Opinie o Strabag Sp. z o.o. w Pruszków

Strabag Sp. z o.o.
2 146 330 5 1
Były pracownik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Firma nie pozwala rozwijać się finansowo, zgodnie z rozwojem zawodowym. Nie ma sensu się angażować w pracę tam, bo podwyżki wynoszą maksymalnie 3 procent rocznie i do tego nie obejmują wszystkich. Po bardzo ciężkim kontrakcie w delegacji, na którym byłem jednym z dwóch kierowników robot, a zysk przekroczył 1,7 mln zł dostałem 2500 zł premii a podwyżki nie było. Jak człowiek się czegoś nauczy i zdobędzie tam doświadczenie, to najlepszym pomysłem jest zmiana pracy, bo ileż można pracować na kierowniczym stanowisku i organizować innym pracę za pensję inżyniera budowy. Sama atmosfera w pracy ok - wiadomo, nie każdego się lubi ale generalnie człowiek nie ma awersji do pracy tam. Jakby kasa była lepsza to raczej bym został.

TakNie

Czy zdarzają się nadgodziny w Strabag Sp. z o.o.?

NP
@Pytanie

Na rozmowie rekreacyjnej pada pytanie o oczekiwania finansowe i uwaga W TYM NADGODZINY RYCZAŁTOWO (z tego wynika, że bez względu na ilość nie są dodatkowo płatne).

@Pytanie

Non stop są nadgodziny nieformalne, formalnie pracujesz 8 godzin reszta to jakieś narzucone z góry zaległości

Kadrowa Nowy wpis
@NP

Napewno nie jest tak jak piszesz. Za nadgodziny nie powinno się płacić tylko odbierać w tym samym okresie rozliczeniowym

Ewa Nowy wpis
@Kadrowa

Ale się nie odbiera tylko jest ryczałt o którym słowa się nie mówi na rozmowie kwalifikacyjnej. I jest tak,jak w komentarzu powyżej.

Atha Nowy wpis

Na dzień dobry kombinują. Chodzisz na rozmowy, tracisz czas, pieniądze na paliwo, dogadujesz co i jak i po dwóch tygodniach pracy dostajesz inną umowę niż była ustalona. Usprawiedliwiają to pomyłką. Pomyłka to ta firma i ten zarząd. Nie traktują poważnie pracowników, więc nie ma co traktować poważnie tej firmy. Ewidentnie spółka założona w celu dojenia kasy z Wiednia kosztem pracowników, którzy nie mając kwalifikacji albo zdrowia czy umiejętności pracują tam za grosze. Dodatkowo całą robotę robią pracownicy do stanowiska majstra. Kierownicy już mają zbyt duże mniemanie o sobie żeby chociażby wyjść z biura. Nie będę wspominać nawet o ich kwalifikacjach. Dyrektor na rozmowie kwalifikacyjnej próbował sprawdzić moją wiedzę techniczną prawdopodobnie sprawdzając w Google „o co zapytać pracownika na stanowisku x”, co było bardzo żenujące. Podobno prokuratorzy już robią jakieś czystki ale nadal jest to jedna wielka farsa utrzymująca cwaniaków na stanowiskach.

Miro

Idealnych firm nie ma. Natomiast narzekanie to jest przesada.

Tak2Nie4
Byly pracownik
@Miro

Pracować trzeba wrzedzie ,firm idealnych niema,tam gdzie kończy się logika zaczyna się s....g

@Miro

Ty to z tych co jak ci plują w twarz to udajesz że pada deszcz?

Pado
@Miro

Pewnie ze nie ma w każdej trafi się kierownik (usunięte przez administratora) i pracownik (usunięte przez administratora) ja pracuje już parę lat i nie narzekam

Powiedz to lekarzowi

@Znajomy były str

A sorki zapomniałem że lekarz ci nie przysługuje, tylko pracować od rana do nocy.

@Znajomy były str

Masz rację jak naprawdę jest ktoś chory na przykład grypa to boi się iść do lekarza masz być jak to oni mówią, a powikłania po pracy z takim podejściem to zdrowie twoje i innych niejest tego ta firma warta, wsumie wysysaja z człowieka ile się da, a kapusie są typowymi amebami ich też czeka los ameby

Grażyna
@Były pracownik

Masz rację, przychodzenie do pracy w trakcie choroby, to zły pomysł. Pracodawca nie powinien tego wymagać. Czy były w Strabag takie sytuacje, że krytykowano pracownika, który poszedł na zwolnienie lekarskie?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Inspektor

Pracowałem w nadzorze z nimi jakiś czas temu, potrafią dokuczyć w życiu prywatnym, prześladowania w miejscu publicznym, pobicia, szykany, włażenie z butami w życie prywatne to z nimi codzienność.

Podwykonawca

Miałem okazję pracować przez cały okres inwestycji jako podwykonawca f. Strabag na stanowisku kierownika robót. Miałem do czynienia z całym nadzorem Strabagu poczynając od pracowników wsparcia, działem projektowym, administracyjnym, działem ET (elektrycznym), HT (sanitarnym) oraz kierownikiem budowy i kontraktu. Wrażenia ze współpracy z nimi oraz swoje spostrzeżenia mam niemiłe. Wypunktuję te najważniejsze: 1. Ogromna presja wewnętrzna i zewnętrzna na kadrę STR aby siedzieć dłużej w pracy, powyżej 10h. Z moich obserwacji sporo osób potrafiło dzień w dzień siedzieć od 7:30 do 21:00. Zewnętrzna presja dotyka pracowników wyższego szczebla, oni przerzucają ją na niższych, np. umawiając spotkania na 19:00 lub 20:00. Często dochodzi też do pracy w soboty, a nawet w niedzielę. Oczywiście w przejawie frustracji to samo oczekują od przedstawicieli podwykonawcy, prawdopodobnie z samej zazdrości. 2. Kolejnym wyznacznikiem, że jest to specyficzne miejsce pracy dla "wykwalifikowanych" jest wiek pracowników nadzoru. Ogromna ilość osób nie ma skończonych 30 lat (wiek podatny na manipulację, kształtowanie ego), decyzyjni to już 30-35 lat ( chęć bycia "kimś ważnym", robienie kariery) oraz dobrze odnajdujący się w różnych machlojkach ludzie 40-55 lat. Ludzi z autentycznym własnym doświadczeniem, obytych w prawdziwej pracy na budowie było ok. 5-6 osób. Reszta zdecydowanie to karierowicze, pozoranci, nie do końca kompetentni. Lubią przechwalać się sprawnym działaniem na poprzednich obiektach, unikając decyzji na obecnych. Są Bardzo podatni na absurdalne wymagania "góry". Często branding swojej osoby przeszkadza im we wzajemnej współpracy, ponieważ wtedy ciężko jest się im przyznać do błędu. Wina wówczas jest przerzucana na podwykonawcę, sporo ważnych spraw zamiatanych pod dywan, często też kłamią w żywe oczy. 3. Ogromna niesłowność pracowników Strabag. O punktualności można zapomnieć. 4. U pracowników wyższego szczebla można dostrzec dziwne techniki wywierania presji na podwykonawcy, a nawet szantaże. Najdziwniejsze jest to że każdy z nich działa podobnie. Jest to prawdopodobnie "przesiąknięte" albo ze szkoleń albo przebywania w tych mętach. 5. Bardzo słaba organizacja pracy, nieefektywne kierowanie pracownikami firm które nie miały nadzoru. Zmiana zdania po 3-4 dziennie to jest u nich standard. Ogólny brak szacunku do czyjejś pracy i starań to też coś powszedniego. 6. Ta całość przekłada się na niską moralność panującą w nadzorze Strabag. Mi osobiście było żal młodych dziewczyn, które po 10-14h dziennie marnowały się na budowie. Ukryta rozpacz biła z ich oczu, a pocieszeniem chyba była tylko wyjątkowość pracy jako GW, budowanie kariery, szukanie akceptacji oraz niewybredne żarty kolegów weteranów czasu pracy. Młodzi chłopacy, którzy poprawiają sobie nastrój krzycząc na szarych ludzi na budowie z byle powodu. O ogólnym szacunku do osób i kobiet można zapomnieć. Wyścig szczurów, sprzedawanie się nawzajem za "czapkę gruszek" to standard. Niestety do głosu dochodzi tam pokolenie ignorantów i ludzi bardzo ubogich moralnie. 7. Sprawdzałem w KRS nazwiska pracowników kierowniczego szczebla i okazuje się że każdy z nich ma swoją działalność. Dla jasności, wiem też że są oni zatrudnieni w STRABAG na umowie o pracę a nie na jednoosobowej działalności (poza jednym wyjątkiem). Domniemam, że trzymane na boku własne działalności pozwalają na wyciąganie lewej kasy od podwykonawców, dostawców itd. Mi samemu proponowano jakiś chory układ, oczywiście odrzuciłem go w zalążku. Podsumowując, każdy kto tam pracuje ma napchane w głowie, że robi niesamowity obiekt. Ma być perfekcyjny, odstawić swoje prywatne sprawy na bok i być zorientowany na wynik. A tak naprawdę dochodzi w każdym z pracowników do powolnego rozkładu zasad moralnych, rodzin, prywatnych relacji itd. Dla mnie praca z nimi była bardzo ciężka, a mam doświadczenie współpracy z innymi dużymi firmami. Jeszcze bardziej jednak jest mi szkoda ludzi tam siedzących i ich rodzin. Pieniądze i prestiż nie są tego warte.

Tak99Nie

Święte słowa. Potwierdzam. Też kiedyś pracowałem tam. Zmarnowane lata

Tak21Nie
na P.
@Podwykonawca

Jak obecnie wygląda traktowanie podwykonawców? W zeszłym roku w Warszawie kilka firm podwykonawczych utopiono.

@Podwykonawca

Potwierdzam, jaki prestiż jakie pieniądze? Masz zrobić robotę w "kosmicznych" warunkach a jak nie to do niczego się nie nadajesz dla nich, pracujesz dla Niemca. Albo innego dyrektora co stoi z batem krzycząc arbait a w przerwie wybiera sobie nowy samochód za. Twoją robotę

Władek_i_Tadek

Proszę o informację jak wyglądają jakiekolwiek dodatki, socjal etc ? 1. Są tzw "wczasy pod gruszą" dopłaty etc? 2. Są jakieś nagrody świąteczne ? bony? w jakiej wysokości ? 3. Jest karta multisport lub podobne? 4. Jest prywatnia opieka medyczna i ubezpieczenie ? (dopłaty) 5. Wysyłają na zaległe urlopy czy wynagradzają ? Proszę nie hejtować , dzięki wielkie za info od osób pracujących w tej firmie.

Tak23Nie
@Władek_i_Tadek

ja pracuje od wakacji nie ma nic ani bonów na święta, ani ubrań roboczych zimowych, socjal? toy toy na zewnątrz. a mycie to w kałuży. o lekarzu zapomnij nie masz prawa się leczyć . urlop tylko zimową porą jak nie jesteś potrzebny

były pracownik
@Władek_i_Tadek

jaka dyrekcja interesuje ,pracowałem w tej firmie 17 lat to coś tobie podpowiem nie wszędzie jest tak samo ,

Tak1Nie1
@były pracownik

To dlaczego już nie pracujesz? Dlaczego potraktowali cię jak szmatę gdy odchodziłeś. Ja mam swoje zdanie o tej firmie i to opisuję.

byly pracownik
@Łukasz operator

nie pracuje ponieważ 17 lat w tym (usunięte przez administratora) to i tak długo wytrzymałem ,kierownicy i majstrowie mają szkolenia aby jak najwięcej wykorzystać i jak podejść pracownika .A traktowanie jest na poziomie niewolnika masz zero praw tylko (usunięte przez administratora) ,o zfśs możesz pomarzyć ,bony na święta i premia jedni mają inni nie.Jak mnie potraktowali po 17 latach pracy jak odchodziłem ,nawet niebyło pytania co jest powodem odejścia.

Tak10Nie
@byly pracownik

O! Dziękuję za taką odpowiedź. Teraz jest jasne jakie mamy zdanie o tym molochu

Tak11Nie
Top Gun

ten kto może to ucieka

@Top Gun

Jeszcze troszeczkę tak do świąt a potem drzwi się otwierają rynek się ruszy

Tak9Nie

HAHAHAHAHAHA dobry żart kolego

Mick
@Władek_i_Tadek

No właśnie też bym się z chęcią dowiedział czy są tzw "wczasy pod gruszą" w tym roku 2019. lub jakby byście mieli telefon do kadr to by było miło.

Aktualny pracownik
@Władek_i_Tadek

@Władek_i_Tadek w tym roku w końcu prowadzili prywatną opiekę medyczną w sieci Luxmed dla wszystkich - także tutaj ogromny plus. Karta Multisport jest, aczkolwiek niestety jej nie dofinansowują. Za to jest szereg wydarzeń promujących zdrowie np. Dni Bezpieczeństwa. Ubezpieczenie było zawsze i każdy może za dopłatą je wziąć i ubezpieczyć także swoją rodzinę. Raczej wysyłają na zaległe ulropy. Praca naprawdę jest ok, a firma się coraz bardziej zmienia i lepiej traktuje szczególnie nas "od łopaty".

TakNie3
Były numerek w korporacji
@Aktualny pracownik

Przejrzeli na oczy niema podejścia korporacyjnego brawo ty kolosie

@Aktualny pracownik

Ja widziałem inne obrazki, bardziej niewolnicze

Nazwa działu: Finanse

Znajomy były str

W Nidzicy pracownicy się pochorowali takie warunki mieli, popytacie w jak każą pracować, wyzysk

Robotnik

Na Lubelszczyźnie i podkarpaciu można zapomnieć o stawkach powyżej 20 zł/h od 15-18 góra czasem jakiś znajomy kierownika co się na sprzęt dostaje to ma to 20 zl, ogólnie wio wio byle szybciej i byle więcej a czlowiek się nie liczy, część młodych majstrów ma mniejsze pojęcie o robocie od zwykłego pracownika ale i tak zawsze kadra kierownicza ma rację, wszędzie oszczędności na wszystkim, znam przypadki że własną łopate trzeba było przynieść do pracy, ogólnie wymagają tyrać jak wół po 12h dziennie najlepiej za bezcen, gdyby wschód zrównać z resztą polski 25 zł na łopacie jak się to mówi to morale pracowników by bardzo wzrosły

Łukasz
@Robotnik

Twoja opinia jest bardzo urzekająca. Ładnie to wszystko ujęte, pozdrawiam

Robotnik

Co z tych bonusów jak nie będziesz miał kiedy z nich skorzystać człowiek non stop w robocie bo nie wierzę że o 14 czy 15 do domu się idzie pewnie do 20 godziny się robi bez dodatków jakichkolwiek.

@Robotnik

A te pozytywne wpisy bo ludzi do pracy brakuje za grosze. Heh taka kolej rzeczy

Zainteresowany operator

Witam. Chciałbym zapytać jak obecnie wygląda sytuacja w Strabagu. Głównie interesuje mnie czy płacą wynagrodzenia zgodnie z umowa. Jak z zakwaterowaniem i dojazdami. Od razu pisze że nadgodzin się nie boję. Więc interesuje mnie ogólna sytuacja tam i w miarę rzetelna.

Sabina

Strabag nie tylko pracowników wykorzystuje,ale po chamsku obchodzi się z ludżmi którym zajmuje teren pod budowę.Bez powiadomienia zajęto mi część działki i zniszczono zupełnie.Podobno wpisali też na inną osobę.Nie wiem czy znajdę sprawiedliwość,jestem chora. Przedstawiciel firmy-młody człowiek, rozmawiał ze mną w sposób arogancki.

TakNie

Jedna wielka (usunięte przez administratora)kierownicy nie mają pojęcia o robocie Ale chcą jak najwięcej wyrwać życia z człowieka. Strasznie słabe siano (usunięte przez administratora)na godziny i pieniadze. Nie jest najgorzej jak trafisz na dobrego brygadziste, mi nie udało się trafić dobrego(usunięte przez administratora)? nie polecam trzymajcie się z daleka

Edward
@anonim

Przed podjęciem zatrudnienia w firmie Strabag nie otrzymałeś informacji o wysokości wynagrodzenia, które będziesz otrzymywać od pracodawcy? Wygląda na to, że jesteś zaskoczony poziomem płac, dlatego ciekawi mnie, jak wyglądało Twoje przyjęcie do pracy w tym miejscu.

Łukasz 19

Polecam zarobki 2000-2400 euro praca spokojna nikt nie pogania.Strabag Wiedeń

Byly
Nazwa działu: Produkcja
@Łukasz 19

Tyle to ja zarabiam w Polsce branża drogowa ,a firma na s,,,,, to przeszłość

as

Wypowiem sie o oddziale łodzkim Strabag - drogi. Nie polecam, niekompetentna kierowniczka finansowa - trzęsie całym odziałem. A dyrektor dyrekcji Piotr to skur.... który stosuje metody znane z przesłuchań III Rzeszy - mobbing przez duze M . Ostatnio zwolnili lub zwolniło sie tam 90% kadry.

Tak8Nie

Pokrótce przedstawię wrażenia z pracy w Strabag - dyrekcja kolejowa - kontrakt w Kutnie: 1. Minusy - mobbing, - braki kadrowe, - wartości firmy to fikcja, - masa nadgodzin, - oszukiwanie pracowników, - niskie zarobki. 2. Plusy - można spotkać odpowiedzialne osoby. Problem w tym że są krótko w firmie.

Tak14Nie2
Był

Zmarnowane 15 lat mego życia

Tak7Nie
@Był

W jakiej lokalizacji pracowałeś ?

Był

Wielkopolska

Darek

Pracowalem w firmie 5 lat jako Cieśla, mogę stwierdzić że jest to (usunięte przez administratora) i nikogo nie interesuje że pracujesz po 15 godzin dziennie bo terminy gonią a kierownik potrafi zapytać czy nie możesz zostać jutrzejszego dnia dłużej, wyzysk za groszowe pieniądze w porównaniu do rynku pracy który jest coraz glodniejszy na fachowców. NIE POLECAM

Tak10Nie1
ja

(usunięte przez administratora) 2 razy musiałem isc do inwestora żeby cos ruszyło, kierownik budowy zablokował mój numer tel.

Czelo

Pojawił się ciekawy artykuł, że jak inwestor nie skończy do konca roku stanu surowego to musi zapłacić kare umowną miastu Kraków.

Aissak

Skeletor z opóźnieniem jednak. Dużo wysiłku jeszcze.

Robert
@Aissak

Bo się przeliczyli, sami teoretycy siedzą na kierowniczych stanowiskach. Nie wiedzą ile fizycznie czasu zajmuje taka robota, w komputerze i excelu wyszło im wszystko fajnie, zakładając ze pracują cyborgi po 24h i 7 dni w tygodniu.

feedback
@Robert

Uwaga ciekawostka!!! Ci teoretycy na kierowniczych stanowiskach całe 2 lata przed rozpoczęciem budowy pierdzieli w stołki nic nie robiąc pod pretekstem przygotowywania oferty do przetargu na Szkieletora. Mówili, że wszystko mają wyliczone, co do dnia. Przebudowa jednej kondygnacji Szkieletora miała trwać tydzień! A jak się z tym pieldolą, wszyscy widzą. Powodzenia cieniasy.

Marek

Mimo wysłania dokumentów, nie odpowiadają. Mam negatywne uczucia.

Tak3Nie1
frek

Można czekać i się nie doczeka cłowiek

Tak1Nie1
Lidia

@Następny czyli jak jest zapotrzebowanie na jakieś stanowisko to jest inna atmosfera w firmie Strabag? @anonymous czyli zmieniłeś pracę tylko ze względu na atmosferę w firmie? Tak to zostałbyś nadal na swoim stanowisku? Nie da się popracować nad tą atmosferą?

były pracownik
@Lidia

brakuje wam pracowników ,takie pytania ,chcecie poprawić coś co jest już nasiąknięte na zawsze ...

@Lidia

Tu się już nic nie da zmienić. Fizyczny jest tylko po to by zapieldalać i ma się nie odzywać . Dyrekcja jest po to by brać pieniądze. Jak nie pasuje to na twoje miejsce jest kilku innych. Innych co nie umieją docenić swoich wartości i zapierdzielają za marne grosze .

@Łukasz operator

Słyszałem ze ściągają ludzi do pracy co ich sami pozwalali a oni przychodzą do. Tej firmy,to dopiero ciekawe

Fafik

W jakiejś miejscowości całą grupę zwolnili bo ponoć 8 tyś ton brakuje materiału

zdolny
@Fafik

dla jasności Stryków Łodzkie

@Były pracownik

Potwierdzam mnie zwolnili i po roku dzwonili żebym wrócił śmiech na sali ale u nich to norma jak im się nie opłaca to zwalniają masowo później jak im trzeba ludzi to wydzwaniają

SZCZERY ODDZ. BIAŁYSTOK

Pierwszy i ostatni mój sezon w tym kołchozie. To co pisze jest prawdziwe i podzielają to moi koledzy z brygady. Obiecywali dużo A tak naprawdę mega (usunięte przez administratora) po kilkanaście godzin (usunięte przez administratora) totalny, zero organizacji. A co mnie najbardziej zabolało nieszanowanie prawdziwych fachowców, bez których niedouczeni kierownicy nie zrobili by nic. Liczy się tylko układ,prywatne interesy na boku w czasie godzin pracy i podpierd. do kierownika. Ludzie inteligentni z ambicjami ,chęcią do pracy nie mają szans na godną i spokojną pracę w tej firmie. Robią z nich (usunięte przez administratora) i legatów. A podpierdalacze i największe legaty poradzą sobie. Nędzne pieniadze socjal zero, prosić trzeba o rękawice robocze. Latem woda czasami jej niema. Kierownk olewa cie masz tylko prawo (usunięte przez administratora) od rana do wieczora za niecałe 3000 zł jesli ci sie uda jeszcze tyle zarobić, oczywiście ze wszystkimi sobotami. Praca w tej firmie NIE DLA MŁODYCH LUDZI Z AMBICJAMI, gdyż juz po jednym sezonie upośledzi cie na całe życie poprzez ta patologię która panuje na codzień. Nie zbłyśniesz w tej firmie. Jestem mega zawiedziony praca tutaj. TO CO PISZĘ JEST SZCZERE I NIECH BEDZIE PRZESTROGĄ DLA INNYCH. Dałem z siebie wszystko w ciagu tego sezonu,jestem podłamany moralnie, a zarobki to chyba jakas pomyłka,a praca niebezpieczna w różnych warunkach. Spadam z tej firmy bo to niema sensu. Wielka porażka. Szkoda mi tylko mojego brygadzista człowieka który jest pracowity inteligentny i jako jedyny zna się na robocie. Bez niego naszą sekcja by upadła. Inżynierowie, pajacyki którzy nie umieją organizować pracy są młodzi i niedouczeni, nie umieją pracować z ludźmi. Nie lubię nikogo obgadywać, ale niestety taki jest Strabag oddział Białystok. Trochę to smutne Ale wszystko co piszę jest na 100 % prawdziwe. Stwierdzają to samo co ja, moi koledzy z brygady. Tylko nikt nie ma odwagi tego tematu poruszyć oficjalnie u dyrekcji. Zmarnowany mój czas w tej firmie. Walczcie o swoje koledzy . Mamy 21 wiek a takie rzeczy sie jeszcze dzieja. Ja to sie zwalniam bo to niema sensu

Tak23Nie
1w
@SZCZERY ODDZ. BIAŁYSTOK

Widzę że tak się dzieje w każdym oddziale w Lublinie jest tak samo

Fad

Nie polecam.

Marki

Nie polecam. Nie odpisują

Tak2Nie1
Adam

Strabag Bydgoszcz pracowaliśmy jako podwykonawcy dziś 28 maj. 2019 mamy nie zapłacone fakturki z września 2018. Początkowo tłumaczono to że trzeba wykonać poprawki, mimo że mieli umowę i gwarancje na wykonane pracę, ale ok, poprawki zostały wykonane a pieniędzy niema......

Tak2Nie1
Andrzej
Nazwa działu: Finanse

Witam wszystkich. Dostałem propozycję pracy na dużym kontrakcie S19, jak kształtują się tam zarobki pracowników nadzoru - kierownik robót? Jak z etyką pracy, godziny, przełożeni?

Tak2Nie4
nik
Nazwa działu: Logistyka i zaopatrzenie
 Rekomendacja

Witajcie wszyscy Dostałem propozycję pracy na logistyka zaopatrzenie utrzymanie środków transportu ktośćoś wie atmosfera itd.

Sstpu
Nazwa działu: Logistyka i zaopatrzenie
@nik

Zależy w jakiej dyrekcji lub kontrakcie??? generalnie miodu nie ma

TakNie

Zostaw opinię o Strabag Sp. z o.o. - Pruszków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie