Opinie o M.C.S. Michał Sawicki w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy M.C.S. Michał Sawicki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w M.C.S. Michał Sawicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.C.S. Michał Sawicki w Warszawa

Musiała Pani podpisać zgodę lub wysłać fiormularz mailem z taką zgodą odznaczaną automatycznie, ponieważ żadna firma czy instytucja nie założyłaby Pani konta. Więc proszę nie pisać, że Pani nie wyraziła zgody. Widziałem ten formularz na ich stronie. Wyraźnie jest tam taki zapis, który należy odznaczyć v.

Witam ja nie zgodziłam się na założenie konta zadzwoniłam do banku i wszystko anulowali,dostałam mimo to umowę do podpisania nie jest tak różowo jakby się komuś wydawało.Dostałam druczek gdzie trzeba wpłacić te nieszczęsne 60 zł.W umowie jest napisane że ta firma może także nie zapłacić za prawidłowo wypełnione druki nie informując drugiej stromy czyli w tym wypadku mnie ,czyli chcą się jednym słowem dorobić na ludziach którzy na prawdę mają ochotę dorobić paru złoty,niestety tak jak pisze mu poprzednik jest to jawne oszustwo .

Zostaw merytoryczną opinię o M.C.S. Michał Sawicki - Warszawa

Firma M.C.S. Michał Sawicki prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Pracownik biurowy, Warszawa - Luty 2012

Czy pracujesz w firmie M.C.S. Michał Sawicki lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

M.C.S. Michał Sawicki
  • Wspólna 2c lok. 14