Opinie o Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. w Słupsk

Filo

Zamiast nowych pracowników powinny się tu pojawić służby zajmujące się ochroną praw człowieka i pracownika

Karo

Kogo to obchodzi

kwiatek

Warto byłoby opuścić zakład i poszukać normalnej pracy w cywilizowanych warunkach

Sposób zarządzania firmą rodem z zzarządzania PGR-em . Ciekawe ile ludzie jeszcze tam wytrzymają

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
Polska

Dzień dobry chciałam zapytać jak jedzą autobusy do perli przez jakie ulice i jakie godziny rano ?

Krtstuab
@Polska

Radzim zobaczyć jak busy padjeżdżają bo ścisk w nich okrutny, nawet uważam że to niebezpieczne

Dział HR

Poszukujemy pracowników na różnorodne stanowiska. Mimo tego, nie wszystkim możemy zaoferować pracę. Jest to uwarunkowane przede wszystkim kompetencjami i doświadczeniem zawodowym kandydatów. Dział HR

Czekająca poszukująca
@Dział HR

Szanowny Dziale HR pragnę zabrać głos aby oświecić Państwa, gdyż możliwe że tak wysokie stanowisko zerwało Państwa kontakt z rzeczywistością. Nikt w swoim życiu NIE PLANUJE pracować jako nadziewacz hummusu na taśmie. To nie jest kariera zawodowa o której marzy się i walczy od podstawówki. Jest to wynik kolei losu. To tak jakby oczekiwać, że ktoś przygotowywał się wcześniej do pracy przy wyrzucaniu zawartości śmietnika do kontenera. Zapewne Panie w szkole podstawowej czy nawet w liceum nie przypuszczały, że cały trud kształcenia zakończy się w firmie o tak złych opiniach według pracowników. Czy ktoś kiedyś słyszał, żeby w przedszkolu opowiadać, że będzie się kadrową? Tak samo jest z pracą na taśmie. Tym samym oczywistym jest fakt braku doświadczenia. Ale proszę nie opowiadać tu starej historii, że : Aby dostać pracę na najniższe stanowisko należy mieć doświadczenie na najniższym stanowisku. Pracownika obowiązuje przeszkolenie stanowiskowe. Ponadto prowokuje to patologię wolontariatu, bo może to JA poszukująca pracy powinnam Państwu zaproponować, że zacznę pracować NA TAŚMIE WE WOLONTARIACIE, TYLKO PO TO ŻEBY ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE. A skoro macie tylu chętnych z doświadczeniem to po co wyrzucacie pieniądze na bilbordy i konto premium na olx? Strata czasu i pieniędzy.

@Czekająca poszukująca

Widzę zaczęło się usuwanie niewygodnuch komentarzy!!!! Nie popuszczę, będę cały czas mówił o tm, jak tam jest za te lata męki u Was!!!!

NIKT
@Czekająca poszukująca

Trafne i mądre podsumowane,jesli zatrudnia sie pracownika należy zapewnić przeszkolenie,nawet jeśli w innej firmie pracował przy taśmie,mógł np przyklejać podeszwy buta do cholewki,tu natomiast inny charakter pracy,i zgadzam się z tym że firmy często wydają ba bezsensowne reklamy ,zamiast dać ludziom zarobić na przyzwoitym poziomie

Dział HR

Dziękujemy za sygnał. Obecnie wyjaśniamy sprawę dowozu pracowników. Mamy nadzieję, że sytuacja się poprawi. Moglibyśmy szybciej reagować, gdybyśmy otrzymywali takie informacje bezpośrednio w dziale kadr. Dział HR

Tarzan

Pracowałem tam trochę czasu i Muszę powiedzieć że Ukraińcy są lepiej traktowani niż Polacy. Wiadomo co jest tego powodem robią po 12h a My Polacy tylko po 8. Nie polecam pracy na Magazynie (Jest tam (usunięte przez administratora) którą rządzi Polak) Ty nie możesz nic Ukraina może wszystko ????

@Tarzan

Dla mnie cała brygada zarządzająca na czele z ... no wiecie o kogo chodzi - do WYMIANY. Mnie już zabrakło cierpliwości odszedłem i za namową kolegi poszedłem do łodzi do MARkosu.

Aga
@Patryk

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zawsze po czasie wychodzi (usunięte przez administratora) w każdej firmie, a zwłaszcza chamy ludzie. Ten cały Słupsk to dziura, te same firmy jakby mieli urzędy w łapach. Od lat nic nowego się nie otworzyło, masy biedronek nie biorę pod uwagę.

Samuel
@Aga

Dokładnie... Wiadomo, że w takiej firmy jak ta szef nie da ci zarobić wiele bo na twoim zasuwaniu za (usunięte przez administratora) on się bogaci... Namawiam do odejścia i zawsze będę namawiał bo praca w tej firmie to współczesny (usunięte przez administratora) zagłady psychicznej. Pani z działu hr albo pan pojawiają się tutaj by pokazać jak to firma chce was wysłuchać. Pięć lat pracowałem i nikt nie chciał ze mną rozmawiać a pani K. to non stop tylko darła się

Stanisław
@Tarzan

Chciałbym się dowiedzieć, czy to prawda, że pracownikom oferowany jest bezpłatny dojazd do pracy przepełnionymi autobusami, co zagraża ich bezpieczeństwu? Jeśli tak, to wstydźcie się ludzie manipulowania informacją o benefitach ! Jeśli na tym ściemniacie, to co dopiero z waszymi produktami!!!!

@Stanisław

Widziałem te autobusy... uwierz nie chciałbyś nimi jechać. spójrz na reklamę na facebooku z ofertami o pracy - wszystkie komentarze ukrywane bo firma boi się odstraszyć wszystkich opiniami tych, którzy mówią jak tam jest tragicnzie!!!!!

Franky
@Stanisław

Ostatnio ogień widzę - - pozwalnialiście ludzi i nagle rozpaczliwie rzuciliście pełno billobardów na miasto - Stabilna Praca? Dobra Praca? Komfortowa praca? Czy wasz marketingowiec zna znaczenie tych słów? Na pewno nie, bo nic z tych rzeczy nie jest zgodne z prawdą.... PS. A koncepcja graficzna tego czegoś to jakiś piekielny dramat! Dziecko to tworzyło????

Czekająca poszukująca
@Franky

Pocieszę Cię. Na miejsce zwolnionych nie zatrudniają nowych osób. Zbieranie CV i tyle. Chociaż Panie przyjmujące CV miłe. Cisza spokój. Pusto głucho. Nie róbcie nam tu drugiej ameryki gdzie najbardziej prężnym działem firmy jest dział PRu i HRu- ofert pracy wystawiono 100 (słownie sto) osób na produkcję, 20 produkcjopodobne, kolejne 20 produkcjocoś tam w tym 5 niepełnosprawnych, 10 brygadzistów, ze 4 konserwatorów i pojedyncze oferty wyżej wyspecjalizowane. Z UP nie zatrudnią, bez UP nie zatrudnią, szansy nie dadzą a przezcież piszą że wystarczą chęci do pracy i książeczka sanepidowska.

Franky
@Czekająca poszukująca

Wiadomo o co chodzi. Zbudować sobie bazę tanich robotników, których w razie czego wezwiesz do zakładu na tygodniowy(usunięte przez administratora)po czym odpalisz jak kiepa na szkolnej przerwie. Szanowanie ludzi? Chyba nie tutaj! Worthington, Stako, LED, MIRKO, MARKOS - to są firmy, gdzie opinie pracowników jasno mówią, że to normalne miejsce pracy. Spytaj kogokolwiek na mieście o (usunięte przez administratora)Przecież to masakra!

samuel

Powinniście uczyć się od firm z regionu tego jak dba się o pracownika. Po odejściu z perli poszedłem do dwóch innych w Głobinie i powiem szczerze że takiej patologii jak u pana m***ła to długo nie widziałem. Wyzysk i kłamstwa

Kamil
@samuel

Cała brygada na czele z - P. (usunięte przez administratora) K. i M. do wymiany, inaczej praca tam zawsze kończyć się będzie depresją albo nerwicą.!!!

Dział HR

O tym, że nie zapominamy świadczy fakt, że właśnie prosimy o szczegółowe informacje na priv. Dopiero wtedy możemy podjąć interwencje, jak znamy szczegóły sprawy lub zdarzenia. Same ogólniki nie dają nam żadnych argumentów do podjęcia działań bo nie wiemy co konkretnie zaszło, kiedy i kto był stroną. Potrzebujemy zatem konkretów. Wtedy wiemy co zaszło, możemy podjąć interwencję, wiemy kogo ewentualnie należy zdyscyplinować. Same ogólniki nie pozwalają nam na podjęcie działań, bo nie mamy informacji kto i czym ewentualnie zawinił. Nie daje to nam możliwości działania. Dlatego prosimy o konkretne informacje na priv. Tylko tak możemy coś zmienić.

@Dział HR

Wielokrotnie odnosiłem się do tej (już mojej byłej) firmy w rozmowach ze znajomymi oraz potencjalnym pracownikami. Nikt nie usłyszał ode mnie dobrego słowa. Firma sama zawiniła - od początku pracy czułem się strasznie wykorzystywany. Dużo pracowałem a zasady i tak nie były dla mnie jasne. Chora atmosfera, która niszczy ten zakład jak rak. Psychiczny terror pań przełożonych wobec pracowników. Brak jakichkolwiek szans rozwoju - no chyba, że na plakatach w mieście. Perspektywa dla młodego cżłowieka - ZERO!!!!

Dział HR

Dzień dobry, Chcemy reagować na takie sygnały i wyjaśniać sytuacje, ale do tego potrzebujemy przekazu informacji i rozmów z pracownikami. Bez konkretnej informacji mamy związane ręce i nie możemy odpowiednio zareagować. Zachęcamy do kontaktu indywidualnego (osobistego, mailowego, telefonicznego). Dział HR

@Dział HR

Przestańcie udawać, że interesują was jakiekolwiek problemy ludzi. Wiecie co - do was pasuje zasada 3xZ - > zatrudnić, zamydlić oczy, zapomnieć. A później pracownik sam sobie walczy z maskarą w pracy i wyzyskiem. Gdzie jesteście... W wygodnych biurkach Nie polecam

Angelika

Ja mogę powiedzieć kto się nie nadaje na brygadziste, Anna, Iwona, Ewa, nad Estetą bym się zastanawiała.

@Angelika

Skoro myślisz że te brygadzistki się nie nadają , to może z chęcią je zastąpisz . Pozdrawiam zawistną Angelikę.

Perla Polska

Zaniepokoił nas sygnał o (usunięte przez administratora), wobec którego nie możemy przejść obojętnie.(usunięte przez administratora) jest bardzo poważnym zarzutem, który jest absolutnie niedopuszczalny w miejscu pracy i jeśli ma miejsce to trzeba mu przeciwdziałać. Chcemy poznać więcej szczegółów, aby wyjaśnić sytuację. Ponieważ o szczegółach nie możemy rozmawiać na forum, prosimy o opis tego, co się wydarzyło i przesłanie do nas na adres kadry@perlaeurope.com. To pozwoli nam dokładnie zbadać i wyjaśnić sytuację. Dział HR

Nowa
@Perla Polska

A to strach tam. Pracować skoro rządzi Ukraina na ziemi polskiej....... A miałam. Wysłać CV......

Iza

Ja jadę do innego miasta, bo w tym Słupsku nic się nie otwiera oprócz sklepów. W innym mieście jest więcej firm.

Patrycja

Mam rozwiązanie na konflikty. Normalni ludzie niech pracują z normalnymi, a chamy niech pracują z chamami, żeby mogli się pozagryzać nawzajem między sobą.

Zuzanna
@Patrycja

Ale kto Twoim zdaniem tak się zachowuje? Uważasz, że atmosfera w firmie jest kiepska?

Patrycja
@Zuzanna

Pracownicy to (usunięte przez administratora)i niektórzy brygadziści nie będę imion tutaj podawać.

Kamila
@Patrycja

Dlatego odeszłam, nie dałam rady już wytrzymać krzyków i nękania TYCH pań. To mija się z prawdą, logiką. Poszłam do MARKOSa parę kroków dalej ale za to od samego początku dają ci inną kasę a podejście ludzi zupełnie inne. Może dlatego tu 3 halę stawiają w ciągu roku a nie ucinają wszystko co u was

Iza

Tego narodu nie powinno w ogóle być.

knack

Czy praca na ul. europejskiej jest od pon-pt i na 2 czy 3 zmiany?

Jacek
@knack

Od poniedziałku do soboty.

Jolanta
@Jacek

A soboty są jakoś inaczej, lepiej rozliczane? Jak za nocki w innych firmach?

Pusy

Powiem tylko tyle- ludzie są coraz gorsi.

Hanna
@Pusy

Mówisz o kimś konkretnym?

Vladek
@Pusy

Nie ludzie tylko kierownictwo, jak sie nic nie zmieni to wszyscy odejdą

Janek
@Vladek

A kto konkretnie?, ja pracuję kilka lat i widzę coraz większą poprawę.

Do Vladek
@Janek

To ty chyba z innymi ludźmi pracujesz. Takiego plepsu to ja dawno nie widziałem, i nie koleżeńskich ludzi.

Do Janek
@Janek

Odpowiedz miała być do Janka

RDt

najlepsza to ta nowa blondi z morpolu w lokach co nic nie umie a po ludziach jeździ że cała perla teraz huczy a już nawet w morpolu głośno a myśli że fajna bo w szpilkach haha patologia szkoda ludzi pracujących perla nabyła zajebi..skarbbb hahaha

V
@RDt

Ciebie serio odkleiło ziomek xD nie potrafisz skleić zdania a bierzesz się za jego wyrażanie.

Rozczarowana

Poszłam do firmy nie sugerując się komentarzami, ponieważ ludzie są różni i nie wszystkim dogodzisz, ale poszłam i zobaczyłam i się załamałam. Pomijając fakt, że zakład jest pełen Ukraińców ale mniejsza z tym, żeby chociaż były one(Ukrainki) miłe, ale niektóre są tak chamskie(drą buzie na człowieka, pomimo że człowiek ich nie rozumie, do tego wkurzają się, że się ich nie rozumie) że to jest przerażające. Ale czego się spodziewać po takich ludziach. Niektóre brygadzistki nie powinny być w ogóle brygadzistkami są chamskie mają złe podejście do ludzi. Niektórzy szybko pokazują swoją prawdziwą twarz a inni później. Miejcie do siebie trochę szacunku nie pozwólcie, żeby ktoś was mieszał z błotem i źle traktował, ponieważ nie jesteście czyimiś workami treningowymi, bo dana osoba ma nieszczęśliwe życie prywatne lub zawodowe. Do pracy przychodzi się dla pieniędzy a nie tolerowania czyjegoś chamstwa. Praca ma być przyjemnością a nie przymusem/strachem. Pamiętajcie róbcie to co kochacie a nie przepracujecie ani jednego dnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. - Słupsk

• Jak się pracuje w Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.