Opinie o SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI w Nakło nad Notecią

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI w Nakło nad Notecią

miki

Robota się kończy a szef myślize co ? Ze sama się znajdzie? 10 zł na godzinę to sami sobie róbcie na czarno na dodatek wyzysk Krzyki i wyzwiska nic więcej nie uświadczysz żenada

miki

zona

Koniec listopada kiedy będzie wypłata? Święta idą a tu tylko jutro za tydzień żart?

Znów do roboty nie ma kasy Pseudo wspólnicy kłócą się o kasę kasy nie ma i nie będzie jeszcze kilka dni i idę stąd tu nie ma przyszłości tym bardziej ze ani kasy a za chwilkę roboty bez perspektyw

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jest 5.37 pół nocy nie spałem idę teraz jeszcze do niego do pracy Mam zasady ale już mam dość ile można pracować za darmo dam mu jeszcze tydz i potem idę do inspekcji

krismar

Nieciekawa firma jakaś zbierania mu też pracujemy dla zntk inny mamy kasę na czas nie wiem dlaczego wam nie płacą a ze na czarno to wszyscy wiedza

uwagas

Panowie spawacz i monterzy uwaga na ta firmę grupka c.....w i zero perspektyw I lepkie łapki

chcemojawyplate

Chce moje pieniądze kiedy będą? Zntk juz zapłacił? Nie obchodzi mnie to wcale

ino

Pracujemy z nimi w imię zero sprzętu ludzie przemadrzali jakby samoloty budowali a to tylko pozory sprzęt woda osobowymi a pracownicy jak mówią kasy nie dostali

zona

Kiedy mąż dostanie resztę wypłaty z? ????? Kiedy szefie?

były

gdzie moja kasa?????????? kiedy będzie zaległa wypłata????????? kiedy??????? znów nie zapłacili?? co mnie to k... obchodzi

kubeg

Pracowałem na stanowisku na tej nawie co oni szok... jaki język tylko (usunięte przez administratora) Żenada i lepkie rączki oj lepkie panowie nie wolno kraść

pracus

Nic o nim pozytywnego? Nic dobrego? Szkoda bo szukam pracy jako spawacz ale nie w tej firmie jak piszecie

niko

szkoda gadać i komentować towarzystwo od kielicha i zero IQ dno kompletne szkoda komentować

kinia

hahhah znów bedzie bez wypłaty ale skad my znamy tąę pan w nie zapłacili biedakowi oj szkoda a że zon robola nie ma na zycie to co takie zycie

onwie

kolego potwierdzam byłem tam dwa dni, mysleli ze będę po dwoch dniach robił te bramy tak jak oni ogólnie pan w. mało wiedzy technicznej, a duzo wymagań no i słabo z kasą tłumacza ze firma im nie płaci...... masz racje stary ten gośc jeden co tak drze jape to kto?

spawacz

witam odradzam to towarzystwo, głośne krzyki kasa pod stołem mniej niż mówił, arogancja i brak kultury daleko od niego

Zostaw merytoryczną opinię o SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI - Nakło nad Notecią

SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI
  • ul. gen. Józefa Hallera 2 lok. 16