Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

premiowany

Co, myśleliście że stary da wam zarobić, wzamian za podwyżki niema premi.

Były
@premiowany

No jasne będą zarabiali jeszcze mniej niż przed podwyzszka jak tam pracowałem to nigdy pensja nie wzrosła dostałeś podwyżki to regulowali to premia od paru lat wypłata tylko w dół nic w górę

premiowany

A jest może ktoś , co niedostał?

Hgggffg
@premiowany

Pani K czemu się nie określisz kiedy będzie kasa (13) a nie kł.....iesz zawsze i wszędzie.

nie premiowany

Oj chyba "premie roczne" były/będą (bo już wiadomo) wysokie bo się cisza zrobiła hihi.

Łysy

Kaśka gdzie się nauczyłaś kłamać jak Viktor ma przyjechać to szemracie sobie do ucha co macie gadać na ciebie też przyjdzie pora a za te kłamstwa powinno ci język wykręcić za krzywdę zwykłych robili .

Zalama
@Łysy

To nie tylko Kaśka kłamie nasz beczkowy wcale nie jest lepszy

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Filip

Jednak rude to fałszywe za 50gr to będziesz sama za.......Ać a Magda będzie ci asystować za tą odczuwalną podwyżkę paranoja!!!!!!!!!!!

Unknown person

Smiech na sali 50 gr dawać a obiecali 2.50 szkoda gadać , a mogłem kupować te ryby od rowerka to było by więcej .

Uff fhjg

Propaganda jak za Stalina więcej za mniej .

UKF

Nooo to się Joskin i cała reszta firmy wysiliła! Podwyżka miała nas zszokować to nas zszokowała! 0,50zł szczyt ambicji tak prężnej firmy!

Hiwd
@UKF

Pani m zadowolona bo to chyba tylko ona dostała te 2,50zl głupie (usunięte przez administratora) tak samo będzie z ich bonusami

Arl

A ten kapo pan Stasiu z montażu jutro w sobotę idzie do roboty bo śnieg będzie na biało malował! Bo bonusa musi zgarnąć

Hgghhhh
@Arl

Bonusy ,kasa będzie zabrana i tak a to jest tylko fikcja aby wlać w serca pracowników nadzieję że będzie więcej kasy .

Z

Pani Magda jest brygadzistą niezbyt wysokich lotów! Najważniejsze że umie dobrze jeździć rowerem i kapowac potrafi! Bo wtej firmie to jest najważniejsze! Nieliczą się fachowcy i produkcja najważniejsze kto nakogo prędzej doniesie

sprawiedliwy

Wiktorku pamietaj ze karma zawsze wraca:)

Zoo

Nie gadajcie !!!!!!!!!!!!!!

@Zoo

?

Xmen

Dokładnie mamy to gdzieś! My zwykle robole zawsze robote znajdziemy gozej z wami dałny bez szkoły! Brygadzisci od siedmiu boleści! Żal aż patrzeć natą niedojde ze spawalni

Gdjfgvgggg
@Xmen

Bonusy co to ma być, w bel ile jest na godzinę 4.25 euro czy 15 euro plus dodatki,a Polsce są wydatki.

Unknown person

Ludzie mają to w du pie czy dostaną wypowiedzenie czy sami się zwolnią ! z waszą płacą sr amy na wasze wymogi typu - nie myj rąk o 14 ,czy nie pal !! możecie nas zwalniać większość o to nie dba bo 2 tys to w biedronce za wykładanie towaru więcej płacą i to bez stresu. a tu to się tylko w kur wiamy jak widzimy jak dał ny bez szkoły nami próbują rządzić .

Z

Zobaczymy jak ludzie premie roczną wezmą i pójdą w holere! Ciekawe kogo będą ścigać i kto im będzie robił! Powodzenia życzy zespół spawaczy!

Art

Ona myśli że jak przydupasami się obstawi to karjere zrobi! Jedna juz karjere zrobiła i wczoraj żagle zwijała! Banda!

Arl

Wtej firmie liczą się tylko ciemniaki bez szkoły tak jak Magda ze spawalni! Tłuk bez ambicji i honoru! Pluć tej świni w ryj to mówi ze deszcz pada

Mietek

Beczkowy tez się rozpruł potraw buntować pracowników i zgrywać cwaniak a tak to jest mieciutki zbliża się premia roczna zobaczymy czy zrobisz to co mówiłeś

Hgghhjgghhj

W joskinie jest moda na kajety,najlepjej jest zapisywać w kajet Stary płaci 30 % tego co w bel i jeszcze płacze.

Leszek

Żenada kupójcie ryby od lovelka to podwyżka murowana! Niektórzy mają nawet po 3 przez 2lata! Lizaki bez ambicji brązowe jęzory!

Z

Witam ciekawe co zrobi teraz pan Stanisław z montażu alfa i omega jak niema już pani G! Skończą się nadgodzin na dachu i lizanie d@@@y! Całą jesień spędził na naprawie dachu a jak ciepło tak cieknie! Ale nadgodzinki wpadły

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka