Opinie o KFTP w Zabrze Handlowa 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KFTP. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFTP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFTP w Zabrze Handlowa 2

noname

dobra praca, trochę brudno, mili i luźni ludzie. firma ceni sobie dobrych pracowników. 3 zmiany, możliwość nadgodzin. wesoła atmosfera.

Jacek
@noname

Czyli ogólnie poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie? Dobrze, że atmosfera jest sprzyjająca, bo to jeden z najważniejszych czynników. A powiedz proszę, w jaki sposób firma docenia pracowników i w jakich godzinach są te 3 zmiany? Dziękuję za Twoją wypowiedź.

Brygida

Witam ,chciałabym się zatrudnić w tej firmie i mam takie pytanie ,czy dojeżdza ktos ze Świetochlowic ?

lekka praca

Witam nie polecam tej firmy marne pieniądze na trzy zmiany .Ludzie szybko rezgnuja po pierwszym dniu pracy.Nie polecam kierwniczka nie mila

Magdalena
@lekka praca

Twój nick w pewien sposób sugeruje, że praca jest lekka, jednak komentarz dotyczy głównie warunków finansowych i rotacji w firmie. Oczywiście nick na forum nie musi być jednoznaczny z treścią komentarza, jednak użytkownicy często odbierają to w taki sposób. Czy możesz zatem powiedzieć nam coś więcej na temat zatrudnienia w KFTP?

@lekka praca

Na nockach płacą lepiej, czy tak samo jak na dniówkach?

Witek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Jurek
@Witek

Tak papiery sklada sie w firmie max power

Edward
@Jurek

Czy wypowiadasz się z perspektywy pracownika? A może Twoja współpraca z firmą dobiegła końca? Jeśli nie i w dalszym ciągu pracujesz w KFTP, czy powiesz nam coś na temat przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie KFTP? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Joanna

@Kt@sik, żałujesz tego że odszedłeś do innej firmy? Możesz napisać, dlaczego? Ważne jest żeby w każdym z komentarzy uargumentować swoją opinię, ponieważ wtedy dają one maksimum informacji innym użytkownikom. Czy możecie też powiedzieć w jakim systemie odbywa się praca w tym miejscu? Jest to system zmianowy, czy pracuje się w określonych godzinach, na przykład od 9 do 17? Czy pracownicy są wysyłani na jakieś dodatkowe szkolenia?

Anonymous
@Joanna

System pracy odbywa się w systemie 3 zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00), co tydzień inna zmiana. Pracownicy nie są wysyłani na jakiekolwiek szkolenia, firma nie chce wysyłać i za to płacić, a więc pracownicy mogą zapomnieć o pozyskaniu jakichkolwiek uprawnień, certyfikatów, dofinansowania do studiów, szkoleń, uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych - BRAK ROZWOJU ZAWODOWEGO, sytem motywacyjny za dobrze wykonywaną pracę to tylko czasami jedynie 100zł brutto premii.

Joanna

@Ktosiek a Ty pracujesz w kftp? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak obecnie wygląda praca w firmie. Szczególnie w jej poszczególnych działach. Merytoryczne opinie będą bardzo cenne dla osób szukających informacji o kftp jako pracodawcy.

Kt@sik
@Joanna

Pracowałam,obecnie pracuję w tej drugiej firmie i żałuję

Stefan

Cisza na forum ,a czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Słyszałem , że to dobra firma!

Kokoroko
@Stefan

Do kftp rekrutuje firma Maxpower z Zabrza. U nich dopytaj.

Nowa

Dojezdza ktos z Rybnika

bum

Wydaje mi się, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy @fvjk, ale najlepiej dowiadywać się bezpośrednio o tym u nich. Ważne dla mnie jest to, że każdy jest w stanie zadbać o dość stabilne zatrudnienie.

Mateusz

Chce zatrudnić się tam, czy polecacie mi prace tam ? Może ktoś przybliżyć jakie są zarobki, jak wygląda na tą chwile atmosfera i jakie jest szefostwo ?

gregor

patrz na siebie cwaniaku

shoka

wstyd czlowiek z dlugoletnim stazem zwolniony,gdzie tu zrozumienie,nie zgodne z kodeksem pracy.he,he co robi rada pracownicza nic,kierownictwo traktuje pracownika jak smiecia,ci co w tylek wchodza maja plusy,pytam,gdzie jest sprawiedliwosc.pip powinn cos zrobic,jednak nie reaguje.chora rzeczywistosc,zadnych udogodnien zal mi was!!!!

K.

Świetna firma. Gorąco polecam każdemu kto szuka pracy a monotonia mu nie straszna. Praca nie jest trudna, na zarobki nie ma co narzekać, a atmosfera jest tu nie zła. Pracuję już tutaj kilka miesięcy i jestem zadowolony. Pozdrawiam również całą kadrę kierowniczą i wszystkie koleżanki. :)

adam

prawda

Missis Facia

Witajcie Pracowalam tam bylo super, zajefajnie co wy wypisujecie..... zal jak wam sie niepodoba to do Kamieniolomow POZDRAWIAM ZALOGE MISSIS FACIA

zabrzański_surfer

ludzie nie mogę patrzyć na te bzdury.... sekcja sportowa? hahaha chyba na produkcji i magazynie! wszystko na akord i w biegu. prywatna opieka medyczna? xD nieporozumienie. Prywatna płatna jest ;D CV papierowe? Darujcie to sobie... wszystkie od razu lądują w koszu. Firma tylko i wyłącznie zatrudnia przez agencje pracy. Axell. I już z pod tej agencji nie puszcza. Zarobki pod agencją pracy na poziomie 1150-1200zł. Układają plany tygodniowy pracy jak im się żywnie podoba. Jak chcą weekend w pracy to grożą ludzią że wyciągną konsekwencje z tego że ludzie nie przyjdą, jawne zastraszanie. Boją się odezwać ludzie. tragedia

Anegdota

Powiem,wam jedno w tej pracy nic nie ma tylko czysty mobbing,niska płaca.Ktoś powinien zrobić z tym porządek np.PIP.Poza tym to szkoła przetrwania i testy jak w szkole żałosne.A szkoda mówić o team liderów,kierowniku działu i produkcji.

Junbo

Wiola ?? ona ma cos z deklem :)

radek

słuchajcie, a czy oni jeszcze rekrutują czy nie? bo sam teraz szukam czegoś w miarę normalnego i nie wiem jak to zrobić.. szukam i tylko na jakieś dziwne ogłoszenia trafiam, a u nich widziałem całkiem porządne. Dajcie znać jak będzie ta rekrutacja, bo mówili, ze od nowego roku i chyba stanęłow końcu na niczym zupełnie.

DUCT RR EXTN

Jak na takie zarobki, to praca bajeczna ;)a takiego władka to ja dawno nie jadłem ;D

Zostaw merytoryczną opinię o KFTP - Zabrze

• Jak się pracuje w KFTP?

Zobacz opinie na temat firmy KFTP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFTP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KFTP