Opinie o STAL-PRODUKT Megger Joanna w Nakło nad notecia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy STAL-PRODUKT Megger Joanna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w STAL-PRODUKT Megger Joanna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAL-PRODUKT Megger Joanna w Nakło nad notecia

Produkcyjny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Plusy firmy: - zgrana ekipa osób pracujących na produkcji, chłopaki pomagają każdy sobie nazwajem za co bardzo duży +, pożartować potrafią i ogólnie atmosfera jest ok. Minusy? - najgorsza firma w której pracowałem pod względem socialu. Szafki bez możliwości zamknięcia na klucz, tylko "na wcisk", obok szatni stołówka zajeżdżająca mocnym (usunięte przez administratora)a obok stołówki bezpośrednio... Toaleta. Brzydziłem się jeść tam śniadania no ale co niektórzy chyba to lubią bo żadnych problemów z tym nie mają... Na hali również PRL, zimą bardzo zimno a latem bardzo gorąco. Podsumowując - robota spoko, warunki nie za bardzo :)

Czy w firmie STAL-PRODUKT Megger Joanna praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Operator Wózka Widłowego, na które poszukują na InfoPraca.pl to dość istotna kwestia.

Bzyk Nowy wpis

Najgorsze jest to gdy ktos komu wydaje sie że skoro ma kase to kazdy inny ktory ma jej mniej jest gorszy. Albo gdy traktuje czyjes uslugi jako mało warte ,natomiast swoje ceni wysoko. Jezeli mysli tako ktos ze moze byc ordynarny dla innych ludzi . Ale musi wiedziec ze szacunek do ludzi i ich pracy nalrzy sie kazdemu , nauczcie sie tego bo juz czas najwyzszy.

Moze byc zła praca ,moze byc żle płatna albo słabo płatna bo to sie zdarza ale gdy do tego dolozysz panią ktora uwaza siebie za kogos lepszego bo ma jakies tam.pieniadze albo pana ktory mysli ze praca innych lub uslugi innych są gó...warte a ich praca ich uslugi muszą kosztowac krocie ,do tego dolozysz wieczny widok naciągnietej ( dla tego moze ten grymas) niezadowolonej twarzy. Ten ton wyzszosci ,te nikomu nie potrzebne uwagi dajace swiadectwo prostocie to wlasciwie wiesz ze to nie miejsce dla ciebie. Przypomne ( zaslyszane kiedys) ze ci ludzie byli u kogos zwyklymi pracownikami i tylko fakt przemian ,przebieglosc w pozyskaniu kontaktow ktore mieli dzieki swym.uprzednim.szefom ,brak.skrupolow spowodowało to ze jest jak jest. Panstwo szanowni nie kasa czyni z nas czlowiela nie kasa.

Brygadzista

jak można prowadzić rekrutację ludzi nie mając o tym pojęcia

zadania pracownika opisać można krótko myślę, prowadzisz firmę a kasę bierze szefostwo

logo firmy Inżynier budowy
Ammega Poland Sp. z o.o.
parówka

wczasy x 3 podwyżka x 0 najniższa krajowa

parówka

wczasy wczasami a podwyżki kiedy

Maja
@parówka

Wczasy? A kiedy jakieś ostatnie podwyżki tutaj były?

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Szlifierz prowadzona przez firmę STAL-PRODUKT Megger Joanna. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Olas

Na pewno beda potrzebować rotacja jest spora co chwile nowi przychodzą i sie zwalniają i tak w kolko

Maja
@Olas

A to aktualnie jest tu tak źle? Czemu konkretnie się zwalniają, wiesz może?

MichŁ

Jak wygląda z pracą w firmie Stal-Produkt? Jak wygląda podejście pracodawcy do pracownika? oraz zarobki? Pozdrawiam.

Czy STAL-PRODUKT Megger Joanna organizuje staże dla studentów?

Tak codziennie ????????

Martyna

Moj mąż tam pracował jest taki jeden na wózkach widłowych konfident trza na niego uważać jak chcą się pozbyć pracowników to wymyślają nie wiadomo co bo nie potrafią w prosty powiedzieć człowiek pracował sprzatal (usunięte przez administratora) i tylko po to był zatrudniony A teraz (usunięte przez administratora) nie potrzebny

Foles

Cześć! Myślę o zmianie pracy. Z zawodu operator maszyn CNC (nadzorujący procesów produkcji) nie ukrywam obecnie robię na frezarce konwencjonalnej, lecz szukam czegoś w CNC czy macie miejsce pracy na stanowisku tokarz bądź frezer? Jak wygląda system zmianowy jak i pensja miesięczna jest to godzinówka czy stała miesięczna? Pozdrawiam!

