Opinie o CEE Experts by L.M. International Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CEE Experts by L.M. International Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CEE Experts by L.M. International Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEE Experts by L.M. International Group w Warszawa

Każda firma dla której rekrutujemy, zapewnia inne warunki, a atmosfera jak wiadomo w każdej firmie jest inna. Zawsze po przebytym procesie rekrutacji, jeśli warunki finansowe czy inne, nie będą dla Pani odpowiednie, nie ma obowiązku podjęcia pracy. Zapraszamy do aplikowania.

Krzaklewski

Ogólnie jakaś krzakowata ta firma, takie wrażenie sprawia od pierwszego kontaktu. Mają oferty głównie nieciekawej pracy dla przeciętniaków znających trochę angielski czy niemiecki. Ambitny człowiek z dobrą znajomością języków raczej nie ma u nich czego szukać. Taką pracę, jak oni oferują, znajdziecie w pierwszym lepszym call centre bez zabawy w przewlekły proces rekrutacyjny. Szkoda czasu na handlarzy zasobami ludzkimi.

Oswald
@Krzaklewski

Dokładnie zwłaszcza że nie wiadomo ile pośrednicy przycinają na każdym pracowniku i o ile lepsze warunki samemu by się wynegocjowało.

@Oswald

Drogi Panie OSWALD firma Cee Experts jest butikiem HR, a nie firmą outsourcingową. Pomagamy znaleźć pracodawcom, odpowiednich pracowników. Nie pośredniczymy w zatrudnieniu.

@Krzaklewski

Panie Krzaklewski przykro nam, że nie dopasowaliśmy oferty pracy do Pana kwalifikacji. Jesteśmy Firmą działającą od lat, mamy w ofercie pracę dla ludzi wykształconych z doświadczeniem i zaczynających aktywność na rynku pracy. Do procesu rekrutacji podchodzimy profesjonalnie i nie traktujemy tego jak zabawy.

Martyna

Dziwię się osobom, które nie rozumieją, że CEE Experts to firma poszukująca głównie pracowników dla innych firm...

Natalia

Dziękuje za odpowiedź @Juuuuiorek, pozostaje zapytać w takim razie, czy jest w CEE Experts perspektywa awansu? Na początku można znieść brak benefitów ale w późniejszym okresie pracownik bardziej zaczyna na nie liczyć. Jeśli możesz daj znać jeszcze w tej kwestii znać innym.

Czy rekrutacja na stanowisko Operator CNC w firmie CEE Experts by L.M. International Group odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Natalia

To rzeczywiście ciekawe @Juuuniorek odnośnie kreowania wizerunku, na pewno mało firm stosuje takie techniki. Czy na rozmowie poznałeś jakie CEE Experts oferuje warunki pracy? Może dla Ciebie nie były one interesujące, ale na pewno inni chcieliby je poznać.

Juuuniorek
@Natalia

@Natalia - oczywiście poznałem warunki zatrudnienia i na tle konkurencji wypadają bardzo słabo. Najniższa podstawa jaka tylko może być, jedyny plus, to te badania, o których pisałem wcześniej. Premie liche, nawet karty sportowej nie mają... nie ma się czym zachwycać

Juuuniorek

Wychodzę z założenia, że czytanie opinii na temat pracodawców nie zawsze jest zasadne. Dla jednych polityka i warunki firmy będą atrakcyjne, inni zaś będą oczekiwali czegoś więcej. Miałem przyjemność brać udział w procesie rekrutacyjnym do zespołu CEE Expert. Pierwsze wrażenie - zarówno rozmowa telefoniczna jak i spotkanie wywarło na mnie duże wrażenie. Pani, która mnie rekrutowała podeszła do tematu na miękko. Pytała o to czego oczekuje od nowego miejsca, czego chciałbym się nauczyć. Od początku podkreślałem, że nie posiadam doświadczenia w branży a mimo to ta Pani chciała dać mi szansę i wszystkiego mnie nauczyć od podstaw. Widać, że zależy jej bardziej na komforcie pracy niż tylko na wyniku a to rzadko spotykane. Dużo opowiadała o projektach, jaką ścieżkę kariery zawodowej można wybrać oraz o szkoleniach związanych z badaniem osobowosci/predyspozycji (dokładnie nie pamiętam) to mnie dość zaciekawiło bo się z czyms takim nie spotkałem w poprzednich firmach. Spotkanie jak dobrze pamiętam odbyło się z zarządem. Dwóch Panów. Niestety tu zaczynają się schodki. Widać było u Pani stres, nerwy, zupełnie inaczej prowadziła rozmowę. Jak typowy rekruter. Widać chęci tej Pani i zaangażowanie natomiast uświadomiłem sobie, że ta Pani jest od kreowania również dobrego i ładnego wizerunku. Nie mówię, że nie jest taką osobą za jaką ją uważam w pierwszych zdaniach tej wypowiedzi, natomiast coś co przedstawiła na początku nijak się trzymało z tym co było na spotkaniu. Widać było na korytarzu w biurze sympatyczny klimat między pracownikami ale to nie zmienia faktu, że coś tam jest po prostu nie tak i ta Pani o czymś nie chce powiedzieć albo po prostu się boi. Szkoda, bo potencjał jest ale to chyba nie wystarczy, żeby stworzyć coś czego oczekuje ta Pani. Tutaj również chciałbym podkreślić, że to jest coś co dopiero startuje. Zespół się buduje, projekty dopiero są w fazie "zalążkowej". Premie ciekawe - konkurencyjne dość na rynku ale realnie do osiągnięcia dopiero po około 6-10 miesiącach. Mam mieszane uczucia co do tej firmy. Oferta została mi złożona natomiast z przyczyn wymienionych powyżej nie mogłem jej przyjąć.

Natalia

@wolna trudno winić innych za to, że cieszą się z zarobków i chcą ich jeszcze więcej. Wytłumacz tylko czy atmosfera była aż tak napięta? To, że jednej osobie nie podobała się rywalizacja jeszcze źle o firmie nie świadczy a wytłumaczenie całej sytuacji na pewno pomoże innym w wyborze pracy.

an1a

W CEE Experts nie pracowałam długo ale to tylko z przyczyn osobistych ;) Natomiast zupełnie NIE zgodzę się z większością negatywnych wpisów opisujących tę firmę ! Mogę potwierdzić ciężko się wdrożyć i trzeba włożyć sporo pracy natomiast jeśli ogarniemy co w firmie się dzieje to widać efekty pracy i że starania które włożyliśmy dają wymierny efekt, a po wdrożeniu się w staje się to o wiele łatwiejsze, to co ja bym oceniła na plus jest to że nie ma tutaj zabierania sobie klientów, jak w korpo z tej branży, każdy wie za do jest odpowiedzialny, stad dzięki jakości obsługi maja dobrych i stałych klientów, jeżeli chodzi o właścicieli to zdecydowanie starają się zapewnić jak najlepsze warunki pracy!!! Owszem to nie praca dla każdego tak jak i nie każdy nadaje się do kopania rowów łopatą, fajne jednak jest to że właściciele idą bardzo mocno na rękę w tej sprawie można przyjść i na spokojnie sprawdzić czy to dla Ciebie, a jeżeli Ci się nie podoba nikt Cie tam nie trzyma na siłę. Ja oceniam pracę bardzo pozytywnie dziewczyny które pracują bardzo pomogły mi we wdrożeniu się i chętnie pomagały jak miałam z czymś problem. Co jeszcze bardzo mi się podobało, to na pewno to, że nie ma rzeczy których się nie potrafi, nie ma oceniania, a jest sporo wsparcia i rozwijanie tego co nam idzie najsłabiej. Oczywiście każdy patrzy przez swoje okulary dlatego widzi inne rzeczy, ja pracowałam w naprawdę różnych firmach i wiem co mówię oceniając Cee Experts, a wiem też, że mimo krótkiego czasu udało mi się pozyskać mnóstwo ciekawej wiedzy i umiejętności. Atmosfera jest luźna, i co mi się bardzo podoba właściciele są bardziej jak partnerzy biznesowi a nie jak typowy prezes, właściciel, manager.

Wolna

Panuje tam kult pieniądza, wszyscy są opętani premiami, jeśli ktoś ma inne wartości nie odnajdzie się: tempo, prześciganie się w pomysłach, burze mózgów, jedni chcą drugim pomagać na siłę, uczą że nawet jaka ma być intonacja do klienta przez telefon, wyścigi kto ma ile procent budżetu, co kupi za premie, gdzie już był, gdzie pojedzie! Są efektywni, mają dużych klientów i to może być zaskoczenie ale tylko do czasu kiedy nie pozna się jednego właściciela, który jest maniakiem sprzedażowym wyrzucającym abstrakcyjne pomysły i drugiego tajemniczego, który prowadzi projekty dla pewnej izby handlowej - wtedy wszystko staje się jasne. Atmosfera nie jest zła, można wyjść o czasie ale trudno wejść w firmę - pogoń za fakturami zamiast spokojnych relacji - powtarzam macie inne cele życiowe niż kasa to nie aplikujcie!

Teraz Cee pozamiata rynek. Zatrudnili jedną z najlepszych headhunterek jaką znam. Sam dzięki niej zmieniłem pracę. Wielkie doświadczenie, wiedza o rynku i uczciwość to głowne cechy. Do tego dochodzi ciągły uśmiech i relacje, które są utrzywane do dziś. Trzymam mocno kciuki za nią a dla reszty załogi - bierzcie z niej przykład!

pytajnik
@Kandydat

jaka to kandydatka?

Wiele tu osób nie rozumie o czym ktoś pisze, bo nie czyta dokładnie. Negatywne opinie dotyczą: a. gromadzenia CV i "miliona" ogłoszeń na różne stanowiska - a poszukiwania być może kandydatów do 5 ofert; b. pracy w strukturze CEE Exprest (nie u ich klientów) - mobbing, nerwy i niepotrzebny stres.

brałam udział w rekrutacji

Z rozmowy z Panią z CEE wynika, że oni nie szukają do siebie do firmy np. specjalistów od IT albo Marketingu tylko dla swoich klientów i zatrudnienie jest przez ich klientów, a nie firme CEE Experts. Chyba nie którzy nie wiedzą co to Agencja i jak to działa. Może wewnątrz być różnie, ale u klientów tej firmy to zupełnie inna bajka. Ja brałam udział w rekrutacji do IT i nie firmą, w której miałam pracować nie jest CEE. Byłam na rozmowie u ich klienta. Finalnie się nie udało bo testy językowe wyszły nieco niżej niż się spodziewałam, ale taki life ;/

Salamandra

Mam bardzo pozytywne doswiadczenie jesli chodzi o posrednictwo CEE EXPERTS w szukaniu pracy. Natychmiastowa reakcja po przeslaniu CV. Osoba kontaktowa po stronie CEE EXPERTS byla Pani (usunięte przez administratora) Proces rekrutacyjny byl przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Na biezaco bylam informowana o kolejnych krokach i postepach rekrutacji. Moglam liczyc na pomoc na kazdym etapie. Wszystko odbylo sie bardzo sprawnie i po trzech tygodniach dolaczylam do zespolu w jednej z firm outsorcingowych w Warszawie o zasiegu globalnym. Z pelna odpowiedzialnaoscia moge polecic CEE EXPERTS wszystkim tym, ktorzy szukaja pracy.

Paulina

Rozmawiałam z konsultantką z ich firmy, która w ciągu 2-3 tygodni pomogła mi znaleźć pracę z niemieckim w Warszawie. Podczas rozmowy zaproponowała mi 2-3 oferty, z których wybrałam najciekawszą pracę. Przez cały czas kiedy brałam udział w rekrutacji byłyśmy w kontakcie, co pomogło mi przygotować się do rozmów i trochę mnie odstresowało, bo wiedziałam czego się spodziewać na kolejnym spotkaniu. Pomimo kilku negatywnych opinii na tym portalu - polecam, Pani była bardzo miła! :)

XXX

Nie polecam- rozmowa z Panią konsultantką i obietnica z jej strony, że odezwie się wkrótce z odpowiedzią. Minął miesiąc i zero reakcji. Wyłudzacze CV.

Magda

Odradzam aplikowanie na oferty pracy zamieszczane przez CEE Experts! Firma publikuje prawie codziennie dziesiątki fikcyjnych ogłoszeń (aktualnie ma ich 382), żeby (w niejasnym celu) gromadzić dane osobowe młodych osób ze znajomością języków obcych. Zaaplikowałam na jedno z kilkudziesięciu aktywnych ogłoszeń, w których wymagana jest biegła znajomość angielskiego i francuskiego. Następnego dnia zadzwoniła do mnie pracowniczka firmy, aby zaproponować mi zupełnie inną ofertę pracy, przyznając, że w rzeczywistości mają aktualnie tylko dwie prawdziwe oferty pracy z językiem francuskim. Następnego dnia skontaktowała się ze mną druga pracowniczka firmy (widocznie nie przekazują sobie informacji, że na daną kandydaturę już oddzwoniono), powtarzając te same informacje – firma prowadzi obecnie rekrutację tylko na dwa stanowiska wymagające znajomości francuskiego. Możliwe więc, że około 5% zamieszczanych ofert jest prawdziwe – ale wiedząc, że firma publikuje pełno fikcyjnych ofert, bałabym się jej zaufać.

Praca w tej firmie to była najgorsza decyzja w moim życiu! Nie polecam. Kopalnia CV. Sprawozdania trzy razy dziennie. Rano opowiadasz o tym jaki masz cel na dziś, popołudniu co do tej pory zrobiłeś i dlaczego tak mało, przed końcem pracy co zrobisz żeby jutro było lepiej. Granica między "motywowaniem" a mobbingiem jest bardzo cienka. Presja nie do zniesienia. Osoba z zespołu potrafiła mnie pytać o to jak wyjście na przerwę obiadową ma wpływ na moje wyniki w pracy... Nadają oferty pracy na różne stanowiska a de facto rekrutujesz może na dwa. Zero benefitów dla pracowników, oferty które proponowało się kandydatom bez doświadczenia w pracy było korzystniejsze.

ilonka

Bardzo ciekawa placówka. Podoba mi się to, że mimo tak małej sławy w Olsztynie, oni ciągle działają. Organizują szkolenia dla dorosłych, dla młodzieży, jakieś spendy dla firm. Ciekawe czy pracownicy/couche są na stałe zatrudnieni czy ściągani na potrzeby szkoleń :)

Ola

Atmosfera jest fantastyczna, wszyscy mili i uśmiechnięci. Aż trochę za luźno momentami. Wydaje mi się że trochę dyscypliny by się tam przydało. Pracowałam tam w zeszłym roku, więc może coś się zmieniło od tej pory.

mulatka
@Ola

Moze pracowalysmy w zupelnie dwoch roznych firmach, ale Cee experts i dobra atmosfera, a zwlaszcza "zbyt luzna" to chyba jakas pomylka:) potwierdzam negatywne opinie pozostalych osób. pracowałam tam co prawda krótko, ale wynikało to właśnie z powodow wymienionych przez innych eks-pracowników. Ludziom ktorzy szukaja stabilnej firmy bez ciaglego stresu i mobbingu polecam omijac te firme.

Magda

Firma nieuczciwa i oszukująca potencjalnych kandydatów do pracy, jak tylko się da. Pracowałam w tej firmie jakiś czas. Uważajcie na tę firmę. Nawet najgorsze stanowiska pracy "panowie managerowie" potrafią przedstawić w samych superlatywach i zachęcić do pracy za marne grosze, na które sami nigdy by się nie połasili. Żerują na biednych studentach i ludziach, którzy ze znajomością języków mogliby zdobyć o wiele lepszą pracę. Radzę, aby trzymać się z daleka od tej firmy.

Lidku jesteś świetnym szefem, ale nie w tak małej firmie. Ty musisz zarządzać dużą rozproszoną grupą. 3-4 osobami nie zrobisz drugiego Antala.

Zostaw merytoryczną opinię o CEE Experts by L.M. International Group - Warszawa

• Jak się pracuje w CEE Experts by L.M. International Group?

Zobacz opinie na temat firmy CEE Experts by L.M. International Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

CEE Experts by L.M. International Group
2.7/5 Na podstawie 48 ocen.

CEE Experts by L.M. International Group