Opinie o Media 4U Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Media 4U Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Media 4U Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media 4U Sp. z o.o. w Łódź

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie Media 4U Sp. z o.o.?

Słaaaabiuuuuutkkooooo:(

Ferdek

Dobra atmosfera Ciekawi ludzie Możliwość rozwoju Fajne projekty

Dominika

@Dorkawidzę, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Media 4U Sp. z o.o. Czy jest możliwość rozwoju w firmie poprzez awans? Na jakim stanowisku pracujesz? Aktualnie firma poszukuje na stanowisko Programista PHP. W ofercie pracy, napisali, że zapewniają pracę na etat (chyba, że wolisz inną formę), dobrą atmosferę w biurze i po godzinach pracy, korpostandard, czyli dofinansowanie kart Multisport i LuxMed.

@Dominika

Dominika zapraszamy do nas na rozmowę. Poznasz nas osobiście, zobaczysz biuro, dowiesz się z kim będziesz pracować oraz jakie masz możliwości rozwoju w przyszłości. Zapraszamy :-)

@Media4U

Dominiko najlepiej jak przyjedziesz do naszej firmy, wtedy wszystkiego się dowiesz. Naprawdę warto spróbować. Pozdrawiam

cxvfd

@Dorka "Nie wyliczają Cię z każdej minuty i nie musisz pracować jak .....robot. Przełożeni doceniają efekty pracy więc z podwyżkami nie ma problemu" Chyba nie masz pojęcia gdzie pracujesz.

@cxvfd

No to chyba nie tam gdzie Ty:)

@Dorka

Ale pracuje mi się dobrze. Trzy latka już minęły więc chyba nie jest źle:)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Media 4U Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dorka

Uważam, że firma ma fajne i elastyczne podejście do pracownika. Nikt tu nie robi problemu jak potrzebujesz wolny dzień.Nie wyliczają Cię z każdej minuty i nie musisz pracować jak .....robot. Socjal ok - m.in. karty Fit Profit, ubezpieczenie. Ciekawe pomysły na imprezy integracyjne. A co do zarobków.........zasada jest prosta -masz doświadczenie, starasz się, to i zarobisz. Przełożeni doceniają efekty pracy więc z podwyżkami nie ma problemu.Reasumując - Polecam!

Michal

Firma z fajna atmosfera. Bardzo zgrany zespół. Jeżeli tylko chcesz to możesz się rozwijać i robić ciekawe rzeczy dla klientów polskich i zagranicznych. W firmie nie jesteś anonimowy a przełożeni dość elastycznie podchodzą do Twoich potrzeb i warunków pracy. Polecam zarówno jako pierwsza prace na zdobycie doświadczenia zawodowego jak i na dłużej w celu szlifowania swoich umiejętności.

Plusy: - Ciekawe szkolenia m. in. z najnowszych technologii, - ludzie, którzy chętnie dzielą się wiedzą, - szybka informacja zwrotna po rozmowie kwalifikacyjnej, - zgrany zespół Minusy: - Lokalizacja - mała kuchnia

Szymek

Obiektywnie pracodawca daje możliwości rozwoju i podniesienia mocno kompetencji twardych. Do tego pełen socjal, wszystkie niezbędne narzędzia pracy (w tym auto) oraz poranna kawka bez ograniczeń ;) Co do wynagrodzeń to sprawa mocno indywidualna, więc każdy ocenia to subiektywnie. Tu dużo zależy od doświadczenia i efektów pracy. Atmosfera w firmie niekorporacyjna co też należy zaliczyć do plusów. Reasumując polecam niezdecydowanym pracę w M4U.

pracownica

Osobiście - po pracy w ciężkim korpo wreszcie odnalazłam spokój. Kierownicy Cię szanują, masz wsparcie. Projekty dla dużych firm, znanych powszechnie marek. Zarobki? Niskie pewnie dla osób, które nie mają porównania a jedynie roszczeniowe podejście.

piotrek

firma na poziomie. kilka firm widziałem w swoim zyciu i jest naprawdę nieźle. duzy plus to ludzie.

It

Firma słaba. Technologicznie na poziomie 2/5, beton na gorze, falszywe usmieszki. W It eneryci bez swiezego spojrzenia. Zarobki ponizej oczekiwan za to oczekiwania wygorowane. Imprezy na pokaz. Dla studenciakow ok, na dluzej slabo. Nie polecam.

@It

Dziękujemy również za takie komentarze. Szczerość i przejrzystość komunikacji są u nas bardzo ważne. Odnośnie emerytów to chętnie byśmy ich zatrudnili, czasami osoby z wieloletnim doświadczeniem potrafią pozytywnie zaskoczyć swoją wiedzą. Ścieżkę kariery warto uzgadniać wspólnie ze swoim bezpośrednim przełożonym. Zapewniamy, że szklanym i betonowym sufitom mówimy stanowcze nie! Za to jesteśmy na tak ze wszystkimi innowacjami i życzliwym uśmiechem na co dzień :-) Zapraszamy: https://www.media4u.pl/kariera/

ntet
@It

Może i emeryci, ale potrafią strzelać fochy i zachowują się jak dzieciaczki z podstawówki

magnez

Pozytywnie oceniam pracę w Media4u. Zgrany zespół, bardzo ciekawi ludzie, fajne projekty. Moim zdaniem ciekawe miejsce do rozwijania umiejętności.

uug

W tej firmie istnieje trójkąt bermudzki lub wzajemnej adoracji na najwyższych stanowiskach. Klika, która jeśli się im nie spodobasz to zawsze znajdzie na ciebie haka by zwolnić cię z dnia na dzień, za co większość firmy mogłoby polecieć. Ludzie na wysokich stanowiskach są fałszywi, a tylko uśmiechają się do Ciebie, że niby jest wszystko dobrze. Obiecywane elastyczne godziny pracy są tylko na rozmowie o pracę. Podwyżki? Nie istnieją. Nowe technologie? Jak góra zechce używać ich w swoich prywatnych projektach, wtedy może sobie będziesz mógł wprowadzać w projektach ale zazwyczaj i tak nie masz na to czasu. Stołówka, miejsce do jedzenia? Tak, przy stanowisku pracy. Przerwy w pracy zgodne z regulaminem pracy? Nic z tych rzeczy. Klienci? Jeden większy, o którego wszyscy się boją bo bez niego nie ma firmy.

gf

Nieciekawe projekty, słabe zarobki. Atmosfera różnie. Moim zdaniem, duża rotacja.

nnjj

Posiadanie odpowiedniego doświadczenia stanowi oczywisty wymóg do spełnienia @finanse, bo zależy im na profesjonaliźmie od pracowników i tego samego oczekują od swoich pracowników. Ciekawe tylko czy wypłata jest na czas.

były

Owszem - szef do dogadania się - dogada się, że najniższa krajowa na papierze, reszta - w postaci tzw. premii;) Z organizacją tez różnie, ale tragedii nie ma, chyba jak wszędzie. Imprezy oraz wymienione profity - to na plus. Zarobki - jak na tę branżę - i nawet jak na Łódź, dające wiele do życzenia. Podwyżek, awansów brak. Dobre miejsce na pierwsze doświadczenia na pewno złe - jeśli ktoś oczekuje możliwości rozwoju, to taka manufaktura.

Firma na poziomie. Dobrze zorganizowana praca. Jest jej dużo, ale wszystko idzie sprawnie. Szef "do dogadania się". Dużo pracowników, ciekawych ludzi. Profity: karty sportowe, medyczne. Organizowanie Wigilii i innych zajęć poza pracą. Pracowałam tam prawie rok, zrezygnowałam z bólem serca i żałuję do dziś.

@były pracownik

Dziękujemy za dobrą opinię! Przyślij swoje cv, wcześniejsze doświadczenie na pewno będzie atutem, a rekrutacja do kilku działów właśnie trwa :-)

admin

Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie Media 4U Sp. z o.o.? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Media 4U Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Media 4U Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media 4U Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media 4U Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Media 4U Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Dąbrowskiego 247/249

Media 4U Sp. z o.o.