Robert

Macie darmowe obiady ?

on
@Robert

tak dostaniesz od nich śniadanie ( stół szwedzki) obiad trzy daniowy , podwieczorek i kolacje

Robinson

Maślak czy oni tobie placa za te bzdury ktore wypisujesz? Czy my moze rozmawiamy o kims innym.niz panstwo j.g.m? Co ty chrzanisz?.nawet szwagier nie mogl z nimi wytrzymac i prowadzi teraz biznes z synem a ty tu banialuki piszesz o fajnej atmosferze.Chlopie my znamy tych ludzi wiec kazdy wie jak jest . Szkoda słow

Janusz

Maślak dostałeś dobrą premię pod stołem że tak piszesz?

@Janusz

nigdy,zawsze tylko godzinowke jaka mi sie nalezala!!! przyjsc i odjebac swoje 8h to jest roznica, niz przyjsc i zrobic swoje!!! Dlatego wiekszosc opinii pochodzi od ludzi ktorym sie nie chce sie pracowc lub ich tok myslenia konczy sie na "mi sie nalezy bo..." Polecam zalozyc wlasna dzialalnosc i zobaczyc jak to jest.

Benek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz nowych ludzi i na jakie stanowisko? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

Maślak 1

Kto przybrał pseudo Maślak?

@Maślak 1

Musisz sam zgadnac ilu tam jest maslakow.

Ile jest zmian w STAL-PRODUKT Megger Joanna?

Już prawie cztery

maslak

ogolnie za paredni odbedzie sie egzamin na wozki widlowe za ktory trzeba bedzie zaplacic tylko 180 zl, jest to egzamin odbywajacy sie przy nadzorze UDT, dodam ze znajac firme koszty zwiazane z egzaminem i tak sie zwroca, firma w tym roku zakupila dwa wozki marki Linde H60 oraz H80 (klima, podgrzewany fotel, itp itd) wiec nie mozna powiedziec o braku rozwoju oraz inwestycji, opinie sa rozne na temat tej firmy ale przypomne ze nikt nie stoi z batem nad pracownikiem i nawet w przypadku narobionych szkod zawsze szefostwo zrobi wszysto aby nie ucierpial pracownik, kadra jest bardzo przyjemna i ogolnie panuje mila atmosfera.Jednak szefostwo liczy na samodzielnosc pracownikow wiec wystarczy odrobine zainteresowac sie stanowiskiem na ktorym sie jest i sumiennie wykonac powierzona prace, a wtedy mozna ze spokojem bez pospiechu i stresow mozna dzialac dalej.Nie w kazdym zakladzie ma sie bezposredni kontakt z pracodawca, tutaj jednak kazdy z kazdym podaje sobie reke i nie ma granic, jesli masz problem idziesz i rozmawiasz z szefostwem i mozesz byc pewien ze nikt cie nie wysmieje ani nie oleje, zawsze mozesz liczyc na pomoc ze strony Joanny i Grzegorza. Zaklad przerabia tony stali rocznie i czasami to ludzi zniecheca bo mimo wszystko to nie jest lekka praca ale przyjemna. Atmosfera jest niecodzienna bo czy to kierownik czy inny przelozony kazdy lubi sie posmiac i dlatego zawsze jest wesolo. Dlatego uwazam ze wypowiadajac sie o pracodawcy powinnismy go poznac a nie tylko rzucac wszystko co "inni" twierdza

Norbi

To normalne, że dobrze pracując jesteśmy zadowoleni z pracy bo i pracodawca jest dobry!!

Są na forum jacyś pracownicy firmy STAL-PRODUKT Megger Joanna? Jak Wam się tam pracuje?

maslak

trzeba isc i zobaczyc samemu bo najprosciej jest sie wypowiedziec negatywnie nie patrzac na to jakim jest sie pracownikiem. Wymagania nie sa z kosmosu, zalezy im tylko na samodzielnosci wiec nic trudnego jezeli chce sie robic i ma sie odrobine rozumu, proste. A zarobki sa calkiem niezle jak na Naklo i co do pewnej wypowiedzi jezeli chodzi o platnosc za soboty, to wielu by chcialo miec taka sytuacje bo soboty traktuje sie inaczej i napewno nikomu sie krzywda ne dzieje!!!

Zostaw merytoryczną opinię o STAL-PRODUKT Megger Joanna - Nakło nad notecia

• Jak się pracuje w STAL-PRODUKT Megger Joanna?

Zobacz opinie na temat firmy STAL-PRODUKT Megger Joanna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STAL-PRODUKT Megger Joanna?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STAL-PRODUKT Megger Joanna?

Kandydaci do pracy w STAL-PRODUKT Megger Joanna napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STAL-PRODUKT Megger Joanna
1.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Młyńska 4
    89-100 Nakło nad notecia