P.P.H.U. "AGROHANDLER" Łukasz Woźniak

Czernikówko

Opinie o P.P.H.U. "AGROHANDLER" Łukasz Woźniak

rolnik

Nie polecam. Towar niezgodny z zamówieniem

Jurek

Nie polecam! Zamówienie nie było kompletne a część uszkodzona. Tragedia z obsługą. Nigdy więcej nie będę robił u nich zakupów.

rolnik

Witam. Nie polecam tej firmy wysyłają towar inny niż w aukcji po uszkodzeniu sie pompy hydraulicznej po 6 miesiącach i odesłaniu na gwarancji udają ze to nie ich przedmiot mimo ze wszystko sie zgadza (faktura i pompa z agtechu) .Bardzo opryskliwa obsługa. Naruszają wszelkie zasady i mają gdzieś klienta, byle tylko sprzedać Sprawa trafia do rzecznika praw. Niech ten komentarz będzie przestrogą dla kupujących,

Czy wiesz co słychać w firmie P.P.H.U. "AGROHANDLER" Łukasz Woźniak?Oczekujemy na twój wpis

Zostaw opinię o P.P.H.U. "AGROHANDLER" Łukasz Woźniak - Czernikówko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. "AGROHANDLER" Łukasz Woźniak