Opinie o Strabag Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Strabag Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Strabag Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strabag Sp. z o.o. w Pruszków

Witam wszystkich. Dostałem propozycję pracy na dużym kontrakcie S19, jak kształtują się tam zarobki pracowników nadzoru - kierownik robót? Jak z etyką pracy, godziny, przełożeni?

nik

Witajcie wszyscy Dostałem propozycję pracy na logistyka zaopatrzenie utrzymanie środków transportu ktośćoś wie atmosfera itd.

Sstpu
@nik

Zależy w jakiej dyrekcji lub kontrakcie??? generalnie miodu nie ma

olka

Oddz. w Zielonej Górze-tragedia, nowy dyr. tragedia, wszystko robią by oszukać podwykonawców. Polacy pracujcie dla Niemca i uciskajcie Polaka dla swojej premii. Żałośni i sprzedajni!!!!!!

Robert

Nie jestem pracownikiem STRABAG, ale pracownikiem podwykonawcy i z tego co widzę jak Ten koncern traktuje podwykonawców i też swoich pracowników to muszę zostawić opinię. Atmosfera jest fatalna, ciągła presja i odklejenie od rzeczywistości kadry inżynierów i innych "kierowników". Widać brak pojęcia o pracy szeregowych fachowców, przydało by się aby niektóre białe kaski odbyły jakieś staże w "robocie" zeby ich przeciorać po budowie żeby poczuli wagę tej pracy i co ile trwa, jest wykonalne lub niewykonalne. Brak poszanowania do cudzej pracy i cudzego czasu. Bałbym się podpisać z nimi kontrakt będąc na własnej działalności jako podwykonawca bo by zrobili ze mnie wała i to bez mydła. Przez naciski i zwykłe złośliwe (usunięte przez administratora)udziela się to wszystkim pracownikom i każdy na siebie wrzeszczy i robi na złość. Niektórych praca w tej firmie uczyniła totalnymi amebami bez kultury. Wszechobecne (usunięte przez administratora) i frustracja.

Nikt
@Robert

Totalnymi amebami dobrze to ująłeś ale taka jest prawda tak naprawdę się tam dzieje,ja na szczęście już tam nie pracuję

leon
@Robert

Ja tez nie jestem pracownikiem Strabag,ale wykonawcą wykonuje dla nich prace budowlane. Warszawa przy ul Skierniewickiej. Takiego horroru jeszcze nigdy nie miałem na żadnej budowie, jak podpisywałem umowę to było tak pięknie. Naprzyjmowali młodych kierowników po studiach zero doświadczenia i im się wełbach poprzewracało, nie mają za grosz szacunku do zwykłych pracowników i nie tylko. Robienie po złości to ich ulubione zajęcie, nawet nie wykonują poleceń swoich przełożonych. A kierownik projektu co dzień zmienia zdanie,a co mówić o młodych białych kaskach. Tam presja stres to normalne, a tak twierdzą że im brakuje budowlańców, jak sami wstrzymują roboty bo ciągle czegoś się czepiają i terminy szybciej i szybciej. To co oni wyprawiają to można (usunięte przez administratora) Nie życzę nikomu tam pracować. Białe kaski bo inaczej nie można ich nazwać( i tak za łagodnie) podprd śie na wzajem. Po prostu tam żądzą gówniarze po studiach myślą że zrobią kariera i ich wielkę ego.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
byłem tam

@byłem tam 16.03.2019 12:45 wrzucam temat Szkieletora dla przestrogi @feedback 27.06.2018 19:23 Strabag w Krakowie "Szkieletor" - fatalna atmosfera pracy ... donosicielstwo, zastraszanie, poniżanie, zdolnym podcinają skrzydła, "zdolnym do wszystkiego" pozwalają na wiele. Jeśli nie masz za grosz honoru i utożsamiasz się z takim klimatem pracy, jest to miejsce dla Ciebie, aplikuj, czekają na Ciebie ... @byłem tam 16.03.2019 12:45 doświadczyłem na własnej skórze

byłem tam

doświadczyłem na własnej skórze

Olin

Byłem u nich na kastingu na inżyniera. Chcieli żebym robił praktycznie wszystko. Godzin od 7do19 i soboty pracujące za 3600 brutto. Proponowali mi też abym dojeżdżał do pracy z Łodzi do Warszawy własnym autem że tak najlepiej im pasuje abym dojeżdżał. Ile to kosztuje i jak strasznie to uciążliwe to nie interesowało ich. Splunąłem im pod nogi. Zbrojarzo cieslą płacą od 3800-4200 netto,bus służbowy i kwatery robotnicze. inżynierów za popychadło na stawce sprzątaczki...

niejestemzestrabagu
@Olin

a co ty myślisz, ze jak inżyniera na dopalaczach ledwo co wystękałeś i nie masz ŻADNEGO pojęcia o funkcjonowaniu budowy.to zaraz 10k będziesz ciągnął?

marecco
@Olin

jakim ty jestes inzynierem jak piszesz cieslą,zbrojarzą-ja mam zawodowe wyksztalcenie ale piszę bez błedów.

Bolek i Lolek
@marecco

On pewnie napisał sarkazmem

Ktośtam
@Olin

@Olin Kolego ale zbrojarz robi robote, a ty tylko wypełniasz papierki... Wiem że masz wykrzstałcenie etc. że taki gość to po zawodówce(max) ale takie jest życie

@marecco

Zbrojarzo-cieślom czyli dwa zawody w jednym.

@niejestemzestrabagu

Zbrojarzo-cieślom lub cieślo-zbrojarzom. Miałem na myśli nawę zawodu a raczej dwóch zawodów w jednym. To że przeskoczyła mi literka klawiaturze tabletu z wyszło z ironią nie zmienia faktu że inżynierom w owym czasie gdy byłem na castingu kierownik w Strabag oferował bardzo niskie uposażenie zasadnicze i brak kwatery w Warszawie. Nie mam nic przeciw cieślom i zbrojarzom ani innym robotnikom a nawet podziwiam za ciężką pracę. Proszę mnie nie obrażać że ukończyłem studia inżynierskie na narkotykach i wypełniam tylko papierki. To jest ubliżające. Dawno nie czytałem tego forum...

@Olin

Podbijając zapytanie Olina to na jakie wynagrodzenie i warunki może liczyć aktualnie IB?

Były korpo

Zarobki niskie szefowie jadą na renomie firmy zachwalajac jaki to zaszczyt pracy w takiej firmie. Slogany z banerów teams works to tylko chwyty reklamowe jak to w korpo zresztą może w innych grupach funkcjonuje ale nie wszędzie, w firmie liczy się wygląd i to żeby poświęcać się na Maxa firmie co nie ma odzwierciedlenie w zarobkach Moje sugestie dla Strabag Sp. z o.o.: Przegląd ludzi na stanowiskach menadzerskich niech nie wyzyskuja innych tylko po to żeby ich premia była wyższa, bo do standardów Austria wiele Polakom brakuje

Asystentka

Właśnie znalazłam ich ofertę pracy na stanowisko asystentki biura budowy, ale czytając opinie, mam wątpliwości czy w ogóle składać tam CV... Mieszane uczucia, tak jak i w przypadku pokrewnych firm.

Lidia

Czy ktoś z obecnych na forum brał ostatnio udział w rekrutacji do firmy Strabag? Na jakie stanowisko? Jak oceniacie jej przebieg? Czy prowadzona rozmowa o pracę przebiegła w pozytywnej atmosferze? Z jakim skutkiem zakończyła się rekrutacja? Odpowiedzi na te pytania przydadzą się osobom przygotowującym się do złożenia swojej kandydatury w firmie.

Vincenty
@Lidia

Panie od rekrutacji to porażka!!! Rozmów prowadzić nie potrafią, tylko bzdury teoretyczne z kartki czytają... No ale jak sie na takie stanowiska daje osoby bez doświadczenia, a co najwyżej za asystentkę z życiu robiły, to co się dziwić!

Były numerek w korporacji
@Lidia

Czasy traktowania pracowników jak niewolników i płacenia ochłapów minęły ten kto ma jakiś szacunek do swojej pracy nie będzie pracował za michę zupy zrozumcie to zachodnie korporację

Skoro tyle gorczy jest wśród Was anonimowych autorów postów to po co tu pracujecie. Nie potrafię zrozumieć ludzi którzy oczerniają wszystko dookoła i nie mają odwagi żeby powiedzieć to prosto w oczy swoim przełożonym. Tego typu portal jest przykrywką dla osób którzy przekłamują rzeczywistość. Ludzie ogarnijcie się znajdźcie inną pracę i bądźcie szczęśliwi.

@Piotr

Ja odeszłam tylko trochę o 15 lat za późno ,grunt że mam teraz lepiej .pozdro dla wszystkich

Potwierdzam. W Rzeszowie nie dało się pracować. Przełożeni kręcili własne interesy. Wywierali nacisk na pracowników i podwykonawców. Trzeba było się wkupić.

Władca pierścieni

żenada, nie polecam,(usunięte przez administratora)

Sraaabak

10 lat minęlo jak jeden dzień. Najlepsza decyzja jaką podjąłem to odejście z tej zepsutej od środka firmy, która jest jak gnijący owoc. Ostatnie dwa lata to przyplyw ogromnej, nieustającej fali pomyjów ale widać Dyrekcja lubi taki stan rzeczy - płyną z prądem dopóki statek nie zatonie. Na koniec przestroga dla tych pojedynczych, wartosciowych ludzi co się wahają, szkoda zycia, Strabag to nie wszystko. Więcej..zycie zaczyna się po Strabagu. Odwagi.

Zero
@Sraaabak

Ja zmarłem 15 lat życia a ile zdrowia na dowodzenia potraktowali mnie gorzej jak szmatę ,co najlepsze mam lepsza teraz kasę w innej firmie

Jola50

W tej firmie jak widzę po wpisach pracuje wiele osób bez odpowiedniego wykształcenia na nieodpowiednich stanowiskach a firma tego nie sprawdza. I ja to potwierdzam.

AM
@Jola50

Ja to również potwierdzam i się z tym zgadzam, mało tego, kobiety jeśli można je tak nazwać, wsrod tyłu męskich osobników nie potrafią się zachować.... Jeśli firma chce coś na ten temat się dowiedziec to z chęcią opowiem!

AM
@AM

Potrafią podawać poufne informacje, które nie powinny wyjść z firmy, swoim podwykonawcom, gdyby ktoś się o tym dowiedział, poleciały by ze swoich stołkow.

dysfunkcyjny

Lata 2019 i 2020 będą bardzo ciężkie dla branży budowlanej w Polsce. Portfele firm są obarczone dużym ryzykiem straty dla generalnych wykonawców, branża ma też istotne problemy z dostępem do finansowania - ocenia Wojciech Trojanowski, członek zarządu Strabagu. Jego zdaniem, jest ryzyko, że część inwestycji nie zostanie ukończona. Trojanowski wskazał, że kumulacja inwestycji wraz z presją inflacyjną w gospodarce powoduje "niespotykany wcześniej" wzrost kosztów realizacji tych inwestycji, co - jak ocenił - bardzo negatywnie wpływa na poziom rentowności branży i jej płynność. "Niestety nie widać stabilizacji wzrostu kosztów, nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się unormować. Wzrosty mamy od kilku kwartałów i jest to nadal trend rosnący" - powiedział Trojanowski. Po ludzkiemu? PRACY NIE BĘDZIE, BĘDĄ ZWOLNIENIA.

@dysfunkcyjny

Wierzę głęboko, że w pierwszej kolejności zwolnią tych "zatwardziałych" pracowników z kilkunastoletnim stażem pracy, którzy pierdzieli w stołki nic nie robiąc. Towarzyszu TW ze "Szkieletora" miej się na uwadze !

Pudiz
@feedback

My Pudizowcy ze Skans... w Olsztynie już idziemy do Was zasilać Wasze szeregi ... Jesteśmy pracowici, kompetentni i transparentni w swoim działaniu do bólu . Będziemy tylko Dyrektorami bo nic innego nie umiemy . Zobaczycie jak będzie wtedy wesoło

Fan
@Pudiz

Nie wydaje mi sie zeby stra... wziął ludzi ze skan... Po co, przecież oni juz rozłożyli swoją firmę. Doili doili aż zostaną bez pracy. W cv wstydziłbym sie wpisać takie doświadczenie.

Onyszka
@Fan

A jednak... Grześ ze S... będzie dyrektorowal u nas w Olsztynie. Zabawa się zaczyna, smutne

@Onyszka

Zarząd ze STR'a cieszy się, że przejmuje "fachowców" ze Skans. Ciekawe jakie będą mieli miny członkowie zarządu, kiedy zobaczą wyniki kontraktów dyrektorowanych przez ludzie ze Skans ...

BP
@Onyszka

Nie mów że wzięli (usunięte przez administratora) byłego dyr oddziału skan. w Olsztynie, później pożal się Boże dyr dyrekcji! Przecież to jeden z ojców "sukcesu" skan! Kolega prezes wciągnął go za uszy po szczeblach kariery, hahaha!!!

Aktualny pracownik

Czytam sobie opinie i nie wiem skąd tylko sam hejt? Rozmawiam z kolegami i koleżankami którzy pracują ze mną w dziale czy to z innymi, bo akurat w dużej mierze moimi klientami, są właśnie pracownicy i każdy jest zadowolony z pracy. Wiadomo, że zdarzają się ciężkie projektu, presja czasu jak to na budowie czy niezrozumienie między kierownictwem a podwładnymi - ale z drugiej strony przecież tak jest w każdej firmie, nic nowego. Dla mnie ważne jest to, że Strabag oferujemy mi dowóz do miejsca pracy, wypłaty są na czas i jest bogata oferta szkoleń/.

Ogi
@Aktualny pracownik

To powiedz czemu non stop są ogłoszenia o pracę w strabagu Olsztyńskim. Czemu w tamtym roku odeszło sporo ludzi i to kadry kierowniczej czy to w biurze czy to na budowie. Czemu do pomocy są ściągani ludzie z innych regionów Polski. Chodzi mi cały czas o Olsztyn. Czemu tylko w tamtym roku była taka duża rotacja ludzi. Nowi szybciej odchodzili niż przychodzili. Były dwa przypadki że tego samego dnia po podpisaniu umowy i po przybyciu na budowę nie wytrzymali do końca dniowki. Reszta odchodzila góra po tygodniu pracy a było ich bardzo dużo. Ok wypłaty na czas ale opłakane bo kto będzie pracował za 11 zł netto za godzinę pracy. A o warunkach pracy i mobbingu nie będę już wspominała

Czelo

Rozglądając sie dookoła i wśród znajomych to zaczynam odnosic wrażenie ze praca w Strabag , Skanska itp. itd. staje sie coraz bardziej obciachowa niz Biedronka , Lidl itd. itp.

@Czelo

Poczesci masz rację jakbyś zebrał 2 miesiące w miesiącu bo tak wychodzi średnio w roku w budowlance,to w biedrace wyjdziesz lepiej

feedback

@Lidia, tak, pracuję nadal w Strabag, ale w związku z tym co się tu dzieje, będę się niebawem ewakuował. Zatrudnienie w Strabag nie odbiega od rynkowych standardów, a benefity są ubogie

stary
@feedback

Lidia ...hahah o jakich Ty benefitach piszesz kobieto ?? Tyram w tej firmie juz b.dlugo i zadnych benefitow nie bylo i nie bedzie

@stary

Zgadzam się w tej firmie nieuswadczysz żadnego socjalu pracowałem tam 15 lat , teraz pracuję w dużo mniejszej firmie a socjalne, benefity są jakos bogate,niwspomne o stawce godzinowej,

DNO

Też tam pracowałem

Potwierdzenie

Księgowy

W tym roku często widać ogłoszenia na księgowych. Czy w tym dziale jest aż tak duża rotacja? Jak atmosfera? Płace są w porządku?

CH Janki
@Księgowy

tzw. "inżynieria finansowa" w Strabag wraz z brakiem płynności tak jak na CH Janki. Ceniący się fachowcy unikają takich budów i takich ludzi.

Bazar

KATEGORYCZNIE nie polecam tej firmy!!!!, żerują tylko na podwykonawcach, urywają ile mogą, bo kontrakty pobrali za mniejsze pieniądze i swoimi(usunięte przez administratora) zagraniami muszą wyjść chociaż na "0". Jedno słowo ciśnie mi się na usta... (usunięte przez administratora) I niech to da do myślenia kolejnym Podwykonawcom, którzy będą chcieli z nimi pracować. Moje sugestie dla Strabag Sp. z o.o.: spłata ukradzionych pieniędzy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wymienić złodziejską kadrę.

Zostaw merytoryczną opinię o Strabag Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Strabag Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strabag Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strabag Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Strabag Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Strabag Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Strabag Sp. z o.o.