Opinie o M CHOICE w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie M CHOICE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie M CHOICE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M CHOICE w Katowice

Paulina

Od ponad roku współpracuję z agencją, nie mam żadnych zastrzeżeń :) Wypłaty w terminie, dużo zleceń, zawsze przed akcją otrzymuje się komplet informacji niezbędnych do pracy, kontakt z koordynatorem bezproblemowy. Polecam :)

Milionarz

Stawki mogłyby być większe :)

hostessa

Firma jest źle zorganizowana. Wypłata nie raz przyszła mi z sporym opóźnieniem i pewnie gdybym się nie upomniała do dziś by jej nie dostała. Nie raz sama musiałam robić sobie zdjęcia bo promotor nie dojechał do marketu. Jeśli chodzi o odpisywanie na maile to również średnio z tym bywa.

hostessaA

wypłata w terminie, warunki jasno określone. Jednak w ostatnim dniu mojej pracy, osoba, która powinna być dostępna w razie pytań nie odbierała telefonów ani nie odpisywała na wiadomości. (wcześniej było bez problemów)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie M CHOICE? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Hostessa

Firma ogolnie na +, lecz czasem utrudniony kontakt a pracodawca, prosiłam też o oferty lecz ich nie dostawałam, odpowiedzi na pytania tez po jakimś czasie, lecz wypłaty zawsze w terminie lub wczesniej, zwroty za zakup dodatkowych rzeczy na akcje itd takze a :)

Kasia J.

pracowałam u nich na ogólnopolskiej akcji przy suplemencie diety, kontakt co prawda był utrudniony bo wiecznie zajęte telefony, i dość późno dostałam raport, ale reszta bezproblemu. Wypłata z poślizgiem 3 dniowym. Ogólne wrażenie 4/5

Kasia Sz.

Agencja warta polecenia. Mają bardzo sympatycznych koordyantorów. Co prawda są wymagające, ale współpraca jest bezproblemowa. Zdecydowanie jedna z lepszych agencji na rynku

Lala

Jak rozmawiałam z koordynatorka agencja jest podwykonawca i rozliczenie jak i umowę wysyła się do głównej agencji i ona rozlicza wszystko. Jak ktoś chce umowę to musi tam wysłać. Jak nie chce to rozliczaja na imma osobę i przelewaja kasę. Najlepiej zapytaj koordynatorów.

Pracowałam jako hostessa pierwszy raz, we współpracy z M CHOICE i przyznam, że było to bardzo fajne doświadczenie :) Zdecydowanie nie zniechęcili mnie do dalszej pracy w tej branży. Dostałam wszelkie informacje na początku, akcja wypadła bardzo dobrze, a tydzień później wypłata pojawiła się na koncie. Naprawdę nie ma na co narzekać, polecam ;)

Katrina

Lubię pracę w tej Agencji, ponieważ kontakt z koordynatorami jest na wysokim poziomie - zawsze odpowiadają na każde pytanie i praktycznie o każdej porze. Promocje mają fajne, różnorodne, od degustacji, po animację i ekspozycje. To, że każą oddawać stroje to jest naturalne, praktycznie na każdej promocji oddaje się troje - bo firma żąda zwrotu strojów - niestety jak się pracuję w różnych firmach to się to wie i trzeba do tego przywyknąć, że stroje się zawsze zwraca. Stawki jak na wykonywaną pracę są ok. Wynagrodzenie zawsze w terminie (w innych firmach czeka się na kasę po 1,5 miesiąca), tutaj pieniążki są jak ktoś poprosi nawet do kilku dni po akcji. POLECAM a zapisuję się już na kolejne akcje :)

xyz

Kontakt z pracodawcą nawet w porządku, płaca również, jednak po akcji jak i przed nie dostałam umowy :(

M

W tej firmie mały chaos. Gdybym nie pracowała pod inną bardziej zorganizowaną firmą, to w ogóle nie byłabym wpuszczona na teren marketu, bo M Choice nie dostarczyło stosownych dokumentów. W sytuacji problemowej ewidentnie z ich winy wolą nabrać wody w usta. Znam 2 osoby, które oprócz mnie nie otrzymały wynagrodzenia i pewnie go już nie dostaną. Ale tak już jest na zleceniu. Mogą robić co chcą.

karolina m

rzetelna firma, pracowalam kiedys poprzez ta agencje i bylo wszystko ok. teraz pracowalam kolejny raz a po zakonczeniu pracy, na nastepny dzien mialam juz wynagrodzenie na koncie. i czego chciec wiecej? kontakt bardzo szybki, mozna napisac o kazdej porze, zawsze odpisza, jak dla mnie zasluguja na 6;) warto dorobic w takiej firmie. oby wiecej takich akcji w moim miescie. naprawde polecam

hosstesa

Polecam współprace firma bez problemowa wynagrodzenie doszo odrazu po pracy. Super :)

Jolanta

Firma naprawdę godna polecenia, różne ciekawe zlecenia. Wypłaty są od razu na bieżąco po akcji, nie ma odwleczeń, wszystko jest na czas tak jak być powinno. Super :)

hostessa

Jedyne co mnie zdenerwowało to fakt, że moja znajoma, z którą pracowałyśmy na tym samym zleceniu, w tych samych dniach, o podobnych godzinach, jednak w innym miejscu, dostała o kilka zł wyższe wynagrodzenie niż ja, mimo krótszych godzin pracy (ja po 7h, ona - 6h). Nie licząc tego - polecam firmę M CHOICE. Bardzo podobał mi się bezproblemowy kontakt z pracodawcą, mimo miliona moich różnorodnych pytań - zawsze dostawałam na nie odpowiedź :)

Samsung w OBI

Ogólnie dobra praca jak człowiek chce sobie dorobić w weekend, stawka nie najgorsza a dodatkowo za wypełnienie targetu mamy bonus do stawki czyli od człowieka zależy czy chce dużo zarobić czy przyszedł do pracy "bo musi". Nie ma się do czego przyczepić, no może oprócz kar w regulaminie, ale są to podstawy w firmach marketingowych.

Kasia S

Firma mchoice jest rzetelną firmą, z którą pracuje już dłuższy czas (około 3 lat). Wypłaty są systematyczne, o terminie których informuje zawsze koordynator, czasem po tygodniu, czasem po 3 tygodniach, zalezy tak naprawdę od tego, kiedy kończy się dana akcja. Jeśli chodzi o kontakt z koordynatorem to bez zastrzeżeń, o każdej porze można się skontaktować i odpowiedzą nawet na dość oporne pytania :) Jako hostessa jestem ogólnie zadowolona, zawsze dostaję materialy do wyuczenia na meila parę dni przed akcją, a nie jak u innych agencji dzień przed czy naawet w tym samym dniu. Polecam

Kasia K.

opolanka- dość chaotyczna wypowiedź? ja tam nie mam z nimi żadnych problemów- stroje zostawiam w punkcie po akcji i chyba zabierają je razem z materiałami, ze stawką też problemów nigdy nie było. Czasami jak rozmawiam z koordynatorami to mówią, że opinie psują im przeważnie osoby, które zawaliły akcje a później mówią jaka to agencja jest niedobra... Póki co ja jestem zadowolona chociaż stawkowo mogłoby być lepiej...

opolanka

Dla mnie porażka. Byłam hostessą dla tej agencji raz, i wystarczy mi doświadczenia. W dzień akcji były zapowiedziane ulewy, i nie można nam było się schować w razie deszczu (co najwyżej znaleźć jakiś daszek, ale to tylko na chwilę, w najsilniejszy deszcz). Po akcja należało zdać odzież, by dostać wypłatę. Jednak nikt się po tę odzież nie fatygował - wypłata przyszła po ok 3 tygodniach od zakończenia akcji, mimo że było mówione że będzie następnego dnia. I najzabawniejsze - miałam przeliczoną inną stawkę godzinową, a gdy poprosiłam o ponowne przeliczenie i sprostowanie, brak odpowiedzi na maile. Mimo że czytam, że opinie są dobre, ja mam fatalne wspomnienia, i nikomu nie życzę takich ekscesów. Dostaję maile i sms-y z ofertami pracy, ale jedynie na Śląsk, a jestem z Opola, i akcja również miała miejsce w Opolu. Nie polecam, bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o M CHOICE - Katowice

• Jak się pracuje w M CHOICE?

Zobacz opinie na temat firmy M CHOICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

M CHOICE
  • ul. Staromiejska 6/10D