Insurance Service Sp. z o.o.

Kęty

Opinie o Insurance Service Sp. z o.o.

Kasia 2014-11-19 00:11
z firmą Insurance współpracuje już ponad 1 rok i szczerze polecam współprace z tą firmą, w szczególności duży plus dla obsługi, w szczególności dla Pani Asi za cierpliwość do mnie :)

Kasia z Krakowa
wojt 2015-04-01 09:11
Ble ble ble, proszę o fakty
nuk 2016-05-22 22:08
bjxklo, u nich akurat jest różnie. Warto samemu pójść na rozmowę rekrutacyjną i odpowiednie wnioski sobie wyciąnąć.
oszukany 2017-06-16 21:35
Witam proszę uważać na firmę Ketservice z Wrocławia ja i dwóch moich kolegów wyjechalismy wykonywać dla tej firmy pracę w Niemczech firma nie poważna nie wypłaciła wynagrodzenia tylko marne pare zaliczek i cisza poprostu odradzam tą firmę
123456rt 2017-07-03 17:29
ja również dalem się oszukać--pojechałem na umowę zlecenie--papiery przysłali bez pieczatki--zajechałem do Koll i nie miał mnie kto odebrać z dworca ,kazali mi se wziazc taxi--gdybym nawet wziol ta taksowke i przyjechal pod adres bez ulicy to w poniedziałek nie miał bym czym jechać do pracy--pięknie cukrowali ze transport będzie a tu .....lipa,stracilem 500 zl na podróż i zdrowia--odradzam to sa oszuści--oprócz mnie było tez 2 moich kolegow którzy tez zrezygnowali--warunki pod psem mieszkaniowe--sprawa pod sad
123456rt 2017-07-03 17:31
w/w opinii chodzi o firme ketservice z Wroclawia
oszukany 2017-07-16 16:51
Witam chodzi też o firmę ket service z wrocławia?
Okradziony i oszukany 2017-07-17 12:45
Właśnie oddałem sprawę do sądu. Ja i moich paru kolegów którzy byli ze mną w Koll zostaliśmy oszukani. Pracowaliśmy ponad miesiąc czasu za darmo. Za swoje pieniądze dojeżdżaliśmy do pracy. Mówili że oddadzą. Niestety nie oddali, nie wypłacili wynagrodzenia i nie wypłacą. Zadłużyłem się po to aby dla nich pracować za darmo. Nie odbierają telefonów . Potraktowali nas jak śmieci. Uważżżżżżaaaaajjjjjccccie. Nie zatrudniajcie się u nich. Ostrzegam
Okradziony i oszukany 2017-07-17 12:47
Tu oczywiście chodzi o firmę KET SERVICE z WROCŁAWIA
oszukany 2017-07-17 14:58
Witam również pracowałem za darmo z kolegami w Koln pisać panowie nie trzeba sie dawać nas oszukali ale żeby inni nie dali sie człowiek charował żeby zarobić na chleb rodzinie a firma olewa to jest firma nie poważna jak można kogos werbować do pracy wysyłać za granice bez zadnych perspektyw masakra
xxx 2017-08-01 20:42
Witam
Czy Państwo piszecie o firmie KET SERVICE o Numerze identyfikacji podatkowej 8971831506 ?
Oszukany 2017-08-02 15:34
Tak tutaj piszemy o tej firmie z Wrocławia na ul. Tęczowej obecnie na grabiszyńskiej o nr 8971831506 . To są dziady i złodzieje.
xxx 2017-08-02 17:25
Podziękować Panowie za informacje na temat firmy KET SERVICE NIP: 8971831506. Wraz z chłopakami chcieliśmy podjąć współprace z tą firmą lecz z uwagi na wasze ostrzeżenia zrywamy z nią rozmowy.
Okradziony i oszukany 2017-08-02 18:23
Przecież jak dzwoniliśmy do nich 3 dni temu o wypłatę zaległych wynagrodzeń , to powiedzieli nam, że już do nich syndyk wpadł i oni już nie istnieją.
Zostaw swoją opinię o Insurance Service Sp. z o.o. - Kęty
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Insurance Service Sp. z o.o.