Strabag Sp. z o.o.

Pruszków

Opinie o Strabag Sp. z o.o.

Nikt

Będziesz czapek to ok

big Tomek

Hej, Wiem, że trochę głupio ale ile zarabia kierownik robót i kierownik budowy w S ? - kubatura.

DD

Olka - jak będziesz milutka dla szefa to dostaniesz premie co lipiec i dodatek mieszkaniowy. Jak nie - to zostanie Ci tylko ciężka robota z najniższą pensją w zespole. Up to you...

sov

Na budowie wyrobi sie 250-280h miesiecznie i pracownicy fizyczni i inzynierowie. Robotnicy maja płatne za nadgodziny bo sa na stawce godzinowej, natomiast inżynierowie i majstrowie maja jakiś smieszny ryczalt za nadgodziny i nawet nie ma kiedy odebrac sobot czy niedziel. Biuro na budowie pracuje od 7.30 i nawet jezeli uda sie wyjsc przed 18 to krzywo na Ciebie patrza. Bardzo wysoka szansa delegacji, bez diet. "Premia" jak sie uda jest tylko raz w roku i tylko dla pracowników umyslowych. Ostatnio duzo pracownikow sie zwalnia (z roznych dyrekcji) i sa zatrudniane osoby od razu po studiach bez doświadczenia i bez wiedzy o funkcjonowaniu budowy. Moj staz pracy w Strabag: niecale 10lat, budowy w Warszawie

olka

a jak jest z wynagrodzeniem na stanowisku asystentka/sekretarka?

Niż

Jeśli niemasz rodziny to strabag czeka

Jeszcze pracownik
@Niż 04.10.2017 11:24
Jeśli niemasz rodziny to strabag czeka

Niestety to prawda. Oczekiwania szefów to praca od 7 do 19 dzień w dzień.

użytkownik zarejestrowany

@Zielony dobrze zrozumiałam, że robotnicy pracują po 300h w miesiacu? Przecież to niewykonalne. A jak z nadgodzinami? Są dodatkowo płatne? To ważne informacje dla innych użytkowników.

oli
@Lidia 29.09.2017 09:02

tak praca po 300h to częsta norma tylko że wielu pracujących tego chce... sam osobiście pracując w tej firmie wiele lat będąc w "delegacji" wolałem pracować niż siedzieć na kwaterze wiązało sie to z lepszymi zarobkami majac 20zł brutto każda nadgodzina to już 30 a w weekendy 40zł/h oczywiście brutto fakt że zróżnicowanie zarobków ogromne... byli tacy co mieli 12zl i inni z innego oddziału 25

budowlaniec
@oli 12.10.2017 19:50

Zgodze sie z tym , ale dodam tylko ze czasami bywalo tak ze te 300 h wyrabiales nie z twojej woli tylko z woli twoich przelozonych ktorzy postawiali cie przed faktem dokonanym.

Zielony

Niewolnictwo.Pensja bez szału fizyczni jak i umysłowi chyba że dwa miesiące w miesiacu zrobisz.Dla kawalera/panny co życia nie ma i dla firmy da się z życia wydoić. Jednostki ambitne i pomysłowe nigdy nie zostaną docenione. Kolesiostwo rzadzi. Pracownik to tylko numer. Ludzie odchodzą. Duża rotacja w biurach od budów. Grupy robocze 300h/miesięcznie po kilka miesięcy w roku.W biurach od świtu do nocy. Strabag bez miłości zgnijesz aż do kości.

użytkownik zarejestrowany

@budolwaniec nie rozumiem. Czyli pracujesz więcej niż masz w umowie? A dostawaliście pieniądze za nadgodziny? Czy ktoś ze studentów próbował swoich sił na stażu w firmie Strabag? Jak to wygląda? Warto? Jest szansa dostać się potem po nim do pracy?

Korek

robilem ale odszedlem przez godziny. zgiecie bylo po nocy siedziec, id od rana zadupcac, w magropolu cisne i lepiej wychodze

użytkownik zarejestrowany

@budowlaniec może warto było powiedzieć, że nie w umowie macie pracę do 17? Chyba, że w umowie jest co innego. Przed podpisaniem umowy z firmą Strabag wiedziałeś jak będzie wyglądać praca? Ktoś miał podobne doświadczenia jak @budowlaniec czy może jak @dee89? Warto to zweryfikować, ponieważ firma szuka pracowników: http://www.gowork.pl/praca/strabag-sp.-z-o.o.;pr i zainteresowani pracą w Strabagu mogą szukać informacji o pracy.

budolwaniec
@Lidia 08.08.2017 09:49

W umowie jest standardowo 40 godzin tygodniowo , ale musisz podpisać pewne oświaczenia które powodują to że pracujesz 12 godzin na dzien , nie będe się tu rozpisywał zbytnio , Mój wniosek taki : jak nie jesteś nic w stanie dać z siebie i bedziesz słowo w słowo robił to jak ci brygadzista powie(niekoniecznie mądrego) jest to miejsce dla ciebie , a jeżeli masz ambicje to lepiej dać sobie spokój bo nie mozesz być mądrzejszy od przełożonego(czasami debila).

ja

budolwaniec
@ja 22.07.2017 23:46
teraz to nie rozumiem co ma do rzeczy 19 a 17 godzina nie na temat

To kim ty z zawodu jestes ? co tam robiłeś ? chyba ciągłeś po same jajca tym niby brygadzistom lub dyrektorom i teraz cos ci sie wydaje nie na temat , od razu widać że nie pracujesz jako budowlaniec tylko jakiś pionek i pomagier tych stołkowych biurokratów co całą budowę widzą na ekranie monitora bez orientacji co się tak naprawde fizycznie dzieje!

budowlaniec
@ja 22.07.2017 23:46
teraz to nie rozumiem co ma do rzeczy 19 a 17 godzina nie na temat

''teraz to nie rozumiem co ma do rzeczy 19 a 17 godzina nie na temat'' Hahahahahahahaha nie roz......laj mnie moze trzeba znać sie na zegarku zeby widziec roznice. Co ty z Sosnowca jestes czy jak ?

RR

Strabag ostatnio ma sporo ogłoszeń o pracy - stanowisko Kierownik wsparcia realizacji kontraktu mnie generalne interesuję - kto może podpowiedzieć jak wygląda rozmową rekrutacyjna oraz jakiego rzędu zarobki są proponowane? Zaprosili mnie na rozmowę i chcę wcześniej poznać opinii ludzi, bo pracę teraz mam w dużo mniejszej firmie ale stabilną .

były strabag
@RR 11.05.2017 11:12

zarobki takie same jak w innych firmach, szału nie ma, rarytasów nie oczekuj, raczej więcej obowiązków za te same pieniądze :-) o stabilności raczej zapomnij...

były strabag

Praca typowo dla młodych niedoświadczonych studentów zaraz po skończeniu szkoły. Jak nie masz rodziny żyjesz na luzie i nie masz zobowiązań to się nadasz. Po szkole i uprawnieniach dadza ci funkcje kierownika robót skodę do dyspozycji lub golfa i najczęściej młodemu inzynierowni odwala palma i zaczyna zachowywac sie jak by pana boga za nogi złapał. Dla ludzi z doświadczeniem nie polecam . Przyjdzie co do czego to nie patrzą czy ty pracowałeś 15 lat czy 3 miesiące wywalą na zbity ryj jak będą likwidować oddział. Przysyłają wtedy takiego "spadochroniarza" z centrali który ma pozamiatać zamknąć wszystko bez żadnego gadania i tyle. To korporacja jesteś tylko numerem inwentarzowym nie człowiekiem. Nikt nie patrzy wtedy w jakiej sytuacji jesteś. Jak ktoś dobrze wyżej napisał jak jesteś za bardzo doświadczony od dyrektora spadochroniarza to pierwszy polecisz . Firma która ma na tyle tupetu by najpierw chwalić się tytułem pracodawcy roku a zaraz po tym zamknąć oddział i wywalic ludzi na bruk . Podkreslam oddział który miał bardzo dobre perspektywy rozwoju .

Paweł

Faktycznie na budowie jest dziewczynka z tytułem kierownik robót. auto-cad zna rządzi budową hi hi hi

Dick

Na budowie zatrudnili dziewczynę na kierownik robót. Ha ha ha ha ha ha !!!!!!

LUTEK

ta jeb..a firma z prezesem KUPOWALI PRZETARGI Z SIOSTRĄ SKANSKA CZYLI ZMOWA FIRM

Franek

Ja też miałem z nimi do czynienia z jakimś młodzikiem też chciał żebym dojeżdżał na własny koszt do pracy za 1400 zł kosztu na miesiąc i 6-7 godzin snu na dobę bo u nich się pracuje po 12 godzin a bywa że i dłużej. Chciałem wynająć łóżko w schronisku Alberta ale nie chcieli się zgodzić. Naprawdę mi też tak proponowali a jak mi jeden pyskował jak się stawiał do mnie!!

też inżynier

GsG9
@też inżynier 22.02.2017 20:56
Ale za to jakie fajne imprezki robią:) Pensja to tylko jedna ze składowych wynagrodzenia, zrób uprawnienia to zarobisz więcej....

z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi bez ograniczeń 3600-brutto. premii nie ma bo wiem od znajomego a nadliczbowych odbioru też nie ma. Co do imprezek tzn. jedzenia wódy i podrzędnych panienek to mnie to nie interesuje... Może jakiegoś prymitywa dziada to rajcuje...

Olin

Byłem u nich na kastingu na inżyniera. Chcieli żebym robił praktycznie wszystko. Godzin od 7do19 i soboty pracujące za 3600 brutto. Proponowali mi też abym dojeżdżał do pracy z Łodzi do Warszawy własnym autem że tak najlepiej im pasuje abym dojeżdżał. Ile to kosztuje i jak strasznie to uciążliwe to nie interesowało ich. Splunąłem im pod nogi. Zbrojarzo cieslą płacą od 3800-4200 netto,bus służbowy i kwatery robotnicze. inżynierów za popychadło na stawce sprzątaczki...

????????

Panie Wojtku T. czy stać taką firmę jak STRABAG która zarabia kiladziesiąt mln. zł rocznie na organizowanie imprez rodzinnych z żonami, mężami bo jak widać chyba nie. Cały czas prowadzi politykę rowodową bo tak to mogę nazwać już znam 3 pary co się rowiedły przez te wasze tzw. ipmreza integracyjna lub świąteczna. Żyję strabagiem już ponad 10 lat a polityka firmy coraz bardziej schodzi na psy a nie mówić o team works proszę was zastanówcie się co wy piszecie w nich a ile w tym prawdy :):):) Team Works czemu tylko kilka kobiet jest na stanowiskach dyrektorski można ich zliczyć na na palcach jednej dłoni co firma zatrudnia kilka tyś. ludzi to jest wasz team works a czemu Drogie Panie nie jesteście Dyrektorami bo nie jeździcie na k... tylko dlatego pracowałem w tej firmie klika lat wiem jak wyglądają imprezy i znam politykę tej takżę drogię Panie jak marzycie o karierze na sekretariacie to starbag was chętnie przyjmnie może dojdziecie do kierownika grupy ale i tak będziecie zarabiać mniej niż facet na tym samym stanowisku, drodzy Panowie jak macie skłoności na lewizne firma jeszcze to zapłaci tzw impreza integracyjana oooo co tam sie dzieje zgony takie że ... a w pokojach . Panie Wojtku T. może warto się naprawdę zastanowić jaką politykę uprawiać

smyk

Placą słabo ogólnie inzynier 2500 - 3500 zł brutto majster zależy 3000 - 5000 zł brutto ale przeliczając na średnio 13 -15 godzinny dzień pracy wychodzi jakieś 11 - 12 zł /h i soboty do odbioru a w sobote tyrasz nawet 13 godzin takze wyzysk totalny.

FIL

jakie są zarobki netto dla majstrów i inżynierów na budowie?? czy może ktoś coś napisać??

Praca niewolnicza po 330 godzin w miesiącu za psią stawkę. Zero szacunku do człowieka tylko masz robić aż padniesz ze zmęczenia bodaj od 5 rano do 2 w nocy! Chcesz spróbować, bo ja juz nie. Białe niewolnictwo szczególnie Polska płn.- wschodnia.

Fil

jakie są u nich zarobki netto inżynierów budów i majstrów?? ktoś coś?

Pisze jako mieszkaniec z jednego miejsca pracy strabag. Podejscie do pracy moze moja, tego ocenic nie moge ale stosunku i szacunku do przechodni to na pewno nie. Sa bardzo chamscy i wulgarni, jakies granice powinny ich dotczyc. Ich zachowanie zle mowi o firmie.

Nawet najgorszemu wrogowi nie poleciłbym tej firmy

dasf
użytkownik zarejestrowany

A mnie się wydaje, że to wcale nie było głupie pytanie tylko, że to ty nie masz konkretnej odpowiedzi. Wiadomo, że jednemu coś pasuje a drugiemu nie ale ja pytałem o szczegóły tego niezadowolenia?

gabi

dyrektor jest ok. tylko debilami zaczął się otaczać typu "Aj,sdcf''

gabi

zgadzam się z opinią ''zawiedzionego'' z pewnością też pracował w strabagu. To bydło z biura nie umie i nie potrafi kierować niestety pracownikami.

gabi

po co to forum jak i tak ktoś wpisy kasuje np.''Aj'' .Jak tak dbacie o pracowników to dlaczego się zwalniają.

Gość

Oddział Katowice opinie dotyczące stanowiska kosztorysant. Opisze ktos?

Gość

Oddział Katowice opinie dotyczące stanowiska kosztorysant. Opisze ktos?

Uzciwygosc

"Odchodzę i nie narzekam i nie buntuję innych tych co chcą pracować" - żałosny komentarz jakiegoś dyrektorka. Pewnie trzeba siedzieć cicho i nie mówić, że łamie się prawo i za nakazywanie pracy ludziom po 340h!!! jak było wyżej to taki ktoś powinien iść siedzieć do więzienia. Także jak najbardziej trzeba mówić, może w końcu coś zmieni na lepsze nasza władza w Kodeksie Pracy, żeby krwiopijcy dostali po łapach. Pzdr

zyga
@Uzciwygosc 03.06.2016 21:30

masz racje GDZIE JEST PIP żłoby katowickie tylko straszą i każą robić po 12 lub więcej godzin a najgorszy to BA..UR Z SOSNOWCA

genek

@Franek 22.05.2016 20:22
Odchodzę i nie narzekam i nie buntuję innych tych co chcą pracować

CO BOLI PRAWDA KRĘTACZE

kamilek

Widziałem ogłoszenie, że szukają majstra robót bitumicznych w warmińsko-mazurskim ale po przeczytaniu opinii tych wyżej, to ja się grubo zastanowię skoro jest tak źle tam. Dobrze, że sa takie serwisy jak gowork.pl, gdzie można podzielić się opinią o pracodawcach. Dziękuję!

nowy123

Oddział olsztyński straszne dziadostwo i niewolnictwo. Dyrekcja tego oddziału świadomie łamie prawo pracy i dopuszczają do pracy po 340 h miesięcznie! Przecież to niedorzeczne a tam stało się normą. Wszyscy stamtąd odchodzą a młodzi przychodzą myśląc że to prestiż strabag ale nie olsztynski!!!, Ludzie z zewnątrz nie wiedzą co tam się odstawia. Piszę ten post jako ostrzeżenie dla wszystkich, co chcą tu nie daj Boże przyjść do pracy -na własnym przykładzie trzeba się ewakuować z tego bagna.

Ciekawy

Wady i zalety na stanowisku: Inżynier budowy / Majster - roboty sanitarne ?

NIEWOLNICTWO W ODDZIALE KATOWICKIM I CIULAJĄ NA WYPŁATACH

Miś

Strabag olsztynski lepiej tam nie iść, tyranie do upadłego po niewiadomo ile godzin od świtu do zmierzchu czy na budowie czy w biurze tak jak ktoś wyżej pisal, psycha i zdrowie siada ludziom a kasa za te godziny w miesiącu 350!!!! dajmy nie taka duża. Może na zachodzie trzymaja standardy ale w Polsce to totalny wyzysk robia

masiarz

Praca u nich w Olsztynie to niewolnictwo, non stop po 15 a nawet i 18 godzin przy kładzeniu asfaltu. Cały czas poza domem. Nie polecam oddział Olsztyn.

cet

ruszyły prace na A1 na Śląsku?? zatrudniają ludzi do pracy??

11kimi11

Ja jestem zainteresowany praca w STRABAG-u gdzie można podeslac CV?

gość

Strabag to krętacze i oszuści odradzam współprace . Na modernizacji linii kolejowej Grodzisk - Rakoniewice podwykonawcy pracujący przy pracach ziemnych nie mają zapłacone do dnia dzisiejszego za wykonane prace

Gdynia
@Pan Z 16.03.2017 13:16
Wszystko prawda. Pamiętajcie że pracujecie z ludźmi a nie z firmą. W jednym oddziale sąwporządku kierownicy, w drugim nie. W Gd...

Kolego - w Gdyni nie ma oddziału mostowego. Są filie Poznania i Pruszkowa. Jak masz do kogoś jakieś żale - to to zgłoś. Na stronie internetowej znajdziesz kontakt i trafi gdzie trzeba. W Gdyni jest oddział drogowy i filia oddziału kubaturowego.

Z
@Gdynia 29.03.2017 16:17

Panów Z jest dwóch, ale są podobni bardzo:)

ZYGA

szukają oszczędnosci a znajdują kwatery 30 km od budowy to dopiero CIEMNOTA NASZYCH INŻYNIERÓW A CO DO FIRMY oczywiscie odział POLSKI TO NADAJĄ SIĘ DO EPOKI KAMIENIA ŁUPANEGO ZERO SZACUNKU I TYLKO ROBIĄ W CHU.A TEGO BIEDNEGO ROBOTNIKA

Jakub Styszynski

Szukam pilnie 1 osoby do brygady bitumicznej do pracy w Anglii. Najlepiej doswiadczony brygadzista/oprator rozscielacza/operator walca. JEZYK ANGIELSKI (szczerze) conajmniej na poziomie srednim. Prosze o CV na styszka@yahoo.com lub tel na (usunięte przez administratora)Szczegoly podam mailowo lub telefonicznie.

bizi

Jak sytuacja w firmie? mam okazje isc do odzialu olsztyn? macie jakies uwagi?

ZYGA

a jak tam na MOSTACH SPOKO ROBOTA CZY JAK W SKANSKIEJ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Agent

Firma Strabag Sp. z o.o. jest typową niemiecką firmą. Warunki pracy jak w Hochtief Polska. Nie można być zbyt wykształconym lub zbyt ambitnym, bo jak ten jeden zaufany Dyrektor poczuje się zagrożony to natychmiast swoimi intrygami doprowadza do zwolnienia zagrażających mu osób, tym bardziej, że nie ma odpowiedniego wykształcenia i bazuje na intuicji. W przeciągu ostatnich kilku lat doprowadził do pozbycia się (wywalenia) wielu bardzo dobrych Pracowników. Nie polecam dla Fachowców.

Blu luk

Praca jak wszędźie żeby zarobić to trzeba dobrze pracować inaczej zwalniajął ,tam się nie pierdziela .Jak się starasz to wszystko dostaniesz nawet obiad . W tej pracy zależy im na ludziach rozgarniętych bo wszystkiego nie upilnują chociaż starają się jak mogą.Żeby się tam dostać trzeba mieć naprawde dużo szczęscia bo pociotkow tam nie brakuje.

@Blu luk 09.04.2015 22:06

zawiedziony
@Gość 26.11.2015 11:05
Mąż tam pracuje kilka lat jako operator, jest coraz gorzej. Zapiernicza po 15 godz. a wypłata coraz mniejsza....

mają dziwny podział stawki godzinowej i im więcej godzin tyrasz tym mniej zarabiasz wg stawki z godzin i jeszcze jedno dyrektorzy obstawiają się podwładnymi znajomkami- debilami nie znającymi się na kierowaniu ludźmi nie wspomnę o już o kierowaniu placówką " żenada"

Zostaw opinię o Strabag Sp. z o.o. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strabag Sp. z o.o.