Lemal Spółka z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Lemal Spółka z o.o.

ktoś111 2012-06-24 17:35:54
zarobki fatalne nie warto rozpoczynać tam pracy atmosfera nie miła przez nie które osoby pozostali wporzo!!!jak chcesz zaryzykować twój wybór
ktoś 2 2012-07-30 21:25:56
Zarobki super?? Atmosfera super??? Jeżeli ktoś o tym napisał to nigdy tam nie pracował a tak na prawdę to:
1) kadry zarządzającej nigdy nie ma,
2) coś na pozór księgowej obgoliła by ci pensję do zera i sławetne plus minus 300 gdzie i tak plusu nigdy nie osiągniesz,
3) przedstawiciele jeżdzacy po polsce, temp. w aucie po 60 st C, ale firma nie bedzie sponsorowała wygód. Wygody mogą mieć tylko własciciele.
Jeżeli myślisz ze doczekasz się podwyżki to spójrz w swoj wiek bo tam podwojne wynagrodzenie co daje przezyć to mają tylko emeryci.
Pracownik 2012-10-24 11:13:38
Bardzo przykre jest to, że tylko nowi pracownicy, którym nie chce się pracować potrafią narzekać na warunki pracy. Zwykle jest tak, że krowa, która dużo muczy mało mleka daje...
zawiedziony 2012-10-30 12:08:51
Ladne porownie co do krów bo pewnie tak sa sznowani pracownicy jak krowy ale Ty nie masz prawa nawet zamróczyć bo swieta ksiegowa Ci zabierze co tylko sie da.Przynies jej fakture wieksza o piec złotych to najlepiej te piec zlotych odciagnie Ci ja od wyplaty.Mowa o nowy pracownikach bo starych juz nie ma!Jak ktos wytrzyma rok to sam odejdzie jak poslucha polityki Pana dyrektora.Samochody bez klimatyzaji bo oczywscie to sie pracownikowi nie nalezy który siedzi w samochodzie caly tydzien.
BLASZANY BĘBENEK 2012-11-06 14:08:03
Trzeba byc bardzo zdesperowany miec sporo cierpliwosci na prace w lemalu badz prodlemie bo to ta sama firma tylko podzielona zeby oczywiscie nie placic za wczasow po gruszą.Przedstawicieli jest 3 na cala Polske.Jesli chcesz pracowac jako przedstawiciel handlowy i jezdzic w czerwonej skodzie po Polsce od poniedzialku do piatku to nastaw sie ze klimatyzacji nie ma w samochodach a jesli bedzie Ci goraco to dostaniesz skrzynke wody ostromeckiej do samochodu.Na normalne hotele tez nie ma sie co nastawiac z tego wzgledu ze sa limity na nocegi no chyba ze lubisz sypiac w agroturystykach.Jesli przywieziesz fakture o pare zloty wieksza to bedzie marudzila ksiegowa.Najlepiej w firmie sie nie odzywac bo wysztko moze byc wykorzystane przeciwko Tobie a najbardziej gumowe ucho ma ksiegowa no i oczywscie trzeba uwazac na jednego kolege ktory magazyniera ktory jest po tych samych pieniadzach co ksiegowa i razem pracuja ladnych pare lat.Jak sie poznasz co i jak to bedzie wiadomo okogo chodzi!Chlopaki i atmosfera ok ale oczywscie poza firmą bo firmie nie mozna porozmawiac.Zarobki szału nie robia pomijając fakt ze jestes gosciem w domu,Dyrektor do mądrych osób nie nalezy,tylko chodzi po firmie i wymysla tandetne pomysly ktorych nikt nie rozumie!Jesli bedziesz pracowal na produkcji to raczej sie nastaw na najnizsza krajowa.
nobody 2014-11-15 19:40:05
W tej firmie nigdy się nic nie zmieni... Komunistyczne zasady i beznadziejni ludzie na najwyższych stanowiskach. Nastawiona firma tylko na wyzysk pracownika. Tak jak to ktoś napisał wcześniej: trzeba być bardzo zdesperowanym by podjąć pracę w Lemalu... Stanowczo odradzam mądrym ludziom. Chyba, że chcą zgłupieć :)
ReCed 2015-12-06 10:39:25
Ced jeżeli problem tkwi "głównie" w osobach zarządzających to nie rozumiesz istoty pracy. To właśnie te osoby decydują o niskich zarobkach, braku szacunku do pracownika, mobbingu i ogólnej fatalnej atmosferze pracy. Jeżeli odpowiada Tobie praca dla ludzi, którzy Tobą gardzą, a sami reprezentują sobą skrajny poziom głupoty, to serdecznie polecam pracę w Lemalu :) Możesz liczyć na umowę na czas określony, przedłużany w nieskończoność. Oczywiście jeżeli wytrzymasz aż tak długo :)
Worker 2015-12-23 12:15:45
Dla "Zarządu" (moim zdaniem nie powinno się używać tej nazwy wobec ludzi działających na szkodę klientów i pracowników) nie ma znaczenia ilu ludzi się zwolni... Nie zmieni to w żaden sposób ich podejścia. Dla nick "Kapitał Ludzki" to puste słowa, podobnie jak marketing, zarządzenie sprzedażą i produkcją, czy wiele innych. Świętych krów nawet w Indiach nie nauczą ludzkiej mowy czy zachowań. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że koniec Lemal-a bliski :) Takie firmy NIE POWINNY ISTNIEĆ W XXI WIEKU !!!
diabel_piszczalka 2016-04-27 19:25:48
dno
Szczęśliwa osoba gdzie indziej 2016-08-22 23:12:13
Najgorsza firma jaką znam... Tam trzeba zmienić kadrę zarządzającą na kompetentnych i profesjonalnych ludzi. Dno... Daję im niecały rok.
xx 2016-10-04 23:21:07
Dramta właściciel ....
Jackob 2016-10-21 18:49:36
Jak interesują cię zarobki i warunki pracy to poszukaj innej firmy. W ciągu ostatniego roku handlowcy sami odeszli albo ich zwolnili. Nie widzieli sensu w utrzymaniu działu handlowego. Ludzie którzy są podobno decyzyjni w tej firmie zatrzymali się w epoce PRL. Zresztą poczytaj wcześniejsze komentarze.
Zostaw swoją opinię o Lemal Spółka z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lemal Spółka z o.o.