Opinie o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg w Piekary Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg w Piekary Śląskie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg?

byly pracownik

czy będziesz pracował 24/7 !!! jak pracownicy ze wschodu !!!

Jarosław

Jeszcze jedna sprawa, za ok miesiąc może półtora zacznę wrzucał tutaj sukcesywnie tematy spraw w których jesteśmy (usunięte przez administratora)przez firmę. Może coś się wtedy zacznie dziać.

Mansin
@Jarosław

I co Jarosław gdzie te przyklady przecież firma traktuje nas uczciwie

Jolanta
@Mansin

Jesteś pracownikiem Drogopol-ZW, co dobrze się składa, ponieważ chciałabym uzyskać pewne informacje o tej firmie. A uściślając - o tamtejszych warunkach zatrudnienia. Zastanawiałam się mianowicie, jak wygląda tam kwestia umów. Czy ze strony tego pracodawcy można liczyć na jej stabilną formę już od pierwszego dnia pracy?

Manisn
@Jolanta

Oczywiście wszystko legalnie stabilnie wypłaty na czas,umowa o pracę.do tego pełen socjal tj.karta Multisport,wycieczki integracyjne,szkolenia,wczasy pod grusza nadgodziny oczywiście ekstra płatne

Mario
@Manisn

Umowy na czas określony tylko i wyłącznie nawet staży pracownicy nie mają na czas nieokreślony. A ten socjal to trochę pomyłka bo w tym roku już prezesikowi brakło kasy na wczasy pod grusza i bony na święta pewnie musiał zainwestować w swoją plastikowa kobietę ... Masakra jak ta stara baba wygląda.

Bolkino

Warto czy nie warto zasilić szeregi drogpolu????

Zbigniew
@Bolkino

Umów się na rozmowę kwalifikacyjną, wtedy przekonasz się, czy warunki zatrudnienia które oferują rekruterzy Ci odpowiadają. Daj znać jaką decyzje podjąłeś.

Marlej
@Bolkino

Lepiej omijać z daleka ponoć już zatrudniają Ukraińców kierownik dba lepiej o Polaków niż swoich ludzi może on sam jest Ukrainiec banderowiec większość ludzie którzy patrzą tylko do emerytury rok dwa przepracować kto mądrzejszy to ucieka

Irena
@Marlej

Wydaje mi się, że wszyscy pracownicy powinni być traktowani jednakowo, bez względu na pochodzenie. Powiedz coś więcej o pracy w Drogopol, jeśli możesz. Na czym ona polega?

Marlej

Mam pytanie pracuje ten gruby na walcu jeszcze mistrz walca nie zastąpiony pewniak

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

To co zaczyna się robić w tej firmie to masakra kierownik i jedna klika Ukraince lepiej traktowani niż MY . Na wszystkim oszczędności by chcieli robić a najbardziej na pracownikach ( mieczakach bez honoru) co kierowniczki powiedzą to ci robią masakra. Haha niedziela za 100zl ? Teraz to już chcą żeby za niedzielę sobie wybrać dzien wolny (27Grudzien)

@503

Przykre to jest, ale co gorsza nie ma nadziei, że coś się może zmienić na lepsze. Nawet jeśli ludzie się zwalniają to nie wzbudza to żadnej rafleksji, liczy się tylko wyzysk tego który i tak nie ma za wiele. Gdyby tak cała załoga się postawiła można by zawalczyć o godne traktowanie, o skończeniu z (usunięte przez administratora). Gdzie jest dodatek 100%za pracę w sobotę, niedzielę, gdzie są posiłki regeneracyjne przy pracy powyżej 10 godzin, gdzie jest plan urlopów, gdzie są normalne pieniądze za wczasy pod grusza, gdzie premie świąteczne?????? Wszystko jest, w BMW, Land Roverach, premiach rocznych dla kierownictwa rzędu 30-50tyś zł, wyjazdach integracyjnych, wakacjach do miejsc na świecie o których większość z nas nawet nie słyszała. Panowie może już czas, żeby nie wstydzić się oglądać w lustrze. To My tworzymy tą firmę. Nie ma Nas, nie ma Ich

Łapacz

Urlopy planowane wykorzystane więc wszyscy wypoczęci i gotowi na Nadgodziny! A i za niedługo Podwyżka " Z 10 na 12 godzin dziennie" ????

@Łapacz

Dobre,????, ale czy ktokolwiek wypełniał plan urlopów na 2019, chyba (usunięte przez administratora)która łże mówiąc, że firma może dysponować połową urlopu pracownika. Pamiętajcie, pracodawca Nie ma prawa bez waszej zgody wysyłać was na urlop, chyba że jest to urlop z poprzedniego roku albo jesteście na wypowiedzeniu.

jarosław

Pany nie ma to jak urlop w zimę. Sanki, dupoloty i bałwany, masa "Bałwanów". Wspaniała firma o nas zadbała żebyśmy mogli już do końca roku pracować bez przeszkód czyt.urlopów. Najlepiej po minimum 12 godzin , a i jakieś niedziele może wpadna za stówke. Wszystko fajnie , pięknie, tylko nazywajmy się tak jak na to zasługujemy- Mięczaki bez honoru

świstak

???

świstak

Witam, są jakieś osoby które pracowały w tym roku na trasie NS i zostały zwolnione bądź same się zwolniły???

Horoskop

No i premie za NS poszły oczywiście do kogo? A wy robole poczekajcie do wiosny aż wam coś skapnie na podwyzki po 50 gr do 1 zł brutto i cieszcie się w pełni z nadgodzin które wam ofiaruja na nowy sezon...

Lesery
@Horoskop

A skąd wiesz o jakichkolwiek premiach? Domysły i głupie pier...nie

Rachim
@Lesery

Premie to były jakieś ponad 2 lata temu a teraz to są Nagrody i albo jesteś taki głupi albo cię pomineli

Mati

Zaraz mu prube zrobic niech krawężniki dobija gnom

Operator
@Mati

Pracowalem tam 1,5 roku unikac pracy na masie na walcu tragiczna atmosfera przerabialem to ,Nie Polecam!!! Widze ze desperacko szukaja operatora juz 22 brutto na godz szok mi dali 2 lata temu 14 brutto a tera 22 zarty jakies

Rachim

Firma podupada. Kapusi robią brygadzistami. O tobie mowa ty mala mendo

Ja od nich ropę doję co dwa dni jak z szybu naftowego u szejka

LIS witalis

Mała kontrola urzędu skarbowego, inspekcji pracy i inspektora bhp oczywiście wszyscy nie z Katowic bo ci pewnie się bawią za pieniądze drogopolu i bedzie wszystko jak się należy i do was pracownicy dopóki wy będziecie pracować za stawki które obowiązują przy zatrudnieniu na pół etatu dopóty wasi prezesi będą jeździli BMK -ami na które was nie będzie stać nawet jak będą miały trzydzieści lat

pet12
@LIS witalis

wszystko fajnie tylkpo takie okradanie ludzi jak robi jeden majster z piekar to szkoda słów kradnie na potege a z ludzi robi idiotów

miki
@pet12

to prawda kradnie tylko czeszczy

Urzednik
@LIS witalis

Jak można być taką ......kur....

Przyjaciel majstra
@Urzednik

Ale mumin powala wszystkich. Nic nie robi. Kasa leci dzialka posprzatana.

Atomowy Kryształ
@Przyjaciel majstra

Dziadka nie umyłś trawy nie skosił

Jaca
@Przyjaciel majstra

A mumin to ten muflon z ns??????

Skoczek
@Jaca

Jaca to on nic nie robi ino zre jak ciotka na wadze, pojetny jest jak Jam lasica

Jabol
@LIS witalis

Maly Rafalek ten gnom donosi na kolegow z pracy jeb konfidenta

Jolanta

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że na forum obowiązuje kultura wypowiedzi - nie obrażamy ani siebie nawzajem, ani osób trzecich. Przeczytajcie proszę regulamin, zanim dodacie kolejne komentarze (https://www.gowork.pl/regulamin ). Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? @Figi fago, czy gdzieś w umowie jest zapis o warunkach płac dotyczący dokładnie tego, za co jest płacone, a za co nie? Może warto negocjować umowę?

cały czas tam dzwonię i mi gadają że nie ma pracy bo z rodzinki mają pierwszeństwo

Figi fago

Najlepiej jak pojechali kierowcy w podwójnej obsadzie pod Wschodnią granicę to chcieli zapłacić im za godziny za kierownicą a pauzy i cały pozostały czas który spędzili w kabinie tak jakby nie liczył dziwne patrzenie na przepisy o prawie pracy i szukanie oszczędności nie tam gdzie trzeba

Jarek

Jeśli jest tak jak piszecie to dlaczego nie zgłaszacie szefostwu?

Jacek

Jak szybko przyjmują, tak szybko zwalniają...na rozmowie nie ma nikogo z prezesów ino pani Małgonia, wogole- syn kierownik, ojciec kierownik , cały klan rodzinny...szkoda słów

Lis witalis

15 zł brutto za godzinę na każdym stanowisku kierowca,operator,elektryk,mechanik panowie prezesi tu jest Polska a nie Ukraina

Zostaw merytoryczną opinię o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg?

Zobacz opinie na temat firmy Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg?

Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg