HiCopy Polska

Gdynia

Opinie o HiCopy Polska

Byly Pracownik 2011-07-13 04:12:59
Bardzo pozytywna firma z młodą ekipą, sporo się w niej nauczyłem, moje zarobki były adekwatne do wyników. Szkolenia dla chcących się uczyć też są przewidziane, firma zapewnia możliwości rozwoju. Jest tutaj miejsce na ciężką pracę ale też na dystans i humor. Polecam, fajne miejsce :) Pozdrawiam również byłych współpracowników. PG
Ca 2012-02-03 18:59:54
Jak to miło sobie samemu wystawiać opinię.
Każdemu kto będzie chciał tam pracować odradzam.
Zero organizacji pracy, zero kompetencji, poważne braki logistyczne,(usunięte przez administratora)
paweł 2012-03-22 07:59:59
drogi seba, tak zachwalasz te firme Hicopy Gdansk, mija rok a nie prascujesz tam...scieme pisales...odradzam te firmie, pracowalem miesiac i szkoda czasu , beznadziejna płaca, stres, (usunięte przez administratora)!!!
pracownik 2012-04-23 11:59:05
Nisko płacą, (usunięte przez administratora) nie znajace sie na pracy...firma krzak
e3wa 2016-04-23 10:45:18
w sumie nie wiedziałam nawet że jeszcze istnieją... dalej zajmują się dystrubucją tylko produktów konica minolta?
Zostaw swoją opinię o HiCopy Polska - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HiCopy Polska