STAL-PRODUKT Megger Joanna

Nakło nad Notecią

Opinie o STAL-PRODUKT Megger Joanna

mariooo 2014-02-05 14:29:31
ta firma może i ok ale szefostwo(usunięte przez administratora) po prostu z takimi osobami nie powinno się pracować jak to mówią nie pamięta wół jak cielęciem był odradzam tą firme
gustaw 2014-02-23 12:17:53
firma jak firma w każdej znajdziemy coś co nas nie zadowala choć mój przedmówca słusznie zauważył że szefostwo zapomina o podstawowych prawach pracowniczych i nie są to błahe sprawy, można odnieść wrażenie że tylko i wyłącznie stawia to coraz wyższe wymagania i oczekiwania i nic od siebie nie dając, płace na poziomie najniższej krajowej na papierze reszta do ręki ale ile do reki... nigdy do końca nie jesteś pewien nadgodziny traktowane jako premia do wypłaty od czego zależy premia nikt nie wie, picie i branie dragów na porządku dziennym dawane przykładem przez ekipę biurową. (usunięte przez administratora) i bałagan nad którym nikt już nie jest wstanie zapanować!!!!
przepalacz 2014-11-20 10:51:49
pracowałem z panem meg. jeszcze w lisim ogonie
wiercił kołnierze na wiertarce
złapał kontakty
pare wałów i ma co ma
wszystko co piszą wyżej to prawda
nie polecam tej firmy
wozkowy 2014-11-24 18:47:26
Bagno
za grosze na czarno to niec sami rrobią
żarcik 2014-12-02 09:52:37
To chyba żart ta firma
kasa najniższa a tony do przezucenia
pani więcej na plastyke wydaje
nie ma jak to na haju
szczecinianie 2014-12-09 04:41:30
Mieliśmy z nimi kontakt w nowej
wstyd wstyd
do dzisiaj jest tu głośno o tym ci tu robili
jeździli toyotami land cruiser wiemy za co je kupili
wstyd i hańba
trawa 2014-12-13 19:50:51
Nikt się nie weźmie za palaczy trawy?
Wystarczy wejść do kontenera-biura
nikt tego nieczuje ? ???
Może mnie j trawy a więcej dla ludzi?
trawa 2014-12-13 19:50:51
Nikt się nie weźmie za palaczy trawy?
Wystarczy wejść do kontenera-biura
nikt tego nieczuje ? ???
Może mnie j trawy a więcej dla ludzi?
hahha 2014-12-15 07:28:49
to juz pewnie wszyscy wiedza o tym
ale to jest tolerowane
z drugiej strony czego wymagac od tych ludzi
proste ludziska
przyszła kasa i prostota została
klient 2015-02-24 07:48:24
zle to wygląda
bardzo żle
brak szacunku dla klienta, dla ludzi, sciemianie, niedotrzymywane terminy
ceny wysokie,
blachy II gat a ceny jak za I
zle to wyglada
operator 2015-03-02 09:26:19
niestety to wszystko prawda
wyzysk, zarobki marne
wiecej wydaja na paliwo do s klasse niż na pracowników
żałosni ludzie
bardzo
operatorcnc 2015-03-03 08:56:49
szkoda ze tak sie staczaja
widocznie juz sie dorobili
ale czego mozna sie spodziewac po takich prostych ludziach
merc i słoma w butach bez skapretek
złota kieta ,wiecie czego to symbol?
tak czasem bywa niestety
brak szacunku
kasa na czarno
gdzie jest PIP?
kierowca 2015-03-05 12:19:56
co sie z ta firma porobiło
jak jeszcze była mała to szanowali ludzi
a teraz?
wyzysk,wyzwiska, pretensje
panowie z daleka od młyńskiej i lisiego ogonu
z daleka
kluen 2015-03-16 20:13:36
Odebralem towar
szok
jak zle wypalone
wypalone z blachy bez certyfikatu
nieogradowane
Tragedia
dno
jaro 2015-04-09 09:03:28
odradzam zlecenia w tej firmie
jest dno
ceny z kosmosu
nieterminowe usługi
byle jak
jaki 2015-05-04 20:05:39
witam,chciałbym przestrzec przed działaniami tej firmy,maja bardzo dziwny sposób zawierania transakcji,przy wycenie jest w miare ok a potem przychodzi zaskoczenie
i jakosć pozostawia wiele do życzenia
robi 2015-07-09 16:51:41
panie i panowie swego czasu pan grzegorz megger pracował ze mną przy produkjci kołnierzy, tj wiercił je. Swoim donoszeniem zdobyl zaufanie ówczesnego szefa i przesuneli go na stanowisko brygadzisty,miał kontakt z odbiorcami naszych produktów, i naszymi dostawcami balchy,szybko sie zwąchali za plecami szefostwa i zaczał robic boczki,potem boki,wkrecił w to swego szwagra pana lidmanna kóry tez był tam pracownikiem, wiec wracjac do tematu zaczeli krecic lody,nim sie wszyscy zorientowali a były to lata 90 te zaczeli obracac niezła kasa,niestety
wypieli sie na ludzi którzy wprowadzili ich w biznes i tak kreca i kreca
kto wie co było w stoczni szczecińska nova to wie,a jak nie wie to wiedzcie ze sa tam dosc dobrze znani niestety z tej złej strony,bracia stoczniowcy to miedzy innymi ci panowie uwłaszczali sie na waszym majatku a w jaki sposób to łątwo zgadnac.
Pozdrawiam rzutkich biznesmenów z firmy l&m
panowie nie noscie tak wysoko tych swych głów bo to co robiliscie to raczej wsyd przynosi a nie powód do dumy,wezcie o sobie do serca
janusz 2015-08-09 11:51:07
polega to na wypalaniu elementów ze stali złej gatunkowo,rozwarstwanej ,z ogniskami rdzy, blachy skupowane jako odpady poprodukcyjne sa sprzedawane jako pełnowartosciowy materiał, podobnie z blachami w II gat bez certyfikatów
mk 2016-05-17 20:47:46
mlk, ale co tu i jak tu próbować skoro oni w tym momencie nie potrzebują pracowników. Ktoś wie czy trafi się do nich jakieś nowe zlecenie, które sytuację kadrową może trochę powiększyć i zaczną rekrutować?
Zostaw swoją opinię o STAL-PRODUKT Megger Joanna - Nakło nad Notecią
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STAL-PRODUKT Megger Joanna