Opinie o M CHOICE w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie M CHOICE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie M CHOICE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M CHOICE w Katowice

Damian Nowy wpis

Miałem okazje pracować dla firmy w okresie przedświątecznym jako promotor. Z początku miałem cień wątpliwości (zwłaszcza ze to moja pierwsza praca w tej branży), jednakże szybko zostały one rozwiane. Wszystko odbywało się na dogodnych warunkach - kontakt przez telefon/SMS błyskawiczny, zawsze można było przedyskutować dany temat. Wypłata przyszła niemal natychmiast po zakończeniu zlecenia. Sama praca była bardzo przyjemna i mogę ją każdemu polecić. Firma jest rzetelna i również godna polecenia!

Mariusz Nowy wpis

Skąd pochodzi ta firma ?

Marcin Nowy wpis
@Mariusz

Firma w całości jest Polska. Na początku działaliśmy na terenie Opolszczyzny, a od 2013 roku przenieśliśmy siedzibę do Katowic, skąd koordynujemy zlecenia.

Karol Nowy wpis
@Marcin

Wiesz coś o obecnych przyjęciach? Można wysłać CV czy firma nie przyjmuje pracowników? Bo rozglądam się za pracą ale chciałbym większej stabilizacji czyli umowy przynajmniej na czas określony, a nie zlecenie.

Agata

Wszystko w porządku, bardzo miła atmosfera, brak zbędnych konfliktów. Polecam serdecznie!

Natalia00

Lepszej współpracy nie da się wymarzyć! Wszystko sprawnie, w miłej atmosferze, szybka wypłata Super!

Karol
@Natalia00

Twój komentarz jest bardzo pozytywny. Chwalisz atmosferę i wypłatę. Czy jej wysokość jest równie zadowalająca i możesz starać się o premie uznaniowe lub prowizje od sprzedaży? Dodaj proszę więcej szczegółów.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie M CHOICE? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Adi

Jak wygląda praca w tej firmie?

Henry

A może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Zuzanna

Wzorowa współpraca, jasne warunki, szybka wypłata. Polecam :)

Daria

Świetna współpraca i bezproblemowy kontakt, akcja przebiegła pomyślnie, Polecam :)

@Daria

Zachęcam Cię do wyrażenia bardziej rozwiniętej opinii. Możesz powiedzieć, na czym polegała Twoja praca i jakie były Twoje obowiązki? Interesuje mnie też, na jakiej zasadzie byłaś tam zatrudniona. To będą pomocne informacje dla osób, które chcą zacząć współpracę z M CHOICE SALES & PROMOTION.

Ola

Fajna praca za dobrą stawkę. Pan (usunięte przez administratora)jest bardzo sympatyczną osobą, która chętnie pomoże. Wypłata przyszła bardzo szybko. Serdecznie polecam!

Daga

Polecam współpracę :) wszystko dokładnie wyjaśnione w mailach. Pan Marcin odpowiada na wszystkie pytania dotyczące pracy. Wypłata na czas, od razu po pracy :)

Edyta

@Łukasz, czy możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś i na czym polegała Twoja praca? Jaki rodzaj umowy podpisałeś? Zachęcam również pozostałych pracowników M CHOICE SALES & PROMOTION do wyrażenia opinii odnośnie pracy w tym miejscu.

Łukasz

Jestem bardzo mile zaskoczony współpracą, sprawny kontakt z P. Marcinem, wytłumaczy jeśli coś nie jest jasne, wszystkie informacje oraz umowę dostałem przed zleceniem, wynagrodzenie otrzymałem w terminie (a nawet i szybciej) bez żadnych problemów. Jestem zadowolony i mogę śmiało polecić współpracę z M CHOICE SALES & PROMOTION

MartaF

Współpracuje z P. Marcinem juz ok 2 lata ma ciekawe zlecenia, zawsze wytłumaczy i pomoże. Umowy sporzadzane są porządnie, pieniążki na czas a często nawet i wcześniej.

Edyta

@Joanna Z coolera, odnosząc się do sytuacji jaką przedstawiłaś w swojej opinii, widać, że M CHOICE SALES & PROMOTION profesjonalnie podchodzi do osób z którymi współpracuje. Na pewno to w jakimś sensie również wpływa na Twoje postrzeganie tego pracodawcy. Czy w dalszym ciągu pracujesz w niej?

Joanna Z coolera

Agencja bardzo mile zaskoczyła. Po zgłoszeniu dostałam dane do umowy, po odesłaniu ich dostałam materiały do akcji, na pytania dostawałam odpowiedzi co prawda z opóźnieniem, ale były. Wypłata miała być na drugi dzień, ale dostałam dopiero po 3 dniach z wiadomością "przepraszam za opóźnienie, mamy sporo pracy w ostatnim czasie. Pozdrawiam Marcin " POLECAM!

Powiecie coś ciekawego o firmie?

Edyta

@Marcin, zachęcam Cię do poruszenia jakiejś istotnej, w Twoim odczuciu kwestii dotyczącej pracy w M CHOICE SALES & PROMOTION. Jak długo współpracujesz z tym pracodawcą i w oparciu o jakie warunki zatrudnienia?

Edyta

@Maciej, to bardzo ważne o czym piszesz, możliwość swobodnego kontaktu z pracodawcą wpływa na komfort podczas wykonywania obowiązków. Czy zdarza Ci się w dalszym ciągu współpracować z M CHOICE SALES & PROMOTION?

@Edyta

A czy to ważne?

@Edyta

...

Ana

polecam!!

Maciej

Bardzo dobry kontakt z pracodawcą, bez problemu można pytać o wszystko jeśli mamy jakieś wątpliwości. Szczegóły akcji przedstawione i wyjaśnione bez zastrzeżeń. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o M CHOICE - Katowice

• Jak się pracuje w M CHOICE?

Zobacz opinie na temat firmy M CHOICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

M CHOICE
  • ul. Staromiejska 6/10D