Opinie o Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego w Olsztyn

Zuzanna

@majkel informacje na temat aktualnych ofert pracy oraz wymagań znajdziesz na stronie internetowej firmy: http://www.irkl.org/praca-w-niemczech/

majkel

Witam, czy macie Panstwo oferty pracy w gastronomi w niemczech bez jezyka, tylko z angielskim?

Zuzanna

@polonus zachęcam do zapoznania się ze stroną firmy Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego. Praca na stanowisku Monter rusztowań nie wymaga znajomości języka a wynagrodzenie wynosi od 2000 €/m-c brutto. Jednak firma oferuje również darmowy kurs niemieckiego dla Elektryków i Hydraulików chcących pracować w Niemczech. Może spróbujesz popracować nad znajomością języka? Zdecydowanie łatwiej wtedy znaleźć atrakcyjną ofertę pracy.

Polonus

Szukam pracy w Niemczech ale nie znam języka . Czy ktoś wie o możliwości pracy? Jak wyglądają zarobki dla pracownika nie znającego języka?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
zxcvb

@Ghu i jak- doczekałeś/aś się odpowiedzi? Ja wysłałam CV jakoś początkiem października. Prawdopodobnie nie przeszłam owego procesu rekrutacyjnego, który polegał w sumie nie wiem na czym, bo odzewu nie było :) Natomiast gdyby ktoś tu był w pilnej potrzebie wyjazdowej (jak ja byłam) i również nie podpadał pod "schematy" rekruterów takowych agencji (osobiście próbowałam wyjechać z pośrednictwem 4 tego typu instytucji - odpowiedź: 4xbrak odpowiedzi) to polecam oferty pracy z portalu EURES - tam można bezpośrednio kierować CV (napisane w j. niemieckim) do niemieckich pracodawców. Oferty te są w miarę bezpieczne, bo publikowane w urzędach pracy poszczególnych krajów (przy czym nie trzeba być "klientem" tego typu instytucji, żeby aplikować na dane stanowisko). W dodatku pracodawcy publikując tam oferty biorą pod uwagę, że może odpowiedzieć na ogłoszenie jegomość z innego kraju. W moim przypadku (chciałam pracować w sklepie) niemiecki nie był jeszcze niestety na tyle dobry, ale przynajmniej była informacja zwrotna. Po nowym roku będę próbować ponownie a teraz szlifuję Deutscha:)

ciekawska

Na czym polega "proces rekrutacji"? Wysłałam cv wraz z informacją, żem chętna do roboty w Niemczech. Dostałam odpowiedź zwrotną, że jak przejdę pozytywnie "proces rekrutacji" to do mnie zadzwonią. Czyli tak jakby ten "proces rekrutacji" to tylko na podstawie cv?

@ciekawska

Witam. Właśnie od tego telefonu rozpoczyna się weryfikacja doświadczenia, języka, nastawienia do wyjazdu itp. Samo CV służy tylko do weryfikacji wstępnej. Pozdrawiamy.

Ghu

Ktoś kiedykolwiek dostał od nich jakąkolwiek odpowiedź czy zbierają tylko dane osobowe?

@Ghu

Staramy się rozpatrywać wszystkie zgłoszenia na bieżąco. Czasem, a szczególnie w sezonie, piętrzą się kolejki zgłoszeń. Jeśli Pańska sprawa jest pilna, prosimy o telefon.

justyna

Chce sie dowiedziec czegos o agencji pracy tej irkl

@justyna

Zapraszamy do kontaktów. Dane znajdzie Pani na irkl.org

xxx

Jest szansa, by pojawiły się prace sezonowe/tymczasowe dla absolwentów liceum- od czerwca do października?

IRKL

Witam. Proszę napisać ( irkl.org/kontakt) albo zadzwonić do nas(usunięte przez administratora)W części ofert jest zwrot za przejazd i zakwaterowanie, a w części nie ma. Zapraszamy.

Sto

Maccie oferty zwiazane z gastronomia do Angli?

IRKL

Nie pobieramy i nie możemy tego robić my ani żadna inna agencja - w Polsce pobieranie opłat od pracowników za pośrednictwo pracy jest zabronione. Pańska opinia jest niezgodna z rzeczywistością i wprowadza odbiorców w błąd.

IRKL

Witam serdecznie, niestety nie dowie się Pani niczego o nas jako o pracodawcy, gdyż my nim nie jesteśmy :) Prowadzimy jedynie rekrutacje oraz szkolenia na zlecenie zagranicznych jak i polskich pracodawców. We wszystkich prowadzonych przez nas rekrutacjach zatrudnienie jest bezpośrednio u pracodawcy, a więc jest to zagraniczna umowa o pracę. Wszystkie powyższe opinie zostały wystawione przez kandydatów, którzy brali udział w prowadzonych przez nas rekrutacjach i zostali zatrudnieni. Zapraszam do kontaktu z nami wszystkie osoby, które znają język niemiecki lub angielski minimum w dobrych podstawach. Pozdrawiam, IRKL

xxx

Ze strony agencji wszystko w porządku nie miałam prawa na nic narzekać. Jednak samo miejsce pracy (cpn) jak i pracodawca niemiecki z okolic Magdeburga to już osobny temat. Jestem zdziwiona że kontynuują z nim współprace.

maro

IRKL według mnie to kompetentna firma po przyjechaniu do pracodawcy było wszystko tak jak było ustalone telefonicznie .Osobiście polecam

monika

firma mogła by sie bardziej postarać

IRKL

Jeśli uważa Pan, że nasze podejście jest nieodpowiednie, to serdecznie prosimy o kontakt. Na naszej stronie (irkl.org) znajdzie Pan imię i nazwisko osoby zarządzającej firmą. Chętnie poznamy Pana wątpliwości i przykro nam, że nie udało się wyjechać do pracy.

Agnieszka

Firma wymaga dnia próbnego do pracy na produkcji jako krajacz warzyw. Niepoważne!

@Agnieszka

To nie IRKL wymaga dnia próbnego, a niektórzy pracodawcy. Dni próbne zdarzają się bardzo rzadko, a jeśli już to w tylko w przypadku osób, które mieszkają w tej samej miejscowości i nie muszą dojeżdżać.

Budowlaniec

Dzięki firmie IRKL wyjechałem do pracy i jestem z niej zadowolony. Współpraca z pracodawcą układa się bardzo dobrze. Jestem im bardzo wdzięczny!

anna

agencja jest w miarę ok lecz brak jej profesjonalizmu, są mało komunikatywni względem strony niemieckiej oraz przyszłych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego - Olsztyn

• Jak się pracuje w Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego