Opinie o HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o. w Radom

Lole

Chcemy z chlopakiem wyjechać na szklarnie na Westland ( pakowanie warzyw, praca orzy kwiatach) Był ktoś i może sie wypowiedzieć?

Lel

Witam, chcemy wyjechac z chlopakiem na szklarnie, kwiaty albo sortowanie warzyw Westland. Był ktoś może w tej pracy i chciałby napisać jak to wygląda? Opłaca się?

Obca

Czy na pakowanie drobiu jest wszystko ok ? Nie jest to żadna ściema ? Wiadomo no w tych czasach dużo ludzie (usunięte przez administratora) :(

Qwert

Witam ktoś pracował salonie BMW/MINI Cooper . To mnie trochę zainteresowało i się zastanawiam czy to jest tak samo jak obiecują

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Tomasz

Jeszie ktoś na komisjonerke Dom, ogród? Do Gelden?

Spiropectus

Witam Czy ktos pracuje albo pracowal prze w/w agencje na serach gdzies przy rotterdam ?? Obiecuja 400 -500 w tydz

Katarzyna
@Spiropectus

Obiecanki cacanki.

Aleksandra
@Katarzyna

Hej @Katarzyna, skąd Twój komentarz? Skoro orientujesz się w temacie, napisz proszę, jak w rzeczywistości ( na podstawie własnych doświadczeń) wygląda praca w HolandiaJobs Recruitment na wyżej wymienionym stanowisku.

Mariusz
@Spiropectus

Polecam pracę przy serach. Dobre stawki i można zarobić. Jeśli ktoś zna angielski w miarę dobrze to na prawdę firma może mu dużo zaoferować + dobre warunki mieszkalne

Weronika
@Mariusz

Jak wyglądają te dobre stawki w HolandiaJobs Recruitment? Czy jest oferowana tylko podstawa czy też jakieś dodatki jak np. premie za efektywność? Ile można miesięcznie zarobić na rękę? W ile osób się mieszka?

boskiżigolo2234

Witam, czy może się ktoś wypowiedzieć na temat rekrutera Jakub S. ?

Ja to ja
@boskiżigolo2234

Polecam ????

Fabek

Hej jade do Holandii do Caczadu na pakowanie czekoladek obiecują 330-370 e tygodniowo Był tam ktoś może mi ktoś cos powiedziec

Benek

Pielęgnacja kwiatów , pakowanie owoców westlan. Opłaca się jechać czy lecą w kulki ?

Jerzy

Omijać szerokim łukiem. Dużo obiecują natomiast na miejscu sprawa wygląda już inaczej. Zakwaterowanie nie najlepsze.NIE POLECAM!!!!

ABSOLUTNIE NIE POLECAM !!! ZAROBKI NIE ADEKWATNE DO TEGO CO BYŁO WCZEŚNIEJ USTALONE.

Jacek

NIE PILECAM PRACY Z TĄ AGENCJĄ, WIELKIE ROZCZAROWANIE PO PRZYJEŻDZIE NA MIEJSCE !!!

Gosia

Nie polecam pracy w tej agencji, Dużo obiecują przed a na miejscu już jest inaczej. Zakwaterowanie nie najlepsze a obiecują hotel czerogwiazdkowy - kpina Ogólnie mówią omijać szerokim łukiem !

Gigi

Z czystym sercem polecam Wszystko co ustalone zostało w Polsce ma miejsce w Holandii a pani Madzia cudowna kobieta

paulaa12340

Hej czy ktoś wybiera się na sortowanie owoców cytrusów na początku lipca? Jeśli tak napisz na E-mail poznamy się chociaz trochę. smiech.paulina@interia.pl

Patrycja

Polecam. Rekrutacja poszla bardzo sprawnie i wszystko się zgadza z tym co zostało uzgodnione telefonicznie. Pani Magdalena bardzo miła i zaangażowana w swoją pracę.

@Patrycja

Pani Patrycjo, dziękuję za opinię. Było mi bardzo miło pomóc Pani w znalezieniu pracy.

Al
@Magdalena

I absolutnie nie przeszkadza pani, że ta opinia to kopia poprzedniej opinii ? Nawet kropek wam się nie chce zmienić ?

@Al

Osoby, które wystawiły te opnie nie są wymyślone, podjęły pracę za moim pośrednictwem i są zadowolone ze współpracy ze mną.

Weronika
@Patrycja

Podpowiedziałabyś mi jak przebiega rekrutacja? :) Jak się do niej przygotować, czy warto zabrać coś ze sobą? Czy jest jeden etap, czy może więcej? Jak szybko można liczyć na znalezienie pracy przez HolandiaJobs Recruitment?

@Weronika

Pani Weroniko, zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i pomogę znaleźć ofertę dla Pani. Proszę napisać maila na adres: madzia@holandiajobs.pl Skontaktuję się jak najszybciej będzie to możliwe. Pozdrawiam

Dominik

Mam auto, szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

DANIEL WRÓBEL

Nie polecam!!! umowa kompletnie niezgodna z ustaleniami telefonicznymi ani informacjami zawartymi w ogłoszeniu dokumenty przesłane w przeddzień wyjazdu. Partner Agencja Fides zakazuje pisania komentarzy pod groźbą 7500E kary podpisujesz że w dowolnym momencie mogą ci wejść do pokoju nie informując o tym oraz gwarancja godzin 30 tygodniowo co jest kpiną. Po zakończeniu kontraktu masz opuścić zakwaterowanie natychmiast ,weryfikacja czystości pokoi raz w tygodniu i przyznawanie kartek żółtych zielonych lub czerwonych. Pan Szymon z Agencji Fides obiecywał 400 e netto tygodniowo a na umowie 10.50 brutto gwarancja 30 godzin minus 25 e tyg ubezpieczenie i 85 zakwaterowanie, minus podatek to nie wiem czy na jedzenie bym zarobił OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!

M16

"Polskie agencje (jaką my jesteśmy) są zwykle tylko pośrednikami i mają niestety niewielki wpływ na to, co dzieje się na miejscu w Holandii." CO JESZCZE CHCECIE WIEDZIEĆ POLACZKI?!

Lipson

Witam.mam zamiar wyjechać do pracy. Czytam komentarze i nie wygląda to różowo. Wiem.ze jade tam do pracy nie na wakacje ,czy da się ram zarobić, jakie warunki noclegowe. Proszę o komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 17 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HolandiaJobs Recruitment Sp. z o.o.