Opinie o ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. w Cieszyn

nick

ile zarabia (w widełkach) dyrektor? ile wam proponowano? na umowie czy na d.g?

Iwona

@johnyudało Ci się uzyskać odpowiedź? Chętnie też usłyszymy więcej na temat szkolenia wstępnego.

johny

rozmowa jak rozmowa - standard. Warunki do przyjęcia - w piątek mają się odezwać jak bedzie pozytywna decyzja to wchodzę w to, apropos auta - mam ponoć dostać na koniec szkolenie ( nie wiem jakie )

aniulka

Agata masz racje, nieudacznicy życiowi, mnie do firmy nie zatrudnili, ale nie wypłakuje tego w internecie i nikogo nie obrażam bo znam swoją wartość

Dyrektor
@aniulka

Chyba nie wiecie co to pożądana praca i firma współczuję wam i życzę powodzenia he he

@aniulka

Firma czeska i czeski film tyle bo nie warto więcej pisać na jej temat szkoda czasu po tym co robią...

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Agata

właśnie jestem po 2 etapie, te negatywy pisały chyba chłopaczki z małymi siurkami co są bici przez żony a w necie cwaniakują bo anonimowi :)( bez komentarza ). Do rzeczy, wynagrodzenie bardzo ciekawe, spotkania umówione, bardzo miła atmosfera podczas rozmowy, swift służbowe auto -Zadowolona

Patryk
@Agata

Agata , mogę jakiś kontakt do Ciebie ? Mój mail p.giera@gmail.com

johny

rekrutacja bardzo profesjonalna, zaproszono mnie na drugi etap. resztę napiszę jutro

ola
@johny

I jak tam rekrutcja Czy firma oferuje umowę o pracę?

KM

Nie polecam

Wolny

Równie widziałem wieczorem te wpisy a teraz ich nie ma komuś nie pasują i kasuje Widać pseudo uczciwość tej firmy skoro tak to robi kasujac wpisy!!!

polecam

umowę podpisałem 10.02, auto dostałem 17.02 - nowa skoda superb. produkt dobrze jest odbierany, fajna atmosfera i jeszcze lepsza kasa. jak dla mnie bardzo pozytywnie

Nie polecam
@polecam

Bzdura Nie polecam

Ja byłem tam na rozmowie naciągane sprawy z samochodem i paliwem później nic nie dostaniecie tylko złe wspomnienia omijać ABC . Pozdrowienia z Waga:)

Ruda

Podobno na umowę o pracę też zatrudniają, podobno...

Ruda

Ogłoszenie na tym samym portalu co ostatnio od dzisiaj jest ponownie. Czyli chyba nic z tego...

live

zarobki rosną z czasem, duża samodzielność w działaniu, dobre auta firmowe + karta paliwowa. Praca polega na szkoleniu ludzi do swojego zespołu

maur

Szanowni, proszę o info w sprawie stanowiska Dyrektora Regionu ale te prawdziwe, obiektywne nie od zawiedzionych handlowców chodzi o wynagrodzenie, atmosferę w firmie, przelożonych inne ważne spostrzeżenia/uwagi. Dzięki

@maur

Czy zostałeś zaproszony na 14 na rozmowę do Krakowa? Również chciałbym przeczytać jakieś aktualne opinie o stanowisku Dyrektora, jak to wygląda zarówno finansowo jak i w kwestii pracy/atmosfery.

Aplikant
@Ruda

Byłem. Nic konkretnego się nie dowiedziałem. Ponoć do piątku dają odpowiedź.

@Aplikant

Czyli dokładnie tak jak ja. Dodatkowo wiem, że drugi etap w wielkopolsce.

Aplikant
@Ruda

Hej, i co jest jakaś odpowiedź? Jedziesz do Wielkopolski na kolejny etap ?

@Aplikant

Cisza, a ogłoszenie ponownie w necie więc ciężko stwierdzić kogo oni poszukują bo podobno rozmowy teraz mieli z 26 osobami i nie wierze, że nikt z tylu osób się nie nadawał... Możesz się jeszcze taki nie urodził który by im dogodził ;p

Andzia

ja dostałam nowe auto po pierwszej podpisanej umowie ( drugi dzień pracy ), po 6 mc pracy same pozytywy

Japa

No w tym momencie z tego co wiem ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. zatrudnia do większości miast w Polsce

pozytywnie

kilku znajomych podpisało z nimi umowy na reklamę w Czechach, z tego co wiem są bardzo zadowoleni

G&G

dla mojej firmy duża pomoc w dotarciu do klientów z zagranicy

BalDemar
@G&G

Witam. Czy oprócz dotarcia do klientów jakieś zlecenia udało się zrealizować ? Jaka branża jeżeli mogę spytać ?

TOAS
@BalDemar

Pięne słowa przed podpisaniem umowy. W trakcie jej trwania ani razu nie zadzwoniłam nasz opiekun. Niestety nie udało nam się zdobyc nowych klientow. Na dodatek spóźniłam się z wypowiedzeniem, a kolejny rok trwania umowy nie przewiduje płątności miesięcznych, tylko za rok z góry. Obenie płacimy w miarę możliwości, ale właśnie zostaliśmy podani do windykacji. Nie ma z kim rozmawiac, nikt nie odbiera telefonów, na maile też nie odpisują. KONTAKT ZEROWY!!! NIE POLECAM!! NACIĄGACZE I TYLE!

Misio

Super firma. Wiele kontaktów i dwie fajne umowy - efekt zwrot inwestycji 250% !!!. Super. Na pewno z nimi zostaję i przedłużam umowę!!!

zadowoleni

dziękujemy za dobrą współprace, właśnie przedłużyliśmy umowę na kolejny okres

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.

ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.