy na moim miejscu już by się zdenerwował) i nagle pan Marcin odpisał :) napisał ze nie toleruje cwaniakowania i ze zrobi wszystko żeby mi ten przelew jeszcze bardziej opóźnić. Naprawde pierwszy raz spotkałam się z czymś takim i z kimś tak bezczelnym. Mam nadzieje ze pieniążki od was kiedyś dostanę :) Widzę również ze tutaj na każda negatywna opinie macie jakieś wyjaśnienie Wiec pewnie tutaj tez będzie taka odpowiedz a ja po prostu chciałabym pieniążki które obiecano mi miesiąc temu :) Pozdrawiam serdecznie !!

therock
@Ada

Witam, właśnie dostałem propozycję pracy w T-mobile ,przy rejestrowaniu numerów . Ale po Pani dość wiarygodnym komentarzu ,raczej odmówię. Całą akcją zajmuje się oczywiście Pan Marcin :) Wydaje się być On dość niekompetentny .. Az głupio zapytać ,czy Pani otrzymała w końcu wynagrodzenie za tą akcje ? Pozdrawiam

mchocice
@therock

Wszystkie wynagrodzenia są płatne u nas zgodnie z obowiązującymi umowami. Czasem się zdarzają opóźnienia z uwagi na czynnik ludzki, każdy koordynator zarządza ponad 200 osobami i możliwe, że czasem coś umknie. Nie zawsze może poświęcić każdej osobie sporo czasu jeśli wszystko jest w materiałach szkoleniowych, które wystarczy przeczytać i w razie pytań- pytać;) W razie problemów wystarczy napisać na naszego maila podanego na stronie zawsze odpisujemy. Zawsze po każdym zleceniu prosimy o wystawienie komentarza(lub przypominamy w mailingu). Cenimy sobie pracę naszego zespołu stąd też nie rozumiemy skąd te negatywne komentarze? Czyżby wpływ konkurencji?

de

Hej, wiecie czy mają teraz jakiekolwiek oferty pracy? Podobno nie jest źle. Dzięki za szybką odpowiedź.

hostessa 1

Nie zalegają z wypłatami, bardzo dobra współpraca z koordynatorem.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie M CHOICE? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Emsi

Świetna firma, bardzo dobrze zorganizowana. Świetny kontakt z pracownikami jak i z pracodawcami miła atmosfera fajne akcje, terminowe wypłaty duży wybór w akcjach wszystko takie jakie powinno być, nie ma lepszej firmy

Marcin M CHOICE

Mirko, wystarczy, że będziesz przebojowa, samodzielna i nie będziesz bała się podejść do klientów i zaprezentować im dany produkt;) Zgłoś się do nas przez stronę lub dopisz się do naszej grupy na FB M CHOICE - OFERTY DLA HOSTESS / PROMOTORÓW.

Katharina K.

POLECAM! POLECAM! POLECAM! Bardzo sympatyczni ludzie! JAk trzeba to też opie... no ale się nie dziwię bo czasami się po prostu czegoś nie chce;) Uwielbiam Panią Kasię i Marcina! Zawsze odpowiadają na pytania, czasem zdarza im się z opóźnieniem ale prędzej czy później odpiszą!

kamil b.

skontaktuj się z odpowiednim koordynatorem to Ci odpowie. nie słyszałem o takiej ofercie a dostaje regularnie oferty od nich ;) dopytaj bo zawsze odpowiadają na pytania :) swoją drogą mają szybkie wypłaty. ostatnio dostałem po 3 tygodniach a pracowałem na konsolach przez 4 tygodnie:)

Drt

u mnie miało być po akcji a przesunięcie było tygodniowe więc nie jest tak źle. polecam

Z firma pracowało mi się dobrze. Cały czas pod telefonem, kontakt, dobre porozumienie. Nie było problemu ze strojem oraz akcesoriami. Jedyny minus - wypłata nie w terminie.

Dominika0512

Serdecznie polecam współpracę z agencją M Choice - wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane, nie trzeba upominać się o materiały do promocji/ degustacji, ani nawet o wynagrodzenie (pieniążki przyszły mi ostatnio po niecałym tygodniu, przy czym czas na wypłatę był 1.5 miesiąca ;) Pozdrawiam i polecam

nati

Jak najbardziej polecam, wypłata w terminie, super kontakt z agencją, zero problemów :)

olka1211

Polecam. Wszystko było ok, wypłata w terminie.

Euxlium

Koordynator ( Pan Marcin) odpowiada na wszystkie pytania, szybki kontakt. Wypłata szybko i zgodna z umową.

Kaśka

Agencja jest warta polecenia, mają bardzo bardzo sympatycznych koordynatorów!!! Pan Marcin jest mega sympatycznym człowiekiem i fajnie się z nim pracuje!! Pani Kasia również rewelacyjna kobieta! Zdecydowanie polecam i pozdrawiam!! :)

Marlena

Pracowałam w weekend pierwszy raz z tą agencją i jestem mile zaskoczona, obawiałam się tego regulaminu, ale się nie dziwię, jak wytłumaczył koordynator dużo ludzi się zgłasza, a później olewa pracę. Miałam co prawda dostać wypłatę we wtorek, a dostałam w czwartek- więc 2 dni opóźnienia, ale i tak szybko porównując inne agencje.

Asia J.

Agencja zdecydowanie na plus! Kontakt z koordynatorem bez zarzutu, wszystko szybko, sprawnie i bezproblemowo. Wcześniej myślałam, że opinie są podstawione, ale po wykonaniu zlecenia dostałam mail z prośbą o wystawienie opinii. Wypłata przyszła po 3 dniach od zakończenia zlecenia- tak jak ustalono. Materiały dostałam. O stawkach tak jak proszono nie piszę:) :))))

Sebastian

Polecam firmę. Łatwy i szybki kontakt. Miła i profesjonalna obsługa. Wypłata na czas.

hostessa

Pracowałam raz jako hosteesa przez Agencję M Choice, byłam bardzo zadowolona, materialy, aby się przygotować dostałam odpowiednio wcześniej, kontakt bez zarzutu, wypłatę dostałam w terminie

Jestem zadowolona ze współpracy z M Choice. Wypłaty zawsze były w terminie. Nigdy nie musiałam się prosić o pieniądze i przypominać, jak to miało miejsce w innych agencjach. Jasne wymagania, zawsze można o coś zapytać i bez problemu dostaje sie odpowiedź. Polecam! :)

Zostaw merytoryczną opinię o M CHOICE - Katowice

• Jak się pracuje w M CHOICE?

Zobacz opinie na temat firmy M CHOICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

M CHOICE
  • ul. Staromiejska 6/10D