Opinie o CEE Experts by L.M. International Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CEE Experts by L.M. International Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CEE Experts by L.M. International Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEE Experts by L.M. International Group w Warszawa

GORSZY SORT FRAJERA

Tojest firma, która żeruje na ludziach w potrzebie i szukających pracy. Chcą frajera,który bedzie robił za przysłowiową miskę ryżu!!! Panie z tej firmy są wyniosłe, przeświadczone o własnej wyższości, cechuje je totalny brak empatii i całkowity brak kompetencji!!! Ludzie znający dobrze języki nie maja tutaj czego szukać, bo to jest firma dla 500+owców i słoików, czyli osób bardzo kiepskich, które mają wielkie mniemanie o sobie, a nic nie umieją i na niczym się nie znają!!! Pośrednicy z tej firmy są niekompetentni i nastawieni na pracę na akord, jak przy taśmie w fabryce!!! Płatne pewnie mają od przeprowadzonej rozmowy i wysłanej aplikacji do klienta, a czy pracownik tam zostanie zatrudniony, to już inna kwestia i nikogo to nie obchodzi, bo najważniejsza jest kasa, kasa i kasa oraz dojenie frajera!!! Pracuja tam ludzie, którym słoma z butów wystaje, mają dwa telefony w obu rączkach i uważają, ze odniesli sukces życiowy w wielkiej Warszawie!!! Brawo, gratulacje sukcesu!!! To rzeczywiście szczyt marzeń posiadać dwa telefony komórkowe!!! Żyć i nie umierać!!!

Dobry i rzetelny pracodawca - zarobki zdecydowanie powyżej rynku, benefity (prywatna opieka zdrowotna, siłownia w budynku, home office, elastyczne godziny pracy, wyjazdy integracyjne, szkolenia). Duża swoboda, rozwój do konsultanta 360, rozwój własnego biznesu i działu.

Rafał
@pracownik

Napisałeś o elastycznych godzinach pracy w przypadku firmy CEE Experts by L.M. International Group. Mógłbyś napisać dokładnie, ilugodzinny system w tym przypadku obowiązuje? Pracujemy po 8,10 godzin? Zastanawia mnie również, czy zdarzają się nadgodziny. Twoja odpowiedź będzie pomocna.

Nmzc

Niestety miałam skontaktować się z panią rekruter ale po tym jak ponagliła mnie swoim PILNY kontakt w sprawie pracy, zrezygnowałam. Trochę może to przewrażliwienie ale jeżeli Państwu zależy- proszę oddzwonić. Lub sformułować inaczej swoje prośby niż wydawaniem komend.

@Nmzc

Dziękujemy za opinię, uprzejmie prosimy o kontakt z nami @: contact@ceeexperts.pl w celu wyjaśnienia sytuacji lub wskazanie innej możliwości kontaktu z Panią.

Kate
@Nmzc

Zgadzam się z opinią. Otrzymałam taką samą wiadomość i zrezygnowałam z kontaktu...

Daria

Od jakiegoś czasu aplikuję na ogłoszenia z j.niderlandzkim czy też holenderskim we Wrocławiu. obsługa klienta/ HR/Język na poziomie/doświadczenie - spełniam wymagania, a kontaktu brak. Próbowałam również kontaktu telefonicznego, aby się dowiedzieć czy coś ze mną jest nie tak, ale niestety pomimo kilku prób nikt nie odebrał telefonu.

Czy rekrutacja na stanowisko Operator CNC w firmie CEE Experts by L.M. International Group odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kilon

Powinniście zmienić rekruterów w Krakowie, mam ogromne wątpliwości do umiejętności wykonywania swojej pracy dotychczasowych pracowników.

@Kilon

Dziękujemy za opinię.

lubieplacki

W 2015 roku rekrutowałam na stanowisko z językiem niemieckim oferowane przez CEE Expert. Rozmowa z rekruterem, skądinąd bardzo uprzejmym i rzeczowym, trwała chyba 40 minut. Później dostałam informację od CEE Experts, że moja aplikacja spodobała się klientowi, dla którego rzekomo była prowadzona, i że powinnam spodziewać się od niego zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. I na tym wszystkim się skończyło, już nikt się do mnie nie odezwał.

Czarek

Każdy stawia swoje warunki i jeśli nie mozna znaleźć wspólnego miejsca to się mówi trudno i po co lekceważąco piszecie !

Draco

Miałam okazję współpracować z CEE Experts przy szukaniu pracy i konsultanci z tej firmy najpierw przeprowadzili ze mną wywiad telefoniczny a następnie umówili rozmowę o pracę. Cała rekrutacja przebiegła pomyślnie i zostałam zatrudniona przez ich klienta. Konsultanci z firmy CEE Experts wykazali się troską i zaangażowaniem w przekazanie mi wszystkich informacji aż do pierwszego dnia w pracy. Miło mi się z nimi współpracowało. Jestem zadowolona z pracy którą podjęłam i polecam tą firmę rekrutacyjną innym firmom. Pozdrawiam p. Emilię :)

D.

Trochę mało poważna firma nawet Jak na pierwszą gdyż dzwonią i po usłyszenia 5 tys brutto jako nativ speaker oferują państwo jakąś śmieszna kwotę Serdecznie nie pozdrawiam gdyż w szkole językowej za godzinę płacą minimum 40 brutto Jak najdalej od takich firm Tfu

Darek

Żadna firma nie oddzwania. Przecież wyraźnie zastrzegają , że będą się kontaktować z wybraną osobą!!

Angie

Dokładnie , w tej firmie zgłaszałam wielokrotnie moja kandydaturę ale żadnej odpowiedzi nawet negatywnej . Mogli by chociaż odpisać ze nie sa zainteresowani . Ogłaszają się ciagle i nadal szukają ludzi z językami .

Tomasz N.

Chciałem podziękować firmie Cee Experts, dzięki Wam dostałem pracę, taką jakiej szukałem, nie w call center, a w sam raz dla mnie. Jestem młodym pracownikiem, poznanie stanowiska od początku i wizja awansu były dla mnie priorytetem. Jestem zdziwiony, hejtowymi wpisami. U mnie poszło wszystko szybko i gładko. Rekruterka była miła i kompetentna. Najwięcej stresu miałem już w trakcie rozmowy z pracodawcą. Cały ten negatyw, wydaje mi się wyssany z palca, ale każdy ma prawo pisać co uważa za słuszne. Pozdrawiam serdecznie Pani E. Dziękuję.

Alicja

Skoro zajmujecie się werbowaniem ludzi do pracy to najpierw sprawdźcie kogo werbujecie. Jakiś czas temu odbyłam rozmowę z jedną z waszych rekruterek, która była autentycznie wredna i mówiła bardzo chamskie teksty. Nie polecam.

@Alicja

Droga Pani Alicjo. Prosimy o kontakt z naszym biurem, bardzo chcielibyśmy, aby wskazała Pani, osobę która zachowała się wobec Pani niekompetentnie. Staramy się nieustannie, by poziom naszej obsługi był na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że nawiąże Pani lepszy kontakt z innym naszym rekruterem z naszej profesjonalnej kadry. Chętnie wysłuchamy opinii. Pozdrawiamy Cee Experts.

Natalia

@Piwniczak @Janusz Pawlacz Trzeci Mroczny Wasze komentarze są nieco ironiczne - zupełnie niepotrzebnie. Jeśli posiadacie jakąś wiedzę na temat warunków pracy w CEE Experts, to powinniście się nią podzielić, a nie sobie z tego żartować. W związku z tym - czy macie nam coś do powiedzenia na wyżej wymieniony temat?

Janusz Pawlacz Trzeci Mroczny

Za mało żartów obrazkowych!

Nike

Brak ofert dla znających języki ludzi z wysokimi kwalifikacjami. Tylko call center itp. :(

@Nike

Mamy wiele ofert pracy również dla wykwalifikowanej kadry, w różnych miastach, specjalnościach. Prosimy o śledzenie ofert pracy, może pojawi się oferta odpowiadająca Pana/Pani kwalifikacjom.

Gos
@CEE Experts by L.M. International Group

Proszę w takim razie o odpowiedź, na jakie oferty od Państwa może liczyć osoba po studiach humanistycznych, która jest od ponad 10 lat na rynku pracy, zna angielski i niemiecki na mocne C1 i do tej pory w pracy w pełnym wymiarze godzin najmniej zarabiała ok. 7 tys. brutto.

@Gos

Proszę skontaktować się bezpośrednio z biurem contact@ceeexperts.pl

Wiktor

Słyszałem o firmie, że ma dobrą opinię jako pracodawca. Czy rekrutacja jest ciężka?

@Wiktor

Jako dobry pracodawca, ciągle pracujemy na swoją dobrą opinię. Jako butik HR, obsługujemy partnerów biznesowych na jak najwyższym poziomie. Rekrutacja powinna być ciężka, aby właściwe osoby były na właściwych miejscach. Po za tym coś co przychodzi łatwo, często daje mało satysfakcji.

Rookie

Od nowego roku będę wymagał od agencyjek jakiejś chociaż symbolicznej rekompensaty, przynajmniej zwrotu za dojazd, bo przyjeżdżając do nich generuje się im zyski umożliwiając rozbudowę baz danych, a oni często nie traktują ludzi z szacunkiem, są chamscy i oszukują. Tak więc będę bardziej biznesowo podchodził do takich spotkań i innym radzę to samo. Jest rynek pracownika i im często bardziej zależy niż nam na odbyciu rozmowy. Jak nic nie będą chcieli dać, to spotkanie może być w siedzibie potencjalnego faktycznego pracodawcy (i to też po wcześniejszym uzgodnieniu pewnych kwestii oraz w sposób niekolidujący z moją pracą), a do tego czasu możemy sobie porozmawiać przez telefon, jeśli akurat będzie mi pasowało.

@Rookie

Dziękujemy Rookie za wyrażenie swojej opinii. Zawsze trzeba sprawdzić przed wysłaniem swoich danych osobowych agencję, której się swoje dane powierza. Przykro nam, że nie ma Pan zaufania do wspomnianych agencji i ma Pan złe doświadczenia. Na rynku pracy jak i każdym innym jest pełno nieuczciwych firm. Polecamy więc nasz butik HR lub bezpieczne poszukiwania lepszej posady na własną rękę.

studentka

Jestem na studiach i dzięki Cee Experts znalazłam pracę pozwalającą mi jednocześnie zdobywać doświadczenie zawodowe w dużej firmie. Elastyczny czas pracy pozwala mi pogodzić obie te dziedziny. Polecam

@studentka

Dziękujemy za zaufanie.

Aktualność
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.
Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa.

W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC.

Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Zostaw merytoryczną opinię o CEE Experts by L.M. International Group - Warszawa

• Jak się pracuje w CEE Experts by L.M. International Group?

Zobacz opinie na temat firmy CEE Experts by L.M. International Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

CEE Experts by L.M. International Group
2.7/5 Na podstawie 48 ocen.

CEE Experts by L.M. International Group