Opinie o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg w Piekary Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg w Piekary Śląskie

Lis witalis

15 zł brutto za godzinę na każdym stanowisku kierowca,operator,elektryk,mechanik panowie prezesi tu jest Polska a nie Ukraina

dobry_duszek...

najlepsza jest ta co do pracy przyjmuje......WAZNIEJSZA od wielkiego SZ:) ....PRZEROST FORMY NAD AMBICJĄ....p małgoniu....hehe

ertg

@isik to az dziwne ze nie szukaja nowych ososb do pracy

sin

kierowca, spoko:) najlepszy jest ten przygłup z irokezem na lawecie:):):) Przyspawał sie do kierownicy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
kierowca

A jak kierowcy na C+E? Spoko robota czy lipa?

messi

Rybcia ? słuchajcie taka gówniara i kolor włosów widać u niej nie jest przypadkowy po prostu styropian zamiast mózgu, bezczelność, chamstwo, i buta ! NIE POLECAM

dżony

Od wczoraj nic :)

wieloryb
@dżony

co za głupoty

JA

COŚ SIĘ ZMIENIŁO W DROGOPOLU?

hehe

hehe Rybcia

messi

Kto mi powie jak nazywa się taka młoda blond pani wielka kierowniczka bodajże z działu zakupów ? Szczerze jej współczuję ...

xxxxxl

karlik doisz jeszcze z powrotu, czy posrałes się?

xxxxxl

Ziomal nie ryzykuj dostali po łapach Trzymaj się swojego wózka:):) Teraz tylko uczciwa praca, a godziny kończą się:):)

ziomal

czesc, rowniez jestem zainteresowany czy cos sie pozmienialo w tej firmie czy dalej taka trauma bo ogłoszenie na kopaczke wisi za 14 brutto w sumie prace mam na widlaku ale jak mam isc na nocke robic to mnie wykręca i nie wiem co by bylo gorsze, pracowac po 12 godzin za 2500 czy po8 za 1900

antoni66

witam jestem zinteresowany pracą w drogopolu słyszałem ze można nie żle dorabiać na ropie czy to jest prawda podobno koparkowi nie mają sąd w baku pozdrawiam

antoni66

praca do niczego mozna fajnie załatwiać czarne złoto w tej firmie nie ma złodzieji tylko jest drogopol

sinman

Wal śmiało, zrobiło się miejsce:)

Ciekawy

A od razu po kursie biora do roboty czy tylko z doswiadczeniem?

sinman

kondi, chyba w poprzednim wcieleniu byłeś hipisem:):):)

Xxx

Za duzo sie widze ujarales na tej skrap... panie ze tak piszesz juz wiemy kim jestes

sinman

pet, honor pisze się troszeczkę inaczej Ale ta ogólnie to zazdrość przez nas przemawia, bo my mamy sondy i nic ten tego się nie da,bo zaraz brzęczy mikołajowi Ot cała prawda xD

Zostaw merytoryczną opinię o Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg?

Zobacz opinie na temat firmy Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg?

Drogopol-ZW Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg