logo Media 4U Sp. z o.o.

Media 4U Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Media 4U Sp. z o.o.

admin 2015-08-20 21:17:04
Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie Media 4U Sp. z o.o.? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.
były pracownik 2016-04-07 11:30:06
Firma na poziomie. Dobrze zorganizowana praca. Jest jej dużo, ale wszystko idzie sprawnie.
Szef "do dogadania się". Dużo pracowników, ciekawych ludzi.
Profity: karty sportowe, medyczne. Organizowanie Wigilii i innych zajęć poza pracą.
Pracowałam tam prawie rok, zrezygnowałam z bólem serca i żałuję do dziś.
były 2016-05-06 00:04:41
Owszem - szef do dogadania się - dogada się, że najniższa krajowa na papierze, reszta - w postaci tzw. premii;) Z organizacją tez różnie, ale tragedii nie ma, chyba jak wszędzie. Imprezy oraz wymienione profity - to na plus. Zarobki - jak na tę branżę - i nawet jak na Łódź, dające wiele do życzenia. Podwyżek, awansów brak. Dobre miejsce na pierwsze doświadczenia na pewno złe - jeśli ktoś oczekuje możliwości rozwoju, to taka manufaktura.
nnjj 2016-07-17 23:02:00
Posiadanie odpowiedniego doświadczenia stanowi oczywisty wymóg do spełnienia @finanse, bo zależy im na profesjonaliźmie od pracowników i tego samego oczekują od swoich pracowników. Ciekawe tylko czy wypłata jest na czas.
gf 2016-11-24 18:20:18
Nieciekawe projekty, słabe zarobki. Atmosfera różnie. Moim zdaniem, duża rotacja.
Zostaw swoją opinię o Media 4U Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media 4U Sp. z o.o.