Arka-Druk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Bach

Białystok

Opinie o Arka-Druk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Bach

tomek 2011-12-28 10:38
pracowalem 2 lata było fajnie , dobre pieniadze fajni ludzie szefostwo ok , a imprezy...
Anka 2011-12-28 11:42
żałuje ze juz tam nie pracuje , dobre wynagrodzenie spore wymagania , firma przyszłosciowa, pacodawcy fair
murzyn 2014-01-23 07:00
teraz nie jest tak różowo, dają ogłoszenie, (usunięte przez administratora)nowa kierowniczka choć się nie zna czepia się wszystkigo
zmiasta 2014-02-02 23:06
Te podglądanie na kamerach na tych kilku m2 też ma wydźwięk lekko dewiacyjny
noname 2014-04-07 11:07
Płaca słaba,(usunięte przez administratora). Ale pracownicy w deche!
mistrzu 2015-11-14 19:01
NIE POLECAM. Problem z dostaniem umowy o pracę, choć w trakcie rozmowy o pracę obiecują. Wydajności na produkcji wzięte z kosmosu. Jak ktoś nie wyrobi normy (a nie da się jej zrobić), to albo nie płacą, albo płacą połowę - zależy od widzimisie Firmy. ogólnie wielkie rozczarowanie i stracony czas.
majster 2016-05-25 14:51
pracuje kilka lat jest naprawde ok dobry pracownik zarobi godnie bedzie mial umowe itp wszystko cycus i fajny klimat, ludzie, impry, slaby pomarudzi zarobi przecietnie zepsuje powietrze i odejdzie i to chyba wszystko w temacie
Produkcyjny 2016-06-09 10:44
Pracodawca godny polecenia, ale tylko i wyłącznie dla osób które chcą pracować i zarabiać więcej niż przeciętnie. Inni się nie utrzymają. W porównaniu do pracy w poprzednich firmach pieniądze zawsze na czas. Dyrektor jak w każdej firmie potrafi przypieprzyć się za nic...
Tadeusz 2016-06-21 08:16
Panie Produkcyjny.Dyrektorze bo raczej nie kierowniku.Wg.danych GUS,srednie -jak to pan okreslil-wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw, bez uwzględnienia premii i nagród ,za miesiąc maj tego roku wyniosło 4116pln.To bądź pan poważny i nie pisz pan bajek ,że klimat i impry,ale dla chcących zarabiać, bo ludzie dostają 7-10pln a z tego nie ma takiego wynagrodzenia.Sa też na produkcji zarabiający więcej niż te 10 ale do średnich zarobków to im daleko.
Bezrobotmy 2016-07-14 21:56
Witam. Przyjmują do pracy ?
rt 2016-07-14 22:20
@Bezrobotny wiesz co chyba nie..przynajmniej tutaj na gowork niestety nie maja zadncyh ofert pracy ale warto jeszcze na ich stronie cos popatrzec w sumie
denim 2017-03-14 22:21
nie polecam !
Wądzisław 2017-03-15 00:57
Zwalnia sie sporo osob zarowno z produkcji jak i z biura wiec etaty do wziecia na jakis czas są.
BOROWSKI 2017-03-17 12:48
PRACA W ARKA DRUK DUZO LUDZI PRACUJE NA CZARNO Z MALA STAWKA Z TEGO CO SIE ORIENTUJE 7 ZL/H NORMY KTORE TRZEBA WYROBIC ABY DOSTAC PREMIE WYJETE Z KOSMOSU. PAN KTORY NAZYWA SIE DYREKTOREM BIEGA ZE STOPEREM MERZAC CZASY POSZCZEGOLNYCH PROCESOW POZNIEJ SRUBUJAC CZAS TAK ZEBY PRACOWNIK PREMII NIE DOSTAL. NO I SLEDZENIE PRACOWNIKA NA KAZDYM KROKU NA KAMERACH :) NIE POLECAM
lapiak 2017-03-23 15:36
jest ok dobre zarobki , firma jak firma , ostry rozwoj konkurencje poniewieraja, ja napewno zostaje jak wszyscy najlepsi
Łapianka 2017-03-25 19:09
Hehehe trzeba pracować A nie durna kleić
Bodzio 2017-03-25 20:53
Nie polecam. Wynagrodzenia z grudnia nie dostałem.
Zostaw swoją opinię o Arka-Druk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Bach - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arka-Druk Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Bach