Opinie o Legostal Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Legostal Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Legostal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legostal Sp. z o.o. w Sopot

Martyna Nowy wpis

A dlaczego firma ze Szczecina już nie istnieje? Czy to był ten sam właściciel?

Tosio Nowy wpis

Przeciez juz ta firma w szczecinie nie istnieje. Teraz prezesem jest byly kierownik i dalej jest yto samo pracuja ci co przed emerytura albo co nic nie umia

Marcin Nowy wpis

Zero pojęcia o robocie. Miałem możliwość montować konstrukcje wykonana w tej firmie. Spoiny to tragedia. Ze wogole tego nie odesłał to jestem w szoku.

Jaro Kowal

Jestem pracownikiem od początku tej firmy i nigdy nie było problemów z wypłatą zawsze jest na czas. Odzież robocza jak i narzędzia potrzebne do pracy też są dla pracowników. Na przełożonych też nie można narzekać . Więc jeśli ktoś będzie zainteresowany pracą , niech przyjdzie pierw na hale i spyta się ludzi jakie są warunki pracy , a nie sugeruje się opiniami na tej stronie.

Monter
@Jaro Kowal

Jaro Kowal o czym Ty człowieku piszesz? Jak Ty się zatrudniales to firma może i była dobra ale teraz to (usunięte przez administratora) kila i mogiła. 3/4 to Ukraina bez pojęcia. Ja tam pracowałem pol roku i żadnego ubrania nigdy nie dostałem. A ten wasz kierowniczek cały to się nadaje do tarcia chrzanu nic więcej... Nie wiem jakim cudem został kierownikiem, może jakiś wujek w zarządzie.

Stary pracownik Nowy wpis
@Jaro Kowal

O czym Ty piszesz człowieku haha Kierownik ci zapłacił za ten komentarz Czemu maci cały czas braki w pracownikach jak by tak było jak piszesz to ludzie by tam walili drzwiami i oknami A tam nawet Ukrainiec się już zwalnia bo widzi że już karjery tam nie zrobi Nie polecam tej firmy z całego serca

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Legostal Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ciaparito

Szukasz pracy bez dalszego rozwoju , o krytycznych zarobkach porównywalnych do zbieracza złomu , całkowicie nieadekwatna do wykonywanego zawodu czy to szlifierz spawacz czy monter . I na deser kierownik produkcji obieca ci zdobycie Mount Everest ,czytaj (umowa o prace, podwyżkę, czy chociażby sprawy przyziemne takie jak ciuchy ba narzędzia do wykonania pracy). Wszystko to prosi się tylko o pomstę do nieba, mogę jedynie sobie to wytłumaczyć ze osoba odpowiedzialna za produkcje ma zespół paranoidalny z którego już nigdy nie wyjdzie absolutny brak znajomości wykonywanych zawodów, kursy kierownicze tylko na papierze lecz nie w głowie, fakt że zwykły pracownik zna się o tysiąckroć boli go najbardziej. Do Wszystkich tych którzy znają się na swym fachu i szanują się, znają swoją wartość OMIJAĆ tą firmę szerokim łukiem , do tych którzy szukają koloni i nie obchodzi ich dalszy rozwój ,nauka fuszerki , nauka ukraińskiego to firma ta jest dla Ciebie !!! Do prezesostwa !! Poleca się wymiana wszystkich kłamców osób niezrównoważonych czyt. (toudi) na osobę kompetentną na dane stanowisko. Na pewno zwiększy to efektywność a co wiąże się z zyskami firmy. Bez poważania Ciaparito

Każdy tam ma... pkt co ma kontrolować. A jak nie umieją albo im bajera co w hałpie u nich to tak jest. Osobiście mam wjeb ane robić swoje a czy będzie dodatkowa kasa od nich zależy, czy zobaczą jak matoły po studiach nie umieją pokazać, wskazać. Studia ciężkie, ale Ci wszyscy młodzi to tylko zaliczyć, papier tam i wyny. Tam Ci z papierem i Ci z klocków nie umieją sobie przekazywać danych, aby to pchać.

Antek
@.

Facet ni (usunięte przez administratora) nie mam pojęcia o czym tu piszesz...

Widać że odezwały się nieroby w końcu zwolnieni od nowego roku. Wypłata w firmie zawsze jest na czas a kierownik bardzo wporzadku. Edek nie zostałeś zwolniony za alkohol? :) pracuje tam 1, 5 roku

Hans

A Ty kim jesteś pajacu pewni (usunięte przez administratora)przez który dobrym pracownikom się przy czynił do zwolnienia Albo sam (usunięte przez administratora)hahaha

Jasiu

Nieroby to wy jesteście i celebryci A ludzie sami się zwalniają Z tej (usunięte przez administratora)firmy

Felix

Widać że jesteś kimś kto ma układ w tej firmie Bo tylko ty pozytywnie się o niej wypowiadasz (usunięte przez administratora)

Edek szlifierz

Nie,nie zostałem zwolniony za alkohol,sam odszedłem i to nie ja zrobiłem komentarz na tem firmy,tylko jakis pajac podszył sie pode mnie. Teraz znów tam pracuję inie narzekam. A ten pajac nawet nie wie ile mialem na godzine. Z poważaniem Edek szlifierz

Lutek

Czemu to co było napisane na temat kierownika produkcji zostało usunięte? Nie został w mojej wypowiedzi w żaden sposób urażony. Niech ludzie wiedzą jaki z niego fachura.

Waldi
@Lutek

Bo prawda w oczy kole Próbują ukryć to co naprawdę dzieję się w tej firmie i to że kierownik jest bez pojęcia

Hanna

Uprzejmie wszystkich proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Miejsce, w którym się znajdujemy to forum opinii o pracy i pracodawcach. Rozmawiamy tutaj na tematy dotyczące zatrudnienia, warunków płacy, czy benefitów pozapłacowych w firmie. Każda osoba ma prawo wypowiedzieć się na temat konkretnego aspektu zatrudnienia pod warunkiem, że robi to w sposób merytoryczny i zgodny z zasadami regulaminu forum. W jego rozumieniu wpisy w żadnym wypadku nie powinny zawierać w sobie wyzwisk, obraźliwego słownictwa, danych osobowych konkretnych pracowników bądź osób postronnych, lub nawet uwłaczających stwierdzeń, które umożliwiają identyfikację osób trzecich. W razie wątpliwości zachęcam do lektury regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Młody

Pracowałem tam. Wieczna obietnica na podwyżkę od (usunięte przez administratora)(żyjący nieobecną myślą) nieznającego się na technologii produkcji. Zwracał uwagę na okulary ale na to że malarz pryskał farba w czasie spawania i pracy całej produkcji to już nie. Ogólna tragedia jeśli masz spodenki i klapki to na monterke cie dopuszcza. (usunięte przez administratora)jak to człowiek mający minimum władzy nad pracownikiem idzie w ślady (usunięte przez administratora)jak będziesz zatralalal to podwyżkę ci załatwię. A jeśli już cudem dostaniesz to zatralalaj bo ci załatwiłem. Ogólnie żal i rozpacz.

Lutek

Witam Zacznę tak. Cały SPP z LEGO wali. (usunięte przez administratora)jeden i drugi byle godzin nałapać i byle się im hajs zgadzał. Niedziela czterech ludzi w pracy a ich dwóch do pilnowania , a jak pójdziesz o coś zapytać to popatrzy na Cb jak na downa i powie (usunięte przez administratora) Do rzeczy, zarobki. Majsterki, ok 25 zł z tego co słyszałem (robia godziny na potęgę, nawet w święta pracuja) Spawacz Stary i doświadczony w firmie (który całe 8h robi styk o wym 600dl/45wys) ma 22 zł. Spawacz młody na start 16 zł. Monter max 19zł Pomocnik 15 zł i musi umiec palnik obsługiwać ???? bo jak nie to 14 zł. Szlifierz to już wg (dziwię się , że tacy tam pracują) 12 /13 zł a na działalności 17 ???? Podsumowanie. Firma dobra dla alimenciarz bo z tego co zarobisz nic Ci nie zabiorą (no bo nie ma z czego). Jeden drugiego bezpośrednio (usunięte przez administratora) dla zasady bo (usunięte przez administratora)to jest ważny choć te 8 h bo go reszta tych dziwnych chwali. I jeszcze jeden plus , jak już tam pójdziesz i jesteś na hali to nie ważne czy coś zrobisz czy nie i tak masz swoją stawkę godzinowa zapłacona. Nie polecam nikomu, w SPP jest wiele lepszych firm które dużo lepiej płacą. Pozdrawiam.

Parter
@Lutek

Szczra prawda

Edek

Pracowałem tam jakiś czas jako szliferz stawki po 15zl na godzinę Ukraińcy mają więcej na godzinę niż Polski pracownik nie polecam tej firmy Moje sugestie dla Legostal Sp. z o.o.: Nie polecam tej firmy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie polecam

Drapieżniki

Psełdo firma bez przyszłości (usunięte przez administratora)

Omijacie szerokim łukiem tą psełdo firmę(usunięte przez administratora)

Stal

Z całym sumieniem nie polecam tej firmy pracuje tam sama Ukraina poza tym (usunięte przez administratora)księgowość robi co chce i jak chce wypłaty w kratkę praca na (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy nikomu Moje sugestie dla Legostal Sp. z o.o.: Zmianę całego personelu

Zostaw merytoryczną opinię o Legostal Sp. z o.o. - Sopot

Legostal Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Powstańców Warszawy 19
    81-718 Sopot