Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Magda

Ile jest zmian w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

@Magda

Tutaj pracuje się na dwie zmiany

@Magda

Pierwsza zmiana jest od 6-14 a druga od 13:30-21:30

Palma
@Etna

rozdzielają to jakoś sprawiedliwie? zeby nie chodzić caly czas na popołudnia?

@Palma

Oczywiście, że tak. Nie mogłoby być takiej sytuacji, że ktoś pracuje cały czas na popołudnia, bo byłoby to niesprawiedliwe i na pewno spotkało by się z szybkim oburzeniem wśród pracowników

@Palma

Także podsumowując, są dwie zmiany sprawiedliwie rozłożone tak by każdy był zadowolony, zawsze też można się zamienić jeśli jest taka potrzeba

Palma
@Etna

bardzo dziękuję. zawsze wolę się upewnić w takich kwestiach żeby potem się nie zdziwić

nick

mam wrażenie, że najwięcej narzekają ci, którzy swoją pracą o nastawieniem mają najmniej do zaoferowania. jak chcecie to mnie zlinczujcie, ale serio uważam, że warunki są przyzwoite. wiadomo, że się od nas wymaga, za coś pieniądze dostajemy. są dodatki i chociaż z reguły jest to standard, to w niektórych firmach można sobie o nich tylko pomarzyć. swoje widziałam i swoje wiem.

@nick

Jak ktoś mówi, że dodatki to jest standard to jeszcze bardzo mało w życiu widział i nie przeszedł przez firmy, które poza łysą wypłatą nie dają od siebie nic więcej ;)

@nick

I ja również wychodzę z założenia, że trzeba chociaż w minimalnym stopniu doceniać to w jakim miejscu się jest, bo gdzie indziej można mieć dużo gorzej ;)

Miki
@nick

A o jakich dodatkach mówimy?mysle ze dodatki to powinny mieć dodatkowy status i dodatek finansowy.. widziałam ze dużo się obiecuje ale na tym tylko pozostają tylko puste obiecanki.. a już nie mówiąc o tym ze podstawowych rzeczy do pracy nie ma.. pomarzyć zawsze można..

@Miki

To pracujesz tu i nie wiesz jakie firma oferuje dodatki dla pracowników? może nie ma ich nieskończonej ilości ale jakies są i warto o tym mówić czasem, może się nie interesujesz tematem i dlatego nic nie wiesz

Miki
@Ona

Widzę od jakiegoś czasu ze się tylko mówi i tak zostaje. Potrzebne są fakty.. których nigdy nie ma.dodatki?.. muszę dobrz pomyśleć,ale jak dobrze pamietam to nawet poruszona kwestia premii ma tylko status gdybania.. proszę o fakty.. to wtedy pogadamy.

@Miki

Mówię tutaj o dodatkach pozapłacowych a nie o premiach, proponuję się doszkolić i dowiedzieć

Italia

Na forum są kłótnie bo pod płaszczykiem anonimowości bardzo łatwo niektórym rzeczy przychodzą na język (tj. klawiaturę). Serio, kto w 2k21 roku sugeruje się jeszcze komentarzami w necie? I to od anonimowych ludzi? Błagam cię, chcesz się dowiedzieć jak jest naprawdę - przyjdź na rozmowę, popracuj trochę. Możesz się zdziwić jak się ten obraz kreowany przez hejterów na goworku rozmija z tym rzeczywistym. Pracują tam dorośli i w większosci naprawdę fajni ludzie. Tylko niektórym coś strzela do głowy kiedy przychodzi do pisania w internecie, co widać na załączonym obrazku. Rada ode mnie - nie przejmować się, zobaczysz samemu i wyrobić swoją własną opinię.

Wita
@Italia

A co najlepsze, wcale nie ma złej atmosfery w miejscu pracy. Nie wiem dlaczego tutaj wychodzą z ludzi czasem takie "zołzy" ale na żywo wcale to tak nie wygląda. I nie wiadomo w sumie czy się cieszyć czy niekoniecznie, że anonimowość dodaje takiej odwagi co niektórym..

@Wita

Też nie wiem. Chyba nie chcę się zagłębiać, bo to już cięższe kminy mogą wjechać. Cieszę się, że nie jestem odosobniona w tym wszystkim. W sensie też mi się zdażyło gdzieś pocisnąć z anonima, więc jestem w stanie zrozumieć w pewien sposób mechanizmy sterujące takim zachowaniem, ale to usilne odwodzenie kandydatów od prób podjęcia pracy jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Oczywiście zawsze leci gadka, że "to dla ich dobra" czy inne pierdololo. Ale ciężko mi uwierzyć w szczere intencje.

Tralala
@Italia

Czyli , że znakomita większość negatywnych opinii,to ludzie z nudów piszą,bo nie mają nic ciekawszego do roboty?Zawsze można sobie to tak tłumaczyć dla uspokojenia swojego sumienia.

Baila
@Tralala

no większość brzmi jak wyssane z palca teorie spiskowe i bzdury. jeżeli komuś praca nie pasuje to po co nadal pracuje? wybór jest nikt mi nie wmówi że nie ma pracy i nie ma gdzie odejsc bo go sytuacja przymusza. nikt nikogo do niczego nie przymusza. A jeżeli są dalej tutaj pracują i do własnego gniazda sobie tak tutaj "wrzucają" to świadczy tylko o nich i o tym że wcale firma zła nie jest

@Tralala

Ja ze swoim sumieniem problemu nie mam, nie muszę go uspokajać. Ja rozumiem, że ktoś ma negatywne odczucia i absolutnie tego nie podważam. Chodzi o to, że nie podoba mi się odwodzenie każdego kandydata od pomysłu podjęcia pracy, bo danej osobie jest źle. Ale nie każdemu musi, opinie mają to do siebie, że są subiektywne, dlatego moim zdaniem najlepszym wyjściem jest spróbowanie i przekonanie się samemu.

Gdzie najczęściej mogą pojawić się oferty pracy? Gdzie jest to faktycznie na bieżąco aktualizowane?

Tyson

Na linkedinie możesz znaleźć aktualne.

@Tyson

Tam akurat nie mam konta, a chyba bez tego nie można wchodzić na profile

@Tyson

Czy się mylę? Bo może coś się zmieniło w tej kwestii

Kora

Sprawdź to będziesz wiedział ;) a założenie konta to jest chwila moment, nie musisz z niego korzystać, a będziesz miał dostęp do wszystkich aktualności

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Jelos

Garaż zamknięty na stałe czy nadal działa?

Zdzisiek

Czy sytuacja w Centrum Medicum sie poprawiła czy dalej wielkie (usunięte przez administratora) ?

Ak

Ciekawe bo jest w całej firmie monitoring .Nagrania są przechowywane i jakość nie widać i nie słychać nic o piszesz Wika czy castillo. Może warto najpierw sprawdzić czy można bezkarnie oczerniac.

Xyz

Trafne słowa.

True

Trafne słowa,wiadomo o kim.

a coś więcej możesz napisać ?Chciałem aplikować a teraz sam nie wiem :(((

Jaki dress code obowiązuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

jacek

a coś więcej możesz napisać o warunkach pracy 8h na nogach w jednej pozycji ?? praca na taśmie bez możliwości skorzystania z toalety ? /czy warto aplikować/

a co tam
@jacek

wystarczy poczytać wcześniejsze opinie. Już będziesz wiedział o co chodzi.

Jtos

Nie warto

nie
@jacek

Nie warto aplikować z powodów już opisanych na tej stronie szeroko na przestrzeni lat.

Tak
@nie

NIE WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aga

nie nazywam się Małgorzata i nie sądzę by Pani Dyrektor zniżała się do odpowiadania na tego typu komentarze. pracuję tu bardzo długo i nie doznałam żadnej przykrości, wręcz przeciwnie gdy potrzebowałam pomocy to ją otrzymałam.Nauczcie się szanować ludzi sami, bo akurat Pani Małgorzata to robi.Zakład ma pełno pracy, nie ma przestoi,przychodzą nowi klienci, a my zarabiamy coraz lepiej. Można szkalować, tylko po co, lepiej samemu wykazać się umiejętnościami i coś zrobić, ale jak zrobić jak brak pomysłu i umiejętności.Sama dyrektor nie musi produkować ma nas, a my nie zamierzamy zmieniać pracy. Żeby dokonywać ocen trzeba najpierw dokonać samooceny, której batonowi i innym brak

Daria
@aga

Popieram. Dobre spostrzeżenia.jestem tego samego zdania...i nie oceniać z góry ludzi...czasem trzeba czasu.. na dobre wspolne zrozumienie.

prawda

potwierdzenia wypłaty z ostatnich trzech miesięcy wysłane do (usunięte przez administratora) i żądanie sprostowania oczywistej nieprawdy. A jak tam na zwolnieniu panie J.

...

Jak zwykle 10ty wybił i wypłaty brak... W poprzednim miesiącu 13-stego była no coraz lepiej

gustaw

...To już trzecie ogłoszenie / Pracowników produkcji zatrudnię / na przestrzeni jednego miesiąca . Co się dzieje w tej firmie ??? Nikt się nie nadaje ??? :((( PROSZĘ NIE USUWAĆ TEGO WPISU JAK POPRZEDNIO !!!

Cała prawda
@gustaw

Jest dużo dźwigania, więc jeden nie chce się narobić,drugi fizycznie nie wytrzyma,a trzeci psychicznie-ot i cała prawda

nowy@

Chodzi mi o możliwość odejścia od stanowiska pracy /wszak to linia produkcyjna taśma /

xyz
@nowy@

Odchodzić że stanowiska pracy należy niezwłocznie i nigdy nie wracać. Najzdrowiej nawet nie podchodzić.

nowy@

..A jak z możliwością korzystania z toalety ???

xyz
@nowy@

Tylko z własnym papierem.

Ananonim

Nie ma się czym przejmować. Dziewczyny z kJ będą robić nawazki. Zaczną tubowac i od razu będzie mniej reklamacji. Ja tam same plusy widzę. Dwa w jednym. Kontrola i robota.

@grabarz

grabarz własnego umysłu, a po za tym cóż za wysublimowany dowcip., jak widac nawet błaznem trzeba umieć być.

@zdzisiek

Nie pisz kłamstw. Dystrybutor z wodą mineralna zimną i ciepła, gazowaną i niegazowaną stoi przy pokoju socjalny. Zapraszamy można nabrać sobie w butelki do woli.Jakby co to doślę zdjęcie.

@baton,

życzę ci takiego ograniczenia, bo jak na chwilę obecna nic nie zdobyłeś, nawet szkoły nie skończyłeś, nie mówiąc o posiadaniu zakładu . Może warto uszanować drugiego człowieka za jego osiągnięcia, nawet jak się go nie lubi, bo wymaga i jest konkretny.Tobie na pewno żadne osiągnięcia nie grożą, bo nie potrafisz myśleć i działać konstruktywnie, ale mimo to życzę dużo dobrego i więcej empatii dla ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź