Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Były

Za mojej kadencji(pracy)w joskinie pracownicy zwalniania się z powodu tego matoładnie L M między innymi ja a teraz słyszę ze będą się zwalniać przez pana M i panią mądra M G bez wyksztalcenia.cztery osoby a tak zrujnowale firmę chodź jedna juz poleciała

Z

Chyba tak! Miałbyć potężny bonus i był!przed podwyżką 2300zł a po podwyżce 1900zł! Brawo dla kłamców joskinoskich! Jak zwykle zrobili z człowieka debila! Wisienka jak ta lala!

I co ? wiśnie szpaki powpie rdalały ?

Vmax

Zobaczymy jak się wytłumaczą z tych swoich spotkań u lovelka w kanciapie! Chłopaki nagrywają ich spotkania półtora godzinne i pokażą to joskinowi jak przyjedzie! Zresztą nietylko to!

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ruda bestia

Snajper mistrzu pistoletu lakierniczego ,kolażu z malarni szkoda chłopaków że taki tępak jak Ty jest ich przełożonym do komplety z Lovelkiem tworzycie duet najbardziej tępych brygadzistów jakichkolwiek widziałem a jak widzę wasze schadzki joskinowskich Rocersów gangu rowerowego Snajper Lovelek i tępa strzała Mareczek to się pytam za co wam do K....... nędzy płacą za głupotę i pustkę w głowie bo na pewno nie za wiedzę ,fachowość, kompetencje . Nie srajcie we własne gniazdo tępa kadro kierownicza !!!!!!!!!!!! pozdrawiam

gromek

Dużo miesza "ŚLEPY KOLARZ" czyt. majster od wędlin! Ten to jest dopiero idiota

OMG

Normalny brygadadzista powiedział by Panu od lakierni że to jest spawalnia to jest spawacz i on ma spawac tu gdzie spawa co brygadziste spawalni obchodzi lakiernia. Ale każda okazja jest przecież dobra

Pobiegła do biura i sprzedała K.T . To się nazywa sranie do własnej miski

DDR

Uwaga! Uwaga! Gałecka rozwija skrzydła!

@DDR

To znaczy ?

Wędkarz

Drogi Karpiu! Widzę, że baaardzo się wysiliłeś swoją jakże ambitną wypowiedzią. Dobra rada: zastanów się na przyszłość co Ty pier*olisz, a potem dopiero napisz coś sensownego albo po prostu spływaj żerować gdzie indziej i nie raź już więcej innych swoją głupotą. Dziękuję.

AK

Jak tam zadowoleni z 13?

Hgghhhh
@AK

Tak zajebista

Wędkarz

@Karp chyba się mułu nażarłeś analfabeto je*any. Patrz lepiej na siebie, a nie innym koło tyłka robisz chyba, że lubisz pedalskie klimaty. Taki jesteś mądry? To dlaczego nie powiesz o tym prosto w twarz? Stuknij się w głowę i zastanów się zanim coś powiesz bo jesteś debilem jeśli obrażasz czyjąś rodzinę... Poza tym co zwykły szary pracownik miałby jeszcze zrobić dla firmy nie licząc wykonywania powierzonych obowiązków??

Szary
@Wędkarz

Szary zwykły pracownik!!w tym momencie obrażasz wszystkich fizycznych pracowników firmy joskin masz coś do szarych pracowników

Wszechwiedzący

Ty beczkowy co chodzisz i mrugasz tymi gałami powiedz czy te zęby pasują do kultywatora będzie się działo!!!!llll

Kulomiot Mariola F

Wredne dziady , wiedzą ze ludzie mają ciężko z kasą to jeszcze przetrzymują wypłatę premii , większość po świętach ma pusto w portfelu to na złość jeszcze nie wypłacają . Spalicie się s piekle za takie czyny !!

Hggfv
@Kulomiot Mariola F

Właśnie , Masakra co za ludzie na Ukrainie za takie coś już by wjazd był na zakład .

Karp

Florek Pogoń twojego źięcia nieroba do roboty to jest nierub leser leń śmierdzący on dla zakładu nic jeszcze nie zrobił wstyd mieć takiego ......?.???

@Karp

To Florka trzeba pogonić ciecia jednego ! złodziej ! okrada starego a stary tego nie widzi !

jjjj

Teraz L.M. ma nową misje od starego, złapać chociaż jednego z fajką żeby tylko nikt niedostał premi.

Hffjbff
@jjjj

St......ry gdzie kasa w b...el dałeś to dawaj tu u nas a nie , a jak nie masz to idź do bociana lub wonga ---- bonga.

jjjj
@Hffjbff

Umiesz liczyć, licz na siebie i niemyśl sobie że coś dostaniesz. Stary uwarza sobie nas tak samo jak Hitler Żydów.

Mąż

Dajcie Magdusi mojej mętorce żyć! Ona jest porostu głupia! To zwykłe dno zawodowe i kapo! Tragedia jak ona może ludziom w oczy patrzeć a tymbardziej się donich odzywać!

nick

Teraz portierzy będą tu pisać , Leszek załatwił im pracę na produkcji i ocynkowni .

Lysy

Czytam te posty-proste wyjście zmień cię firmę na inną !!!! Ale gdzie wy pojdziecie dziadki i nieroby no gdzie do renowki? ???w gębie jestesci tylko mocni

Hgfggggghh
@Lysy

Naucz się pisać analfabeto,a dla ciebie mam propozycję ---- cebulę w Doniecku na rynku sprzedawać .

Hhgggg

Dla takiego prostaka jak ty, jest praca przy marszczenia Freda talibom ,pozdrawiam serdecznie .

Hfhgftuu

Stary teraz otworzy bank i kasę z 13 przeznaczy na pożyczki dla rolników aby jego maszyny kupowali,lub wyślę do Iraku na pampersy.

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka