Opinie o Strabag Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Strabag Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Strabag Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strabag Sp. z o.o. w Pruszków

Gdzie można najczęściej znaleźć oferty pracy do Strabaga?

Kleo

Na stronie internetowej www.strabag.pl

Tomas

strona, pracapl, pracujpl, ofert jest mnóstwo i są praktycznie wszędzie, bardzo łatwo je znaleźć

@Tomas

Okej, chciałem tylko wiedzieć gdzie najczęściej zaglądać, tak czy tak wielkie dzięki, teraz będe uważnie się przyglądał ;p

No to dzięki w takim razie za pomoc w tej kwestii doceniam

Stary

Omijajcie z daleka.Pomimo ogloszonej epidemii dyrekcja nie zawiesza prac na budowach, a wezyscy dojezdzaja busami 9osob I jedza wspolnie obiad.gratulacje

Dobry
@Stary

Oddział Ełk prawdziwa porażka. 13 14 godzin każdego dnia a na koniec miesiąca 2800 3000tś.

Patryk
@Dobry

Chyba jestes na próbnym. Ja pracuję po max 11- 12 godzin i mam 3800-4100. Szkoda ze kierownicy zabraniają pracować dłużej bo za każdą godzinę po 15.00 płacone jest o 50 % wiecej.

Janek
@Patryk

Kolego a jakie wynagrodzenie ma u was robotnik drogowy?

Janusz

Jak mają kierowcy patelni? Dobrze traktują czy... Proszę kierowcę o kilka zdań o tej pracy

Władek_i_Tadek

Proszę o informację jak wyglądają jakiekolwiek dodatki, socjal etc ? 1. Są tzw "wczasy pod gruszą" dopłaty etc? 2. Są jakieś nagrody świąteczne ? bony? w jakiej wysokości ? 3. Jest karta multisport lub podobne? 4. Jest prywatnia opieka medyczna i ubezpieczenie ? (dopłaty) 5. Wysyłają na zaległe urlopy czy wynagradzają ? Proszę nie hejtować , dzięki wielkie za info od osób pracujących w tej firmie.

@Władek_i_Tadek

ja pracuje od wakacji nie ma nic ani bonów na święta, ani ubrań roboczych zimowych, socjal? toy toy na zewnątrz.(usunięte przez administratora). urlop tylko zimową porą jak nie jesteś potrzebny

@Władek_i_Tadek

jaka dyrekcja interesuje ,pracowałem w tej firmie 17 lat to coś tobie podpowiem nie wszędzie jest tak samo ,

@były pracownik

To dlaczego już nie pracujesz? Dlaczego potraktowali cię jak (usunięte przez administratora) gdy odchodziłeś. Ja mam swoje zdanie o tej firmie i to opisuję.

byly pracownik
@Łukasz operator

nie pracuje ponieważ 17 lat w tym (usunięte przez administratora) to i tak długo wytrzymałem ,kierownicy i majstrowie mają szkolenia aby jak najwięcej wykorzystać i jak podejść pracownika .A traktowanie jest na poziomie niewolnika masz zero praw tylko (usunięte przez administratora) ,o zfśs możesz pomarzyć ,bony na święta i premia jedni mają inni nie.Jak mnie potraktowali po 17 latach pracy jak odchodziłem ,nawet niebyło pytania co jest powodem odejścia.

Łukasz operator

Jeszcze troszeczkę tak do świąt a potem drzwi się otwierają rynek się ruszy

zynismus

HAHAHAHAHAHA dobry żart kolego

Mick
@Władek_i_Tadek

No właśnie też bym się z chęcią dowiedział czy są tzw "wczasy pod gruszą" w tym roku 2019. lub jakby byście mieli telefon do kadr to by było miło.

Aktualny pracownik
@Władek_i_Tadek

@Władek_i_Tadek w tym roku w końcu prowadzili prywatną opiekę medyczną w sieci Luxmed dla wszystkich - także tutaj ogromny plus. Karta Multisport jest, aczkolwiek niestety jej nie dofinansowują. Za to jest szereg wydarzeń promujących zdrowie np. Dni Bezpieczeństwa. Ubezpieczenie było zawsze i każdy może za dopłatą je wziąć i ubezpieczyć także swoją rodzinę. Raczej wysyłają na zaległe ulropy. Praca naprawdę jest ok, a firma się coraz bardziej zmienia i lepiej traktuje szczególnie nas "od łopaty".

xyz
@Władek_i_Tadek

ad 1 - nie; ad 2 - nie; ad 3 - jest, za krocie; ad 4 - LuxMed + Uniqua; ad 5 - wysyłają

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Patryk Ełk

Jakie stawiki maja operatorzy maszyn np koparki? Chodzi mi na rękę.

