Netrix Group Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Netrix Group Sp. z o.o.

O. 2014-11-18 13:33
Rozmowa z Dyrekcją, maskara. Bufonada i przechwałki na całego.
Netrix Group 2014-12-02 12:17
Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu rozwiązania sprawy: tel.:( usunięte przez administratora )e-mail: biuro@netrix.com.pl
ja 2016-04-24 15:18
Tylko ze ta praca rozumiana jest jak praca niewolnicza. Masz wypomniane, że jako pracownikowi nalezy ci się urlop z kodeksu pracy, bo przecież pracodawca za urlop też płaci. Mile widziani sa ci, którzy urlop wypisują i przychodzą do pracy. Poza tym pracujesz na cały etat plus nadgodziny a umowę masz na poł etatu.
boczek 2016-04-26 09:28
Świetnie, że można liczyć na zarobki przekraczające 2 tysiące złotych. Rzeczywiście jest to stawka adekwatna do powierzanych obowiązków, zwłaszcza, że jeszcze pojawiają się premie do tego. Ale wypłata jest na czas? Dzięki
myszka 2017-05-09 16:47
Miesięczny wyzysk na bezpłatnych praktykach, pochwały, obietnice zatrudnienia, a później - "szukamy osób z doświadczeniem".
ja 2017-05-10 07:15
obyś się nie przeliczył
naiwny 2017-05-10 07:22
Żerują na praktykantach (miesiąc wyzysku za darmochę), chwalą postępy, obiecują zatrudnienie, a po miesiącu mówią, że jednak nikogo nie potrzebują do pracy
Praktykantka 2017-05-11 10:17
Kto się sprawdzi w tej pracy, dostaje umowę. Ja osobiście sobie chwalę.
Kolega 2017-05-11 11:47
Patrycja bądź obiektywna. Ostatnio na praktyki przyszło cztery osoby, trzy dostały umowy, więc chyba nie jest tak źle jak piszesz.
qwerty 2017-05-12 14:55
Z własnego doświadczenia wiem, że Netrix nie zalicza się do grona tych firm, które przyjmują praktykantów tylko po, by (jak napisałaś) wyzyskiwać ich przez miesiąc, a później im podziękować. Jeżeli Netrix przyjmuje praktykantów, to oznacza, że potrzebni są nowi pracownicy. I jeżeli podczas praktyk poddałaś swoje działania choć odrobinie refleksji, to pewnie zauważyłaś, że charakterystyka działalności firmy sprawia, że wdrożenie praktykanta jest dość złożone, a przez to czasochłonne i kosztowne. Z tego wynika, że w interesie przedsiębiorstwa jest przyjmowanie do pracy jak największego odsetka praktykantów. I trzeba przyznać, że choć ogólnie może nie jest idealnie, to pracodawcy są w tym obszarze są zdecydowanie sprawiedliwi – nawet, jeżeli nie wszystko umiesz (bo ciężko, żeby tu wszystko umieć od razu), ale wykazujesz chęć nauki i potencjał, to dostaniesz umowę.
Tak jak napisał poprzednik – z 4 praktykantów, 3 dostało umowę. To chyba o czymś świadczy. Teraz zamiast lamentować i ośmieszać się w oczach byłych pracowników (Patrycjo), a także upubliczniać stwierdzenia, które nie są prawdą, powinnaś zastanowić się, co robiłaś źle, by po następnych praktykach już Cię zatrudnili.
Zostaw swoją opinię o Netrix Group Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netrix Group Sp. z o.o.