Marine Service Poland Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Marine Service Poland Sp. z o.o.

Marek 2011-12-08 02:28:17
Słucham Jedna z gorszych firm tak zwana firma kszak jedna pani tam pracujaca wogle niekompetentna wysyła pracownikow bez umiejetnosci w tym samym blokuje miejsce prawdziwym FACHOWCOM - nie wyplacalna zawsze jakies problemy Po pierwsze juz powinno zapalić sie tak przysłowiowa czerwona lampka jak taka firma sie ogłasza PAMIETAJMY DOBRE FIRMY SIE NIE OGLASZAJA
Tomek 2015-01-14 11:17:22
A ja polecam . Wsxystko jest ok na moich wyjazdach. Firma w pelni wypłacalna, chociaż fakt słyszałem kiedyś różne opinie - może przejściowe klopoty? Teraz jest ok
Son of Sparda 2016-02-19 07:30:29
Pracował tam ktos moze? Bo teraz szukają znow ludzi i nie wiem czy isc. W sumie z gadki to facet malo konkretny. Tylko "przyjdz do roboty przyjdz do roboty". Umowy nie daje i tylko od razu do roboty. Nawet nie powiedzial dokad sie musisz udac...
monter 2016-03-06 23:24:21
NIE POLECAM!!!! to żadna firma tylko krzak jakich wielu. Na pieniążki trzeba czekać po zjeździe jakieś min 30dni.... zawsze coś ukrucone...to 30euro ,to 50 a to kasa która się tobie należy .ńajlepiej nie odzywaj się, tylko za......dalaj za 8 euro wstyd.... a potem czekaj może zadzwonią, może nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
romek 2016-04-24 14:44:16
no i jak teraz u nich wygląda z praca, nie ma chyba nowych ogłoszeń?
Zostaw swoją opinię o Marine Service Poland Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marine Service Poland Sp. z o.o.