Opinie o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg w Piekary Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg w Piekary Śląskie

Tadeusz

Nie polecam tej firmy. Całkowicie inne wymagania w ogłoszeniu, a całkowicie inne podczas rozmowy. Chamskie i poniżające babsko na samym starcie, ze dwa razy tyle obowiązków niż w opisie, jakiś bajzel z urlopami że trzeba wybierać gdy firma ma "gorszy" okres, brak podwyżek, a to wszystko za przysłowiową (usunięte przez administratora)

Operator
@Tadeusz

Pany pytanie jak wygląda praca za operatora koparki w drogopolu ponoć można drugą wypłatę dorobić na paliwie że niby zbiornik zamknięty na kludke a i tak każdy ma swój klucz to prawda idę z miejsca

Jane Nowy wpis

Dzień dobry, Proszę o informacje na temat działu ksiegowości. Chciałabym aplikować na ogłoszenie na stanowisko księgowa. Ile osób liczy dział, jak są rozdzielone obowiazki, czy są szkolenia dla pracowników. Czy firma zapewnia pracownikom benefity w postaci np. karty multisport, ubezp.pzu ? Kwestia wypoczynku czy urlopy są planowane na początku roku? Czy firma zapewnia bezpłatny parking dla pracowników? W obecnej pracy mam duży wachlarz benefitu ale chcialabym zmienić prace ze wzgledu na nieprzyjemną atmosferę. Jaka atmosfera panuje w dziale księgowości?

Ooo Nowy wpis
@Jane

Widzę, że tu jest kilka osób zainteresowanych tą pracą. Ja co prawda też chciałabym pracować w tym dziale, ale interesuje mnie staż. Więc dodam pytanie od siebie w tym kontekście. Czy jest tu jakiś program stażowy albo rekrutacje na staże, praktyki poza okresem wakacyjnym? I chciałabym jeszcze wiedzieć, czy sa one płatne czy bezpłatne.

GONDOLA

Omijać szerokim łukiem pracowałem tam od początku powstania firmy od 1 2 3 prezesa po obecnego właściciela wyzysk obietnice ! PAN F .PAN W I OBECNY PAN W

@GONDOLA

Jak Ci się pracowało tyle lat w jednej firmie i co się wydarzyło, że już tu nie robisz? Co Ci obiecywano?

@GONDOLA

Skoro długo tam pracowałeś to chyba nie było aż tak źle. Ile obecnie już nie pracujesz bo szukam opinii o zarobkach ale nikt nic aktualnego nie pisze a w ciemno nie chce próbować? Wyzysk to pojęcie względne, przedstaw proszę stawkę to będę mógł sobie to przynajmniej zobrazować.

Czy w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg pracuje się na open space?

Zainteresowana pracą

W związku z ogłoszeniem o pracę na stanowisku Księgowy, którą jestem zainteresowana Mam pytanie o atmosferę pracy w dziale księgowości, możliwości rozwoju, awansu, ewentualnej pomocy oraz podejście przełożonych w stosunku do pracowników. Dziękuję za obiektywne opinie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Cos pisali o dorabianiu drugiej wypłaty, nie znam tego opisanego sposobu ale ciekawi mnie jakie są teraz stawki, że ktoś w ogóle ma takie pomysły? Tak naprawdę to interesują mnie głownie te noworoczne, bo i tak teraz nie dałbym rady się przyjąć. i tak poza tym praca byłaby w ogóle dostępna? Nie widzę ofert teraz na necie, gdzie je w razie czego dodają?

Tadeusz

Operator
@Tadeusz

Pani

Jakaś opinia na temat pracy w Drogopolu w dziale administracyjnym na dzień dzisiejszy? Dziękuję za wszystkie

Kalina
@Pani

I jak udało się może dostać tutaj do pracy? Widziałam, że nie mają aktualnych ofert ale znalazłam stare ogłoszenie dla pracownika administracji i kilka lat temu wymagali głównie wykształcenia średniego i znajomości pakietu Mc office. Wiadomo jakie teraz mają wymagania? Ile lat doświadczenia wymagają?

Czym w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Sting

Żadnych dodatków nie ma. A żeby zarobić premie musisz sobie robić wszystkie soboty. Tam jest jak w (usunięte przez administratora)

Iza
@Sting

Super, że mowa o dorabianiu do podstawowej pensji. A ile właściwie płacą za soboty? To stawka godzinowa jest jakaś lepsza niż w tygodniu, czy kwota po prostu za przepracowany dzień? Ile konkretnie?

Tadek

Jakie warunki trzeba spełnić żeby wstawić auta 4 osiowe

Byly

Odradzam wyzysk i chamstwo kierownictwa oraz ludzi w biurach. Sprzęt w opłakanym stanie tragedia

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg?

Bolo

Przychodzisz i masz

Rafał
@Bolo

Każdego biorą od razu? Takie braki są czy co? Ile dają na początek?

Bic
@Rafał

Dokładnie tak

@Bic

Z czego to wynika, że tego typu "selekcja" jest wprowadzona? Na nikim się jeszcze nie przejechali czy po prostu nie ma sensu za bardzo weryfikować ludzi? No bo np., co z alkoholem chociażby?

Sebastian

W tej firmie kierowca to śmieć ! Flota w opłakanym stanie... Tylko operator się liczy :) wiadomo czemu :) pan K.K ma to w czterech literach więc zwalnia kierowców, bo wynajem mu się opłaca:) każdy procent ma w kieszeni... Sprzęt z klimatyzacją dostają ci którzy donoszą. Brygadziści to otwarty cennik kruszyw, tylko trzeba się dogadać. TYLKO z kierowcami z wynajmu... Uciekajcie stamtąd

@Sebastian

Nie rozumiem aspektu "donoszenia" jak konkretnie to w firmie niby wygląda, liczą kto ile razy naskarży i za to dają jakieś punkty na dodatkowe benefity czy jak?

Alicja

Dostalam informacje od kolezanki,ze kolejna osoba sie zwolnila.Co chwile zmieniaja sie pracownice administracji,czy to prawda?Takie same rotacje sa w innych dzialach?Czy jest mozliwosc awansu?

Marzena
@Alicja

No jak tak słyszałaś, to duże prawdopodobieństwo, że prawda. A koleżanka wie z jakiego powodu ta osoba się zwolniła?

Alicja2
@Marzena

Bie powiedziala co bylo przyczyna.Odnioslam wrazenie,ze nie chciala powiedziec.Tzn moze i wiedziala,ale nie przedstawila mi sytuacji

@Alicja2

A co ta Twoja koleżanka taka tajemnicza. :/ Bo teraz nie wiadomo czy dzieje się tu coś serio podejrzanego, że strach gadać czy właściwie nic nadzwyczajnego i zostało to przemilczane. :/ Co obstawiacie?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg?

Sick

mogą liczyć tylko na siebie

Teresa
@Sick

Serio? A szefostwo? Nie jest wsparciem dla pracowników?

Leady

Nie polecam tej firmy kobietom które szukają pracy biurowej. Przyjmują tam tylko ładne dziewczyny to raz, prezes składa jakieś propozycje wspólnej kolacji dziewczynom itd. najbardziej chore to jest to że dziewczyny z administracji musza robić śniadania prezesowi masakra no i ta jego sztuczna kobieta od prezesa. Robi najwięcej krzyku i zamieszania i patrzy tylko jak zgnoic pracownika wielką kierowniczka a za bardzo bystra nie jest ta plastikowa blond lalka. Umowy tylko na czas określony i non stop gonitwa bo trzeba robić milion obowiązków poza zakres pracy bo Pani Blondi coś się uroi. No i to jak odnoście się do pracowników to masakra i to przy wszystkich . Współczuję Panią sprzątaczką :(

Lejdi
@Leady

Nic się nie zmieniło od tamtej pory

@Lejdi

Czyli prezes nadal składa takie propozycje pracownicom??? Przecież to podlega pod paragraf. Serio nikt z tym nic nie zrobił do tej pory?

Lajla
@Zbigniew

Ten temat już jest zamknięty.

Rafał
@Lajla

W sensie? Dogadaliście się i już problem zniknął? Mam nadzieję że jednak jakieś konsekwencje będą.

Benia22
@Rafał

Bo co? Co ci do tego?

xyz
@Leady

Pozmieniało się coś w tej firmie ? Czy poszukuj kogoś teraz do pracy ? Byłabym zainteresowana administracja z racji skończonego przeze mnie kierunku.

barbie

Znowu poszukiwana jest osoba do pracy w administracji - czy firma się rozrasta czy też jest tam duża rotacja? Czy ktoś coś może powiedzieć w tym temacie

@barbie

Może być rożnie, ale obstawiałbym, że się rozwijają. Zawsze trzeba myśleć pozytywnie jeśli się chce tam szukać pracy, nie? A ty jesteś zainteresowana tym stanowiskiem?

@Zbigniew

Zastanawiam się. Szukam stabilnej pracy i na dłużej.

Katarzyna
@barbie

To też w dużej mierze zależy od Ciebie, czasami ktoś z różnych powodów może się zwolnić, to też nie znaczy, że firma nie gwarantuje stabilności zatrudnienia. Sądzę, że jeśli będzie Ci zależało na pracy, to spokojnie zostaniesz na dłużej.

dorian.067
@Katarzyna

dokładnie. ale też wielu rzeczy nie da sie przewidziec na poczatku. moze sie po prostu nam samym nie spodobac.

@dorian.067

Brałam udział w procesie rekrutacji ale widocznie szanse na tą prace dostał ktoś inny. Dziękuję wszystkim za podjęcie tematu. A ja szukam dalej :)

@barbie

Ok, ale skoro byłaś na rozmowie to zdradzisz kilka szczegółów? O co cię pytali, dostałaś info ile będziesz zarabiać? Taki info bardzo by mi pomogło.

@dorian.067

Wiadomo, że jak coś nie pasuje to nie ma co się zmuszać i pracować na siłę. Niby nie da się przewidzieć, ale dobry research o firmie pomaga się zorientować ci i jak, nie?

Duża rotacja

Rysiek
@Zbigniew

Nawet jak sie wywiesz to i tak w robocie moze być całkiem inaczej nigdy nie wiadomo.

@:)

Rotacja zwykle jest z różnych powodów. Myślisz że tu chodzi o zbyt niskie wypłaty? Bo nikt nie podał zarobków, więc nie wiadomo co na to wpływa.

@Rysiek

Zgadzam się. Trudno żeby każdemu proponowali te same warunki pracy. Najważniejsze żeby nie utknąć na najniższej krajowej bez możliwości podwyżki.

odp.
@Zbigniew

pewnie że pomaga pytaj śmiało

Aleksandra
@odp.

Od tego też jest forum, by sobie porozmawiać i podyskutować :) Dobrze że są tutaj takie osoby jak Ty, otwarte i pomocne.

Czy Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg ma ściśle ustalone godziny pracy?

Szkoda

Tak ma ! 7 dni w tygodniu i 24 na dobę ! Idąc do pracy Nie wiesz o której skończysz i czy w ogóle dostaniesz obiad! Poza tym nie warto pisać nic na temat tej firmy a w szczególnie negatywnego bo wiadomości są od razu kasowane przez administratora...

dino

tak od 4 30 do 17

Marlej

Czy pracuje jeszcze ten kierowca co pali marihuanę Dziwne że nie mają narkotestow

Jaca
@Marlej

Brawo dla mumina kierowca roku kto ciulowi pozwolił prowadzić ...wujek moczymorda ha ha ha

Schumacher
@Jaca

Jak by sie prawko zdało a nie kupiło vivaro dalej by jeździło

sin
@Marlej

Zależy o którego ci chodzi:D

Radosław

Największy problem jest z brakiem chęci do pracy. Firma dobra, normalnie działająca i ja polecam pracę.

Marlej
@Radosław

Chęci by były jakby doceniali pracowników lepiej płacili

Justyna

A co, dużo Ukraińców jest w firmie ,że tak piszecie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg?

Zobacz opinie na temat firmy Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg?

Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg