Wiesław Bugajczyk Wiesław Bugajczyk ~Bud-Bruk~Zakład Robót Drogowych

Pruszków

Wiesław Bugajczyk Wiesław Bugajczyk ~Bud-Bruk~Zakład Robót Drogowych

Opinie o Wiesław Bugajczyk Wiesław Bugajczyk ~Bud-Bruk~Zakład Robót Drogowych

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

cz

No wiadomo, że jak potrzebują kogoś kontretnego @Oksan to potrzebują na czas roboty.

były

Zatrudnia jako operator walca mówi że od czasu do czasu trzeba pomagać przy kostce a okazuje się ze czasem sie jeździ walcem a przy kostce(usunięte przez administratora)

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Wiesław Bugajczyk Wiesław Bugajczyk ~Bud-Bruk~Zakład Robót Drogowych - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiesław Bugajczyk Wiesław Bugajczyk ~Bud-Bruk~Zakład Robót Drogowych