Opinie o Izolacje Sp. z o.o. Sp. k. w Miszewko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Izolacje Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Izolacje Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izolacje Sp. z o.o. Sp. k. w Miszewko

Czy dzieje się cos złego w firmie?

MM
@Kandydat

były przejściowe problemy w zeszłym roku i z tego co mi wiadomo firma wychodzi w tej chwili na prostą

f

i co dalej bedzie

@f

dobrze jest i będzie ;) Pozdro dla ekipy z hali

Fabio
@f

Co dalej będzie? Hmmm, a co się robi z dłużnikami? Poza tym grupa Izolacje słynie z tego, że nie płaci. Lista wierzytelności jest długa i podana do opinii publicznej na wielu portalach!

Firley

Firma chce być uważana za wiarygodnego lidera na rynku, a nie potrafi zapłacić na usługi. GRUPA IZOLACJE Sp. z o.o. Sp. k jest dłużnikiem! Takie sprawy należy, a nawet trzeba, nagłaśniać!

ostrzegam

OMIJAĆ !!!!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Izolacje Sp. z o.o. Sp. k.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
spawacz bez wynagrodzenia

Firmę należy omijać wielkim łukiem . Na warsztacie kierownictwo niekompetentne, które mydli oczy Prezesowi, który tego nie widzi lub nie chce widzieć. Aha jest jeszcze nowa osoba zarządzająca warsztatem. Lepszy cwaniak.

V
@spawacz bez wynagrodzenia

Szymon, daj spokuj!

BRAWO BRAWO

Do T.... to nawet do płaskiej stopy nie dają rady .............................. Brawo ta Pani z Zaopatrzenia ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Brawo Brawo Brawo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Najlepszego życzę wraz z opinią ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Brawo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Brawo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Brawo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Najlepszy z produkcji D,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, chyba ten Brawo ten PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Inter pla,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, BRAWO BRAWO BRAWO ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Alicja

@pracownik kompetentny widzę, że głosy na temat kondycji firmy są podzielone. @Johny wskazuje na restrukturyzacje, a część osób na bankructwo. To jak w zasadzie wygląda sytuacja w Izolacjach?

Solidny uczciwy

No no Niech dalej Dareczki, Szajnery, Danki i Bajery rządzą . Życzę powodzenia Panie Jarosławie i niech jeden kierownik ogrania cztery budowy w czterech stronach Polski, a na pewno będzie oki. Powodzenia. chytry traci dwa razy, stare sprawdzone powiedzenie.

pracownik kompetentny

No cóż życie. Firma się sypie. Prezes Jarek zwalnia konkretnych ludzi. Sam sobie jest winien, bo zaufał ślepo tym co go po prostu okradają. Mając taki spuściznę po Ojcu mógł rozkręcić firmę, ale dał się omotać hochsztaplerom. Szkoda. Czas ie obudzić

Alicja

@Johny a na czym ta restrukturyzacja w tym przypadku polega? Zmiana organizacji przedsiębiorstwa często prowadzi do pojawienia się nowych możliwości zatrudnienia, stąd też ten temat może być wyjątkowo interesujący dla forumowiczów, którzy poszukują pracy w tych okolicach.

Alicja

@qwerty w Internecie nadal można znaleźć informacje o tym, że Izolacje Sp. z o.o. nadal prowadzi działalność. Czy informacje o bankructwie na pewno są potwierdzone? Pamiętamy o tym, że na forum liczą się informacje, które znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. Czy tak jest też tutaj?

Johny
@Alicja

Nie ma żadnego bankructwa. Informacje takie to chyba od konkurencji, która próbuje ugrać na tej sytuacji jak najwięcej. Z tego co wiem firma prowadzi restrukturyzacje... Wygląda że to ogarną.

JA

Była szansa na poprawę ale prezesik zawalił szansę . Może umie kłamać ale nie każdy się na to nabiera

qwerty

Proszę Państwa ta firma jest bankrutem: nie płaci wynagrodzeń i nikt nie wie kiedy w ogóle cokolwiek zapłacą . Szef udaje, że go nie ma . Skąd te informacje, że będzie lepiej?

Optymista

Cos sie dzieje. Przyszedł nowy szef. Zaczyna od porządków. Zobaczymy co dalej.

Bolo

Wygląda,że mają nowego inwestora. Może sie sytuacja poprawi i będzie robota i kasa

Lady
@Bolo

Nie polecam, sekretarz lepszego jutra

Terminowość płatności to jest farsa. Nigdy nie otrzymałem płatności na czas. Nie polecam.

Alicja

Chcecie poznać firmę Izolacje Sp. z o.o. Sp. k. bliżej? Zapoznać się z jej historią? W tym celu zachęcam do odwiedzenia jej strony internetowej, gdzie znajdziecie wiele informacji: http://grupaizolacje.pl/pl/o-firmie/historia/

Seba

Pan Dareczek nie wiem kim tam jest ale chyba pierwszym przydupasem Prezesika. Wielkim chamem zero kultury do ludzi wszech wiedzący a nic nie potrafiący tylko szczekać się nauczył i poniżać ludzi. Jak to mówią rudy to fauszywy i właśnie tak jest w jego przypadku słodzi na początku a po czsie pokazuje jaka to z niego ruda pała jest. Wyzysk ludzi i poniżanie nie polecam ani pracy w tej firmie ani wspułpracy z nią. Jest ciągłe okłamywanie klientów co do terminów realizacji zleceń a zwykli pracownicy potem świecom oczami bo kierownictwo chowa się w kontach

would

A wiadomo jakich zarobków można się spodziewać będąc początkującym pracownikiem? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo oprócz podstaw jest szansa na dodatkowe premie w tym zakresie. Dzięki za odpowiedź

Wkurzony

Prezes powinien mieć pojęcie na temat danego chłodnictwa i wiedzieć coś na temat prac montersko spawalniczych to raz a dwa pojeździć po budowach i zobaczyć co się dzieje i płacić na czas kase a nie ciągle kłamać że nie ma kasy ,jak się nie ma kasy to się ludzi nie bierze , wziąłeś to płac wyjmij że swojego priv konta i zapłać,a jak nie to weź kredyt.Kiedys się obudzi jak nikogo nie zastanie ba budowie bo wszyscy odejdą tylko biuro zostanie,ale też są tacy co złego słowa nie powiedzą i tyraja na budowie ,

Zostaw merytoryczną opinię o Izolacje Sp. z o.o. Sp. k. - Miszewko

Izolacje Sp. z o.o. Sp. k.