Opinie o KFTP w Zabrze Handlowa 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KFTP. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFTP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFTP w Zabrze Handlowa 2

pozdrawiam ŻORY:)

zajaczek

Jak tam po rozmowie?nie przejmuj się będzie dobrze,wszystkie zmiany wprowadzane są aktywne około 1/2 miesięcy potem przechodzimy do normalizacji

powstaje podobno strefa ekonomiczna w mikulczycach czy ktos cos wie na ten temat?

Przyjechał i pojechał a robic trzeba:)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie KFTP? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno

Dzis nasz bos przyjezdza:)

hej

Szanuję pracę na maszynach choc wiem \ze na wysyłce nie tak jest. ale powiem jedno !!!!! Pijących Leserów kradzących [usuniete przez moderatora] to tylko na naszej zmnianie nie było !!!! Pozdrawiam [usuniete przez moderatora] a poza tymszanyję tych co robią 8 godzin:)

bobo

Najpierw ty zmądrzej to cie może przyjmą do kftp na produkcje ...

kreolka

moze spowodu tego ze polskie prawo pracy jest gorzej niz do (usunięte przez administratora) Gdyby w każdej firmie traktowali ludzi z szacunkiem nikt by nikogo nie obrazał.nie chodzi mi tu o kftp ani inną forme, piszę ogólnie. zarobki w tym kraju też wstyd i ganba, jak ludzie maja siebie nawzajem szanowac???

rada

no i w KFTP jest rada pracownicza i co dalej nic żadnej podwyzki:(

tolesław

na kopalni ich trzeba ale pewnie chorych tam nie przyjmują.A na powierzchni zarabiaja 1300 netto, smiech smiech smiech.Wynajmij mieszkanie, zapłac czynsz ołac auto, kup se jedzenie i wyżyw zonę i córke.Ciekawe jak to zrobic...

ciekawe to co piszecie, bo jastem osobą wyksztalcona i za nic nie pujdę do takiego zakładu za grosze robic, jeszcze moze na produkcji, haha, za to ze mam biurowe i staż i prawko i doswiadczenie, mam studia, ale nie mam znajomosci wiec wole nic nie robic niż robic byle gdzie.Moze ktoś kiedys zmądrzeje i mnie zatrudni.

Ktosiek

No ja wątpię żeby ktoś zmądrzał i cię zatrudnił jak takie błędy ortograficzne jak tutaj wypisujesz na CV. Wykształcony nie znaczy inteligentny niestety. ;) Powodzenia w szukaniu pracy :D

Ktosiek

No ja wątpię, żeby ktoś zmądrzał i cię zatrudnił jak takie błędy ortograficzne jak tutaj wypisujesz na CV. Wykształcony nie znaczy inteligentny niestety. ;) Powodzenia w szukaniu pracy :D

Co to się dzieje - panika . wszystkie kąty wysprzątane a on czyli szeryf i tak coś znajdzie na was. Kadra- tylko pampersa im wsadzić między nogi bo chodzą jak posrani ze strachu. Bo to widać i czuć na odległość. Trzymajcie się dzielnie

Tadek

Witam Chciałbym się dowiedzieć czy firmie zaszły zmiany w sprawie zarobków, czy zmieniły się na leprze?

Tadek

Witam Jestem byłym pracownikiem kftp. Chciałbym się dowiedzieć czy firmie zmieniły się zarobki chodzi mi o to czy się zwiększyły

ona000

eh 1450 !!! i Ty się cieszysz? 3000 zł to już może być coś :) na kopalnie Was trzeba jak narzekacie !!!!

Stary Browar

W imieniu produkcji chce serdecznie podziekowac za zaproszenie na impreze w Starym Browarze , dziekujemy ze nas doceniacie i idziecie sie bawic za nasze pieniadze. ładny prezent na świeta.

wieloryb

W tej firmie jest tylko kilka normalny ludzi a reszta to [usunięte przez moderatora]

młynkowy z ...

Ja mogę wypowiedzieć sie tylko na temat Konrada - jest to super kierownik który jest naprawde za załogą - w soboty i w niedziele nikt nikogo nie zmusza - ale jak sie zapisujecie to przychodzcie a nie róbcie nikogo w balona.

wieloryb1

wszyscy narzekacie a i tak pracujecie,a oni maja [usunięte przez moderatora]czy ty sie zwolnisz czy nie na twoje miejsce maja 5 a soboty sa po to zeby zarobic i nie narzekaj ze jest ciezko nie pasi droga wolna fakt na rozdmuchu maja ciezej ale ktora praca jest lekka?na wtryskak tez nie jest lekko. pozdro dla nienarzekajacych:)

Ktoś

Podwyżki dali bo od października płaca minimalna wynosi 1408 PLN!! Dali 200 zł podwyżki, a na rozdmuch dodatkowo 100 bo ludzi ciągle brakuje, niech jeszcze wprowadzą prace po 12 h to zobaczymy ile ludzi znowu sie zwolni,bo przy maszynach nikt tego nie wytrzyma szczególnie przy Ł[usunięte przez moderatora] który łazi i ciągle podkręca tempo( zbierze w czape zaniedługo) No i trzeba chodzić w weekendy do pracy,inaczej nie zarobisz!!

Zostaw merytoryczną opinię o KFTP - Zabrze

• Jak się pracuje w KFTP?

Zobacz opinie na temat firmy KFTP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFTP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KFTP