Opinie o Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. w Słupsk

Jaka atmosfera panuje w firmie Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.? Są ogłoszenia na InfoPraca.pl z 8 sierpnia. Czy jest rotacja?

Magda

Witam,nie polecam pracy w tej firmie, nie ma zamowien to daja ci wniosek na urlop bezplatny i tyle. Oczywiscie nie poinformuja cie dzien wczesniej,tylko wchodzisz rano i masz isc do domu.

@Magda

Dzień dobry, a co dalej? jeśli już taki wniosek się otrzyma, to co dalej firma planuje zrobić z taka osoba w późniejszym czasie? To już nie zostało szerzej wyjaśnione? Co jak dni urlopowe się skoncza?

Automatycy jaki maja średni staż? widziałem ten wątek gdzie jeden Pan pisał o swoim 12-letnim doświadczeniu. Generalnie tez prace polecali o ile projekt komuś podjedzie. Jakie wiec są aktualne oceny? Będę składał dokumenty, ponieważ widnieje oferta w internecie. Od kolejnego roku wiadomo jakie widełki są przewidywane już?

BS

Firma się rozrasta, kupują nowe maszyny potrzeba automatyków, mechaników, elektryków maszyny są nowe i można się rozwijać, planowane duże inwestycje w roboty.

?#)#(";

Witam, chciałbym się dowiedzieć jaki dział najbardziej polecacie?a jaki odradzacie? Czy naprawdę jest tak źle jak tutaj ludzie piszą? I jeszcze jedno pytanie ... Jaka trasa jedzie autobus pracowniczy przez Słupsk? Dziękuję za informację

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
Masny

Unikajcie tej firmy, szukaja pracowników cały czas niby się rozwija a tak naprawdę ludzie się zwalniają bo mają dość traktowania. Zero praw pracowniczych, według praw jedno według nich drugie. Firma która nas Polaków stawia na drugim planie dla nich najlepszym pracownikiem jest osobą z ukrainy.

A co z Polakami, którzy pracować chcą i robią to dobrze? Będą traktowani na poziomie? Według komentarza, na który odpowiadasz pracownik nie ma tutaj praw. Zgadzasz się z tym? Jeżeli jakieś prawa są łamane to jakie konkretnie?

Ktos

Witam, czemu ogłoszenie moje wciąż jest odświeżane mimo, że zostałem już przyjęty do pracy?

Majka

Ktoś widzę, że pytał jeszcze z miesiąc temu o prace na magazynie, teraz wyświetliło mi się ogłoszenie ale na produkcję, z czego wynikają te wszystkie nabory? Nadziewa ktoś teraz owoce w firmie i ma zdanie? Zauważyłam, że transport w Słupsku jest bezpłatny, ale z jakich lokalizacji?

Ala
@Majka

W Perli jest bardzo dużo ogłoszeń o prace wynikające z rozwoju firmy. Firma rozbudowuje się, remontowany jest zakład w Głobinie to też pracownicy są cały czas poszukiwani.

@Ala

Jak ma być wynik tego wspomnianego remontu? Mam na myśli efekt względem warunków zatrudnienia? standardy się zwiększa? Jak ułatwią docelowo dotychczasową pracę?

@Ala

Ano a co z tym nadziewaniem owoców, o które kandydatka wyżej pytała? W treści ogłoszenia było napisane, że to stabilna praca. A po jakim czasie ludzie odchodzą? Jest w ogóle szansa na rozwój? mam na myśli chociażby awans?

@Karolina

Witam wszystkich, zamierzam złożyć CV do Perli na stanowisko asystent technologa, jakie macie opinie na temat pracy tam ?

Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Dajcie spokój z tą perla. Tam kadry to są po to aby trzymać stołek żeby stał równo nic się nie da załatwić. Wszystko pani kierowniczka ustala. A oczywiście nie sama przychodzi (usunięte przez administratora) czyli (usunięte przez administratora) liże i mówi kto ma zostać a kto mu się nie podoba i kogo mają wywalić bo mu się nie spodobał a sam chodzi psuje maszyny a potem jakby nigdy nic ustawia na nowo i udaje że naprawił a na początku sam (usunięte przez administratora). A jak się mu ktoś postawi to zaraz nie pracuje bo jest niemiły no sorry zwalniać z pracy nie za to że się nie umie tylko za to że się (usunięte przez administratora)w (usunięte przez administratora) nie weszło to masakra

Operator

Jestem długoletnim pracownikiem tego zakładu i sądzę że chłopak który zaczynał od zera bez jakiejkolwiek wiedzy jako operator który potrafi się postawić innym i wiedział co robi sam zasłużyl sobie na to żeby być waszym przełożonym więc się dziwię że nie odpowiada wam jego podejście do nowych jak i długoletnich pracowników przeszkadza że jest wymagający i stanowczy a stara wam się przekazać wiedzę której nie przyswajacie a nagle wielkie narzeknie skoro po kilku miesiącach nie potrafisz uruchomić maszyny to widocznie się nie nadajesz na dane stanowisko jak byś sam nie (usunięte przez administratora) w maszynie to by nie musiał przychodzić a co do psucia maszyny to czasem musi przyjść ogarnąć maszynę po niby doświadczonym dz. Technicznym który sam zazdrości tego że ma dużo większą wiedzę niż doświadczeni mechanicy ludzie weźcie się do roboty a nie narzekacie na chłopaka który sam zapracował sobie na to gdzie jest i stara się by ta firma miała operatorów a nie ludzi którzy wiedzą gdzie jest start stop i czekać aż ktoś przyjdzie i będzie (usunięte przez administratora) za nich

Na jakim stanowisku pracowaweś? Że masz taką opinie

Do Operator
@Operator

A przecinki stawiać umiesz i kropki? Mam nadzieję, że ten naród wy..mrz..e. Chyba pod....ierdal....niem zapracował sobie, bo Polacy tylko to potrafią robić (usunięte przez administratora)

Adaśko
@Do Operator

Co najwyżej ciężką pracą której ty nie potrafisz wykonywać sądząc po twoich. Komentarzach

@Operator

Tak ambitnie doświadczony przełożony operatorów z wieloletnim doświadczeniem został wyje*any na zbity ryj z pracy.

Automatyk

Dzień dobry. Przeprowadzam się do Słupska i szukam pracy w okolicy. Widziałem że firma poszukuje automatyka. Mam 12 lat stażu, posiadam dużą wiedzę i doświadczenie. Tylko odstraszają mnie negatywne komentarze na temat firmy. Jak wygląda sytuacja w dziale UR?

DT
@Automatyk

Całkiem spoko, jak chcesz się rozwijać ciekawe projekty automatyzacji. Złóż CV, przyjdz na rozmowę, nie przejmuj się opiniami.

Mars12

Dzień dobry, Jakie są warunki pracy w biurze głównie chodzi o atmosferę, ponieważ pieniądze to nie wszystko. Jak czytam opinie produkcyjne to mam mieszane uczucia. Proszę o konkretne i subiektywną opinie.

@Mars12

Ja również jestem ciekawa biura względem tego wszystkiego. było zapytanie o atmosferę a jak ono wizualnie się prezentuje? jaki jest rozkład? po ile osób w pomieszczeniu? czy jest w miarę nowoczesne? i co z ergonomią pracy?

Ile się zarabia na produkcji na czysto zwłaszcza dla początkującego? Jakie są zmiany ? Czy pracuje się w święta i niedziele ?

W firmach powinna być taka informacja. " Osoba która nie pozwoli odejść nowemu pracownikowi który przepracuje cały miesiąc i nie ucieknie dostanie 500zł netto co miesiecznej premii".

@Tomek

nowy typ premii? wcześniej było napisane, że faktycznie występuje, tyle że za wydajność. pytanie tylko jak ona jest mierzona? sa prowadzone stałe tabelki i tak dalej? kto się tym tak konkretnie zajmuje?

Na magazynie dużo się zmieniło od kiedy zmieniła się kierowniczka za czasów pani Agnieszki było bardzo nerwowo (usunięte przez administratora). A z nową kierowniczka panią Beata jest lepsza spupraca i wytłumaczę normalnie myślę że pani Agnieszka była już przemęczona i wypaloną tą pracą

Nie zawsze

Pani Beata słuchaj mojego zdania jest tak że są dni takie od samego rana jest bardzo ale bardzo mocno nerwowa jak by ją osa urządziła i nie wiadomo co tak o 6 rano mogło ją zdenerwować jak biuro i praca się zaczęła ale ogólnie jest spoko klimat pozdrawiam wszystkich z magazynu

Cooooooooooo xd

yyy co to jest spupraca? :D Jezu chyba jednak tam nie pójde jak takie ciołki tam pracują

Marzena

jaka osoba taka opinia? a wśród szeregowych pracowników to jak z tym jest? mam na myśli potencjalne odejścia. pracownicy są jakkolwiek żegnani przez swój zespół? ile wypowiedzenie tak ogólnie trwa, chyba że to kwestie do dogadania po prostu?

Kacperrr

Atmosfera sztywna zarobki niskie..

@Kacperrr

Pracuję od niedawna,ale nie zgodzę się,że atmosfera jest zła.Jest ok.ale wkurzające jest kiedy czeka się na produkt i ludzie rzucają się jak na uj wie na co:)Generalnie combo.Brak organizacji pracy.Brakuje kogoś na liniach kto wie o co chodzi...

Ty

Pracujesz podobnie jak większość brygadzistów! Daj szansę nie oceniają zbyt pochopnie. Ty zapewne też nie byłeś/as alfą i omegą na samym początku swojej kariery w perla.

@Ty

a jak się można staw tym wspomnianym brygadzistą? i z czego ostatecznie wynika ta wspomniana dezorganizacja, jaki wpływ na nią ma szeregowy pracownik? i z czego wynikaja te braki, sama dezorganizacja czy trzeba tak czy siak zespół powiększyć?

Operator m1

Czesc wszystkim! Czy perla ma problemy z przedłużaniem umowy próbnej jako operator maszyny etykietującej czy raczej przedłużają bez najmniejszego problemu?

Ścibora

Nie polecam pracy w Perla ponieważ rządzą tam Ukraińcy i najwięcej mają do powiedzenia. Polak w tej firmie jest na drugim miejscu. Porażką są ubrania robocze noszone po innych nie masz na stałe swoich ( średniowiecze) Szafki żywnościowe to idiotyzm !są wspólne! Każdy może sobie w twoim jedzeniu grzebać, ubraniowe szafki to skrzyneczki na listy. Płaca na czas owszem ale wynagrodzenia na niskim poziomie.

@Ścibora

każdy może ale nie musi, to już chyba kultura pracy jest? na zachowanie pracowników w tym zakresie firma chyba wpływu nie ma? czemu zespół między soba nie ustali pewnych zasad, chyba że sa juz jakieś wprowadzone?

Boomerang

Tak, wszyscy narzekają na Perlę... A potem wracają z podkulonym ogonem bo gdzie indziej ich (usunięte przez administratora) Tak to jest z Wami poljaki, wszedzie Wam nie pasuje tylko narzekać. Dzisiaj wyzywacie a jutro z z powrotem prosicie aby do pracy przyjeli. Smieszne to...

Marzena

Nie wiem kto jakie ma nastawienie w ostateczności ale czy da radę tu pracować i w jakikolwiek sposób unikać nieprzyjemnych współpracowników? Jak alternatywnie zadbać o atmosferę w pracy albo chociaż odrobinę ją polepszyć?

Wiem, że była oferta dla pracownic produkcji. Jeśli to nadal aktualne, to czy ktoś może powiedzieć, ile mogę dostać na start obecnie? Będę wdzięczna za odpowiedzi

Czekająca poszukująca
@Ewa

Wycieczkę na pole obok baz wojskowych, błoto na butach jeśli pójdziesz zgodnie z google maps, kawał drogi do przejścia od wejścia przez paru ochroniarzy, bo dział administracji zabunkrował się jak Staliningrad na zimę, brak jakiegokolwiek feedbacku i to nie tylko mnie, bo już dział kadr tutaj pisał, że na produkcję trzeba mieć WYKSZTAŁCENIE I UMIEJĘTNOŚĆI co stoi w sprzeczności z ofertą przez nich przedstawianą. Ktoś coś wie JAKIE WYKSZTAŁCENIE I UMIEJĘTNOŚCI trzeba mieć w CV żeby cię tam do pracy przyjęli. Bo na pewno nie te z oferty pracy, a nikt nie chce się przyznać....jak to się załatwia

he
@Czekająca poszukująca

Jeżeli masz problem z dojściem do zakładu chodnikiem i biegasz gdzieś po błocie to nie dziwi mnie to że nie znajdujesz pracy...

Czekająca poszukująca
@he

Chodnikiem od bazy w Redzikowie? To my chyba inaczej definiujemy chodnik XD Bo chodnik od tej strony zaczyna się na parkingu Perly

Jazda
@Czekająca poszukująca

Ale jad ze strony pracowników tej firmy - czuć go na kilometr... Jaka to jest wizja promocji po tym co wypisujecie do osób, które was krytykują. Żenada

John
@Jazda

To jest jazda na Perle ze strony ludzi którzy nie dostali pracy. Trudno nie każdy może tutaj pracować.

piotrek
@John

nIE, to są opinie ludzi, którzy doszli do wniosku, że istnieje jakiś poziom człowieczeństwa, którego Wy nie akceptujecie i zniżacie się na samo dno! Dość takiego traktowania, dość traktowania ludzi jak roboli...

John
@piotrek

Nie ma w Perli miejsca dla nierobów , rozumiem że już nie pracujesz, a tutaj dobrych ludzi się nie zwalnia więc zamilcz i weź się za robotę.

piotrek
@John

nie mów mi człowieku co mam robić1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To wy przestańcie (usunięte przez administratora) ludzi i mówić, że każdy kto mówi prawdę o tym (usunięte przez administratora) kłamie. Prawda jest taka, że ta firma to dramat - brak szacunku dla ludzi, wyzysk i marne płace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ciekawska
@John

Skoro dobrych ludzi się nie zwalnia to dlaczego CO MIESIĄC perla wystawia (dotychczas 100 miejsc na produkcje 10 brygadzistów 4 konserwatorów) (obecnie chyba dla przyzwoitości) 50 na produkcję 5 brygadzistów i wiele wiele innych . Razem prawie 100 (słownie sto) ofert pracy co miesiąc. Logiczny człowiek wie ,że opcje są dwie: A) sianie strachu wśród obecnych pracowników, że jak kogoś znajdą to wywalą całą ekipę B) to chyba jakoś inaczej się załatwia tą pracę, bo patrząc po cyferkach to tyle pracy, że na pewno jest dostępna Do dnia dzisiejszego nie odpowiedziano na proste pytanie: ile pracowników pracuje na produkcji na jednej zmianie Ilu brygadzistów? Itp itd Bólu końca pleców nie ma o niedostanie pracy. Tylko na mdłości się zbiera jak się widzi przytulasowe zdjęcia prezesa z pewną ważną w mieście Powiatową. Bo używanie autorytetu władzy miejskiej do podnoszenia prestiżu firmy zobowiązuje. No chyba,że chcecie powiedzieć że Powiatowa jest na takim samym zakłamanym poziomie jak cała perla

Saper
@Ciekawska

Hehe, pani Ciekawska, nieźle im dopiekłaś. Pół zakładu mówi o pani ataku :D Mega im dałaś w kość, udają, że nic się nie dzieje :D

Ciekawska
@Saper

Jeśli tak faktycznie jest to dobrze. Chciałam zmusić parę osób do przemyśleń. Chociaż daleko to w mojej opinii do ataku. Gdyby to był atak z mojej to by wióry leciały. Natomiast nie zgadzam się na wprowadzanie rozwiązań takich jak teraz w Perle, które w Ameryce skutkują falą samobójstw. Praca albo jest albo jej nie ma. Kołowanie ludzi, że potrzebują setki osób co miesiąc. A ci co się zgłaszają są be, ale za miesiąc znowu wystawią to samo ogłoszenie powoduje depresję. Finalnie to kandydaci popadają w przekonanie, że do niczego się nie nadają i kończą własne życie. Oczywiście biurwy są za głupie żeby znać takie mądrości ale jednak skądś czerpią te chore metody. A pozowanie do zdjęć z wysokimi urzędnikami jak im razem dobrze i wesoło... no to już mogliby sobie darować.

Monia
@Ciekawska

Wyluzuj dziecinko ;) Najwyraźniej się nie nadałaś!

Aga
@Monia

Dzień dobry czy może mi pani napisać coś o pracy jako pracownik produkcji ile zmian jaka płaca na początek dział HR

Patryk
@Aga

Jedyne co możemy napisać to to, że jest to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma o wysokich standardach organizacyjnych i doskonałych zarobkach :)

Agnieszka
@John

Już nie będę wtórowała tym sprzeczkom na forum. Natomiast mam kilka pytań. Piszesz, że dobrych ludzi się nie zwalnia. A czy się wynagradza? Macie jakieś np premie pracownicze? Jakieś dodatki do pensji wpadną? Jeżeli tak, to chętnie się dowiem jakie to kwoty, dzięki.

@Agnieszka

O takich tematach nie pisze się na forum, wynagrodzenie zależy od stanowiska, kwalifikacji. Złóz CV to się dowiesz . A tak szybko odpowiadając to tak są premie za wydajność

Agnieszka
@John

Z tym, że nie każdy może tu pracować chodzi Ci o jakieś kwalifikacje, umiejętności? Wiesz może co jest rozpatrywane podczas zatrudniania na produkcji?

Pierwszy
@Tomek

Zapomniałeś dodać: Złóż CV, naściemniamy ci, powiemy trochę o kryzysach byś w końcu nie wiedział ile zarobisz a przy wypłacie zrobisz duże oczy z przerażenia... gratuluję, zobaczcie ile ludzi stąd odchodzi, przecież to nie przypadek

Kinia
@Ewa

2700 zł Netto może dorzuca 100 zł więcej nie licząc na więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. - Słupsk

• Jak się pracuje w Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.