Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

a co to

A co to się porobiło, no popatrzcie.

Mel

NIECH ŻYJE RENÓWKA !!! WPORZO GOŚCIU

Boleczek

Nie ryjcie się ta pracą w tym syfie, RENÓWKA tych zwolnionych pochłonie jak gąbka do swojej nowej firmy. Pozdro też rozważam tą opcję.

ziko

Lisica must next be

@ziko

mówisz o tej co z japy wali ?

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Lowelek you be next :)

mol

Nawet jak to prawda o naszej ex dyrektor to nawet mi jej nie szkoda.

@mol

Szkoda nie szkoda ale chociaż miała pojęcie kadrowe pani G w poruwnaniu do tej cymbalicy bez szkoly-gamon aż brak słów o dziwo potrafi jeździć rowerem

Ruda

Czy to prawda o pani G????

Rudy

Szkoda pisać na temat tej dziadowskiej firmy i osób które dowodzą tym tonącym statkiem.

Mietek

A te dziady cały czas myślą że dobrze płacą. Ruda okazała się być bladyną .a z ryja i tak nadal wali chalitozą.

Dr

Zobaczymy czy po premi rocznej o ile bedzie czy niektórzy pracownicy zrobią to co mówili!!!!

nn
@Dr

Wątpię w joskinie zostały już tylko takie osoby które będą tam pracować do samego końca firmy obojętnie co by się działo

@nn

Go wno prawda ! Niedługo odejdziemy wszyscy.

Zimmer

Zgadzam się z moim przedmówcą. 100% racji. Tak jest w tej firmie. Wiec szukaj innej oferty.

bk

zawsze bedzie im malo ile nie zrobisz. a nad glowa bedziesz mial kilku belgow ktorzy beda ci narzucali swoje wizje. kasa tez slaba. pomysl skoro daja takie oferty pracy to znaczy ze konstruktorzy tez uciekaja z tego bagna. kase dadza ci duzo mniejsza niz tego oczekujesz. i na koniec ta niby pani dyrektor ktora mysli ze zjadla encyklopedje pwn a jest zwyklym pustakiem ktory sie panoszy i nie szanuje ludzi. daj sobie spokoj z tym zakladem. skoro masz takie wyksztalcenie to masz wieksze aspirache niz ten syf.

Tak się pytam

Witam, mam pytanie o stanowisko konstruktora (jest nowe ogłoszenie). Jak się pracuje w tym dziale? Atmosfera taka jak w innych działach opisują? Chociaż po wypowiedziach to głównie ludzie z produkcji niezadowoleni ale to chyba w większości firm. Może ktoś napisać coś sensownego na ten temat? Czy zarobki w okolicach 5000 są możliwe?

Dr
@Tak się pytam

Tak 5 tys ale w okolciach berlina baranie

Tak się pytam
@Dr

Nie za bardzo rozumiem tego ataku! Ten portal jest po to aby uzyskać takie informacje! Czy się mylę?! Rozumiem, że na takie zarobki nie ma szans.

Pytasz to odpowiadam
@Tak się pytam

Ten zakład jest zepsuty po całości w biurze też jest syf , gów.... płacą a wymagają jakby nie wiadomo ile dawali kasy .

nick

Co to jest za cyrk !!! stary przyjedzie i lesiu schowa się w ubikacji ? , stary pojedzie lesiu znowu zacznie latać po halach . Papa czy ty to widzisz !?

Najlepszy

Ja się pytam jak to jest !? Tata powiedział "Pan Leszek jest teraz od sprzątaczek i portierów " ,to powiedzcie mi ?!! coo on ku***** szuka łażąc po stanowiskach ?

dog

Racja Bracie. Ludzie mają dosyć tej pracy. Tak to tekst jak wam się nie podoba to się zwolnij a jak idziesz jak człowiek uciekać z tego bagna to te najmądrzejsze Panie dyrektor robią po złości i wpierdalaja 3 miesięczne wypowiedzenie!!! Panie dyrektor zastanówcie się nad sobą bo to wy Pani K.. i Pani G... są kością niezgody w tej firmie!!!

lop

Jak to mądre biuro może wyluzować jak robią gamonie pod górkę. kumpel znalazł lepszą robotę i chciał się zwolnić to co te niby NAJMĄDRZEJSZE ów dyrektorki co zrobiły 3 miesieczne!!! Kur.. zrozumcie ze niedługo same tam zostaniecie !!! Jest początek roku i rynek pracy sie ruszyl wiec wiekszosc ludzi ma gdzies ta wasza prace.

Bit

To BIURO niech wyluzuje. Nie jesteśmy ROBOTAMI anu NIEWOLNIKAMI. Biuro niech wyluzuje to wtedy będzie troche lepsza atmosfera.

Sylwester

Tak w nowym roku życzę wszystkim podpisania paktu o nieagresji i zakończenia wojny produkcja vs biuro.

AS

Na święta życzenia się spełniają. 90% załogi prosiła o angaż dla menagera. przyszła kryska... co ten cap ludziom krwi napsuł. A na MaWit też przyjdzie dobre stanowiska ale KRÓTKIE

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka