Opinie o wRodzinie w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy wRodzinie. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w wRodzinie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o wRodzinie w Toruń

Michał Nowy wpis

Czy na ten moment Firma jest wypłacalna

Administrator Nowy wpis

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w wRodzinie o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

wrodzinie nie ma Nowy wpis

Nie ma nowej sytuacji, bo projekt od 7 lat nie istnieje, ale były SVR Pan G. do dziś nie przeprosił za swoje tragiczne zachowanie i niezasadne posądzenia i zwolnienie.

Zainteresowany Nowy wpis

Czy firma funkcjonuje normalnie?

e0

fakt, to jeszcze mało znana sieć komórkowa ale jednak po ofertach widzę że z potencjałem sporym

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie wRodzinie.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
kotomki

nawet w kodeksie pracy jest wszystko jadno opisane odnośnie samej wody, ile jej powinno przypadać na ilu pracownikóe jak daleko ono powinno się znajdowac od stanowsika pracy itd, więc tutaj akurat prawo jest po naszej stronie i warto też o tym pracodawcę uświadomić. Czekam na dalsze informacje i pozdrawiam!

ryszard

no dostęp do wody to raczej każdy pracodawca powinien Ci zapewnić @callfemina, to jest zapisane prawnie już od jakiegoś czasu. Co do reszty niestety nie wiem i sam się nie znam, ale w sumie to ciekawy temat, więc też będę wdzięczny za udzielenie odpowiedzi w takim razie, czekam i pozdrawiam wszystkich pracowników.

Zgadzam się z wszystkim co tu napisane

Zgadzam się z tą wypowiedzią, ludzie zacznijmy szanować pracę, dosyć tych obelg, jesteście jak dzieci.....więcej szacunku do SVR !!

Ale wy jesteście popaprani, takie rzeczy na forum wypisywać, przecież z tą 24 godziną to był żart, Znów próbujecie zrobić zamieszanie by doprowadzić do zwolnienie SVR -a, zastanówcie się, przecież lepszego i kompetentnego SVR-a nie będzie, odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Zastanówcie się i dajcie sobie spokój z tym pisaniem na forum. PS-. Wiadomo kto zamieszanie wprowadza: ludzie nie mogący się pogodzić ze zwolnieniem poprzedniego SVR-a, oraz Ci którzy sami chcieli być zając to stanowisko.

LOLA

Jeśli zmiany będą do 24 to ja z miejsca podziękuję, a tak na marginesie: nie jesteśmy o niczym informowani także wcale nie jestem pewna czy nie zmienią nam zmian. W tej firmie na żarty nie ma miejsca.

J

Słuchajcie. O co chodzi z tymi zmianami? Jak usłyszałam ogłoszenie [usunięte przez moderatora], to się zaniepokoiłam. Co jest grane? Dlaczego znowu nie jesteśmy o niczym informowani?

KL

Ja ja się dowiedziałam to też nie mogłam uwierzyć, no proszę Was !!! jak ja się cieszyłam !!!!, Duży plus dla naszego kierownika z Warszawy - wielki szacun !!!! Nareszcie skończyło się niekulturalne zachowanie, wywyższanie, podkreślanie swojego stanowiska, oraz hałasowanie SVR, bo gdy on był i zaczął się wydurniać od razu robił się taki hałas że nie można było rozmawiać z klientami, ale jak on to mówił: "nie zależy mi na tej pracy, bo mam wszędzie znajomości i od razu mnie przyjmą i to za dużo większe pieniądze"......i ciągłe powtarzanie tego że ma umowę do 2012 i że "mogą mu skoczyć" Po drugie może przez chwilę poczuł się tak jak wyrzucony przez niego [usunięte przez moderatora], nasz kolega, jestem zadowolona, zobaczymy, czy będzie taki mądry i zarozumiały gdy stanie w kolejce do Urzędu Pracy...nie sądzę, bo on nie nadaję się do pracy z ludżmi, gdyż nie umie z nimi współpracować przez swoje zarozumialstwo i wieczne szpanowanie....Sprawiedliwości stało się zadość, ktoś nas wreszcie wysłuchał !!!!

loona

Dokładnie tak jak piszesz, nie jest ważne jakie masz rozmowy ważne jest to z kim przystajesz, z kim chodzisz na piwo, lub z kim idziesz w czasie pracy na papierosa, taka prawda, a ta powieszona lista na której są nazwiska i popełnione błędy w postaci jakiś niezrozumiałych punktów....każdy podchodzi, czyta......poniżająca sprawa. I co ważne Ci którzy są "zżyci" z pewnymi osobami, wiadomo jakimi są na końcu listy czyli mają najmniej błędów.....a niektórych osób to nawet nie ma na tej liście.....ja się przysłuchuję czasami tym osobom które są "najlepsze" wg pewnych nadgorliwych osób, to nie zgadzam się z tymi punktami ponieważ jednej osoby nie rozumiem podczas rozmowy gdy rozmawiamy a ciekawa jestem czy klient po drugiej stronie słuchawki coś słyszy.....wiadomo trzeba się "przyjaźnić" z pewnymi osobami i wtedy jest się najlepszą, ale ja niestety nie będę się upadlała i robiła wszystko żeby mieć najlepsze wyniki. Życzę miłej pracy kochani......

=========

Ostatnia wypowiedz potwierdza fakt że nie jest ważne jakim jesteś pracownikiem tylko z kim w tej pracy trzymasz !!

Kubuś Puchatek

Miało być już odpuszczone, ale widzę, że chcecie dyskutować i nadal zaciemniacie obraz więc nie ma problemu. Heh, jasne – ty mnie będziesz o politycznej poprawności uczył. Zadaje pytanie – gdzie jest granica? Oczywiście – granica została przekroczona poprzez wyrok trybunału w Strasburgu. To jedna sprawa. Druga to chamstwo… [usunięte przez moderatora]

koko

Podzielam opinie SAM-a jest takie powiedzenie SZANUJ SZEFA SWEGO BO BĘDZIESZ MIAŁ GORSZEGO Ludzie opamiętajcie się to co się u nas dzeje woła o pomstę do nieba a nasi przełożenie są odpowiednimi ludźmi na odpowiednich stanowiskach Pozdrawiam i przemyślcie to sobie

SAM

Na prawdę nie doceniacie tego co macie. Normalnie dziecinada. Ciekawe czy przy ponad 15% bezrobociu w Toruniu znajdziecie tak fajną pracę jak nasza. Życzę powodzenia tym "którzy oczerniają innych na forum i nie mają cywilnej odwagi mówić prosto w oczy o różnych kwestiach" i pozdrawiam tych odważnych, którzy nie boją się mówić o tym co ich boli - publicznie i przełożonym. Pamiętajcie tylko kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada.

Ja mam propozycje skińczmy już z tym !!!!!!!!! Każdy już się wypowiedział więc zamknijmy ten temat bo jest już nudny , bardzo nudny .Nikt przeciesz się nie przyzna że tu coś napisał a taka prawda że każdy z agentów się wypowiedział . Koniec tego tematu proszę !!!!!!

Anonimowo

Hmmm czytając te wasze posty dochodzę do wniosku że co niektórzy za bardzo przesadzają . Po pierwsze jeżeli nie było by [usunięte przez moderatora]. - a umówmy się on odpowiada za całość i on zbiera najwięcej za nas ( a ma doświadczenie w tej branży ) czyli jest odpowiednią osobą na tym stanowisku , co ujmując musi trzymać w jakiś sposób rygor . Kończąc naszego koordynatora , chyba za mało pracowaliście i nie wiecie jacy mogą być kierownicy . Do reszty spv niema co się czepiać tak . Każdy się stara jak może a wy wypisujecie tu takie rzeczy że aż głowa boli . Zasada jest jedna jak się niema doświadczenia w jakieś branży to niema się stanowiska a co niektórzy widzę bardzo byście pozmieniali .Każdy ponarzekać może ale zasada jest jedna Jak krówka dużo ryczy mało mleka daje . Pozdrawiam wszystkich tych którym się należy ta praca a także starają się w niej ażeby wizerunek był jak najlepszy .!

dżin

Szkoda, że się "Agentko" nie popłakałaś, że SVR nie sprawdził Ci przerwy !!!!!!!!! dokładnie dziecinada jeszcze porządnie w (usunięte przez administratora) nie dostaliśmy bo Wam się w głowie poprzewracało !!!!!!!!!!! I odczepcie się od Pani [usunięte przez moderatora] a zajmijcie sobą i zastanówcie się czy sami jesteście ok !!!!!!!! Sami sobie doły kopiecie !!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o wRodzinie - Toruń

wRodzinie