Opinie o Izolacje Sp. z o.o. Sp. k. w Miszewko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Izolacje Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Izolacje Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izolacje Sp. z o.o. Sp. k. w Miszewko

Pracownik Instalacji

Slusznie ktoś napisał że prezes ma złych przydupasów co totalnie o pojęcia o robocie i organizacji zakładu nie mają tylko na swoja strone ciągną (każdy się śmieję z tej kili). A może pewne rzeczy mu też pasują??. A może się kiedyś obudzi. Ci co sie natomiast znają na robocie to cicho siedzą. Terminy, płatności, pensje, umowy o dzieło itp., ale ogólnie chodzi o to iż powinna firma mieć wiecej szacunku dla tych którzy wypracowują zysk dla Prezesa. Na budowach manofaktura i obciach i najlepiej jakby jeden rypał za 10 ciu po 16 godz. i spał pod gołym niebem na kocu i nie domagał się niczego. Jak lubisz proacowac na czarno lub umowa zlec to zapraszamy na warsztat lub budowy. Za starego było zdecydowanie lepiej

Wkurzony

Młody prezes niech zdejmie ten ciasny garnitur :-)weźmie wszystkich tych swoich przydupasow założą roboczą odzież i na budowę popracować ze dwa lata,bo jak na razie to nie mają pojęcia ile czasu trwa spawanie itd.Moze wtedy nauczy szanować się ludzi godnie płacić i na czas, a nie udawać Harego Pottera

Pracownik Iz

Stary te Toyoty też mogą być nie spłacane na czas. Specyficzny Leasing. W końcu ktoś trochę prawdy napisał o tej firmie. Grupa Izolacje – dumnie brzmi na kapitale 50 tysięcy:) Wejdziesz do środka to zobaczysz jak jest. Jaka klika itp. Z czasem więcej napiszę o tej firmie. Tym czasem pełen negatyw, bo każdy wie jak jest na warsztacie i na budowach. Ludzie wstydza się za firmę przed inwestorem - bajzel. Młody prezes albo ślepy albo mu to pasuje. Ojciec był konkret i wiedział co się dzieję na budowach i w zakładzie. Potrafił też się odwdzięczyć i szanować ludzi. Jak mają nadwyżkę roboty to słodzą a potem jesteś dla nich nikim Nie polecam

Wkurzony

W Tej firmie mają pracowników za (usunięte przez administratora) nie płacą kasy dla podwykonawców ,ostrzegam przed tą firmą ,ciągle nie mają kasy dziady jedne ,a na nowe Toyoty stac dziadostwo,

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Izolacje Sp. z o.o. Sp. k.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pracownik instalacji

Tak szczególnie wszystkim odpowiadają warunki na budowach:)) nawet czasem przebrać sie nie ma gdzie i wysra.... bo jeden kontener na kilkudziesięciu ludzi. Mogą cie też z kwatery pognać bo firma potrafi ponad pół roku zalegać z płatnościami. Chyba prezes albo jego kolesie wystawiają pozytywne opinnie:))

adam

prubuje sie dostać do tej firmy a mam wykształcenie powyżej 5 lat jestem monterem izolacji i potrzebuje pracy od zaraz ma ktos jakis konkret namiar

były

Uważajcie na Bażanta i nie podpisujcie urlopów bezpłatnych inblanco , bo okaże się że więcej masz urlopu bezpłatnego niż zakładałeś

jas

Powiem szczerze Panowie nie zrozumiałe dla mnie sa wasze opinie, o których piszecie. Pracuje w tej firmie 11lat i uważam ze firma jest w porządku. Warunki pracy sa takie jak dla delegacji i to chyba nie powinno być zaskoczenie. Jest to dobra rodzinna firma, płaca tez ok. Polecam.

Wierzyciel

Prokurent firmy [usunięte przez moderatora] oszukuje swoich podwykonawców . Nie płaci , unika spotkań , wprowadza w błąd . Dopuszcza się nawet podkupień pracowników swoich podwykonawców . To zwykły [usunięte przez moderatora]

mikuś

saftek - 2012-02-24 17:16:56 Popieram to co, napisał tutaj kolega. Jak się przyjmujesz, to obiecują ze praca po 8h maksymalnie 10h choć to rzadko się zdarza, socjal ok;). A w rzeczywistości wygląda to całkiem inaczej, robota minimum 12h wszystkie soboty i nigdy nie wiesz ile kasy dostaniesz, a w dodatku jeszcze kwatera to jeden wielki syf!!!!!!!!!!! Także jeżeli ktoś sie decyduje na kontrakt do niemiec to lepiej żeby przygotował sie na niezłe zapierdzielanie!!!!!!!!mało powiedziane!!! te [usunięte przez moderatora] na czym się da.To była moja najgorsza przygoda! Odradzam maksymalnie nawet u [usunięte przez moderatora] było mi lepiej!!! Odradzam VAIBLINGEN to jest totalna porażka zapominj o normalnym klimacje w pracy i po alkoholicy i wyganańcy ate [usunięte przez moderatora] już teraz biorą każdego bo nikt normalny tam nie siedzi.!!!Pozdrro dla [usunięte przez moderatora] co tam siedzą

saftek

suzi

nie wiem co za [usunięte przez moderatora] napisał ta opinie!!! pewnie własciciel albo jakiś [usunięte przez moderatora]!.Opinia nie wiem co i ile napisać o tej firmie.Pracowałem w niejednej Polskiej Firmie ale takiejgo syfu dawno nie widzialem.Byłem w Vaiblingen masakra!!!! (choć w pozostałych werkach nie lepiej)spanie pod zbrojarnią! czyli hałas cały czas !warunki?koszmar tylko [usunięte przez moderatora] albo pijaki wytrzymują!robota?zapomnij o 8h zapomnij o 12h czasem pracowawliśmy po 16h zero litości!!! upodlenie do granic!tutaj ludzie co przyjeżdzają czasem są po 1dzien nikt młody nie daje rady jak zobaczy ten burdel no chyba że lubi łyknąć bo takich najwięcej! weekend to koszmar dla normlnych zero odpoczynku-zaczyna się w piątek picie kończy w poniedziełek zapomnij o spokoju bijatyki i picie jest na porządku dziennym a pokoje koszmar!!!! w [usunięte przez moderatora] pracy mają lepiej bród syf masakra!!!! płaca to kpina!!1300-1500 za min12h dziennie parodia mówie jak było!! ok Jeżeli jesteś pijakiem bez abicji to zapraszam bo wiem że cały czas jest nabór kre

Zostaw merytoryczną opinię o Izolacje Sp. z o.o. Sp. k. - Miszewko

Izolacje Sp. z o.o. Sp. k.