Opinie o Strabag Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Strabag Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Strabag Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strabag Sp. z o.o. w Pruszków

Księgowy

W tym roku często widać ogłoszenia na księgowych. Czy w tym dziale jest aż tak duża rotacja? Jak atmosfera? Płace są w porządku?

CH Janki
@Księgowy

tzw. "inżynieria finansowa" w Strabag wraz z brakiem płynności tak jak na CH Janki. Ceniący się fachowcy unikają takich budów i takich ludzi.

Bazar

KATEGORYCZNIE nie polecam tej firmy!!!!, żerują tylko na podwykonawcach, urywają ile mogą, bo kontrakty pobrali za mniejsze pieniądze i swoimi(usunięte przez administratora) zagraniami muszą wyjść chociaż na "0". Jedno słowo ciśnie mi się na usta... (usunięte przez administratora) I niech to da do myślenia kolejnym Podwykonawcom, którzy będą chcieli z nimi pracować. Moje sugestie dla Strabag Sp. z o.o.: spłata ukradzionych pieniędzy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wymienić złodziejską kadrę.

Gypsy

Sprzedawanie asfaltu na lewo . Oszczędzanie na autostradach

robber

Przychodząc do firmy Strabag myślałem, że to porządna firma w której zatrzymam się na dłużej. Nic bardziej mylnego. Na rozmowie rekrutacyjnej wszystko pięknie, obiecywali mi złote góry. Przyszło do podpisania umowy i tu pierwsze rozczarowania. Po pierwsze umowa była rozbita na 2 składniki: stawka podstawowa i ryczałt za nadgodziny o którym nie było mowy na rozmowie pracę! A po drugie nie zgadzała się kwota, na którą się umawialiśmy, uwaga o 120 zł! WSTYD. Atmosfera na budowie, na którą trafiłem bardzo ciężka. Brak jakiejkolwiek komunikacji, starzy Strbagowi wyjadacze traktowali mnie wręcz jak wroga. Jeśli ktoś myśli, że w Strabagu nauczy się porządnej roboty to niech o tym zapomni. Podwykonawcy byli najgorsi chyba na rynku, same firmy krzaki. Jakość robót również pozostawia wiele do życzenia. Brak kompletnie BHP, strach było chodzić po budowie. Całe szczęście szybko się stamtąd ulotniłem i niestety nikomu nie polecam.

@robber

Pracowałem ,tam liczą się tylko konszachty,donoszenie jeden na drugiego,kombinowanie z palifkiem bo poto tam tylko przychodzą,wazeliniarz z racji bytu byle dzielił się z szefami

robber
@Nikt

Na szczęście szybko się ulotnilem, najgorsza firma w jakiej pracowalem

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Seba

Witam. Mam zamiar iść na traktor na zamiatanie ulicy. Podzieli się ktoś opinnią moze ktoś robił na ciągniku ?

@Seba

Zaoraj tam wrzysto tym ciągnikiem,powodzenia He,he

feedback

Strabag w Krakowie "Szkieletor" - potwierdzam spostrzeżenia @Podwykonawca 08.08.2018 Ludzie "doświadczeni", którzy pracują po kilkanaście lat w STRABAG oddział Kraków/Katowice/Warszawa, są określani jako "MIERNI, ALE WIERNI". Komentarz chyba jest zbędny.

feedback

Strabag w Krakowie "Szkieletor" - potwierdzam spostrzeżenia @Podwykonawca 08.08.2018 Ad. 2 Strabag zatrudnia ludzi "biurowych" bez żadnego doświadczenia, zaraz po studiach lub po krótkich stażach, grubo poniżej 30-tego roku życia, generalnie ze studenckim podejściem do pracy, nie dając im właściwych wzorców przez sprawujące nad nimi kierownictwo wyższego szczebla. Ludzie w wieku 30-37 lat chcą być kimś, lecz nie mają należytego doświadczenia w prowadzeniu robót i inwestycji tej rangi. Za wszelką cenę chcą się "utrzymać" więc donoszą. Ludzie po 50-siątce to konfidenci pilnujący własnych stołków, pozoranci, ludzie tzw. "góry"donoszący na tych, którzy im zagrażają, pełniący funkcję Kierowników Robót nie mając do tego właściwych uprawnień (ukończone tylko technikum budowlane). Ad.4 U pracowników wyższego szczebla można dostrzec wywieranie wpływu na Kierownikach robót, Koordynatorach robót, Inżynierach, szantaże oraz zastraszanie za opóźnienia w realizacji harmonogramu pomimo świadomości zlecania prac "bieda-firmom" bez potencjału technicznego, ludzkiego, sprzętowego etc..... Ad.7 Każdy, kto stanie się uczestnikiem tej inwestycji, będzie przekonany, że JEST BOGIEM wśród Inżynierów, ponieważ przeistacza starego Szkieletora w coś NOWEGO. NIC BARDZIEJ MYLNEGO !!!! STRABAG nie ma pomysłu i potencjału aby ten projekt zrealizować terminowo i projektowo. Wymienia Inżynierów i Kierowników co parę miesięcy zarzucając im brak wypełniania obowiązków adekwatnych do zajmowanego stanowiska. Prestiż tej inwestycji nie jest tego wart. Trzymajcie się z dala ...

Był

Dziadyyyyyyyyyuy

Bartosz

Mam takie pytanie odnosnie pracy jako cieśla w Strabagu. Czy ktos mi moze dać wiarygodna opinie o zarobkach ile mniej wiecej wychodzi na reke i czy to prawda z tym ze sa 50 i 100?

Byly pracownik
@Bartosz

Płaca jest 100,i 50,procent co do stawki wal odrazy 25zyla i tyle

Cieśla
@Bartosz

Tak są 50 w tygodniu setek od poniedziałku do piątku nie ma są w soboty i niedziele.Tylko że stawki są brutto czyli od stawki trzeba odjąć 33 procent na ubezpieczenie itp .zarobki są w granicach 3000 zł .latem więcej zimą to nawet tego nie idzie zarobić .I mnie się wydaje że to jest główną przyczyną że ludzie z sztrabaga odchodzą.Organizacyjnie to kiepsko to wszystko wygląda daleko im pod tym względem do skańskiej czy erbudu bo w tych firmach wcześniej pracowałem.

inaccessible

2 dni temu dodałem opinię Ale widzę że admin ja usunął, bo raczej sam wpis nie zniknął. Śmieszne

Były bitumiarz wielkopolska

Szczerze pierwszy lepszy zaznaczam lepszy prywaciarz bardziej doceni twoją pracę no i przede wszystkim dogadasz się z nim niż ten globalny moloch obsadzony młodymi kępkami co niemające pojęcia o życiu a co dopiero oszacunku dla pracownika tą firmę polecam dla straceńców,dla normalnego i uczciwego pracownika niepolecam

Lidia

@zdegustowany, zachęcam Ciebie żebyś rozwinął swoją wypowiedź i napisał coś bardziej konkretnego na temat pracy w Strabag? Czy jesteś aktualnym pracownikiem firmy? Jakie zostały zaprezentowane Tobie warunki zatrudnienia w Strabag? A jak wyglądają te obecne?

zdegustowany

szczerze odmawiam pracy w Strabagu, przed podjęciem decyzji o zmianie pracy proście o draft umowy, bo można się zdziwić....

Ciekawa
@zdegustowany

A cos mozesz przyblizyc ?

Lidia

Strabag aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko Elektryk/ monter: https://jobboerse.strabag.at/single-job.php?ReqId=PL-2018-123939&language=PL Czy ktoś z Was mógłby przybliżyć jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Jaki typ umowy jest oferowany na początku zatrudnienia w firmie?

Nikt

(usunięte przez administratora) , szkołą majstrów kierowników by z ciebie wycisną ostatnie siły

Podstrabakiem

Ja myślę że i po studiach są idioci kto ma praktykę doświadczenie ten powinien mieć odpowiednie stanowisko i trochę kultury też by się przydało badania u psychologa co roku bym radził im robić

niewolnik

soscjal zero. nagminne i notoryczne lamanie czasu pracy i to nie o 1h czy dwie ale praca czesto po 16h potem 4h snu i do roboty. stawki niskie jak zrobisz dwa miesiace w w jednhm to zarobisz troche ponad srednia krajowa. przychodza nowi ludzie mlodzi ktorzy g... wiedza i dostaja stawki jak doswiadczeni z pojeciem i szybko wypadaja bo zz ciezko. kumoterstwo i kolesiostwo. lamanie bhp nagminnie. w tej firmie osoba ambitna z godnoscia wiedza i doswiadczenuem nic nie znaczy tu sa potrzebni glupi niewolnicy. w ciagu 10 lat widzialem ile rozwojowych osob sie przewinelo rzetelnych i odpowiadzialnych teraz sa sami niewolnicy ktorzy sa ponizani nie moga miec zycia bo csle zycue nalezy oddac firmie. stanowiska czesto obsadzane z klucza kolegow wiec dobrze maja tylko lizyd....y. Lidia skoncz to slodkie gadanie przyjedz to Ci powiem od podszewki jak ta firma wyglada o co w niej chodzi i kim sa w niej ludzie. Pieniadze jakie firmz daje w stosunku do tego czego oczekuje tk jakis absurd mowie tu o poziomach robotnicy majstrowie brygadzisci i kierownicy bo wyzej nie mam stycznosci ale to sa piony ktore w calej firmie robua robote. nie ma kasy na zaplacenie fachowcom i przyjmujd sie deb...i z ktorymi cale dnie trzrba sie uzerac i palcem pokazywac stara szkola juz w wiekszosci odeszla sa na swoim albo zmienjlj firme moge smialo powiedziec ze 10 na 10 jest z wyboru zadowolonych dlaczego firma ktora robi mega budowy nie ma kasy na prosta sprawe jak docenuenie pracownika wyzszym wynagrodzeniem za lepszs prace bo tu nid liczy sie czlowiek ma byc numer na stsnowisku i ma robic wszystko co mu kaza bez pytania bez watpliwosci i bez odpoczynku. pozatym firma bardziej skupia sie na okradaniu kraju swiadczac miedzy woimi spolkami corkami wewnetrzne uslugi i dzierzawy po mega zawyzonych cenach dzieki czemu nie muszz placic tyle dochodowego proste prawda?podstawowe zadanie to utrzymac kase w koncernie nie daj Bożu bys coś kupil lub zamowil z zewnatrz bo cie zjedza psy i siepacze lizyd..y. reasumujac moglbym ksiazke napisac o tym i sciemach strabaga i jedyne co moge doradzic to omijajcie szerokim lukiem ta zdradziecka firme.

@Lidia, tak, pracuję nadal w Strabag, ale w związku z tym co się tu dzieje, będę się niebawem ewakuował. Zatrudnienie w Strabag nie odbiega od rynkowych standardów, a benefity są ubogie

Lidia

@Dawid 26, wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na stronie firmy Strabag: http://www.strabag-cdn.net/comp/karriere.strabag.com/jobsuche/jobsuche_pl_pl.php?men1=6&sid=600&h=6 @feedback, czy jesteś obecnie zatrudniony w Strabag? Może wypowiesz się również na temat warunków zatrudnienia? Na jakim typie umowy zatrudnieni są pracownicy? Czy oferowane są pozapłacowe benefity?

Dawid 26

Hej, jak atmosfera w Lublinie? Ktoś wie czy szukają inżynierów?

Zostaw merytoryczną opinię o Strabag Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Strabag Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strabag Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strabag Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 5 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Strabag Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Strabag Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Strabag Sp. z o.o.