Opinie o ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. w Cieszyn

aga

Jezli chodiz o stabilnosc bo widzę, ze sie sprzeczacie co niekotrzy, to chcialabym zapytac czy ta stabilnosc opiera sie na umowie o pracę? bo ja rozumiem to tak, wczesniej widzialam ze mieli oferty na specjaistów ds. kluczowych klientow, teraz rowniez poszukuja?

handlowiec

W ABC pracuję 7 m-cy. I jestem mega zadowolona. Pensja dobra, na prawdę mona sporo zarobić, auto służbowe dostałam i kartę paliwową. Z Szefami można załatwić wszystko, bardzo fajna firma która szanuje pracownika. Nigdy nic złego mnie nie spotkało a wręcz przeciwnie jestem zdziwiona takim podejściem do pracownika bo w polskich firmach takie rzeczy w ogóle nie mają miejsca.

biznes

Polecam - zadowolony klient

dziękujemy

nie wiem jak się pracuje w tej firmie, jeżeli chodzi o współprace to jesteśmy zadowolonymi klientami. Dzięki ABC Polskiej Gospodarki nasza firma rozwinęła swoją działalność na rynku czeskim.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
firma

posiadają bardzo ciekawy produkt, mojej firmie pozwolił wypromować markę na rynkach zachodnich, dzięki temu nawiązalismy sporo ciekawych kontaktów.

klient

przez pierwsze 1,5 mc kilka zapytań nic ciekawego, pozniej zadzwonili i poproslili zebym wysyłała oferty, które będą tłumaczyć i wysyłać do firm - w następnych dwóch tygodniach 3 klientów Czech. Pełen zwrot inwestycji + spory zysk. Pełne zadowolenie -czekam na kolejne zamówienia

pati

standardowa praca Przedstawiciela Handlowego, duży plus umówione spotkania, warunki finansowe dobre - mam nadzieje,że mnie zatrudnią

permanentna rekrutacja

Permanentna rekrutacja trwa! Znów rekrutują na stanowisko "derektora" !!! Ale kto nie zdąży złożyć aplikacji niech się nie martwi! Za miesiąc znów będzie rekrutacja! A potem za miesiąc i jeszcze za miesiąc :)

bartek

(usunięte przez administratora) chciałbym podjąć z nimi współpracę ale wiadomo przezorny zawsze ubezpieczony dlatego wchodzę tutaj..daj znać jak możesz o co chodzi konkretnie

waleri

heh @wałek bardzo ciekawi mnie ktoś udziela Ci takich poufnych informacji firmowych i to przez telefon od tak? nie wiem co już jest tutaj wałkiem serio

basti

Co myślicie o tej firmie i jaka jest podstawa pensji

Wookaszz

Czy ktoś wie jakie tam oferują zarobki na stanowisko Dyrektora Regionalnego ??

M

A warto z nimi wspolpracowac w sensie podpisac umowe i czy beda faktyczie klienci? (usunięte przez administratora)... u mnie w pracy byl przedstawiciel i namawial na wspolprace z nimi...

alias
@M

Nie warto. Żadnych efektów nawet po dwóch latach. Żadnego telefonu, żadnego maila.

oszukany

Uważajcie - szkoda nawet czytać ich ogłoszenia a co dopiero aplikować... strata czasu i pieniędzy nawet na dojazd na rozmowy kwalifikacyjne...

wiksa

Ja chętnie z nim porozmawiam, dajcie tylko adres. Może czas poinformować jego żone ( jesli wogole ktos z nim daje rade ) jakiego nieudacznika ma pod dachem. zabawimy się w hejty ale na zywo !

handlowiec

dziwi mnie,że firma nic nie robi z tym kłamcą co wypisuje te negatywy. Pracuje 2,5 mc - jest wporządku, a wiekszych hejtów nie czytałem nigdy wczesniej.

rekrutujący

WItam, a ile tak mniej więcej się u nich zarabia na rękę ? (tak średnio). Dzięki za odpowiedź

nowa

Jakie kary ,człowieczku co ty bredzisz.Masz problem ze sobą to bzdurnymi wpisami tego nie wyleczysz . Wszyscy wiedzą kto pisze te negatywne opinie i zarzuty wyssane z palca. Żenujący chłoptaś.

nie na Obornickiej a Obrzyckiej 66. Może byłeś na innym spotkaniu a tu lejesz wodę?

Nowa

Szkolenie

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.

ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.