Opinie o KFTP w Zabrze Handlowa 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KFTP. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFTP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFTP w Zabrze Handlowa 2

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w KFTP?

Zuza Nowy wpis

Tak jak wszędzie, najniższa krajowa,ci co pracują ponad 10 lat się zrównali z minimalną.

swirq

Jak tam moje psiapsiulki ? Czy już pochlały, pojadły fastfoody i obrobiły tyłki koleżankom ? no to teraz brać się do roboty

Honorata
@swirq

Ale do czego się odnosisz? Rzeczywiście w firmie ludzie siebie nawzajem obgadują czy tak po prostu to napisałeś?

Taka Nowy wpis

Jeśli nie musisz to tam nie pracuj wdychanie toksycznych wyziewów z wtryskarki nikomu na dobre nie wychodzi a kadra zarządzająca tragedia nie myślą o pracownikach tylko pilnują swoich tyłków żeby czasem Koreańczykom nie podpaść

i ja zawsze noszę że sobą dyktafon , mam dobre mp3

Ktoś Nowy wpis
@swirq

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie KFTP? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Jak myślicie czy

Sylwek to dobry materiał na nowego kierownika ?

Kups
@Jak myślicie czy

Ty się dobrze czujesz.To jest konfitura.Jako ustawiasz lipa na legalu spał w robocie.Teraz implugment fachowiec jak ta lala nic nie potrafi i dalej go trzymają.Cyrk na kółkach .

@Kups

Masz coś jeszcze do dodania ale o sobie ?

Jarosław
@swirq

Dlaczego tak gęsto tu od plotek, a tak mało konkretów? Np. o aktualnych zarobkach. Praca ciągle na zmiany? Jaką umowę dają na początek? I jak to wygląda z obciążeniem pracą?

Obmawiająca
@Jarosław

Bo tutaj wszyscy obmawiają wszystkich , wygląda to w taki sposób że ja dziś obmawiam koleżankę a jutro razem wspólnie z tą co obmówiłam obmawiamy kogoś innego i na odwrót i jest super )

Justyna

A co to za publiczne oczernianie kolegów z pracy? ;p Była tu kiedykolwiek jakaś akcja o używki czy tylko drwicie sobie

mrT
@Justyna

" uderz w stół a ustawiacz się odezwie , podobno "

Justyna
@mrT

Mówisz? Raczej wszystko w jak największym porządku skoro nikt tematu nie podjął? wiadomo jak aktualnie tutaj z atmosferą pracy tak w ogóle? Jeśli chodzi o kierownictwo też wszystko ok?

Patofamili

Kreujące się na największe luzary są największymi konfiturami , oj nie ładnie

Świrq
@Patofamili

Hahahaha a teraz jakie juz grzeczne są , boli prawda

Majkel Dżekson
@Świrq

Dawaj po nazwiskach żeby wszyscy wiedzieli z kim nie gadać ,

Olga
@Świrq

Co tam się dzieje niby? Widzę atmosferka musi być tam niezła

Wiola

Najgorsza firma w której pracowalam najgorsze sa wtryski same plotkary i liderka.Praca za marne pieniadze na trzy zmiany porażka.

@Wiola

To wiadomo na od dziś , a za te ploty i pomówienia będą wezwania do sądu

Jolanta

Ale co to za ploty i pomówienia? Na temat pracowników?

Luisao

Panowie i panie.Widze ze kazdy z was tylko narzeka? to po jakiego grzyba tam jeszcze robicie? to pytam jakiego? Nie podoba sie to wypada i dajcie miejsce komus komu te 1200 na zycie wystarczy.Chcecie zarabiac 1700? to do biura i trza bylo sie uczyc a nie liczyc na takie zarobki w KFTP zróbcie sobie kursy itp to bedziecie mieć normalne pieniadze, i przestancie juz się żalić bo poprostu jak czytam te wasze komentarze to aż żal.Byc może i tam jest burdel, ale w żorach to my stworzymy swoją grupe pracowników na swoich zasadach, koreance szybko sie o tym przekonają.

iop
@Luisao

Masz rację dobrze Pani mówi!Pozdrawiam.

@Luisao

Stworzyć to sobie możesz stolec w toalecie.Już widzę ta waszą grupę pracowników.Zistaniecie wymienieni na tańsza siłę.Tyle w temacie.

Uj Bon Uj

fałszywe koleżanki i fałszywe wmawianie że to jest zakładowa rodzina a gupie w to wierzą a potem zonk jak noga się poślznie , sama praca jak praca nie jest zła ale relacje to koloryzowana (usunięte przez administratora) , ktoś ci mówi jesteś spoko a tak naprawdę za 5 minut masz (usunięte przez administratora)obrobioną

zong
@Uj Bon Uj

Toś dodał 5 min hmm, wystarczą 3 i już masz zad tak obrobiony że aż wstyd że z takimi ludzi pracuję.

Prosto w ryj

Zero szacunku dla ciebie kierowniczko bez wykształcenia na usługach obcego biskupa zajadącego pierogi i pijącego polskie piwo. Głos pracowników został zlekceważony , żałosne zarządzanie.

Kups
@Prosto w ryj

Mam pytanie.Czy generał tam jeszcze robi.Jedyna kompetentna osoba na dziale jakości.Jak tam robisz to uciekaj marnujesz się tam chłopie.

Sylwester D
@Prosto w ryj

A więc życzę wam w nowym roku lekarzy z takim wykształceniem jak ma wasza (usunięte przez administratora)

Timi

Pracowałem tam kiedyś. Zarobki nie najgorsze. Ludzie również,wiadomo są wyjątki ale to chyba jak wszędzie. Jedna czerwona mała-szeroka z f/n co za babsko.

Babeczka z fn
@Timi

Chyba wiem o kim mówisz, i śmiało stwierdzam że charakteru podobno nie zmieniła;p

@Timi

Bardzo przyjazna babka.Pieknie przywitała gości nawet im się oddała

Donat
@Timi

nie jedna a wszystkie , plotkary i (usunięte przez administratora) na każdym kroku , dlaczego te baby aż tak się wzajemnie nienawidzą , tepa płeć

żory

Iwona WRACAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iop
@żory

Pani Iwona była super

Ktoś powinien zająć się tą firmą bo jak to może być że ta firma jest w Polsce a ma zamiar sprowadzić tanią siłę roboczą z Nepalu zamiast zatrudniać i szkolić pracowników z Polski. To niech sobie otworzą fabrykę w Nepalu a nie tutaj do polskiej ziemi sprowadzają uchodźców żeby pracowali za miske ryżu , won z powrotem do Korei wyzyskiwacze i zabierzcie ze sobą polskich klakierów , dla nich też nie ma miejsca w Polsce , podcieraczy obcych (usunięte przez administratora) nam tu nie potrzeba

Sraczka po kolana

(usunięte przez administratora) kiedy będzie kibelek . Panie (usunięte przez administratora)mam Panu (usunięte przez administratora) na biurko w Pentagonie czy pod prywatne drzwi domu? Bo nie wiem co Pana zmobilizuje do działania a nie obiecywania.

@Sraczka po kolana

Pan (usunięte przez administratora) jest tak wystraszony, że nawet jak sam jedzie w aucie to ma ubraną maseczkę. Pozdrawiam.

Sajmon

W końcu jakieś zmiany po urlopie. Zmiana Liderów i Kiperów na działach produkcyjnych koniec kumoterstwa I kolesiostwa, oby częściej to robili.

dobra rada
@Sajmon

bierz się za robotę a nie wylewasz żale , że co strach blady padł ?

Malware
@Sajmon

beka z tego , wielu doświadczonych już złożyło CV gdzie indziej , róbcie zmiany na gorsze a nikt już nie zostanie.

Sajmon II
@Sajmon

Po miesiącu ludzie się zgrają więc nic się nie zmieniło. Pozdrawiam

Jak długo czekaliście na odzew z KFTP? Oddzwaniają zawsze?

Kamil

3 dni ale to trzeba na (usunięte przez administratora)poszukać sobie

2600 brutto

Zuza

Praca na trzy zmiany, normy do wyrobienia, małe zarobki, fatalne warunki pracy szczególnie w okresie letnim, ponieważ na hali bardzo duszno a nie dla wszystkich wystarcza wentylatorów. Sama praca nie jest zła bo wiadomo, że na produkcji trzeba cały czas robić, ale przez temperaturę na hali, kiedy pot się z ciebie leje bardzo źle się pracuje.

Magdalena
@Zuza

Fajnie, że zechciałaś dosyć dokładnie opowiedzieć nam o tym, jak wyglądają warunki zatrudnienia w KFTP. Na pewno pomogłaś wielu osobom, które pilnie szukały tu konkretnych informacji. Wspomniałaś o braku wystarczającej ilości wentylatorów na hali. A czy zgłaszaliście ten problem bezpośrednio swojemu Przełożonemu? Może warto byłoby to zrobić, bowiem zbyt wysokie temperatury niekorzystnie wpływają nie tylko na wydajność pracowników, ale także i na ich zdrowie.

@Magdalena

A pani Magdalena to w biurze siedzi i się chłodzi w klimie.Zgłosić kierownikowi dobre.Na zakładzie są związki zawodowe i to w (usunięte przez administratora) mają.

Iza
@Magdalena

Dlaczego wyraz " przełożony" ,pisany jest dużą literą .Jakiś nadbóg ?

@Magdalena

Hehe dobra. Oni to mają gdzieś. Siedzą w klimatyzowanym biurze.

@Zuza i szefowie nic nie chcą zrobić z tą wysoką temperaturą?

Jarek

@noname czy nadgodziny są więcej płatne w firmie czy tak samo?

Zostaw merytoryczną opinię o KFTP - Zabrze

• Jak się pracuje w KFTP?

Zobacz opinie na temat firmy KFTP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFTP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KFTP