Opinie o Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. w Słupsk

Jaa

Praca jak praca ale szczrze to nie polecam..

@Jaa

Jak komuś się nie chce pracować to będzie wybrzydzał. Mi tam pasi , pieniądze na czas a pracować trzeba

@Jan

A honor masz j pracowałam tam trochę czasu napisałam że jest (usunięte przez administratora) od razu usunięto mam nagrania rozmów mam zdjęcia jak osoby pijane były wypuszczane przez okno w biurze mam zdjęcia zakładowych romansów i wiele innych ciekawych rzeczych nawet listy płac z akordem gdzie brygadzistki pisały co chciały ja reszta do tej pory i z resztą zostałam za to zwolniona jak i parę osób a wy dalej pracujcie jak kukły pozdrawiam

Zośka
@Anna

Romanse?! Czyje?

@Anna

a Ty "Anno" wiesz przecież za co zostałaś wyrzucona, Nie pisz takich głupot bo głowa boli i nikt w to nie wierzy. Teraz jest przynajmniej bez ciebie spokojnie. wszyscy się cieszymy z twojego odejścia. Jak już chcesz cos pisać to chociaż podpisz się swoim imieniem.

basia
@Zośka

zaczyna się robić ciekawie...

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

NINA

przeslij CV , przyjdz na rozmowe i sam się przekonaj. Wypłata na czas. Pracować trzeba.

@NINA

Co to jest ze idę na zwolnienie lekarskie i za to place 30 procent a perła 70 jeżeli zwolnienie jest płatne 80 procent porażka a ty Nina lepiej się nie odzywaj bo cię zwolnią

Najgorszea firma w Słupsku mam nagrania z rozmów jeden wielki (usunięte przez administratora)

A jak z temperaturą na hali ? Da się przyzwyczaić?

@Kandydat

Do tego nigdy nie da się przyzwyczaić... W zimę zimno, a w lato jeszcze zimniej tak wentylatory dmuchają. Generalnie nawet, gdy temperatura na termometrze pokazuje 14 ° to odczuwalna jest zupełnie inna jak wieje na ciebie z wentylatora, lecz to zależy jeszcze jakie masz stanowisko...Na szczęście, być może wszystko się zmieni po przeprowadzce na drugą halę.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Szalona

Witam, jakie są godziny pracy w Perla Głobino

Ona

Masakra brygadzistka nie interesuje się pracownikami wybiera i dzieli na lepszych i gorszych nie daje szansy się wykazać sama (usunięte przez administratora) robi

NINA
@Ona

na której linji pracujesz?

Klient

Pytam przez jakie ulice przejeżdża autobus do firmy perła globino ponoc wisi na drzwiach ale czy ktoś mi poda czy w okolicy starego cmentarza w Słupsku gdzieś staje autobus albo gdzie mam podejść na przystanek który będzie najbliżej starego cmentarza w Słupsku no i o której .Bardzo was proszę o pomoc. Albo okolice wiejskiej w Słupsku też jest blisko cmentarza przecież jak ktoś dojeżdża codziennie do pracy to najlepiej się w tym orientuje.Dziekuje za pomoc????

Czy ktoś może napisać z kad odchodzą autobusy które zawożą pracowników do firmy Perła globino i na jakich przystankach zabierają ludzi no i oczywiście o której bo ile mi wiadomo praca zaczyna się od 6/00.ponoc jest jakiś autobus który dowozi pracowników.

@Kandydat

rozkład jest na drzwiach przy wejściu, a jak chcesz się czegoś więcej dowiedzieć spytaj w kadrach

Robert

@jan a ile wynosi taka premia kwartalna ?

Na jakie benefity można liczyć w Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.?

Jan

jak dobrze pracujesz to i na premie kwartalną się załapiesz

Ciekawy

Ktoś odpowie na pytanie jaka praca dla kierowców? Czyli jak często w domu i jakie wynagrodzenie i od czego zależne

Ooooooo

Powiem tak pracuję tam rok i wypłatę może są na czas sle Polak dostaję naj nisza krajowej na początek i tak przez 6misiecy a Ukrainiec przychodzi i dostaję na start 14,70 na rękę i to jest normalne że obco krajowiec dostaję więcej niż Polak albo na załadunku jest Ukrainiec i trzech Polaków jeden z nich długo letnim stażem pracy i wiedzy i umiejętności i pracy to sama pani derektorka pani Agnieszka osobiście przynosi Ukraińcowi w kopercie premię a panu T który wkłada tyle że aż szkoda chłopa żeby wysłać towar do klienta i robi czarna robotę to jemu się należy a nie Ukraińcowi pani Agnieszka powinna się wstydzić za takie podejście w jakim kraju żyjemy POZDRAWIAM SERDECZNIE

Erwin
@Ooooooo

Czy naprawdę tak musi być, że w Polsce Polacy zarabiają mniej? Jeśli to prawda, bardzo źle to świadczy o firmie i tej osobie. Czy ktoś jeszcze miał taka sytuację?

@Ooooooo

Tiaaa Ukrainiec to i może dostanie te swoje 14,7, ale urlopu płatnego nie ma. Jak pracuje to kasa jest, a jak nie pracuje to kasy nie ma. A jak rękę złamie toczac się na ulicy to myślisz że kto płaci za jego leczenie, Państwo? Niee Ja wole 14 zł z urlopami i dostępem do lekarza. A skąd wiesz ile Pan T zarabia? Chwalił Ci sie?

Zezol

A gdzie tam, ludzie Perli mają umowy tylko o pracę czy to Polacy czy Ukraińcy. Ale pracuja tez Ukraincy wynajeci z agencji i to oni niby maja 14,7 jak pisze Oooooo i to agencje mają zasady bez płatnych urlopów i dostępu do lekarza. Dlatego mówię że mam gdzieś ich ekstra 70 gr, wole być na umowie o pracę za 14.

Eh
@Ooooooo

Wiesz... pani Agnieszka ma prawo premiować Ukraińców, jednak jeśli nie premiują Ciebie, czy innych Polaków, to zgłos sie do Związków Zawodowych, moze Ci pomoga i zasugeruja Menedzerce czy innym Menedzerom, ze nie tylko Ukrainców powinno sie premiowac i ze jak tak dalej pojdzie, to nie bedzie chcieli pracowac za mniejsze pieniadze i np. wybierzecie innego pracodawce?

Misiorr
@Ooooooo

Tragedia, mdli mnie, jak czytam o takich zagrywkach.

Hahaha
@Zezol

Tak napewno masz 14 ale jesteś na umowę na najniższej a ta ruznice dostajesz w kopertę na 100% i co za emerytury składki lipa bedzie

@Hahaha

A co Ty za farmazony siejesz, na koncie jest cała kwota, na pasku wszystkie składki. Na umowie jest najniższa krajowa plus premia, ale tak mi to na rozmowie powiedzieli. Dla mnie to nie nowość, w poprzedniej robocie też tak było. Grunt, że składki są i na koncie się zgadza.

@Zezol

Masz rację na pasku jest wszystko.Skladki są od całości, ludzie to już takie (usunięte przez administratora) piszą że aż nie chce się czytać. Nie chcesz pracować nie pracuj.

@Ooooooo

Rodzina państwa Perelstein wykorzystuje pracowników zbijając na tym swój majątek. Myślałem, że historie jak z "Ziemi Obiecanej" już się skończyły w zeszłym stuleciu. Nie ma dla nich znaczenia czy pracownik jest Polakiem czy Ukraińcem. To tylko dla nich tania siła robocza by móc śmigać nowym PORSHE.

A jakby ktoś nie wierzył lub admin usunie nazwiska właścicieli (co powinno dać do myślenia) podaję numer KRS do sprawdzenia: 0000339598

Tomeczek

W jaki sposób wykorzystują pracowników?

Joł

A kto Ci broni założyć firmę, rozkręcić i jeździć porsche.

Darek
@Ooooooo

Czy coś nowego sie wydarzyło od tamtego miesiąca?

Daniel
@Ooooooo

O co chodzi z tymi premiami jak placa nadgodziny napiszcie prosze.

Likwidator
@Daniel

Na umowie najnizsza krajowa + premia. Ktorej przez 6 mscy pierwszych nie zobaczycie. Praca dla desperatow.

Czytelnik
@Ooooooo

Podejrzewam, że Ukraińcom nie opłacają wszystkich składek dlatego dostają większą wypłatę, a jak mają opłacane wszystkie składki, to jest to nie sprawiedliwe w takim razie.

Zawiedziona

LUDZIE NIGDY, NIGDY, NIGDY NIE IDŹCIE DO PRACY DO PERŁY, BO TAM JEST MASAKRA.

@Zawiedziona

Pod jakim względem w Twojej ocenie w firmie Perla Produkcja, jest "masakra"? Twoja wypowiedź jest na chwilę obecną mało merytoryczna, dlatego też chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego miejsca pracy. Czy mógłbyś uzasadnić dodany wpis?

Zawiedziona
@Tomasz

Mało płacą brygadzisci cię ścigają i krzyczą na ciebie masz na godzinę a musisz zasuwac jak na akord do tego miało być 8 godzin pracy a robisz kilka dni w tygodniu od 6 do 18.Ogolnie odradzam pracę ale każdy ma swój wybór. Powodzenia.

@Zawiedziona

Jeżeli rzeczywiście występują sytuację, gdzie trzeba zostać dłużej w pracy, to mógłbyś dodać, czy nadgodziny są również wynagradzane? Ciekawi mnie, czy za każdą przepracowaną godzinę można liczyć na dodatkową gotówkę.

Jacorazbardziejmalutkawfirmie
@Zawiedziona

Tak.To wszystko prawda.Pracuję kilka lat i chcę już odejść z tąd i zapomnieć o tej firmie.Mobbing...Zamiana(wymuszona)zwolnień lekarskich na urlop jest powszechnie znana!Premie kwartalne przyznawane są ze środków FŚC!!!Jprd..Jedyny taki zakład chyba w Polsce...

Malutka
@Tomasz

Tomasz popracuj na produkcji tydzień a dowiesz się dlaczego ludzie spierdalają z niej : )))Zapraszamy..

@Jacorazbardziejmalutkawfirmie

Wspominasz o premiach. Czy prócz kwartalnych są także frekwencyjne lub za dobre wyniki?

Marlena
@Malutka

Juz jestem 2 dni. Tygodnia nie wytrzymam.????????????

Damian
@Zawiedziona

Jest fajnie autobusy na czas ukraina niczym brat.wyplata tez. Wioski miasta przyjezdzajcie.

Likwidator
@Malutka

Taka prawda. ????????????????????

Manio

Byłem widzialem chcę zapomniec

Nie ważne

Polak we własnym kraju jest traktowany gorzej niż Ukrainiec. Żeby Ukrainiec miał większą lub taka sama stawkę godzinową jak Polak ? Śmiech na sali (usunięte przez administratora). Nie polecam chyba nikt z góry nie ma pojęcia o systemie pracy jak i płacy i o ciężkiej pracy. 13h netto tyle to ja miałem 10 lat temu . Pozdrawiam

@Nie ważne

Mam isc na rozmowe to az taka tragedia??? Jak wyglada praca dla mezczyzn??

@Paweł

Bez jaj idź i sprawdź, jak się komuś nie chce robić to jest niezadowolony.

Ela
@Nie ważne

Potwierdzam najnizsza krajowa.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.?

honorata

Tu trza ludzi do roboty a nie do wydawania poleceń czy nadzoru.

Jak wyglada praca na tych kutrach i mieszalkach.(usunięte przez administratora)

Hej :) Zastanawiam się czy nie wysłać cv tutaj do tego zakładu. Jak wygląda praca tutaj? Jest akord czy na godziny? Czy praca jest na zmiany? Jak atmosfera? Chciałabym pracować gdzieś, gdzie będę miała umowę o prace , a nie umowe zlecenie moja siostra jak pracowała to miała tylko na rano. i jakoś tak ogólnie to mi odradza prace tutaj... mówiła żebym dała sobie spokój

@Ania

Praca na razie na jedną zmianę ale mówią że będą 2 zmiany.Atmosfera o.k .Pensja na czas, zawiozą i odwiozą. Umowa o pracę. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.

No właśnie CV już wysłałam. Będę próbować ???? dziękuje za odpowiedź ☺

Pablo
@Ania

Tragedia masz taką stawkę godzinową jak Ukrainiec lub mniejszą praca w akordzie ale masz płacone za godzinę tragedia (usunięte przez administratora) i chaos

Słupskumój

@Ooooooo czy wg Ciebie Pani Agnieszka dzieli Pracowników na lepszych i gorszych? :(

Adryan

@Nick piszesz cytuje "Rodzina państwa Perelstein wykorzystuje pracowników zbijając na tym swój majątek. Myślałem, że historie jak z "Ziemi Obiecanej" już się skończyły w zeszłym stuleciu. Nie ma dla nich znaczenia czy pracownik jest Polakiem czy Ukraińcem. To tylko dla nich tania siła robocza by móc śmigać nowym PORSHE" Pogłęb prosze o co chodzi? Jakie wykorzystywanie? To mega ważne.

Dorota

Ale myśle że tak ma być !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. - Słupsk

• Jak się pracuje w Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.