Opinie o Getinge Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Getinge Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Getinge Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getinge Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Tati Nowy wpis

Pojawiła się informacja, że firma została wykreślona z rejestru i się zastanawiam czy będą jeszcze działać na rynku czy to definitywny koniec. Bo tak na prawdę to wszyscy pracownicy dostali wypowiedzenia? Jeśli tak, to mieli chociaż czas na znalezienie nowej pracy?

Serwis Nowy wpis

Hej, Widzę ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. Serwisu, na teren północnej Polski. Mam w związku z tym parę pytań: jakie auto i jak wyposażone, czy auto jest do użytku prywatnego? Jakie widełki wynagrodzenia, jak z systemem premiowym? Serwisant terenowy ma zapewniony dzień biurowy? Zakładając, że mam 10+ doświadczenie w branży, min. W stołach operacyjnych, co może mi zaoferować getinge jako pracodawca?

Dorota Nowy wpis
@Serwis

Dowiedziałeś się coś? Dziwi mnie trochę, że znalazłeś ogłoszenie, a wisi info, że firma została wykreślona z rejestru. To jak w końcu jest? Firma mimo wszystko funkcjonuje i zatrudnia nowe osoby?

radek Nowy wpis
@Dorota

Firma Getinge Polska Sp. z o. o. jest pod numerem NIP 1131080431. Wcześniej obie firmy tj. Getinge Poland Sp. z o. o., jak i Maquet Polska Sp. z o. o. połączyły się parę lat temu. Maquet Polska Sp. z o. o. "wciągnął" Getinge Poland Sp., z o. o., dlatego też patrząc na stary NIP Getinge Poland Sp. z o. o. widać, że firma już nie istnieje. Proszę spojrzeć w aktualny KRS. Wszystko będzie jasne.

Wiecie, czy Getinge Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Witam. Jak wygląda atmosfera firmie? Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku specjalista ds logistyki i obsługi magazynu. Czy przełożeni są spoko mozna liczyć na pomoc lub dobre przeszkolenie na stanowisku? Z góry dziękuję za odp

Lolo
@Kandydat

Na tym stanowisku można otrzymać awans na kierownika po roku pracy.

Mona
@Kandydat

Jedyny Dzial w którym można awansować jest super w opór !

Maja
@Lolo

A w jaki sposób jest to możliwe? :) Jak trzeba się wykazać i co jest konkretnie brane pod uwagę gdy pracownik ubiega się o wyższe stanowisko w Getinge? Kto ma szansę awansować na kierownika?

Ups
@Maja

Plecy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Getinge Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.

Czy w Getinge Poland Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Benia

Tak, bardzo szybko i sprawnie.

Jak jest z pakietem medycznym w Getinge Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Hey ho

Tak, jest chyba 6 pakietów prywatnej opieki do wyboru, też z rodziną :)

Maja
@Hey ho

To super, że w Getinge Poland do opieki medycznej można dołączyć także członków rodziny. Czy napiszesz mi jakie jeszcze inne benefity oferuje pracodawca swoim pracownikom w firmie? Chętnie przeczytam coś więcej na ten temat.

Dział HR
@Maja

Cześć Maja, benefitów jest u nas pod dostatkiem, każdy może wybrać coś dla siebie :-). Mamy możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy, praca zdalna, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny, karta Multisport, owocowo-kanapkowe poniedziałki i środy, bezpłatny transport dla pracowników, szkolenia zewnętrze i wewnętrzne, imprezy integracyjne i mnóstwo niespodzianek w każdym miesiącu. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR

Haron

Fakt kolego, Getinge zostało zlikwidowane i teraz wszystko już jest jako Maquet. Wyzysk jest coraz większy, bo tureckie szefostwo ciśnie ile się da i nie ma zmiłuj. Jeśli chodzi o służbowe autko to szaraki jeżdżą Octaviami. Lizus może coś wylizać, alufelgi albo klime ????

Aleksandra
@Haron

Czy informacja o likwidacji firmy Getinge Poland jest informacją potwierdzoną i zaczerpniętą z rzetelnego źródła? A może jest to na chwilę obecną jedynie obszar domysłów? Proszę o doprecyzowanie tej kwestii. Forum GoWork jest miejscem publicznym, więc powinniśmy publikować tu jedynie sprawdzone i rzetelne informacje. A jeśli rzeczywiście do takich zmian doszło, to czy miały one realny wpływ na osoby zatrudnione w tym miejscu?

Obol
@Aleksandra

Koleżanka zadaje takie pytania infantylne, przecież wystarczy sprawdzić KRS....

Diego
@Aleksandra

Firma Maquet Polska przejęła Spółkę Getinge Poland. Na chwilę obecną Spółka istnieje pod nazwą Getinge Polska Sp. z o.o.

HR Getinge Polska
@Haron

Pracownika bez klimatyzacji zapraszamy do HR.

HR Getinge Polska
@Diego

Potwierdzamy informacje podana przez użytkownika @Diego.

Mikołaj
@Haron

Dlaczego tureckie skoro Wikipedia podaje że to niemiecka firma?: "Maquet (self-styled as MAQUET) is a multinational German company based in Rastatt"

Mikołaj

Jakie warunki pracy na stanowisku: Specjalista ds. Serwisu Surgical Workflows Właśnie ukazało się ogłoszenie na Poznań. Ile wizyt w tygodniu, jakie auto, jakie benefity, jaka podstawa netto, jakie premiowanie?

Ramirez

Może warto zacząć zmiany od siebie? Firma nie zmieniła swojego postępowania wobec pracowników i w dalszym ciągu jest postrzegana jako dobry pracodawca!

Atmosfer w firmie coraz gorsza. A szkoda bo kiedyś praca była świetna.(usunięte przez administratora)

Można składać cv do firmy jak myślicie czy potrzebują nowych?

Clown

interesują sie pracownikami, organizują szkolenia, były nawet 2 wyjazdy integracyjne w tym roku. fajnie. można się pośmiać.

Omega

Fajna firma. super produkty szczególnie Maquet.

Kozi

Podobno nie ma już Getinge Poland Sp. z o. o. Ma ktoś wiedze jak to wygląda faktycznie?

Firma fatalna, wyzysk, brak empatii, firma zmienia się na coraz gorsze... Nie polecam :(

Jakim autem jeździ przedstawiciel medyczny w Getinge ? Czy wyposażony bogato czy raczej bieda edition. Oprócz wynagrodzenia, to najważniejszy dla mnie aspekt jako pracownika terenowego. Jaka podstawa ?

Haron

Atmosfera grobowa, kto może pracować w terenie ma mniej stresu. Fakty są takie, że w ciągu 8-10 miesięcy odeszło 30 osób .... to ponad 1/3 całej firmy Nie ma co komentować, migracja do ciepłych krajów Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić zarząd

Jacek
@Haron

Niestety negatywnie oceniasz atmosferę w firmie. Oczywiście, masz do tego pełne praco. Ale czy pisząc, że atmosfera jest grobowa, masz na myśli, że pracownicy rzadko ze sobą rozmawiają? Może warto zaproponować pomysł - na przykład spotkanie integracyjne, które ich zaktywizuje. Czy uważasz, że zarząd ma wpływ na atmosferę i jego zmiana coś pomoże? A może jeszcze coś innego należałoby w firmie zmienić?

Jasnowidz

Taka fajna firma była i co... do zamknięcia (usunięte przez administratora)

Jacek

@Alfa, na forum zagląda wielu potencjalnych kandydatów. Na pewno zainteresowała ich twoja informacja o nowym zespole w firmie Getinge Poland. Czy możesz na ten temat napisać coś więcej? Czym będzie zajmował się ten dział i jakich osób do pracy poszukuje? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

Alfa

Fajna firma POLECAM!! Teraz tworzy się młody prężny zespół.

Zostaw merytoryczną opinię o Getinge Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Getinge Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Getinge Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Getinge Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Osmańska 14
    02-823 Warszawa

Getinge Poland Sp. z o.o.