Pol-Strautmann Sp. z o.o.

Lwówek

Opinie o Pol-Strautmann Sp. z o.o.

l 2012-07-06 18:29
syf
byly pracownik 2014-06-21 23:04
jak zwolnia gotliba to wroce z powrotem :)
i zlikwiduja akord bo to jest chore w tej firmie
były pracownik 2014-07-02 11:03
Płaca grosze na spawalni zarobisz od 1200 zł do max 2100 zł ale zależ jaką prace dostaniesz.Praca w systemie akordowym na spawalni(usunięte przez administratora)
były pracownik 2015-10-03 17:23
Gotlib Michał był spoko dopóki ludzie go nie zepsuli ,ja pracowałem przez 10 lat .
były pracownik 2015-10-03 17:28
Tak ,tak M. Gotlib jest ok a płace były kiedyś super ja miałem 3200zł na rękę nie narzekałem pracowałem solidnie i tak mnie wynagradzano spawacze mieli akord ale pod 2500zł netto też wychodzili u mnie na hali
NN 2016-02-09 09:36
Dobry zwyczaj wymaga aby udzielić osobie zaproszonej na rozmowę kwalifikacyjną jakiejkolwiek informacji zwrotnej o wynikach rekrutacji ze względu na poświęcony przez nią czas i wydatki związane z podróżą. Brak tej informacji (a ma to miejsce w przypadku Pol-Strautmann) nasuwa mi podejrzenie, że kultura organizacyjna tej firmy jest na poziomie budki/straganu z warzywami. Nie polecam...
NN 2016-04-25 20:28
Bzdury piszesz. To psi obowiązek firmy jeśli zaprasza kandydata na rozmowę a on przyjeżdża, poświęcając swój czas i pieniądze...
qwerty 2016-10-18 12:57
Ogłoszenie w prasie lokalnej na 7 stanowisk np. operator maszyn cnc i kontroler jakości.
Pytanie o jakie maszyny cnc chodzi i jakie są obowiązki kontrolera jakości?
Ogłoszenie jest tak biedne że mało z niego wynika, tyko wymagane doświadczenie i znajomość dokumentacji technicznej. Nie ma nic o wykształceniu ani o warunkach oferowanych przez firmę.
Mn 2016-10-18 15:09
No i dobrze, że takie ogłoszenie jest, przynajmniej ludzie skorzystają, to zawsze na plus przecież jest
Xxxx 2016-11-05 08:43
Pytanie dlaczego jest takie ogłoszenie? Firma się rozwija czy ludzie odchodzą?
Maniek 2016-11-15 18:45
Ogłoszenia c.d. czyli co, nikogo przez miesiąc nie znaleziono czy nikt nie chce skorzystać? Podobno operator docelowo na brygadzistę ma isc jak ogarnie temat. A ile placą na cnc?
2sort 2016-11-22 22:13
U mnie też brak odzewu po rekrutacji. Osoba na spotkaniu zapewniała o informacji zwrotnej niezależnie od wyniku. No nieładnie.
miki 2016-12-06 22:08
Jak długo jeszcze będą to ogłoszenie w gazecie zamieszczać?
Dwa miesiące albo dłużej już się ogłaszają i co? Brak chętnych, wymagania za wysokie, stawki za małe?
Bo nie rozumiem.
Qwerty 2016-12-16 15:28
Podziękowania za udział w rekrutacji przysłali.
I wypuścili 5 nowych ogłoszeń na produkcję.
Podobno nie ma kto pracować, ludzie się zwalniają a oni tacy wybredni.
F by f 2017-01-27 13:43
Jak na cnc mają kogoś znaleźć skoro to rzadki i poszukiwany zawód ? Musieli by dać 3000 na rękę
AA 2017-02-11 10:07
Na jakim stanowisku pracuje p. Gotlib?
Były pracownik 2017-02-13 07:11
Dajcie sobie spokój z tą firmą, same kamery tylko zakładają,liczy się tylko biuro,ludzi się nie docenia chyba że dupowlazow i tych co donoszą, jak idzie zarobić to na następny miesiąc tak stawkę obetną.
Tylko wypłata na czas jest ale zarabiają tylko nieliczni pewno jest jeszcze sporo ludzi którzy mają 1800zł
Zostaw swoją opinię o Pol-Strautmann Sp. z o.o. - Lwówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Strautmann Sp. z o.o.