Opinie o Netrix Group Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Netrix Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Netrix Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netrix Group Sp. z o.o. w Lublin

Jacek

Jeśli ktoś poważnie traktuje swoje obowiązki to z pewnością firma będzie dla niego dobrym pracodawcą!

Z
@Jacek

Kilka lat pracowałem w netrix. Międzyczasie przychodzili nowi i robili to samo co ja za większą pensję, a bardzo było ciężko o podwyżkę mimo, że mało zarabiałem.

Marika Nowy wpis

Nie napisali w ofercie, jakie są godziny pracy. Księgowa ma etat typowo od 8 do 16 czy przygotować się trzeba na mniej standardowe pory jednak? Może jakaś osoba tu wie dobrze, jak firma działa.

Jacek

Zibi
@Jacek

No i jeżeli firma traktuje poważnie pracownika i godnie go wynagradza.

Z Nowy wpis
@Jacek

Czy w Netrix Group Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Elżbieta Nowy wpis

Specjalista ds. funduszy europejskich jeszcze poszukiwany? W treści mowa jest o funduszach na lata 2021-2027, więc nie jest to oferta sprzed dekady, tak myślę. Może ktoś odniesie się do tego konkretnego stanowiska, jak to wygląda finansowo? Bo coś tu niezbyt chwalicie zarobki, widzę...

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krysia

Rozmowa rekrutacyjna była bardzo nieprofesjonalna. Od razu widać było, że panowie nawet nie spojrzeli na CV. Pan obcokrajowiec zadawał kilka razy te same pytania, chociaż uzyskał już na nie odpowiedź. Drugi pan bardziej sensowny, ale niestety nie był za bardzo dopuszczany do głosu. Pan obcokrajowiec segreguje również ludzi np po tym, że ktoś podczas studiów pracował w sklepie - co w jego oczach chyba oznaczało pracę niegodną człowieka starającego się o przyjęcie do Netrix. Nie polecam.

Benefity

Czy w firmie można liczyć na premię za udział w jakimś projekcie za szybciej wykonany projekt, czy dostaje się tak zwanego czyściocha, czy można liczyć na jakieś dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, premię uznaniową ? Zapytanie jest dla tego, że konkurencja w branży ERP się tym chwali i to jakiś bonus, bo już siłownia czy imprezy czy wycieczki firmowe nie wystarczą.

Teresa
@Benefity

Wydaje mi się, że jak firma stawia na pracownika to powinni doceniać za szybciej oddawane projekty, co w sumie nie jest tak częste jakby się wydawało. Pewności nie mam jak jest. Ktoś potwierdzi?

Roman
@Benefity

Pytasz o warunki, bo chcesz się tu dostać do pracy? Powiesz na jakie stanowisko?

@Roman

Podepnę się pod pytanie bo tez szukam pracy.

XAnonym

Czy zatrudnianie osób dobrze sytuowanych wpływa na wizerunek zakładu pracy?

Employé aspirant
@XAnonym

Nie wiem, czy wpływa, ale podczas rozmowy kwalifikacyjnej pracownik wspomniał o parkingu przed firmą. Gdy odpowiedziałem, że nie jeżdżę samochodem, zapytał zawiedzionym tonem "Czyli komunikacja publiczna?". Po co mówił o parkingu, skoro to firma miała podjąć decyzję, a nie mnie zachęcić do decyzji?

XAnonym
@Employé aspirant

Rozumiem, że posiadanie samochodu nie było wymagane na stanowisku, o które się ubiegałeś?

Employé aspirant
@XAnonym

Stanowisko programisty. W wymaganiach ani słowa o samochodzie ani nawet o prawie jazdy.

Patryk

Jaki obowiązuje dresscode? Pracodawca funduje uniform jeżeli jakiś obowiązuje?

Anka

Fajne chłopaki ???? bardzo miło. Profesjonalne podejście do klienta. Cierpliwi wsztstko tłumacza. I to na dodatek z czarującym uśmiechem. Super ????

lolo

Widziałem od nich fakturę za "doradztwo" którego .......... kwota taka, że głowa boli. Rozbój w biały dzień z tymi środkami z UE.

Zibi

Dzień dobry, Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko analityka biznesowego. Czy ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć na temat warunków pracy, płacy i ogólnej atmosfery w firmie? Zastanawiam się nad aplikowaniem. Z góry dziękuję

Pablo

Kiedyś to była bardzo fajna firma z super kadrą zarządzającą. Niestety w pewnym momencie nastało kolesiostwo i kompetentni ludzie odeszli. Jakiś czas temu nastawili się wyłącznie na kasę z dotacji i tak jest pewnie do tej pory. Ewakuowałem się już jakiś czas temu. Dobra praca jak jesteś studentem, na dalszą karierę są lepsze firmy.

Elżbieta

@M. możesz w kilku zdaniach przybliżyć nam swoją przygodę z tym pracodawcą? Od jakiego stanowiska zacząłeś karierę w Netrix Group? Czy oprócz podstawy, można tam liczyć na premie oraz pozapłacowe benefity?

M.

Nie mam pojęcia czemu zbiera się tutaj taka fala hejtu. Jeżeli jest tak strasznie jak opisujecie, nikt by tam nie pracował, firma by upadła, pozostałby sam kurz. Tymczasem pracują tam ludzie od wielu lat, cenią sobie tę pracę a przedsiębiorstwo wciąż się rozwija. Jest wiele chętnych osób które chcą dołączyć do naszego zespołu. Firma jest pozytywnie nastawiona do praktykantów, wiem to po sobie, ponieważ sama byłam praktykantką a teraz jestem zatrudniona. Z Kadrą Zarządzającą także można się porozumieć wbrew powyższym zarzutom, wystarczy odrobina chęci do współpracy.

Krriss

Firma skurczyła się w ostatnim czasie mocno. Odeszli ciekawi ludzie - m.in. dwóch bardzo ogarniętych szefów wdrożeń. Jednych zwolniono a inni sami odeszli. Duży wpływ na firmę ma dwóch managerów (ale nie mówię tu o właścicielach), którzy mają znaczący przerost EGO nad IQ (aczkolwiek kompetencji - z wyjątkiem tych, które dotyczą zarządzania zespołem i komunikacji - nie można im odmówić). Współpraca z nimi nie jest możliwa dla szanującego się człowieka. Wykosili zagrażających im ludzi.

INGA
@Krriss

A jak to jest czy na dzien dobry dostaje sie umowe na stale? Albo pensje 16tys brutto? Czy od razu biora cie na kierownika projektu? Bo moj znajomy zaczal prace i sie przechwala czym to on nie jest trzy miesiace od rozpoczecia pracy

Praktykantka

Kto się sprawdzi w tej pracy, dostaje umowę. Ja osobiście sobie chwalę.

myszka

Miesięczny wyzysk na bezpłatnych praktykach, pochwały, obietnice zatrudnienia, a później - "szukamy osób z doświadczeniem".

Kolega
@myszka

Patrycja bądź obiektywna. Ostatnio na praktyki przyszło cztery osoby, trzy dostały umowy, więc chyba nie jest tak źle jak piszesz.

qwerty
@myszka

Z własnego doświadczenia wiem, że Netrix nie zalicza się do grona tych firm, które przyjmują praktykantów tylko po, by (jak napisałaś) wyzyskiwać ich przez miesiąc, a później im podziękować. Jeżeli Netrix przyjmuje praktykantów, to oznacza, że potrzebni są nowi pracownicy. I jeżeli podczas praktyk poddałaś swoje działania choć odrobinie refleksji, to pewnie zauważyłaś, że charakterystyka działalności firmy sprawia, że wdrożenie praktykanta jest dość złożone, a przez to czasochłonne i kosztowne. Z tego wynika, że w interesie przedsiębiorstwa jest przyjmowanie do pracy jak największego odsetka praktykantów. I trzeba przyznać, że choć ogólnie może nie jest idealnie, to pracodawcy są w tym obszarze są zdecydowanie sprawiedliwi – nawet, jeżeli nie wszystko umiesz (bo ciężko, żeby tu wszystko umieć od razu), ale wykazujesz chęć nauki i potencjał, to dostaniesz umowę. Tak jak napisał poprzednik – z 4 praktykantów, 3 dostało umowę. To chyba o czymś świadczy. Teraz zamiast lamentować i ośmieszać się w oczach byłych pracowników (Patrycjo), a także upubliczniać stwierdzenia, które nie są prawdą, powinnaś zastanowić się, co robiłaś źle, by po następnych praktykach już Cię zatrudnili.

boczek

Świetnie, że można liczyć na zarobki przekraczające 2 tysiące złotych. Rzeczywiście jest to stawka adekwatna do powierzanych obowiązków, zwłaszcza, że jeszcze pojawiają się premie do tego. Ale wypłata jest na czas? Dzięki

@boczek

obyś się nie przeliczył

naiwny
@boczek

Żerują na praktykantach (miesiąc wyzysku za darmochę), chwalą postępy, obiecują zatrudnienie, a po miesiącu mówią, że jednak nikogo nie potrzebują do pracy

Tylko ze ta praca rozumiana jest jak praca niewolnicza. Masz wypomniane, że jako pracownikowi nalezy ci się urlop z kodeksu pracy, bo przecież pracodawca za urlop też płaci. Mile widziani sa ci, którzy urlop wypisują i przychodzą do pracy. Poza tym pracujesz na cały etat plus nadgodziny a umowę masz na poł etatu.

O.

Rozmowa z Dyrekcją, maskara. Bufonada i przechwałki na całego.

Netrix Group
@O.

Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu rozwiązania sprawy: tel.:(usunięte przez administratora)e-mail: biuro@netrix.com.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Netrix Group Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Netrix Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netrix Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netrix Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netrix Group Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netrix Group Sp. z o.o.