Awokam

O kim mowisz makowa? Sprecyzuj

Kreskowy

Byłam 2 miesiące na opiece bo wróciłem do pracy przepracowałem jeden dzień i majster powiedział że mam jeszcze wolne bo mam godziny do wykorzystania w banku godzin a dowiedziałem się że jestem do zwolnienia chcesz pracować w strabagu nie mogę chodzić na L4 Ani na opiekę na dziecko bo zaraz cię zwolnią po powrocie

Postepoj tak jak (usunięte przez administratora) to jest sukces i prestiż

Patryk

Czy firma obcina wynagrodzenia pracownikow fizycznych w obecnej sytuacji???

@Patryk

Nie obcina :)

Witam! Zamiezam poczatkiem maja zlozyc CV do oddzialu w Elku na stanowisko operatora koparko ladowarki z brukarstwem mialem do czynienia w wiekszosci jako operator ale zylke potrafie zawiazac????z gory pisze ze nie interesuje mnie zadna delegacja. Wiec moze dowiem sie jak z wynagrodzeniem premiami urlopami jest w tej firmie i okresem probnym? Na olx bardzo przekonujaco wyglada ogloszenie ale wiadomo lepiej od zaplecza sie dowiedziec???? z gory dziekuje

Wojtas
@Zainteresowany

Chcesz na miejscu to do zakladow miesnych idz.delegacja to Norma w ten firmie.na kokosy nie licz .

Cichy

Podwykonawca Kierownicy nie kompetentni zero pojecia o budowie i materialach zaczolem 1.07.2019 praca miala zajac miesiac a do dzisiaj nie skonczylem wiecznie przekladaja z dnia na dzien roboty na miesiac (usunięte przez administratora)

Katolik

Cel jest szczytny ale Diecezje jak i caly polski episkopat wstydzic sie powinien zbierajac pieniadze bo wszyscy doskonale wiemy jak duze pieniadze wplywaja od naszego Rzadu na kosciol... A w mediach nic nie slychac o wspanialym gescie kosciola w kwesti pomocy finansowej w walce z Koronawirusem... Sam o.Rydzyk jest w stanie kupic 100x wiecej respiratorow dla szpitali ale dlaczego togo nie zrobi? I dlaczego diecezja nie zwroci sie do niego o pomoc? Odpowiedz napewno dobrze znacie...

Grupa Brukarska elk

Licza sie jedynie metry byle do przodu ciagle oszczednosci,stala gadka ze ciagle jest (przepal) oszczednosci bym zacza od zmniejszenia ilosci wyjezdzanych km bez sensu w ta i spowrotem. Nieprzestrzeganie bhp a juz nie wspomne o obecnej sytuacji(Covid). Male zatobki ,brak ludzi. Wieczne wymagania brak nagradzania. Kwartalne obietnice o premi ,tylko dyrektor wie kiedy u niego kwartal sie rozpoczyna. A bank godzin to po prostu sciema...

Też brukarz
@Grupa Brukarska elk

Ja mam dobrą stawkę i dostaję premię. Może jakbyś częściej był w pracy i nie symulował to nie miałbyś powodów do narzekania.

Tez brukarz
@Też brukarz

Zeszlego sezonu tez otrzymalem premie tylko wysokosc nie pokrywa sie z caloscia... Rozbieznosc premi jest zbyt duza .Sadze ze 5dni na tydzien wystarczy stawka stawka nie chodzi o to zeby zyc praca.

Tez brukarz
@Też brukarz

A i nie wiedzialem ze posiadanie dzieci stanowi w tej firmie taki problem

jan

polecam

@jan

Co polecasz opisz to bo nie wiem

B@T3K

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie STRABAG mam na myśli warunki pracy jak i atmosferę panującą w firmie, jak się WAM pracuje, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, czy operator oprócz operowania koparką/koparko-ładowarką ma jakieś inne obowiązki?Jak wygląda kwatera podczas pracy w delegacji tzn. czy jest możliwość przygotowania posiłku mam na myśli tu(piecyk/kuchenka inne rzeczy które mamy w naszych kuchniach),czy jest prysznic/kabina żeby po pracy się odświeżyć a także czy na obiekcie znajduje się pralka aby można wyprać ubranie robocze?czekam na Wasze opinie, serdecznie dziękuje za wszelkie informacje/opinie na temat firmy STRABAG.

Jan
@B@T3K

Praca po 11 dni bez żadnej przerwy. Potem 3 dni wolnego. Zero szacunku ze stony majstow. "Jesteś tylko narzędziem" ucinanie premii za byle co. Kierat, kierat, i jeszcze raz kierat.

Maciej
@Jan

Premie są zwykle uznaniowe i dlatego nie zawsze można je uzyskać. Widziałem, że firma ma sporo ogłoszeń o pracę. Miedzy innymi szukają operatora koparki kołowej, elektryka, robotnika drogowego i kosztorysanta instalacji elektrycznych. Pracodawca oferuje specjalistyczne kursy i uprawnienia. Mógłbyś dodać kilka informacji o przebiegu tych rekrutacji?

Jan

Praca tej firmy to skandal w Gnieznie przy ul.Poznanskiej nie dbaja o czystosc przy bloku jedyna droga dojazdowa do bloku jest nieprzejezdna chodnik do smietnika nie do przejscia jednym slowem brud

Ula

Zamierzam aplikować do działu kadr. Powiedzcie, czy do działu ciężko jest się dostać. I z jakiego powodu pojawia się ogłoszenie od pół roku, czy to efekt ciągłej rotacji?

Aktualny pracownik
@Ula

Dzień dobry, zatrudnienie w naszej formie nieustannie wzrasta, także potrzebujemy także powiększyć także Dział Kadr i Płac. W związku z tym, ogłoszenie jest widoczne na naszej stronie dłuższy okres czasu. Jeśli spełnia Pani nasze wymagania, to zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną od której najwięcej zależy :)

@Aktualny pracownik

Czytaj w do rozumieniu po trzykroć także zaorzemy jak możemy

@Ula

Firma wciąż się rozrasta, więc potrzebują nowych ludzi. Codzienna orka, orka i jeszcze raz orka. Pracując u nich, co prawda nie w dziale kadr, po kilku mesiącach nie wiedziałam jak się nazywam. Ciągły stres i brak radości z życia, choć uczciwie należy przyznać, że same warunki pracy w biurze bardzo dobre. Spróbować można i samemu wyrobić sobie zdanie.

Ale to juz bylo
@były pracownik

Potwierdzam to co opisujesz. Mają wygórowane oczekiwania wobec pracowników. Ogólne warunki zatrudnienia ok. Niemniej jednak ogromny stres, wyzysk. Wynagrodzenie nieadekwatne do odpowiedzialności i stresu.

Ramzes

Praca po minimum 10 godzin. Za ciężką pracę brak premi. Korupcja kierownicy grup i kierownicy za zlecenia robót biorą grube pieniądze od podwykonawców. Często roboty są zlecane za 150%procent realnej ceny. Następnie podwykonawca 50% oddaje kierownikom. W tym brudnym kraju chyba nigdy się to nie zmieni.czemu nie ma nad tym kontroli ?

Xxx

Nie polecam nikomu pracować w takiej nie miłej atmosferze , kierownictwo to kolesie , majstrowie bez wykształcenia i w dodatku bez kultury. 12 godz to norma i więcej , przemiał ludzi taki jak na dworcu .Stawka 17 zł brutto tragedia. Pracownicy to emeryci albo już im nie wiele brakuje , omijajcie tą firmę z daleka ,reszta komentarzy mówi sama za siebie w 90 % to prawda

Wien

Zapraszam do strabag Wien pracuje tutaj od 2008 roku i jest dokładnie odwrotnie niż piszecie myślę że co kraj to obyczaj

@Wien

A można prosić namiary żeby się dostać do Strabag do Austrii

Zostaw merytoryczną opinię o Strabag Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Strabag Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strabag Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strabag Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 5 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Strabag Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Strabag Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Strabag Sp. z o.o.