Opinie o SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI w Nakło nad Notecią

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI w Nakło nad Notecią

Ja Nowy wpis

Nie ma jakichś kłótni czy nieporozumień przypadkiem w firmie?

kropek

ludzie co wy pierdzielicie za bzdury nie macie pojecia o pracy potraficie tylko wygadywac chcecie stawki jak zagranica a zastanowcie sie co wy umiecie i ile dajecie od siebie kazdy z was jest fachowcem otworzcie swoje firmy pokarzcie jacy jestescie chojni i wogule ja wspolpracuje z remikiem grubo ponad rok i jakos nie mam problemu z wyplata czy brakiem sprzetu chotele oplacane do pracy mnie doworza a nawiasem panie malek przypomij pan sobie jak nie placiles za hotele po polsce i nie raz z wlasnej kieszeni ludzie placili za hotel lub musieli klamc bo nie dosc ze miales ludzi w tylku to tak samo nieinteresowalo cie oplacanie hoteli

droetker Nowy wpis
@kropek

zainwestuj w tik taki bo ci JEDZIE!!!

Hanna Nowy wpis

Jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie Spaw for you? Wcześniej pojawiały się informacje o tym, że jest niewypłacalna, jednak w Internecie nie ma wzmianki o tym, by upadła. Wiecie coś na ten temat? Jeśli są tu byli lub obecni pracownicy, zachęcam was do podzielenia się opiniami. Jaki rodzaj umowy jest oferowany przez pracodawcę? Czy odpowiada wam poziom zarobków?

jajo Nowy wpis

kiedy rozliczysz sie ze mna uczciwie za prace w fosforach i w cukrowni?myslisz ze niemusisz mi dac reszty remik? ja sadze ze musisz zreszta nie tylko mi ale tez ty wiesz komu.Nie moze byc tak ze nie dajesz kasy bo jak twierdzisz ci nie zaplacili ale to nie prawda wiem ze dostales co do grosza wiem ze tak poprostu dzialasz nie rozliczajc sie z ludzmi, kiedys z tego powodu bedziesz pracowal tylko ty w swojej firmie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Hanna

Czy coś po takim czasie od dodania postu o niewypłacalności SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI uległo zmianie? Czy firma wyjaśniła sytuację i postarała się o zadośćuczynienie dla pokrzywdzonych w ten sposób osób?

Hanna

@swift, piszesz, że firma SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI jest niewypłacalna. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Podziel się z nami swoją opinią. Uargumentuj swoją wypowiedź.

swift

Nie wypłacalny typ odradzam zatrudnienia u niego ...

madek

kropek' to nie jest łatwa branża narobic sie trzeba a jakie są te stawki? nie dziwie sie, ze ludzie chca zarobić wiecej

kaczor

co sie udało?chyba nabic kogos w balona przez pana szefa pracowałem u niego przeniosełem sie z wmiare dobrej firmy od gromowskiego i co?nic duzo pracy zero kasy jak ci nie wstyd remik nie masz problemy jak sie golisz rano przeciez takich ludzi jak ja jest całe mnóstwo nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale oszukujesz ludzi mamisz ich obiecujesz złote góry a tu zwykłe G.....kiedys ktos ciebie oszuka i poczujesz co to znaczy pracowac i nie dostac wynagrodzenia kupisz sobie koleja bluzke lub buty i co ?chodzisz w moich butach to za moja wypłate je kupiłes wstydz sie remigiusz wstydz !!!!!!

MALEK

nie ma kasy oj remik remik, niby taki kozak a ty zwykly szmaciarz jestes i teraz pracujesz ukrywajac sie przed ludzmi w firmie ENERGIA SP.ZOO BYDGOSZCZ UL GRUNWALDZKA 231. WSZYSTKIM KTORZY SZUKACIE SWOIM PIENIEDZY TAM GO ZNAJDZIECIE

jarek

niestety nic dobrego sie nie dowiesz,jest to przypadkowa grupka ludzi którym daleko do wiedzy i fachowosci,zreszta po rozmowie z samym właścicielem zrozumiecie o czym piszemy,ten pan jak i jego ludzie na maja podstawowej wiedzy na temat pracy w tym przede wszystkim rysunku technicznego ogólnej wiedzy spawalniczej,na budowe jezdza małym samochodem osobowym,kazdy ubrany jak z innej parafi,nie dysponuja wiedza i sprzetem,jak ktos ma problemy to moze zlecic im prace ale z góry uprzedzam umawiajcie sie za dzieło a nie na godziny bo puszcza was z torbami,zdecydowanie odradzam ta firemke,bo szkoda nerwów i pieniedzy,pozatym uwazajcie na sprzety bowiem maja oni lepiszcze w rekach az dziwne ze jeszcze nikt nie zgosił tego na policje ale jak sadzimy do czasu

jaca

proszę o moje zaległe pieniadze ile można czekać?

MONTER

CZY KTOS MOZE COS DOBREGO POWIEDZIEC O TEJ FIRMIE? SZUKAM PRACY I RZECZYWISCIE ROZYTYWAŁEM LUDZI NA TEMAT TEJ FIRMY ALE TO JAKIS TWÓR WYDMUSZKA NIE MAJA KONTRAKTÓW, RAZ MAJA PRACE NA KILKA DNI POTEM PRZEZ 2/3 TYGODNIE NIC NIE ROZUMIEM TEGO JAKAS WIELKA SCIEMA TEN SPAW FOR YOU CZY JAK IM TAM

robercik

proszę pana bardzo o to by mój tata dostał od pana zaległe pieniadze potrzebujemy na bilet do szkoły mógłby pan oddac chociaz troche od mamy nie odbiera pan telefonów nie wstyd panu tak postepowac, jest pan złym człowiekiem panie bardzo złym i fałszywym obiecuje pan obiecuje i obiecuje

monter

szukam pracy wiec jestem z okolicy nakła ale wiedze ze chyba nie warto ryzykować ma ktoś namiary na fajna firme? z góry dziekuje

mikir

pracowałem z ta firma ostatnio na postoju zakładach chemicznych powiem krótko banda złodzieji... nie można było narzedzi zostawiac na wierzchu bo sie lepiły szok

spawacz

panowie wiec nie warto sie tam zatrudnic? szukam jakies fajnej pracy ale chyba tam sie bawic nie bede za darmo to kiedys było w poprzednim systemi to sie prace społeczne nazywało

janek

panie prezesie,panie właścicielu może odda mi pan pieniadze,może nie kupi pan sobie kolejnych bucików a ureguluje zobowiazania?? swoja droga gdzie pan te buciki miesci chyba u sasiadów bo nie na swoich 18 m? czekam jeszcze tydzien i zgłąszam sprawe do inspekcji pracy i sadu pracy

były

kolego poczytaj wyżej czy warto odradzam to coś, !!!!!!!!!!!!!!!!

spawacz

Szukam pracy koledzy warto się zatrudnić? Ile dają?

Zostaw merytoryczną opinię o SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI - Nakło nad Notecią

SPAW FOR YOU REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI
  • ul. gen. Józefa Hallera 2 lok. 16