Joskin Polska Sp. z o.o.

Trzcianka

Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o.

suwnicowy bez uprawnień 2017-03-02 21:27
Bhp- owka to zwykla buraczana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Udaje panią a w glowie kredki. Mam nadzieje ze na nia tez niedługo przyjdzie czas!
Nick 2017-03-02 21:34
Jak by w jej głowie umieścić główkę od szpilki to była by grzechotka
jojin 2017-03-03 09:27
Co wy byście tak wszystkich wymieniali? Może problem tkwi w was? Po za tym jesteście zaje..scie naiwni myśląc, że J nie wie co się dzieje.
niki 2017-03-09 15:46
Lechu parowo czym ty teraz będziesz jezdzil buhaha
Tomek 2017-03-09 19:25
A co auto mu zabrali ?
niki 2017-03-09 21:46
A no zabrali! Mam nadzieje ze to ostatnie dni tego pana w tej firmie
Tomek 2017-03-09 22:15
Brawo . Jego czas dobiega końca
Ja 2017-03-10 05:48
No ciekawe, zmienią olej i pewnie dostanie z powrotem samochód.
Paulina 2017-03-10 12:27
Często jest prowadzony proces rekrutacyjny w Joskin Polska Sp. z o.o.?
Ja 2017-03-10 16:38
Tak, przez Lecha jest duża rotacja.
dzidzia 2017-03-10 19:52
Chciałbym wrócić czy miejsce dyrektora jest cały czas wolne? Myślę, że się sprawdzę ☺pozdrawiam załogę Joskin
Bibi 2017-03-13 13:41
I jak tam pan..... Mardziolek już go zwolnili????
nick 2017-03-13 18:52
łazi jak zbity pies , lada chwila dostanie papier i wypad ! :D
bez premi 2017-03-13 21:22
Sam się zwolni, podobno juz szuka pracy w pile
Zegarmistrz Swiata 2017-03-14 20:52
Ciekawe jak Ruda się wytłumaczy z kradzieży oprogramowania którego oficjalnie nie ma :)
Nick 2017-03-14 21:02
Zajumała windowsa z pracy :)?
Tymek 2017-03-14 21:11
Kto wynosi informacje na temat pracowników z firmy i przekazuje osobą trzecim zdradza informacje poufne.
Kolor włosów nieusprawiedliwia
Zegarmistrz Swiata 2017-03-14 21:15
Oskarża innych o kradzież czegoś co ta firma nie posiada.
Myślę że jest linoskoczkiem:)
brat wszechwiedzący 2017-03-14 21:46
Bardzo porządna dziewczyna,
Trudno co zrobić.
Jak człowieka przyprze zapomina o regulaminie.
żebro 2017-03-14 21:51
Dobrze ze minister sprawiedliwości czuwa
Prawdziwa dama to twoja mama 2017-03-14 22:17
Jak można ukraść coś czego nie ma?
Myślę że osoby które są obrażane powinny pociągnąć do odpowiedzialności osoby którym wydaje się że wszystko mogą i są bezkarne.
Najgorzej jak coś się komuś wydaje......
maly 2017-03-15 08:18
Prawda jest taka ze pani Kasia pracuje tylko w tej firmie ponieważ biegle wlada "językiem francuskim" inaczej juz dawno nie bylo po niej śladu. Ale wszystko co dobre kiedys sie konczy
Stefan 2017-03-15 09:00
Pani to słowo tu nie pasuje.
waldek 2017-03-15 09:08
Jedno co biegle robi to kłamie to jest pewne. Reszta to tylko złudzenie.
Gepetto 2017-03-15 09:28
Dlaczego przeniesiono biuro konstruktorów?
Żeby Pinokio nie haczył nosem o głowy konstruktorów.
Otwórzcie okno bo szyba pęknie.
A może nie bo jeszcze ktoś wyleci.
TIRowiec 2017-03-15 23:37
Ryba psuje się od głowy a joskin psuje sie od rudej głowy,ktora niebawem pewnie uleci.
Wędkarz 2017-03-23 14:52
Wie ktoś co się stało temu Kajtkowi? Bo widać ze ledwo chodzi
Paulina 2017-03-23 15:19
Zainteresowani pracą w Joskin Polska Sp. z o.o.? Na stronie firmy znajdziecie obecne oferty! http://www.joskin.com.pl/?page=jobs&user_lang=pl
Nick 2017-03-26 20:45
Gdzie się zapodziały kwitki z wypłat ? Krążą plotki że nie płacą zusu ?
ja cie 2017-03-27 14:41
mam nadzieję, że to tylko plotka..( usunięte przez administratora )
WiemCoJem 2017-03-28 16:19
Od tego roku weszły przepisy, które zwalniają pracodawce z wysyłania tzw. "kwitków"
Kolo 2017-04-04 10:36
Ludzie to belgia nie ma szacunku do Polskich pracowników. Obudzcie sie! Wszystkim zarządza i podejmuje decyzje belgia. Ruda czy tez inna nie ma tu nic do gadania!
Kolo 2017-04-04 10:36
Paulina 2017-04-04 10:48
Zainteresowani tym, co dzieje się obecnie w firmie? Wszelkie informacje możecie znaleźć na stronie internetowej Joskin Polska Sp. z o.o.: http://www.joskin.com.pl/?page=news&category=0&npage=1&user_lang=pl
Nick 2017-04-04 18:29
Belgia czy nie Belgia ale wystarczy pogadać z tymi polskimi faszy stami .wszędzie tak jest każdy ci powie pracuj zagranicą u polaka a tu jest podobnie zagraniczna firma a rządzą polaczki . A póki nie wywalą tej Magdy i pieska leszka w tej firmie dobrze nie będzie.
Łysy 2017-04-04 18:32
Chcesz mobbingu to nikt normalny się tym nie zajmie. Wystarczy wziąść pusta babę i jakiegoś magazyniera dać im trochę władzy i odrazu pozamiatane.
tramp 2017-04-05 09:53
Propagandę zostaw dla siebie. Wszyscy wiemy jak to wygląda piękna otoczka na zewnątrz, pokaz mocy a w środku wszystko gnije.
Paulina 2017-04-06 11:07
@sweet, jestem redaktorem serwisu GoWork.pl Więcej o moim zadaniu możesz dowiedzieć się klikając myszką w ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaję Waszą opinię. Nie jestem 'botem'. A Ty jakie masz doświadczenia z firmą?
Bonjour vēlo 2017-04-06 15:27
Witam szanowną Panią redaktor ,jestem mile zaskoczony że jednak nie jest pani botem.dobrze wiedzieć że ktoś czuwa nad nami. A jeśli chodzi o doświadczenie z tą firmą mam...., ach pewnie już się Pani domyśla . Powiem w prost !rzadzą nami nieuki!bez jakiego kołwiek doświadczenia . Jak ktoś kto nie ma uprawnień mag 135 a sprawdza spawy.nigdy nie lakierowała a udziela się co do sposobu malowania . Albo były magazynier został managerem firmy .no porostu kpina. Tutaj ludzie boją się iść siku bo zaraz będą mieli notatkę na stanowisku typu "byłam u Pana od tej do tej i pana nie zastałam".
iks 2017-04-07 21:20
Te jego podchody staja sie juz zalosne! Ja wszystko rozumiem ale juz bez przesady żeby nawet do kibla za ludźmi chodzil albo jak szczur chowal sie w paletach żeby obserwować czy ktos czasem nie stanie albo nie daj boże wezmie lyka wody. Pala je..na zniszczyla cala firme. Życzę ci chamie żebyś wyleciał na zbity pusty lep z tej firmy! Ps. Pozdrawiam rurę zza noteci
Hgghhghh 2017-04-13 22:25
Szukam nitki oraz igły aby portki zaszyć ,w czasie pracy.
Nick 2017-04-14 09:42
To musisz poszukać w dziale sprzedawcy i konfidenci.
Bghhggh 2017-04-18 08:55
Nie ponoć są w dziale poszukiwacze złota na Alasce.
omon 2017-04-18 15:49
Do wszystkich, którzy ubiegają się o pracę w tej firmie: darujcie sobie i szukajcie czegokolwiek innego. To w jaki sposób podchodzą do człowieka woła o pomstę do nieba... Zauważyliście że nawet na stanowisku handlowym szukają już 3 raz człowieka w ciągu roku. Gdyby pieniądze były dobre i prowizje od sprzedaży to można by przeboleć nawet kiepskie traktowanie pracownika, ale to jest zwykły wyzysk za 1/4 zarobków belgijskich. Jeżeli Joskin nie zrozumie tego, że człowieka trzeba szanować i odpowiednio motywować do pracy to cały czas będą szukać ludzi do pracy, ale mleko już się rozlało i trudno będzie odbudować renomę marki w Polsce... Można znosić różne warunki pracy ale za odpowiednią stawkę, a jeżeli handlowiec nie będzie dobrze wynagradzany to można zapomnieć o zamówieniach i pracy dla ludzi na produkcji...
Omijać szerokim łukiem!!
bbb 2017-04-18 18:58
Grubo 9 ofert pracy na olx.zwolnili ludzi a teraz szukaja;) To chyba tylko w Joskin mozliwe
Paulina 2017-04-20 13:25
@iks, @Hgghhghh, @Nick, @Bghhggh proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Joskin Polska Sp. z o.o. @@iks forum to nie służy do obrażania innych osób.
@omon w komentarzu wspominasz o tym, że firma nie traktuje odpowiednio swoich pracowników. Co masz na myśli? Jaką konkretną sytuację opisujesz?
Nick 2017-04-20 20:02
Proszę pani redaktor podawanie konkretnych zdarzeń wiąże się z tym ze można pozbyć się premii na co najmniej 6 mies ponieważ nie trudno wtedy skojarzyć faktów kto był przy zaistniałym sytuacji dlatego piszący tu ludzie posługują się ogółami , bo jak bym napisał ze ukarano mnie ostatnio za to bo zrobiłem to ,to od razu wiadomo ze to ja a wtedy zacznie się prawdziwy cyrk pan leszek będzie mnie odwiedzać co minutę i w tedy wykończy mnie psychicznie bo nie łatwo jest pracować pod stałą obserwacją tego oprawcy. W firmie jest jest tak ,więcej ,więcej ,szybciej ,szybciej, lepiej, dokładniej ! i mało mało i mało !
Lesiu 2017-04-20 20:14
Szanowna Pani chce Pani konkretnej sytuacji proszę o to ona na pytanie Lesia kto to malował pracownik odpowiedział nie wiem chyba na pewno malarz efekt był taki że Lesiu tak gościa szykanował że chłop się zwolnił a Leszek zaczął od notorycznego nachodzenia a potem zrobił dla chłopa stanowisko że był tylko on sam a ludzie którzy pracowali w sąsiedztwie mieli zakaz odzywania się do niego oto konkretna sytuacja . pozdrawiam Lesiu
omon 2017-04-21 10:51
Widzę, że firma zainteresowała się tymi wpisami i zleciła Pani kontrolę forum i podawanie konkretnych sytuacji uznając wszystkie komentarze za bezpodstawne... Tak jak pisał @Nick podawanie konkretnej sytuacji jest strzałem w kolano. Powiem tylko, że premia jest obcinana z byle jakich powodów, po prostu kierownik wstał lewą nogą to na poprawę humoru obetnie komuś parę zł, zostanie poklepany po ramieniu przez szefa i już ma lepszy dzień. Szczerze mówiąc praca w tej to stracone miesiące.
Jednym słowem ogromne rozczarowanie...
Nick 2017-04-27 21:29
Powiedzcie mi kiedy usuną tego ba ra na, chodzi to niech chodzi ale poco zawraca dupe udziela się jak nie ma pojęcia! Chodzi od stanowiska do stanowiska i przeszkadza!
Zostaw swoją opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Joskin Polska Sp. z o.o.