Opinie o Strabag Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Strabag Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Strabag Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strabag Sp. z o.o. w Pruszków

Robotnik

Na Lubelszczyźnie i podkarpaciu można zapomnieć o stawkach powyżej 20 zł/h od 15-18 góra czasem jakiś znajomy kierownika co się na sprzęt dostaje to ma to 20 zl, ogólnie wio wio byle szybciej i byle więcej a czlowiek się nie liczy, część młodych majstrów ma mniejsze pojęcie o robocie od zwykłego pracownika ale i tak zawsze kadra kierownicza ma rację, wszędzie oszczędności na wszystkim, znam przypadki że własną łopate trzeba było przynieść do pracy, ogólnie wymagają tyrać jak wół po 12h dziennie najlepiej za bezcen, gdyby wschód zrównać z resztą polski 25 zł na łopacie jak się to mówi to morale pracowników by bardzo wzrosły

Łukasz
@Robotnik

Twoja opinia jest bardzo urzekająca. Ładnie to wszystko ujęte, pozdrawiam

Robotnik

Co z tych bonusów jak nie będziesz miał kiedy z nich skorzystać człowiek non stop w robocie bo nie wierzę że o 14 czy 15 do domu się idzie pewnie do 20 godziny się robi bez dodatków jakichkolwiek.

@Robotnik

A te pozytywne wpisy bo ludzi do pracy brakuje za grosze. Heh taka kolej rzeczy

Zainteresowany operator

Witam. Chciałbym zapytać jak obecnie wygląda sytuacja w Strabagu. Głównie interesuje mnie czy płacą wynagrodzenia zgodnie z umowa. Jak z zakwaterowaniem i dojazdami. Od razu pisze że nadgodzin się nie boję. Więc interesuje mnie ogólna sytuacja tam i w miarę rzetelna.

Sabina

Strabag nie tylko pracowników wykorzystuje,ale po chamsku obchodzi się z ludżmi którym zajmuje teren pod budowę.Bez powiadomienia zajęto mi część działki i zniszczono zupełnie.Podobno wpisali też na inną osobę.Nie wiem czy znajdę sprawiedliwość,jestem chora. Przedstawiciel firmy-młody człowiek, rozmawiał ze mną w sposób arogancki.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jedna wielka (usunięte przez administratora)kierownicy nie mają pojęcia o robocie Ale chcą jak najwięcej wyrwać życia z człowieka. Strasznie słabe siano (usunięte przez administratora)na godziny i pieniadze. Nie jest najgorzej jak trafisz na dobrego brygadziste, mi nie udało się trafić dobrego(usunięte przez administratora)? nie polecam trzymajcie się z daleka

Edward

Przed podjęciem zatrudnienia w firmie Strabag nie otrzymałeś informacji o wysokości wynagrodzenia, które będziesz otrzymywać od pracodawcy? Wygląda na to, że jesteś zaskoczony poziomem płac, dlatego ciekawi mnie, jak wyglądało Twoje przyjęcie do pracy w tym miejscu.

Łukasz 19

Polecam zarobki 2000-2400 euro praca spokojna nikt nie pogania.Strabag Wiedeń

Byly
@Łukasz 19

Tyle to ja zarabiam w Polsce branża drogowa ,a firma na s,,,,, to przeszłość

as

Wypowiem sie o oddziale łodzkim Strabag - drogi. Nie polecam, niekompetentna kierowniczka finansowa - trzęsie całym odziałem. A dyrektor dyrekcji Piotr to skur.... który stosuje metody znane z przesłuchań III Rzeszy - mobbing przez duze M . Ostatnio zwolnili lub zwolniło sie tam 90% kadry.

Pokrótce przedstawię wrażenia z pracy w Strabag - dyrekcja kolejowa - kontrakt w Kutnie: 1. Minusy - mobbing, - braki kadrowe, - wartości firmy to fikcja, - masa nadgodzin, - oszukiwanie pracowników, - niskie zarobki. 2. Plusy - można spotkać odpowiedzialne osoby. Problem w tym że są krótko w firmie.

Był

Zmarnowane 15 lat mego życia

@Był

W jakiej lokalizacji pracowałeś ?

