Opinie o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg w Piekary Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg w Piekary Śląskie

pet

tak piszecie jak byscie pierwszy raz na budowie robili rope sie kradło i krasc sie bedzie to nie uniknione chonor operatora nie pozwala zostawic w baku za dużo

pet

sinman

ehhh jestem zawiedziony Spodziewałem się więcej wypowiedzi Jak zwykle wszyscy podkulili ogony Myślałem, ze przynajmniej wspomniany kolega skoczy mi do gardła Zapomniałem jednak, że to jeszcze trzeba umieć czytać i pisać No nic idę powiedzieć w poniedziałek "jo sie zwolniom" :(

sinman

Dobry wieczór Jak tam debilek kurdupelek z wielkiej podczołgówy? Wypadłem ostatnio z obiegu. Zwalnia się chociaż z dwa razy dziennie?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
d...pol

Temat rzeka, jak paliwo płynące wężykami A król jest nagi Stanisław kazał pozakładać kłódki na baki i myśli, że temat rozwiązany, żałosne Wylizę jutro tyłem sz to mozw jakies lepsze autko dostanę:D:D:D

zzzzzz

Daunopol tylko szkoda ze oni praktycznie sie juz z tym nie kryją kradną jawnie wiedza nawet o tym kierownicy budowy. Ale pani Malgola woli zwolnic ludzi fizycznych niż zlodzieji i zatrudnić nowych operatorów. Ta firma to jedna wielka pomylka

daunopol

zzzz nic nowego nie odkryłeś, wszyscy o tym wiedzą łącznie z Sz. Tylko jakby zabrać im te szlauchy, to kto by tam pracował? Zresztą już są wykonywane rozpaczliwe ruchy

zzzzzz

Sam bylem świadkiem jak ostatnio operator ściągam ropę z koparkoladowarki potem gral niewiniątko:)

hendcream

Jak widać już zbytnio nawet nikomu pisać się nie chce :))

Nikon

Cała prawda i tyle

sinman

Z nas kierowców najbardziej podoba mi się ten głupawy kurdupel z irokezem. Najpierw wyliże kierownikowi d.. do czysta a potem wyłazi na plac i drze kapcia " jo sie zwoalniom, jo tu niy byda robić..." Niestety na takich imbecyli ta firma jest skazana, bo każdy normalny już szuka drogi ewakuacji. Dumny z tego że "ma" największy samochód nie jest świadom, że dysponuje najmniejszym mózgiem. Nie ma wiec powodu bać się rozmowy rekrutacyjnej,bo ów osobnik nie potrafi prawidłowo po polsku wypowiedzieć zdania. Smutne to, ale taki zaczyna jawić się obraz firmy i jej kadry.

eyo

looz 100% racji w twoim poscie.Jest coraz gorzej,przegrali wszyskie przetargi i zapowiada sie tragedia w tym sezonie. Zero podwyzek,zero bonow na swieta(zabrali a jeszcze 2-3 lata kazdy dostal),ale im na gorze tam niczego nie brakuje.Kierowcy sie buntuja jako pierwsi i dla nich + !A fizole startuja od 12zl brutto i wtym roku nie zapowiadaja sie nadgodziny co jest dla mnie czeskim filmem.Kazdy rozglada sie za czym innym ,sami z biura pojda na droge ciekawe za jaka kase !

byly kierowca

Darujcie sobie prace w tej firmie jezdzisz za 10 zl netto czyli za dniowke wychodzisz jakies 80 zl nadgodziny osobno platne ale musisz sie prosic zeby jakies zrobic bo o tym zadzi stara baba co robi oszczednosci nikt sie nie odezwie bo pracuja tam same stare dziady .Kadra i kierownicy baluja na imprezach za niemale pieniadze i wiadomo kto na tym cierpi . Operatorzy koparek kradna paliwo na potege a najgorzej to maja kierowcy bo sa GPS I sady pozdrawiam i ODRADZAM

looz

Masa metry.. Niema cie cały dzień. Słabe wypłaty. Obcinanie nadgodzin miesięcznie można się spodziewać ok 30 zabranych. Dojazd z bazy niepłatny powrót też. Logistik szajse... Każdy z kierowników po dyrektorów pierdzieli co innego nikt prawdy ci nie powie tylko przeciepują winę na siebie.. Mobbing.. Śmieszne premie na cukierki. I to dziwne uczucie gdy ty dalej nie masz nic i słyszysz nie ma pieniędzy w firmie tym czasem prezes sprawia sobie nową nie tanią furke kierownicy dostają drogie kurtki ciepłe a ty Łazisz jak szmaciaż w podartych gaciach i butach za 30 zł które do masy na pewno się nie nadają. LIPA

jebac frajerow

najgorsza firma budowlano-drogowa pracowałem tam kilka lat porzka porazka

irek

trochę czasu już minęło, czy ktoś was był na rozmowie rekrutacyjnej w końcu w drogopolu? bo tak myślę sobie właśnie, że może bym spróbował aplikować do nich, ale panicznie sie boje rozmów rekrutacyjnych i mdli mnie już na samą myśl, tak mam po prostu. Powiedzcie mi konkretnie o co pytali, może jakbym się przygotował to byłoby mi prościej

malkontent

Byłem, złożyłem papiery i w rozmowie od całkiem miłej pani się dowiedziałem, że pracując jako operator koparkoładowarki, mechanik i w razie W łopatolog w jednym mogę się spodziewać maksymalnie ~2000 na rękę... Dziękuję, postoję, pozostanę przy obecnym zajęciu, które daje mi więcej chleba.

bogdan

Racja nabrali robot a teraz rzna glupa zeby przyszedl ktos do roboty za 2tys brutto niebadzcie smieszni (usunięte przez administratora)

Nikon

Pracowałem tam i powiem minimum to 100 nadgodzin w ciągu miesiąca a wyciągnie się tam 3 tys. włącznie z sobotami i niedzielami

nauel

Fizycznemu dają 10 zl brutto pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg?

Zobacz opinie na temat firmy Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg?

Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg