Opinie o Marine Service Poland Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marine Service Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Marine Service Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marine Service Poland Sp. z o.o. w Gdynia

Marzena

Kto podzieli się opinią o Marine Service? Jakie są warunki pracy? Na pewno informacja od Was będzie cenna dla innych osób, które szukają obecnie pracy. Dajcie proszę znać, pamiętajcie, ze każda opinia obecnego pracownika jest cenna, o ile będzie poparta merytorycznymi argumentami.

Filip

Jak jest teraz w tej firmie? Dzwonią i nie wiem czy decydować się na pracę czy nie

Słucham Jedna z gorszych firm tak zwana firma kszak jedna pani tam pracujaca wogle niekompetentna wysyła pracownikow bez umiejetnosci w tym samym blokuje miejsce prawdziwym FACHOWCOM - nie wyplacalna zawsze jakies problemy Po pierwsze juz powinno zapalić sie tak przysłowiowa czerwona lampka jak taka firma sie ogłasza PAMIETAJMY DOBRE FIRMY SIE NIE OGLASZAJA

Xxx
@Marek

Po pierwsze nie pisze sie kszak tylko krzak , po drugie z taką znajomosią języka polskiego nie dziwię się że masz problemy .

romek

no i jak teraz u nich wygląda z praca, nie ma chyba nowych ogłoszeń?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Marine Service Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
monter

NIE POLECAM!!!! to żadna firma tylko krzak jakich wielu. Na pieniążki trzeba czekać po zjeździe jakieś min 30dni.... zawsze coś ukrucone...to 30euro ,to 50 a to kasa która się tobie należy .ńajlepiej nie odzywaj się, tylko za......dalaj za 8 euro wstyd.... a potem czekaj może zadzwonią, może nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

monter-spawacz 141
@monter

Ciekawie prawisz, bo ja jezdze od nich i jakos mi nic nie brakuje, kasa wplywa kazdego 15ego pomniejszona o prowizje bankowa. Nie wiem jak Tobie wyszlo bo ja jezdze za 3600 na burcie i 1000 w domu. Pracuje sie tam jak wszedzie indziej, ale nie ma biegania....

Son of Sparda

Pracował tam ktos moze? Bo teraz szukają znow ludzi i nie wiem czy isc. W sumie z gadki to facet malo konkretny. Tylko "przyjdz do roboty przyjdz do roboty". Umowy nie daje i tylko od razu do roboty. Nawet nie powiedzial dokad sie musisz udac...

A ja polecam . Wsxystko jest ok na moich wyjazdach. Firma w pelni wypłacalna, chociaż fakt słyszałem kiedyś różne opinie - może przejściowe klopoty? Teraz jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Marine Service Poland Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Marine Service Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marine Service Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Marine Service Poland Sp. z o.o.