Był

Wielkopolska

Darek

Pracowalem w firmie 5 lat jako Cieśla, mogę stwierdzić że jest to (usunięte przez administratora) i nikogo nie interesuje że pracujesz po 15 godzin dziennie bo terminy gonią a kierownik potrafi zapytać czy nie możesz zostać jutrzejszego dnia dłużej, wyzysk za groszowe pieniądze w porównaniu do rynku pracy który jest coraz glodniejszy na fachowców. NIE POLECAM

(usunięte przez administratora) 2 razy musiałem isc do inwestora żeby cos ruszyło, kierownik budowy zablokował mój numer tel.

Czelo

Pojawił się ciekawy artykuł, że jak inwestor nie skończy do konca roku stanu surowego to musi zapłacić kare umowną miastu Kraków.

Aissak

Skeletor z opóźnieniem jednak. Dużo wysiłku jeszcze.

Robert
@Aissak

Bo się przeliczyli, sami teoretycy siedzą na kierowniczych stanowiskach. Nie wiedzą ile fizycznie czasu zajmuje taka robota, w komputerze i excelu wyszło im wszystko fajnie, zakładając ze pracują cyborgi po 24h i 7 dni w tygodniu.

feedback
@Robert

Uwaga ciekawostka!!! Ci teoretycy na kierowniczych stanowiskach całe 2 lata przed rozpoczęciem budowy pierdzieli w stołki nic nie robiąc pod pretekstem przygotowywania oferty do przetargu na Szkieletora. Mówili, że wszystko mają wyliczone, co do dnia. Przebudowa jednej kondygnacji Szkieletora miała trwać tydzień! A jak się z tym pieldolą, wszyscy widzą. Powodzenia cieniasy.

Świeżak

Witam Ktos zna realne warunki pracy na s17 w okolicach Garwolina?Szukają chętnych na sprzęt i się zastanawiam czy nie zaryzykować bo miałbym ok 30km do pracy.

Felix
@Świeżak

Od 25 zł za godzinę zależy na jaki sprzęt

Atrakcja
@Felix

Rozściełacz interesuje mnie

Rafao
@Felix

Na walcach drogowych ile na godz oferują?

Syfoniak
@Świeżak

Cóż za ryzyko....(usunięte przez administratora)

Mimo wysłania dokumentów, nie odpowiadają. Mam negatywne uczucia.

frek

Można czekać i się nie doczeka cłowiek

Lidia

@Następny czyli jak jest zapotrzebowanie na jakieś stanowisko to jest inna atmosfera w firmie Strabag? @anonymous czyli zmieniłeś pracę tylko ze względu na atmosferę w firmie? Tak to zostałbyś nadal na swoim stanowisku? Nie da się popracować nad tą atmosferą?

@Lidia

brakuje wam pracowników ,takie pytania ,chcecie poprawić coś co jest już nasiąknięte na zawsze ...

Łukasz operator
@Lidia

Tu się już nic nie da zmienić. Fizyczny jest tylko po to by zapieldalać i ma się nie odzywać . Dyrekcja jest po to by brać pieniądze. Jak nie pasuje to na twoje miejsce jest kilku innych. Innych co nie umieją docenić swoich wartości i zapierdzielają za marne grosze .

@Łukasz operator

Słyszałem ze ściągają ludzi do pracy co ich sami pozwalali a oni przychodzą do. Tej firmy,to dopiero ciekawe

Fafik

W jakiejś miejscowości całą grupę zwolnili bo ponoć 8 tyś ton brakuje materiału

zdolny
@Fafik

dla jasności Stryków Łodzkie

zynismus

Potwierdzam mnie zwolnili i po roku dzwonili żebym wrócił śmiech na sali ale u nich to norma jak im się nie opłaca to zwalniają masowo później jak im trzeba ludzi to wydzwaniają

Fad

Nie polecam.

Marki

Nie polecam. Nie odpisują

Strabag Bydgoszcz pracowaliśmy jako podwykonawcy dziś 28 maj. 2019 mamy nie zapłacone fakturki z września 2018. Początkowo tłumaczono to że trzeba wykonać poprawki, mimo że mieli umowę i gwarancje na wykonane pracę, ale ok, poprawki zostały wykonane a pieniędzy niema......

Zostaw merytoryczną opinię o Strabag Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Strabag Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strabag Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strabag Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Strabag Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Strabag Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Strabag Sp. z o.o.